Přejít na obsah


Fotka

Nejsem hysterický a našel jsem hezkou Challenge


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#41 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 24 srpen 2011 - 15:13

CX147B Tak jsem si taky jednu udělal, no B)
  • 0

#42 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 15:27

Tak asi pořád nechápu pravidla, nebo špatně vidím. Autor založí svou Ch., sám si ji zaloguje jako přijatou a nějak nevidím ani nějakou mapku, ve které části světa a přilehlého okolí to je. To nejsou výtky k této CH !!!. Ale k dosud ne moc jasnému systému, jak to dělat, zakládat a lovit. A to, že něco nevidím, neznamená, že to tam není.
  • 0

#43 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 18:40

Tak si to zkusím taky http://www.geocachin....aspx?cx=CX14C9 :)
  • 0
Užívej života...

#44 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 18:41

Btw ivanboku, jak ty čelenky hledáš, že pořád nacházíš nějaké zajímavé?
  • 0
Užívej života...

#45 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 24 srpen 2011 - 19:19

puczmeloun napsal/a:
Btw ivanboku, jak ty čelenky hledáš, že pořád nacházíš nějaké zajímavé?


http://www.geocachin...es/default.aspx
jediný vyhledávání je tady, vpravo od mapy...

CX14C9 funguje odkaz coord.info jako u keší, takže klidně do tagy [ cache ]
  • 0

#46 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 19:19

tak to pročítám... http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX742 ježiš to je blbost ty čelenkové rádoby kešky - kdokoli vymyslí jakoukoli pitomost a hned je za to bod? a kde najdu kdo je owner? a on to nemá v profilu? A jak owner smaže ty zápisky, které nejsou podle jeho představ? Takže vyfotím písmenka "Tááák moc mám ráda revírníka" přiložím - a mám splněno? To teda zase někdo vymýšlel hlavou :) podmínky pro chalenges :) :) díky...zatím ne, dokud to nebude mít nějaká pravidla :) ale je fakt, že třeba políbit kamenná ústa nněkde u Lipnice nebo kde to bylo, nebo mít splněno za "50 favorite bodů na své kešce" - to není až tak blbé, ale zatím jsem viděla většinu úplně nemožných :) asi to patří do jiného vlákna :) ale je to teda fakt krávovina :) Možná se to časem vyvíská a zůstanou jen zajímavosti s pevnými pravidly :) i když tomu moc nevěřím
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#47 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 19:22

Surikatí Team napsal/a:
Druhá půlka teamu se vyjádřila trošku jinak. Že prý to má úplně v **** a co nevyhrabe rukama ho nezajímá:D....


:) to vidím jako hodně rozumné :) :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#48 humpolik

humpolik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 20:47

puczmeloun napsal/a:
Tak si to zkusím taky http://www.geocachin....aspx?cx=CX14C9 :)


Toto by mohla byt ta spravna cesta, privest lidi na mista, ktera neznaji, neco rozumneho tam udelat a nebude v tom snad zadny problem.

Znam mnoho lidi, kteri kam nedojedou autem, tam nejdou. Stejne tak lezt do nejakeho, byt z naseho pohledu zajimaveho objektu nebo jit nedejboze pesky na rozhlednu bez vytahu, co od nich muzes cekat? Jasne ze dostanes palec dolu. Mne osobne se to libi, o rozhledne jsem nevedel a byt se zatim do vyzvy nezapojim, doufam, ze se tam nekdy podivam a mozna i dovnitr diry vlezu, jestli se tam teda vlezu.

Co se tyka tech palcu, myslim, ze vyjadruji ryze osobni pohled dane osoby na danou vyzvu, nemaji nic spolecneho s tim, jak je vyzva dobra nebo ne, kvuli palcum to nikdo mazat nebude.
Kolik lidi pise do online logu u kese, kolik dali hvezd pres gcvote? Anonymita hodnoceni dava lidem ten skvely pocit toho, ze muzou udelat "cokoliv", protoze je to prece anonymni.

Celkove si myslim, ze kdyz se myslenka trosku vic poladi (moznost aspon castecne editace "listingu" po prijeti prvni vyzvy, moznost mazani nesplnenych - neopravnene zapsanych splneni vyzev, statistiky oddelene od GC, lepsi vyhledavani, mapa, atd.), nemusi to byt zas tak spatne, respektive nam stejne muze byt jedno, jestli to tu je nebo neni, krabickam to misto nebere.
  • 0

#49 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 20:57

No já bych radši k té rozhledně dal keš. Ale o tu se někdo musí starat.
  • 0

#50 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 24 srpen 2011 - 21:17

Smrk napsal/a:
No já bych radši k té rozhledně dal keš. Ale o tu se někdo musí starat.


Kolem rozhledny je keší že bys brečel :D
Nedávno jsem počítal že na katastru Ústí nad Orlicí je 53 keší (počítám-li v to výchozí souřadnice multin a mysterek) - a to je ta naše rozhledna už v Řetové :D

A teď mi došlo že asi myslíš tu puczmelounovu rozhlednu...
GC1ZBK6 tam on keš udělal :D
  • 0

#51 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 21:23

Smrk napsal/a:
No já bych radši k té rozhledně dal keš. Ale o tu se někdo musí starat.

No kdyby nebyl smrk línej tak se podívá a zjistí, že přesně k té rozhledně jsem keš asi pred dvěmi roky keš dal a stále ji udržuju. Hups :)
  • 0
Užívej života...

#52 humpolik

humpolik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 21:24

ivanbok napsal/a:

Smrk napsal/a:
No já bych radši k té rozhledně dal keš. Ale o tu se někdo musí starat.


A teď mi došlo že asi myslíš tu puczmelounovu rozhlednu...
GC1ZBK6 tam on keš udělal :D


Presne jak jsem napsal, krabickam to misto nebere. Waymarky me zatim take nezaujaly a jak je to pritom popularni zalezitost (byt mnoho lidi nadava na to, jak je ten web nepropracovany). Kazdeho vec, uzivejme si podle sveho.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama