Přejít na obsah


Fotka

Nejsem hysterický a našel jsem hezkou Challenge


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#21 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2011 - 11:06

nosferatu XIII. napsal/a:
No masarek to ma a spoustu:
- popira to drive tvrde prosazovana pravidla o fotkach a ALR
- nema to temer zadna pravidla
- neni k tomu potreba GPS
- hledani CH moc nefunguje (mapa, HC, etc..., na zajimavejsi vypis jsem se dostal az pote, co jsem nejakou CH odpalcoval)
- "listing" (pokud se o nem da vubec mluvit) je des a hruza
- chybi jakekoliv oznaceni D/T
- CH se zobrazuji na samostatne mape, ovsem bodove jsou spojeny s norm. cachemi
- neprochazi RW

Co to ma tedy spolecneho s geocachingem?!
Pryc, pryc, pryc!!!
A cekani ze se z toho nahodou neco vyklube? Ani omylem....


+1
Souhlasím v plném rozsahu.
  • 0

Garmin Etrex H + Samsung Galaxy Pocket
Osobní stránky
Rozšíření do prohlížeče Google Chrome a Opera Seek a Cache.


#22 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2011 - 12:11

Kazdopadne tomu hodne chybi mapa....
  • 0

#23 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2011 - 12:11

takze parada...
vytvorte si vlastni celenku, sami si ji ohodnotte, akceptujte, a splne ... paradi napady ma ten GS... :(
  • 0

#24 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2011 - 13:56

MildaPajda napsal/a:
takze parada...
vytvorte si vlastni celenku, sami si ji ohodnotte, akceptujte, a splne ... paradi napady ma ten GS... :(


S keší to jde přece stejně ;) taky si mohu zalogovat svou.
A není od věci, že když autor po Vás něco chce, že půjde příkladem a Celenku splní jako první.
Tu moja :) na zkoušku: http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX7AF
  • 0
www.povetrnik.cz

#25 La Elefant

La Elefant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2011 - 13:57

jak na to ted koukam, tak byt tam nejake schvalovani logu, tak nektere vyzvy muzou byt docela zajimave a originalni (viz. napr. http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX502)
  • 0

#26 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2011 - 14:09

ivanbok napsal/a:

Asi největší problém, co s Challenges mnozí máme - odhlédnuto od faktu že existují :D - že jsou počítány do statistiky společně s keškami, na feedback fóru se proto objevilo volání Handle challenges like benchmarks aby s nimi bylo naloženo jako s benchmarky, to zn. ve statistice budou vidět, ale nezapočítají se do statistik mezi keše.


Hlasuji pro oddělení - čelenky jsou možná fajn, leč je to jinde než geocaching
  • 0

Hoblíkovo geocoiny a nevelký geocaching blog


#27 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 19 August 2011 - 14:18

hoblik napsal/a:

ivanbok napsal/a:

Asi největší problém, co s Challenges mnozí máme - odhlédnuto od faktu že existují :D - že jsou počítány do statistiky společně s keškami, na feedback fóru se proto objevilo volání Handle challenges like benchmarks aby s nimi bylo naloženo jako s benchmarky, to zn. ve statistice budou vidět, ale nezapočítají se do statistik mezi keše.


Hlasuji pro oddělení - čelenky jsou možná fajn, leč je to jinde než geocaching


Ještě je tu jiné vlákno na stejné téma, dokonce s 1961 hlasy:
Don't make completions the same as finds.
Nepočítejte Challenges mezi nálezy

  • 0

#28 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2011 - 19:32

hoblik napsal/a:

ivanbok napsal/a:

Asi největší problém, co s Challenges mnozí máme - odhlédnuto od faktu že existují :D - že jsou počítány do statistiky společně s keškami, na feedback fóru se proto objevilo volání Handle challenges like benchmarks aby s nimi bylo naloženo jako s benchmarky, to zn. ve statistice budou vidět, ale nezapočítají se do statistik mezi keše.


Hlasuji pro oddělení - čelenky jsou možná fajn, leč je to jinde než geocaching


Už se s námi nemažou: "That idea has been deleted" :o
  • 0

#29 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2011 - 19:44

To se nemažou delší dobu :D :D
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#30 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 20 August 2011 - 9:27

Metal Head Challenge
Challenge se týká sochy od českého sochaře Davida Černého. Jednotlivé plátky se nepravidelně otáčejí a pro fotku máte vystihnout chvíli kdy je obličej složen.
Jen pro zajímavost, mě se jeho díla líbí. Mnohem nevkusnější je nejprodávanější deník (Blesk) než sv. Václav na zdechlině;)
  • 0

#31 N2by

N2by

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2011 - 10:08

Trauma_Zero napsal/a:
Nejhorší je že zjevně po splněné a zaarchivované challenge zustanou body, takže vychcánci přes noc vytvoří sérii 30 challenge (vyfoť si prst, vyfoť si ucho, vyfoť si paty, vyfoť mámě řit,), rychle namlátí fotky a než to lidi odpalcují do archívu tak mají 30 bodů z gauče.


Myslis, ze je to to nejhorsi? Ja prosel asi prvni Challenge v Cechach Karluv most a na co myslis ze jsem prisel? Ze 46 lidi, kteri tu Challenge dali je minimalne 45 podovdniku!
Je potreba davat flag, ze zadani je spatne a jasne oznacit podvodniky! Co to je sakra za Challenge ze nahrajou fotku?
Chce to zalozit forum podvodniku!
  • 0

#32 N2by

N2by

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2011 - 10:10

ivanbok napsal/a:

Trhac napsal/a:

ivanbok napsal/a:
Challenges budou takové, jaké si je odhlasujeme:

Strawberry Fields Forever!
Památník v místě zavraždění Johna Lennona, na fotce máte jíst jahody, to není až tak blbý.

Mi se to zdá úplně blbý. Tohle není ta hra, kterou chci hrát.


Tak dej palec dolů; zatím je to kromě těch dvou pražských nejlepší co jsem viděl...

Asi největší problém, co s Challenges mnozí máme - odhlédnuto od faktu že existují :D - že jsou počítány do statistiky společně s keškami, na feedback fóru se proto objevilo volání Handle challenges like benchmarks aby s nimi bylo naloženo jako s benchmarky, to zn. ve statistice budou vidět, ale nezapočítají se do statistik mezi keše.


To neni pravda, pocitaji se zvlast. To ze mas nahore soucet kesi i challenge to prodle meho nicemu nevadi. Kazdej pozna, ze nejses lemra, kdyz se koukne kolik mas kesek.
  • 0

#33 N2by

N2by

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2011 - 10:16

pepa.z.pocernic napsal/a:
kolombo: srovnávat CH a PT je lehce mimo. PT jsou standardní keše s krabičkou, listingem, musí projít schvalovacím procesem a návštěvník tam musí přijít/přijet, najít, zalogovat. Zadání CH může být v extrémní variantě "zalogujte toto CH"


Zcestne to porovnani neni. Je to opravdu neco jineho jit 2 km a kazych 161 metru se ohnout.
Pravdou je, ze by si Challenges zaslouzili minimalne:
1. Autor muze mazat prispevky, kdyz jsou podvodne.
2. Podvodnik by mel byt nejak upozornen ze co dela je spatne a v pripade opakovani bych mu Challenges zakazal na 24 hodin. Postupne uplne.
3. Fotky musi byt uplne nove, zadne pododne z archivu.
4. Challenge se musi provadet na nejakem specifickem miste. Tzn. konkretni souradnice, nebo treba dozen Wifi tramvaj, coz je taky specificke misto. Proste nemuzes zit v Australii a zalogovat si tramvaj u ktery jsi nebyl.
- Zadne vylez dva schody kdekoli na svete.
- Polib zabaka, nebo duplicita je taky prisernost.
5. Challenge by meli mit taky svoje obtiznosti, protoze skok na kajaku asi nebude pro vsechny, takze klasicka 5*.
  • 0

#34 N2by

N2by

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2011 - 10:23

weselka napsal/a:

MildaPajda napsal/a:
takze parada...
vytvorte si vlastni celenku, sami si ji ohodnotte, akceptujte, a splne ... paradi napady ma ten GS... :(


S keší to jde přece stejně ;) taky si mohu zalogovat svou.
A není od věci, že když autor po Vás něco chce, že půjde příkladem a Celenku splní jako první.
Tu moja :) na zkoušku: http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX7AF


Hledat kes, kterou jsem zalozil je asi blbost, protoze vim kde ji hledat, ale zalogovat si beh do schodu, nebo skakani na kajaku by melo byt povinne, protoze autor by mel dokazat a ukazat ze to opravdu jde. Zaroven kdyz je autor v necem dobry, nebo si to alespon mysli, tak muze porovnat vykony ostatnich a dal se zlepsovat. To je podle meho super. Krom toho v behu do schodu nema zadnou vyhodu oproti ostatnim, leda ten trening ;-).
  • 0

#35 N2by

N2by

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2011 - 10:26

Myslel jsem nevhodnost libani zabaka jako ve stylul: Najdi prvni zabu, polib ji, vyfot to a mas splneno. Ta co je zalozena je v pohode, musis proste prijit na nejake misto ;-).
  • 0

#36 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2948 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2011 - 12:12

kolombo napsal/a: A co tak ještě navrhnout, aby se i powertraiilové série keší počítaly jinam, než do normální statistiky ??

Super napad, hlasuju pro ! :D
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#37 GeoAlikTeam

GeoAlikTeam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2011 - 19:38

Hele, teda nerikam, ze ty Challenges jsou dokonaly, ale je to jen novodoba podoba virtualek. Jake si je udelame takove budou... Ja jsem pro. A koho zajimaji statistiky, delame to kvuli vychazkam do prirody ne? :-)
  • 0

#38 olaf3788

olaf3788

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2011 - 19:43

Kapsa opět nezklamal:D
  • 0

#39 ssamson

ssamson

    ssamson

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2011 - 20:12

Jsem pro to je mít jako benchmarks , bez bodů do statistik. Snad mě budoucnost usvědčí s omylu.
  • 0

#40 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2011 - 22:22

Určitě by to mohlo být OK, kdyby se nevymýšlely naprostý sračky, mělo to jasná pravidla a vůbec to bylo dotažený. Neříkám, že žádnou nezalogujeme, ale budeme si vybírat za co si ten bodík připíšem. Nelovíme pro body, ale pro pocit. Druhá půlka teamu se vyjádřila trošku jinak. Že prý to má úplně v **** a co nevyhrabe rukama ho nezajímá:D....
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama