Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
186 odpovědí na toto téma

#141 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2011 - 21:49

Beru vymenu zitra na skorapkach , mam 4 ks . Jak te najdu , krome toho ze budes mit v ruce kalendare s 52 tejdnama ? :-)
  • 0

#142 kuliocko

kuliocko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2011 - 22:21

Ahoj, tak mam doma taky bohuzel jeden z tech kusu, kde chybeji stranky...mam ho z ty,ty,ty - nebylo by mozne vymenit kalendar v kamennem obchode? Nebo ho teda budu muset poslat postou :-/
  • 0

Nokia 5800XM + Handy Geocaching AE -> Samsung Galaxy Nexus + C:Geo


#143 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2011 - 10:04

Vážení zákazníci, kteří jste si koupili stolní GeoKalendář 2012.

rádi bychom Vás informovali, že v některých GeoKalendářích chybějí stránky - týdny 19-34 (tj. od 7.5.2012 do 26.8.2012). O chybě jsme se dozvěděli z fóra Geocaching.cz a ihned jsme začli tuto situaci řešít přímo s dodavatelem GeoKalendářů - tiskárnou.

Pokud ve Vašem/Vašich GeoKalendářích chybějí tyto či dokonce jiné stránky, máte několik možností jak stránky doplnit či vyměnit celý kalendář. Jelikož je předvánoční doba a zároveň věřím, že spousta z Vás si GeoKalendář koupila jako dárek, rozhodli jsme se, že v každém případě budete kontaktovat přímo tiskárnu - p.Macek na emailu jan@tiskem.cz (případně v kopii i shop@tytyty.cz), případně telefon +420 ### ### ### - číslo uvedeno v emailu (prosím respektujte pracovní dobu a nevolejte v neděli).
Dnes ráno jsme došli ke shodě na 3 možných řešení této situace (vše prosím řešte s panem Mackem):

1) bude Vám zaslána opravná sada, tj. chybějící stránky a kroužek (drát vazby) - doporučujeme pro zručnější a taktéž pokud máte k dispozici stroj na kroužkovou vazbu Twin wire
2) GeoKalendář 2012 zašlete na adresu tiskárny (po dohodě) a zpět Vám bude zaslán opravený GeoKalendář (časově zdlouhavé)
3) dnes na GeoSkořápkách najdete kačera Tiskař94, který bude mít u sebe 17 GeoKalendářů, které bude prodávat či vyměňovat za špatné
4) GeoKalendář bude po dohodě odnesen na naše výdejní místo/kamennou prodejnu a poté je budeme hromadně zasílat zpět do tiskárny, kde kalendáře upraví a pošlou zpět. V případě, že budeme mít nějaké kalendáře skladem, provedeme výměnu kus za kus (ovšem bude to trvat minimálně 1 den - tzv. "dnes dáte špatný, zítra máte dobrý"

Rád bych se Vám ještě jednou omluvil za toto nedorozumění. Tiskárna Tiskem.cz a p.Macek se velice omlouvá a zároveň dodává, že je to první chyba, na kterou nepřišli přímo ve výrobě a doufají, že GeoKalendář udělá radost dnes i po celý rok, ba dokonce že příští ročník bude ještě lepší a bez chybějících stránek

za Tytyty.cz,
Jakub Křenek

PS: Doufám, že v tento předvánoční čas Vám tento nedostatek nezkazí náladu
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#144 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2011 - 18:01

kde bude ten Tiskar94 stat ? resp. kde stoji ?
  • 0

#145 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2011 - 18:21

to bohužel nevíme, nepodařilo se nám získat na něj kontakt. Dle profilu by to měl být 17 letý kluk a měl by mít cca 25 geokalendářů.... Také se snažíme hledat :D
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#146 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 8:57

našli rádcové, našli? :D
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#147 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 9:26

neski napsal/a:
kde bude ten Tiskar94 stat ? resp. kde stoji ?

Pokud si vzpomínám, tak pod mostem, vedle eventovách CWG a GC. Byl první koho jsem viděl :-( a koupil jsem hned u něj kalendář :DB)
  • 0

#148 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 9:26

Lanc napsal/a:
našli rádcové, našli? :D


Ja tedy nenasel.....
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#149 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 11:28

Odcházel jsem v 18:50 a to tam ještě nebyl. Bohužel kalendář zatím nemám.
  • 0

#150 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 12:38

ran55 napsal/a:
Odcházel jsem v 18:50 a to tam ještě nebyl. Bohužel kalendář zatím nemám.


Já ho tam taky nezahlédl, odhaduji, že běhal po nějakých okolních keších. V metru nám hlásil, že našli asi 40 krabiček. Naposledy jsem ho spatřil na Černém mostě, jak lezou do auta.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#151 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 12:47

Kalendář je doma, a je fakt hezký. Na první projetí jsem našel 12 ikonek, takže přepokládám, že mi jich ještě 6 schází. No a ještě nějak rozluštit nápis na úvodní stránce:)
  • 0
Jde se lovit!

#152 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 13:15

kolombo napsal/a:
Já ho tam taky nezahlédl, odhaduji, že běhal po nějakých okolních keších. V metru nám hlásil, že našli asi 40 krabiček. Naposledy jsem ho spatřil na Černém mostě, jak lezou do auta.

To ti hlásil harmonicboy, já mám o něco míň, protože některé kešky kde jsme byli jsem už měl odlovené z minula. Divím se, že jsi mě na eventu neviděl; já myslel, že jsi stál vedle Ivank, a s tou jsem tam i pokecal ;).

Já si jel přeci jenom hlavně zalovit (a jsem rád že i při tom jak mi bylo blbě se podařilo) a na event jsme dorazili právě v 18:50, takže s ran55 jsem se musel těsně minout. A odcházeli jsme v 19:55.

Jsem rád, že většina kalendářů si své majitele našla. Kdo mi do telefonu dvě minuty před mým příchodem řekl, že mi na to sere, tak ať na to sere, a kalendáře si sežene jinde ;).
  • 0

#153 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 13:31

Tiskar94: hmmm, to je distribuce kalendare jak noha. To jsi mohl napsat, ze budes hlavne lovit a kdo chce kalendar at pekne ceka.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#154 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 15:03

Tiskar94 napsal/a:
To ti hlásil harmonicboy, já mám o něco míň, protože některé kešky kde jsme byli jsem už měl odlovené z minula. Divím se, že jsi mě na eventu neviděl; já myslel, že jsi stál vedle Ivank, a s tou jsem tam i pokecal ;).


Tak to jsem asi diskutoval s nějakou babou, že jsem Tě přehlédl :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#155 Sagapo

Sagapo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 17:00

Shashlick napsal/a:
Kalendář je doma, a je fakt hezký. Na první projetí jsem našel 12 ikonek, takže přepokládám, že mi jich ještě 6 schází.
No a ještě nějak rozluštit nápis na úvodní stránce:)


Už jsem se lekla, že rozdávám kalendáře s ikonkama a v mém stále nic, ale najednou tam byly, zatím 12, takže už jen 3. A nápis jsem louskla jako první a možná proto sem žádné neviděla :D
  • 0

#156 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 8:48

Tiskar94 napsal/a:

kolombo napsal/a:
Já ho tam taky nezahlédl, odhaduji, že běhal po nějakých okolních keších. V metru nám hlásil, že našli asi 40 krabiček. Naposledy jsem ho spatřil na Černém mostě, jak lezou do auta.

To ti hlásil harmonicboy, já mám o něco míň, protože některé kešky kde jsme byli jsem už měl odlovené z minula. Divím se, že jsi mě na eventu neviděl; já myslel, že jsi stál vedle Ivank, a s tou jsem tam i pokecal ;).

Já si jel přeci jenom hlavně zalovit (a jsem rád že i při tom jak mi bylo blbě se podařilo) a na event jsme dorazili právě v 18:50, takže s ran55 jsem se musel těsně minout. A odcházeli jsme v 19:55.

Jsem rád, že většina kalendářů si své majitele našla. Kdo mi do telefonu dvě minuty před mým příchodem řekl, že mi na to sere, tak ať na to sere, a kalendáře si sežene jinde ;).


No takže nakonec jsem rád že jsem si tam pro ten kalendář nejel, distributoři, příště prosím zkuste použít někoho kdo aspoň přemýšlí a ne prvního vola co se nabídne :@
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#157 Novinha

Novinha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 11:47

Děkuji Sagapo za zařízení letošní objednávky kalendářů :) Už jsem ho prolistovala, moc se mi líbí. Taky jsem našla svoje fotky a i svůj ksicht :D A k tomu na první prohlédnutí šest ikonek.
  • 0

#158 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 12:15

Kalendář si seženu po Novém roce asi přes prodejnu Ty,ty,ty. O Tiskaři94 se jen doplňuji obrázek.
  • 0

#159 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 12:35

Lanc napsal/a:
No takže nakonec jsem rád že jsem si tam pro ten kalendář nejel, distributoři, příště prosím zkuste použít někoho kdo aspoň přemýšlí a ne prvního vola co se nabídne :@


Lidí tam od nás jelo dost, co byli přitom i na tiskárně, ale kalendáře s sebou nechtěl brát nikdo. Asi všichni věděli, že se najde nějakej Lanc s hubou plnou keců a ani toho vděku za dobrovolnou neplacenou práci by se stejně nedočkali ;).
Ti, co si počkali, jsou rádi že mají kompletní kalendáře, a pokud budeš usilovat o to, abych příští rok na Skořápkách žádné kalendáře nebyly, určitě ti budou "moc vděční" ;).
V listingu je jasně psané start v 18:00, doba trvání 120-180 minut. To jsme stihli parádně. To, že (jak jsem byl telefonicky informován) tam někdo oxiduje už v 16:40 a pak se mu tam nechce mrznout, mi nevyčítejte B).
  • 0

#160 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 13:17

Slova mistra sveta.......
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama