Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
186 odpovědí na toto téma

#161 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 13:30

Tiskar94 napsal/a:

Lanc napsal/a:
No takže nakonec jsem rád že jsem si tam pro ten kalendář nejel, distributoři, příště prosím zkuste použít někoho kdo aspoň přemýšlí a ne prvního vola co se nabídne :@


Lidí tam od nás jelo dost, co byli přitom i na tiskárně, ale kalendáře s sebou nechtěl brát nikdo. Asi všichni věděli, že se najde nějakej Lanc s hubou plnou keců a ani toho vděku za dobrovolnou neplacenou práci by se stejně nedočkali ;).
Ti, co si počkali, jsou rádi že mají kompletní kalendáře, a pokud budeš usilovat o to, abych příští rok na Skořápkách žádné kalendáře nebyly, určitě ti budou "moc vděční" ;).
V listingu je jasně psané start v 18:00, doba trvání 120-180 minut. To jsme stihli parádně. To, že (jak jsem byl telefonicky informován) tam někdo oxiduje už v 16:40 a pak se mu tam nechce mrznout, mi nevyčítejte B).


Tiskari, napisu ti to jen jednou, nemam hubu plnou kecu,u me je k cinum velice blizko, nakonec by to mohlo dopadnout tak ze by ti ta facka "skrze internet" (co si nekdo v tvem pripade stezoval ze nejde) opravdu mohla priletnout

A jinak, pokud se k necemu nabidnes dobrovolne, tak to neznamena ze ta sluzba bude stat za prd. Nabidl ses ze tam budes stat s kalendarema a vymenovat, tak by jsi tam mel stat od prvni minuty az do posledniho kalendare. Poskytnout nejakou sluzbu , i kdyz dobrovolnou, jen tak jak se to hodi tobe, je k nicemu. Ono ne vsichni maji cas byt na eventu celou dobu a cekat az se nekdo, kdo jim ma vyměnit uz zaplacene zbozi, dostavi.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#162 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 13:37

Nechcete trochu mírnit? Tiskař nesliboval, že tam bude po celou dobu eventu, ani že vymění kalendář všem (naopak psal, že jich bude mít jen sedmnáct). Taky bych mohl naříkat, že po sedmé jsem už nikde nenašel eventové CWG, ačkoliv event měl trvat minimálně do osmi. Ale přece se kvůli takové prkotině nebudu vztekat a štěkat. Nebo jste snad šli na skořápky kvůli kalendáři?
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#163 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 13:45

Lanc napsal/a:
Tiskari, napisu ti to jen jednou, nemam hubu plnou kecu,u me je k cinum velice blizko, nakonec by to mohlo dopadnout tak ze by ti ta facka "skrze internet" (co si nekdo v tvem pripade stezoval ze nejde) opravdu mohla priletnout


Hele, a Tobě by se chtělo nosit celý den po Praze batoh kalendářů a pak stát po celou dobu eventu na jednom místě a řešit to tam ?

Myslím, že Tiskař měl jasně napsat čas, kdy přesně tam bude a jak dlouho. Za chybu v kalendářích neodpovídá, to si řeš jinde.

Myslím, že to, že Tiskař94 vzal pár kalendářů sebou, je jeho plus a ne mínus.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#164 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 13:50

Tiskar94 napsal/a:
Ti, co si počkali, jsou rádi že mají kompletní kalendáře, a pokud budeš usilovat o to, abych příští rok na Skořápkách žádné kalendáře nebyly, určitě ti budou "moc vděční" ;).


Me to sice muze byt fuk, ale spise bych rekl, ze pristi rok si vsichni radeji zaridi kalendare nekde uplne jinde. B)
  • 0

#165 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 13:55

Mrzí mě, že se Geokalendář stává tak žhavým tématem s osobním podtextem. Udělal jsem chybu, kvůli které jste někteří z vás dostali nekompletní kalendář a snažím se ji vyřešit v krátkém čase, zároveň se spoustou dalších starostí v práci. Kdo máte o Geokalendář nadále zájem, můžete si ho koupit u Tytyty.cz (Praha) nebo u mě (Jablonec nad Nisou), samotřejmě i s možností zaslání. Když byste měli pocit, že to vázne, zavolejte mi na tel. 777 801 486. Díky za pochopení.
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#166 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 14:13

HaLuMa napsal/a:
Me to sice muze byt fuk, ale spise bych rekl, ze pristi rok si vsichni radeji zaridi kalendare nekde uplne jinde. B)


Nemej strach, nekteri kaceri na eventu rikali, ze by bylo super, pokud bych s sebou vzal nejake kalendare i pristi rok, takze zajemci urcite budou ;)
  • 0

#167 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 14:15

Hele, a Tobě by se chtělo nosit celý den po Praze batoh kalendářů a pak stát po celou dobu eventu na jednom místě a řešit to tam ?

Ano, pokud bych věděl že na mě někdo spoléha a bude ode mne něco potřebovat a ja to defakto slibil, tak ano.A udělal bych to přesně tak jak jsem psal, byl bych na místě nejpozdeji v čas zacatku a stal tam, dokud bych mel nejaky kalendar nebo dokud by event neskoncil.

Myslím, že to, že Tiskař94 vzal pár kalendářů sebou, je jeho plus a ne mínus.

nikde nepíšu opak

Myslím, že Tiskař měl jasně napsat čas, kdy přesně tam bude a jak dlouho.


+1

Za chybu v kalendářích neodpovídá, to si řeš jinde.


však já jsem také svůj požadavek nevznesl na tiskare, nybrz na prodejce

Nebo jste snad šli na skořápky kvůli kalendáři?


no měl jsem právě večer čas (a vychazelo mi to tak ze bych tam prijel a mohl byt max do 18,30 )tak jsem si pohrával s myšlenkou že si tam pro to z HK zajedu, proto se zde ozyvam, kdyz si predstavim tu zbytecnou cestu :@ , jeste ze jsem nejel ;)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#168 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 16:25

Mozna by jsme meli zalozit vlakno o dobrovolne cinnosti. Pokud neco chci udelat dobrovolne, udelam to dobrovolne a poradne, nebo nic. Vymenu vadneho kalendare jsem uz domluvil s ty,ty,ty je krasny, chyba se muze vloudit vzdycky. Diky za nej. A nevim proc bych na skorapkach mel mrznout a cekat az si nekdo nalovi hafo kesi.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#169 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 19:45

Našel by se někdo z Chomutova či Kadaně pro společnou objednávku kalendářů? ;)
  • 0

#170 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 23:50

Já bych pro sebe jeden vzal, plus posloužim jako spojka do Varů, kdyby měl někdo z Geowestu zájem.....
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#171 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2011 - 1:17

@plavcik: o.k. :D
  • 0

#172 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2011 - 2:33

Plavcik a Drowned, vy jste dobrá dvojka (aspoň co se přezdívek týče). Jak jste se dali dohromady? :)
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#173 Olii05

Olii05

    Olii05

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2011 - 2:37

čím je ten kalendář vyjímečný?:o
  • 0

#174 myskakarel

myskakarel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2011 - 9:07

do Pardubic nekdo objednava kalendare? ze bych se pridal ... rad bych dva kousky :)
  • 0

HTC + NeonGeo + A:Drake
Garmin Oregon 450


#175 kuliocko

kuliocko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2011 - 9:51

Olii05 napsal/a:
čím je ten kalendář vyjímečný?:o


Fotky na tema geocaching, vyznaceny vyznamne dny pro GC, skryta neoficialni challenge atd. Ten muj je navic vyjimecny tim, ze mu chybi stranky :-)
  • 0

Nokia 5800XM + Handy Geocaching AE -> Samsung Galaxy Nexus + C:Geo


#176 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2011 - 12:00

Objednávky Geokalendáře budu vyřizovat i v týdnu po 27. 12. (ale ne každý den), je možné si ho objednat i po Novém roce v podstatě kdykoliv. Jednotlivé kusy tisknu dle aktuálního zájmu.
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#177 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2011 - 17:23

A je doma kompletni a krasny :)
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#178 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2011 - 21:49

@Vianney: zatím jsme se dohromady nedali, ale až se dáme...:D "Jednotlivé kusy tisknu dle aktuálního zájmu" to tiskneš ofsetem či na digitálu?
  • 0

#179 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2011 - 21:53

Na digitálu Xerox 700 DCP. V některých ohledech je kvalitativně lepší než ofset (samozřejmě jak který), kvůli něčemu si budu muset našetřit na něco lepšího :) Ale to je na dlouhé povídání.
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#180 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2011 - 22:08

Škoda, že jseš zdaleka, stavil bych se na exkurzi... to mě moc zajímá.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama