Přejít na obsah


Fotka

Už máte taky dost nehorázných účtů za telefon?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#61 hudyny

hudyny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 7:45

Tak já nevím,ale základát tohle zrovna tady? Příště tady bude fórum, že je drahé pivo?
  • 0

#62 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 8:35

hudyny: co se divis, to je preci typicky ceske, sedet v hospode, srkat zvetraly pivo a u toho si stezovat na vsechno - vladou pocinaje, spatnym fotbalem pokracujic a konce tim, ze je vsechno drahy. Vono je totiz jednodussi nekde vysedavat a nadavat, nez se zvednout a neco pro to udelat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#63 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 9:28

fremen.cz napsal/a:
Co založit neziskovou organizaci "Svaz českých geocacherů" a na ten nabrat u operátora XY(Z) čísel za výhodné ceny? ;)


To není nic těžkého, problematika má však několik rovin, jedna je právní, kdo by byl skutečným odběratelem služeb (tedy velmi zjednodušeně, kdo by nesl zodpovědnost za případné nedoplatky uživatelů), okrajově též kdo by spravoval za hezký úsměv celou agendu, a ta druhá je faktická, kolik geocacherů by skutečně mělo zájem se svým číslem pod takovouto smlouvu přejít. Bohužel Ti, kteří hodně telefonují, to již dávno mají zařízené jinak a věřím že výhodněji, a na kačery s účtem o 150Kč či předplacenou kartou, ne že nikdo nečeká, ale žádné terno s tím pro zajištění lepších podmínek neuděláš.
  • 0

#64 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 9:35

fremen.cz napsal/a:
Co založit neziskovou organizaci "Svaz českých geocacherů" a na ten nabrat u operátora XY(Z) čísel za výhodné ceny? ;)

Malý problém by mohl být v tom, že organizaci s tímto názvem by nekačerská veřejnost házela na hlavu všechny problémy související s geocachingem.
  • 0

#65 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 9:44

to hudyny: napsal to dobre do vlakna "temata mimo gc" takze nevim co resis. Chce si postezovat a mozna i zjistit jestli jsou ostatni na tom stejne jako on, tak to udela na webu komunity ke ktere se hlasi.

to satan: muzes sem hodit jak jsi se konkretne dostal k takovym, tezko uveritelnym, cenam ktere tu prezentujes?
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#66 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 9:46

Lanc napsal/a:
to satan: muzes sem hodit jak jsi se konkretne dostal k takovym, tezko uveritelnym, cenam ktere tu prezentujes?


Myslím že se konkrétně nic nedozvíme.. :-(
  • 0

#67 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 9:52

Vzhledem k tomu, ze se jedna o neverejne informace, ktere jsou navic podchyceny smluvne, tak bohuzel ti doslova konkretne nic rict nemohu. V kazdem pripade plati to co jsem psal vyse - zacni se zajimat o ruzne VPN a cilene je vyhledavat. Budes prekvapen, kolik jich existuje a jak vyhodne maji volani. Vzhledem k tomu, ze ja to sleduji dlouhodobe, tak bych rekl, ze mnou napsany pausal je dle meho nazoru aktualne to nejvyhodnejsi, co na trhu existuje.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#68 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 9:59

S474N napsal/a:
Vzhledem k tomu, ze se jedna o neverejne informace, ktere jsou navic podchyceny smluvne, tak bohuzel ti doslova konkretne nic rict nemohu. V kazdem pripade plati to co jsem psal vyse - zacni se zajimat o ruzne VPN a cilene je vyhledavat. Budes prekvapen, kolik jich existuje a jak vyhodne maji volani. Vzhledem k tomu, ze ja to sleduji dlouhodobe, tak bych rekl, ze mnou napsany pausal je dle meho nazoru aktualne to nejvyhodnejsi, co na trhu existuje.


Tak že bohužel přesně odpověď v duchu, jak jsme patrně čekali ;-). Můžeš nám sem alespoň oskenovat vyúčtování, ať vidíme, že se tu nebavíme o naprostých smyšleninách ? (utajené údaje klidně začerni). BTW. pokud je to tajné, tak proč o tom tady píšeš ? Abys nás nasral ?

To zrovna tak můžu do světa vyřvávat, že mě volání stojí nula, a utajit hloupý důvod, protože mi to platí zaměstnavatel...
  • 0

#69 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:01

S474N: na jednu stranu mu radíš, ať se zajímá a vyhledává a když to dělá, tak mu sdělíš, že to je neveřejný a smluvně ošetřený.
  • 0

#70 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:04

Myslis neco takoveho?
http://oszdepopraha....ik_20100901.pdf
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#71 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:05

Pinokio.CZ: urcite mohu, ale proc bych to delal? Kdo me zna, tak vi, ze co tvrdim je pravda (pripadne je to opravdu muj kamarad a ma to take zarizeno) a kdo me nezna, ten tomu bud stejne neuveri nebo je to bezpredmetne z toho duvodu, ze ja mu to zarizovat nehodlam. ;) Duvod, proc jsem to zde psal, jsem tu uz jasne vysvetloval - projev trosicku invence a zalistuj na druhou stranu (napovim, je to treti prispevek odspodu) pepa.z.pocernic: vsak zajimat a vyhledavat muze. Ale ja se bavim, ze bavit se o teto konkretni nabidce je neverejne. Ostatne s tim se setkas ve vetsine VPN (dokonce si dovolim tvrdit, ze ve vsech), ze to proste neni urceno pro verejnost jako takovou - to by si sam operator podrezaval pod sebou vetev.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#72 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:07

Lanc: presne tak, tohle je treba VPN nabidka pro zamestnance CD. Nicmene jsem si jist, ze tim zverejnenim konkretnich podminek (ceniku) si porusil minimalne smlouvu CD a O2 a dost bych se divil, kdyby to v tom systemu nebylo i vyslovne napsano, ze je to urceno pouze pro interni potrebu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#73 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:09

S474N napsal/a:
Lanc: presne tak, tohle je treba VPN nabidka pro zamestnance CD. Nicmene jsem si jist, ze tim zverejnenim konkretnich podminek (ceniku) si porusil minimalne smlouvu CD a O2 a dost bych se divil, kdyby to v tom systemu nebylo i vyslovne napsano, ze je to urceno pouze pro interni potrebu.

myslim ze ja ne, protoze toto je normalne pristupne na internetu :) staci zadat do googlu

nevim kde mate tu ficuru na vyhledavani na googlu, takze staci zadatjen "VPN telefonny tarify" a treti od vrchu :)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#74 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:11

Lanc: chapu, takze to proste nejakej pitomec vynesl ven a vyvesil na net. Nicmene aspon se mistni neverici Tomasi mohou sami presvedcit, ze co rikam je pravda a ne vymysl. Jak jsem rikal vyse, co mam je dle meho nazoru nejlepsi nabidka v CR, ktera existuje (respektive o ktere vim a vzhledem k cenam si nemyslim, ze by to mohlo jit jinde jeste nize a hlavne, ktera je pro me osobne realna na pouzivani).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#75 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:18

S474N napsal/a:
Lanc: chapu, takze to proste nejakej pitomec vynesl ven a vyvesil na net. Nicmene aspon se mistni neverici Tomasi mohou sami presvedcit, ze co rikam je pravda a ne vymysl. Jak jsem rikal vyse, co mam je dle meho nazoru nejlepsi nabidka v CR, ktera existuje (respektive o ktere vim a vzhledem k cenam si nemyslim, ze by to mohlo jit jinde jeste nize a hlavne, ktera je pro me osobne realna na pouzivani).


nojo, jenze v tomto pripade je teda potreba abych ja, nebo aspon nekdo z rodiny zmenil zamestnani a to opravdu kvuli levnejsimu volani asi ne :).
Takze se da na Tebou prezentovane ceny volani dosahnout, ale pro nektere z nas to je opravdu nerealne, leda ze bych se rozvedl a vzal si sousedovu dceru :), ale nevim co na to moje geozena, ta ti asi moc nepodekuje za takovouhle radu :)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#76 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:19

S474N napsal/a:
Lanc: chapu, takze to proste nejakej pitomec vynesl ven a vyvesil na net. Nicmene aspon se mistni neverici Tomasi mohou sami presvedcit, ze co rikam je pravda a ne vymysl. Jak jsem rikal vyse, co mam je dle meho nazoru nejlepsi nabidka v CR, ktera existuje (respektive o ktere vim a vzhledem k cenam si nemyslim, ze by to mohlo jit jinde jeste nize a hlavne, ktera je pro me osobne realna na pouzivani).


To co tam je poveseno za cenik neni nic mimoradneho a zdaleka ne tak neuveritelne vyhodne jak pises ty, Satane... to je normalni standard VPN siti, dokonce bych rekl, ze je to o dost horsi nez privatni bezne nabidky VPN standardnich operatoru, protoze musis mit "nadrazacke" cislo, na ktere je volani zpoplatneno jinak. To uz maji sjednane lepsi kolektivni podminky i zamestnanci dopravnich podniku v ruznych mestech, vcetne rodinnych prislusniku (hint).

Ale zpet k dotazu, budes nam Satane pouze stale naznacovat, ze jsme vsichni, narozdil od Tebe, blbci, co se malo snazime, nebo nam das i jinou informaci, nez tu stylem "Hledej Šmudlo". Me by treba to oskenovane vyuctovani docela zajimalo.. dodavatele i jine identifikacni udaje nam klidne zamlc, ale ty podminky co popisujes jsou opravdu jen tezko uveritelne, aby v tom nebyl jiny hacek.
  • 0

#77 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:29

Lanc: jasne, v kazde VPN jsou nejake podminky, v jedne musis byt treba dobrovolnym hasicem, v druhe zase treba rybarem a ve treti uplne neco jineho. Jde o to, jestli je to pro cloveka realizovatelne s minimem usili ci vlozenych penez. Pinokio.CZ: tak je to jedna z nabidek VPN a ja nikde nerikal, ze je to spickova nabidka. V kazdem pripade je to lepsi, nez libovolna verejna nabidka pro verejnost. Samozrejme, ze v tom "nejaky" hacek je, viz. vyse. Ale pro me osobne naprosto akceptovatelne podminky (rekl bych, ze jedny z nejlehcich a to uz jsem tech VPN vystridal opravdu dost). EDIT: o nikom jsem nerekl, ze je blbec, tos tu napsal ty. Nicmene pokud to ma vyjit z mych ust, tak to klidne reknu "Vsichni ti, kteri misto toho, aby svou energii vyuzili pro ziskani vyhodnejsiho volani pro sebe, obraci tuto energii na nesmyslne obepisovani kohokoliv, jsou u me osobne blbci". Staci to takto?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#78 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:31

Mě by docela zajímalo, jak je to s řekněme "administrátorskými právy" v rámci VPN. Předpokládám totiž, že každá VPN má nějakého administrátora/administrátory, tj. osoby, které mohou měnit nastavení služeb (aktivace, restrikce, atd.) u jednotlivých tel. čísel. Nebo to mohou provádět samostatně jednotliví uživatelé SIM?
  • 0

#79 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:33

schmar: to vzdycky zalezi na konkretni VPN. Z mych konkretnich zkusenosti ti mohu rici, ze u trech VPN, u kterych jsem byl, si musel cokoliv resit se zastupcem dane firmy (nikoliv primo operatorem), ted mam jeste jedno cislo ve VPN u O2 a zakladni veci si muzu resit s operatorem/infolinkou atd. Proste je to znacne individualni. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#80 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 11:15

S474N napsal/a:
EDIT: o nikom jsem nerekl, ze je blbec, tos tu napsal ty. Nicmene pokud to ma vyjit z mych ust, tak to klidne reknu "Vsichni ti, kteri misto toho, aby svou energii vyuzili pro ziskani vyhodnejsiho volani pro sebe, obraci tuto energii na nesmyslne obepisovani kohokoliv, jsou u me osobne blbci". Staci to takto?

Tak pokud by ty energie byly srovnatelný, tak to blbost je. Jenže přeposlat dopis skoro žádnou energii nestojí, zatímco získat víceméně standardní retenční nabídku stojí energie nesrovnatelně víc. A dostat se k neveřejným nabídkám je ještě složitější, jak sám ukazuješ. I když co si pamatuju, tak tyhle masové projevy nespokojenosti k něčemu vedly naposled k levnějším tarifům pro dial-up a to už je hezkých pár let.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama