Přejít na obsah


Fotka

Geoget - ruční/auto import keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#21 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 13:38

S474N napsal/a:
Sindy_a_Lenas: tak bud mas v logu cas a GJ, potazmo GG si ho vyparsuje, nebo ho tam nemas a musis to udelat rucne v GG, tzn. najedes na danou kes, das prave tlacitko NASTAVIT NALEZ, potom si tam nastavis pozadovany cas a hlavne to nezapomenes zapsat. A to je vse.


V logách časy mám, ale problém je, že je mam v mojí databázi v geogetu jako found it (bohužel s časem 00:00), ale jelikož už v datábázi jsou, tak mi je geojarry nechce aktualizovat, respektive stáhnout znova a i se správným časem z logu, mohu využít nějakou dávku abych je znova "přepsal" i s časovou značkou, která je v logu? (ručně se mi to přepisovat nechce :-(

Díky

T.
  • 0

#22 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 20:05

Dej si pres GCLive stahnout vsechny logy na dane kesi. Pokud to nepomuze, tak v tom rucnim nalezu muzes ten nalez i odebrat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#23 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 20:49

S474N napsal/a:
Dej si pres GCLive stahnout vsechny logy na dane kesi. Pokud to nepomuze, tak v tom rucnim nalezu muzes ten nalez i odebrat.


Díky za tip, musel jsem dát nenalezeno a pak přes GClive stáhnout všechny logy.

Ještě jeden dotaz, když chci stáhnout keše přes geojarry s tím, že vyberu pouze pár GC kodů, tak to stahuje kompletní logy, což je naprd, jde to nějak omezit? Respektive, abych stahoval jen např. posledních 10 logů?

Díky

T.
  • 0

#24 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 9:04

Sindy_a_Lenas: dle autora Geogetu to bude v pristi verzi poreseno, takze vydrz.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#25 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 9:13

Pokud v GJ stahujes podle GC kodu v dotazech na Geocaching.com, kese se vzdy stahnou se vsemi logy. Je to tam take velkym cernym pismem napsano. Ciste teoreticky by to slo ale zaridit jinak - GC kody uloz do textoveho souboru, kazdy na jeden radek - textovy soubor uloz jako "jakekolivjmeno.ggt" - textovy soubor pak pouzij v databazovem dotazu geojarry (volba seznam) tam si muzes vybrat, zda to chces se vsemi logy nebo ne.
  • 0

#26 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 14:45

Sindy_a_Lenas napsal/a:

S474N napsal/a:
Sindy_a_Lenas: tak bud mas v logu cas a GJ, potazmo GG si ho vyparsuje, nebo ho tam nemas a musis to udelat rucne v GG, tzn. najedes na danou kes, das prave tlacitko NASTAVIT NALEZ, potom si tam nastavis pozadovany cas a hlavne to nezapomenes zapsat. A to je vse.


V logách časy mám, ale problém je, že je mam v mojí databázi v geogetu jako found it (bohužel s časem 00:00), ale jelikož už v datábázi jsou, tak mi je geojarry nechce aktualizovat, respektive stáhnout znova a i se správným časem z logu, mohu využít nějakou dávku abych je znova "přepsal" i s časovou značkou, která je v logu? (ručně se mi to přepisovat nechce :-(

Díky

T.


Když se mi tohle stalo, tak stačilo v GG smazat listing keše včetně logů a naimportovat to do databáze znovu.

Jen listing, ne celý záznam v databázi !!!!!!
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#27 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 15:07

A co tak vyvolat Geojarry->Databáze Geogetu ? Umí to zpracovat Filtry, Aktuálně zobrazené, Seznam... A stahuje to listingy i s logy.
  • 0

#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 15:08

A nestacilo by jen zrusit oznaceni nalezu a pak pres API stahnout vsechny logy?
  • 0

#29 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 18:50

kolombo napsal/a:
Když se mi tohle stalo, tak stačilo v GG smazat listing keše včetně logů a naimportovat to do databáze znovu.

Jen listing, ne celý záznam v databázi !!!!!!


A jak to děláš ? To by mne zajímalo...
  • 0

#30 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 21:35

Arne1 napsal/a:

kolombo napsal/a:
Když se mi tohle stalo, tak stačilo v GG smazat listing keše včetně logů a naimportovat to do databáze znovu.

Jen listing, ne celý záznam v databázi !!!!!!


A jak to děláš ? To by mne zajímalo...


Když si otevřeš záznam volbou Ukázat bod, tak jedna z možností v menu okna je Smazat listing.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama