Přejít na obsah


Fotka

Už máte taky dost nehorázných účtů za telefon?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#21 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:08

Parkis napsal/a:
lecos se dá vyjednat pokud člověk má nějaký obrat, ale když provolám 20Kč za měsíc tak se se mnou moc nechtějí bavit ;)


Pokud máš celkový účet za telefon 20 Kč, tak moc velkou slevu nevyjednáš :-)

Pokud platíš tarif 1000 Kč a pak ještě hovorné 20 Kč, tak změň tarif.

Naprosto nejlepší je, když máš zaměstnavatele, co má exkluzivní smlouvu s nějakým operátorem a ta platí i pro zaměstnance. Žena takhle platí asi 250 Kč za 2 telefony dohromady a volání v rodině je prakticky zadarmo.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#22 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:30

Vianney napsal/a:
Máš důvod si stěžovat, že musíš kamarádům volat ty, oni to mají podstatně dražší.

Chyba lavky, svym kamaradum volam zadarmo, stejne jako oni me.

puczmeloun napsal/a:
Jsme strašně rádi, že víme, za kolik voláš. Je to opravdu geniální příspěvek do debaty absolutně dávající smysl ve srovnbání s nadpisem... Pokud však víš, jak tento tarif získat, alespon pro jednou by byl tvůj prispevek užitečným ;-)

Jsem rad, ze za jednim nickem se dle vseho skryva vice lidi :-)) V kazdem pripade jsem reagoval na to, ze kazdy ma takovy pausal, jaky si dovede vyjednat/obstarat. A samozrejme ze vim, jak takovy tarif ziskat (tezko bych jej mohl mit ja, tak rodina ci kamaradi, nemyslis?).

mirotiro: vsak to je to, o cem pisu i ja. Ale jsem zvedav, s jakou realnou nabidkou prijdes.

Parkis napsal/a:
lecos se dá vyjednat pokud člověk má nějaký obrat, ale když provolám 20Kč za měsíc tak se se mnou moc nechtějí bavit ;)

S jako jednotlivcem urcite ne, ale kdyz nekam prijdes, ze budes mit 2000 SIM, tak ver, ze se bavi uplne jinak.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#23 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:30

kolombo napsal/a:
Pokud máš celkový účet za telefon 20 Kč, tak moc velkou slevu nevyjednáš :-)

Pokud platíš tarif 1000 Kč a pak ještě hovorné 20 Kč, tak změň tarif.

Naprosto nejlepší je, když máš zaměstnavatele, co má exkluzivní smlouvu s nějakým operátorem a ta platí i pro zaměstnance. Žena takhle platí asi 250 Kč za 2 telefony dohromady a volání v rodině je prakticky zadarmo.


Však jsem to psal výše. Ale bohužel, naše škola má sice smlouvu s nejhorším operátorem, ale o nějakých benefitech se jen mluvilo. A teď to pod sebe vzal soukromník a tomu už to bude u pr...
  • 0

#24 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:45

kolombo napsal/a:

Parkis napsal/a:
lecos se dá vyjednat pokud člověk má nějaký obrat, ale když provolám 20Kč za měsíc tak se se mnou moc nechtějí bavit ;)


Pokud máš celkový účet za telefon 20 Kč, tak moc velkou slevu nevyjednáš :-)

no dohromady platím zhruba dvě stovky, přičemž nějakých 170 je za mobilní internet. paušál na volání ani sms nemám, to nevyužiju

Taky mám možnost firemního "výhodného" paušálu od TMO, ale s tím kolik volám (resp. nevolám) je pro mě pořád lepší žádný paušál.
  • 0

#25 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:51

S474N napsal/a:
...Kazdy vola za takove penize, jake si sam zaslouzi (potazmo vyjedna)...


Promiň, ale zatím jsem si nevšiml, že bysme se nějak geograficky posunuli až na turecké tržiště... Pro mne je konečná cena ta, která je veřejně prezentovaná. Pokud se mi líbí, tak ji akceptuji, pokud ne, tak se otočím a nechám být.
Na nějaké dlouhé dohady za kolik mi kdo co dá fakt nejsem vůbec zvědavý :@
Vím, že si tím asi škodím, ale tenhle princip "co si kdo ukecá" se mi nevýslovně příčí. Asi jsem už z jiné generace, my na tohle zvyklí nebyli, a zvykat si na to nebudu...
  • 0

#26 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 9:08

Jarous1 napsal/a:

S474N napsal/a:
...Kazdy vola za takove penize, jake si sam zaslouzi (potazmo vyjedna)...


Promiň, ale zatím jsem si nevšiml, že bysme se nějak geograficky posunuli až na turecké tržiště... Pro mne je konečná cena ta, která je veřejně prezentovaná. Pokud se mi líbí, tak ji akceptuji, pokud ne, tak se otočím a nechám být.
Na nějaké dlouhé dohady za kolik mi kdo co dá fakt nejsem vůbec zvědavý :@
Vím, že si tím asi škodím, ale tenhle princip "co si kdo ukecá" se mi nevýslovně příčí. Asi jsem už z jiné generace, my na tohle zvyklí nebyli, a zvykat si na to nebudu...


Ale takhle to, kupodivu, funguje. Asi mají možnost upravit tarif a platby, pokud hrozí ztráta zákazníka, někdy i o docela podstatnou částku.

A rozhodně se vyplatí hlídat si vhodnost tarifu a dalších bonusů, co se k němu dají získat.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#27 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 9:17

[quote]Jarous1 napsal/a:
[quote]S474N napsal/a:
Promiň, ale zatím jsem si nevšiml, že bysme se nějak geograficky posunuli až na turecké tržiště... Pro mne je konečná cena ta, která je veřejně prezentovaná. Pokud se mi líbí, tak ji akceptuji, pokud ne, tak se otočím a nechám být.
Na nějaké dlouhé dohady za kolik mi kdo co dá fakt nejsem vůbec zvědavý :@
Vím, že si tím asi škodím, ale tenhle princip "co si kdo ukecá" se mi nevýslovně příčí. Asi jsem už z jiné generace, my na tohle zvyklí nebyli, a zvykat si na to nebudu...[/quote] I mně se to příčí, mám rád transparentní tržní nabídky, ale je to tak. Už mi naznačil i kamarád pojišťovák, co se dá udělat třeba s povinným m/ručením na auto. Nedávno jsem poslal za dealerkou do Kooperativy vyjednávat svoji zlatou geo-ženu a čuměl jsem jak puk, s čím se vrátila!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#28 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 9:54

Nejlepsi pro vyjednavani pro bezneho cloveka jsou tzv. retencni nabidky. To se potom clovek opravdu smeje, kdyz si necha jen tak ze srandy vygenerovat PAC kod na prenos cisla jinam, jak se soucasnej operator muze strhnout s nabidkama. :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#29 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 12:11

S474N: zase jsme se dozvěděli jen to, jak jsi úžasně schopný. Ale když už sem přispíváš, nemohl bys pro nás neschopy napsat návod, jak toho dosáhnout ? ;)
  • 0

#30 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 12:15

850 Kč měsíčně za GPRS je neskutečné odírání. :@ Ale co počít, když trvám na anonymním přístupu bez uzavíráníí nějakých smluv...
  • 0

#31 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 12:18

No praktiky operátorů jsou vcelku shodné u všech...platíš ?? Tak si nestěžuj...Na druhou stranu je třeba říci, že pakliže za nimi člověk přijde s tím, že má jinou nabídku a chce odejít, tak se mohou přetrhnout aby si ty své měsíční peníze udrželi. V kanceláři mám pevnou a net od kyslíka ( vím že není nejlevnější, ale pevnou potřebuji - což oni naštětí netuší) Zavolal jsem jim, že 800 měsíčně za net a pevnou jim prostě už dávat nebudu a že to chci zrušit. Nakonec jsme se vcelku kulantně domluvili, že pevnou mi nechaj zdarma a net stáhnem na 400 měsíčně... Prostě takovej je dnes asi život. Voják se stará, voják má. Kdo si co urve to taky má.
  • 0

#32 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 12:22

MedoMys: a co si precist prispevek nad tim, co si reagoval? A pokud nevis, co znamena retencni nabidka, tak si to nech nekym vysvetlit. ;) Toniczech: anonymnim? :D:D:D:D A+T: a vo vo vo tom to je!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#33 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 12:46

S474N: nevím, čím to je, ale nevěřím ti ani slovo. Snažíš se mi naznačit ( ale já tě prosil o postup, ne naznačování ), že když pohrozíš operátorovi odchodem k jinému, že dostaneš vše prakticky zadarmo ( pár halířů ) ? I v případě, že mám TWIST a měsičně provolám pouze 100 Kč ? BTW kdyby jsi chtěl opravdu poradit, nebudeš používat laikům neznámé termíny nebo je vysvětlíš. Nuže dík za "ochotu", raději se tě už na nic ptát nebudu, to nemá smysl.
  • 0

#34 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 13:00

http://tinyurl.com/5ubwc6n

Pokud nekdo neni ani tohoto schopen, tak se divim, ze je schopen nadavat nad vysi svych prijmu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#35 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 13:26

MedoMys napsal/a:
I v případě, že mám TWIST a měsičně provolám pouze 100 Kč ?

V tom případě jim nebudeš stát ani za zavolání. Bojují pouze o zákazníky ze kterých kápne víc. To je samozřejmě řeč soukromé sféře a jednom telefonu.
Firma která má těch čísel několik desítek či stovek samozřejmě dostane zajímavější nabídky, akorát satánek to tady motá dohromady aby mohl machrovat.
  • 0

#36 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 13:31

Parkis: ja tu nic nemotam. Na strane 1 se bavime o VPN citajici nekolik tisic, tady se zase bavime o retencnich nabidkach jednotlivcu. Jak vidno, dosahnout lepsich cen lze mnoha zpusoby, jen se staci trosicku snazit.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#37 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 13:34

Parkis: ano, je mi to jasné, že jako malá rybička nenadělám vůbec nic. Chtěl jsem to jen slyšet od Satana, ale ten si bude mlet dál svou a vytahovat se. Jen jsem si malou chvilku bláhově myslel, že nám tu popíše zázračný postup, jak dospěl k takové nabídce ... No nic, vracím se zpět k ignoraci tohoto nicku. ;)
  • 0

#38 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 13:42

Napsal jsem tu dva konkretni postupy, co se daji udelat, jak se dostat k lepsim cenam volani. Ano, chapu, ze pro nektere jedince je jednodussi svym nekonanim to "zazdit" - ostatne to delaji celou dobu a potom breci, jak plati moc, takze nic noveho. EDIT: a ano, svym zpusobem se chlubim. Protoze mi nikdo nebude povidat, ze "neco nejde", kdyz to jde. A proto jsem ten konkretni priklad napsal, protoze to je proste fakt.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#39 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 14:05

Pánové přestaňte se zde prosím popichovat ;). Vlákno jsem otevřel proto, že evidentně není v tomto státu něco v pořádku http://www.mobilmani...67/default.aspx :(.
Těm, kteří si to myslí rovněž, jsem navrhl interpelovat elektronicky naše zástupce - viz 1. příspěvek vlákna. Kromě osobního vyjednání lepších podmínek přímo s operátorem nám nic víc asi nezbývá.
Těm, kteří zde popsali osobní zkušenosti z vyjednáváním s operátorem děkuji.
  • 0

#40 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 14:13

Nemyslel jsem si, že tuto větu někdy napíšu, ale musím se Satanášem souhlasit. Operátoři se snaží udržet i "malé ryby" stačí se nebát a zavolat a nechat si vygenerovat přestupové číslo....pak se dějou divy. Souhlasím, že né každý na to má žaludek a není to asi tak jak bychom to všichni rádi měli mít tzn. levnější pro všechny, ale JDE TO A NÉ ŽE NÉ.
EDIT:
abych byl konkrétní:
http://www.fonky.cz/...idky-operatoru/
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama