Přejít na obsah


Fotka

MEGA MORAVIA 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
177 odpovědí na toto téma

#81 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 15:07

Tak úpravy jsme zdárně dokončili a e-shop Mega Moravia právě spustili. Dostanete se na něj z webu Mega Moravia a listingů některých eventů.

Prodej vstupenek na placené eventy bude zahájen 15. 5. 2012 a nebude nijak ošetřen podle pořadí přihlášených.
Samozřejmě pokud bude zvýšený zájem o nějaký event, jsme připraveni navýšit počet turnusů a vstupenek, jak jen to bude možné.
Bohužel ne u všech to půjde, např. u GC3DEGA MM12 - 5. Czech Geopaintball je počet hráčů omezen. Samozřejmě se budete moci zúčastnit jako diváci a prohlédnout si pevnost.
Ale např. u GC3AT9E MM12 - Jizda historickou tramvaji, nebude problém přidat jízdu, nebo dvě, pokud bude o tento event zvýšený zájem.





  • 0

#82 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 15:13

ahoj, co se tyce eventu tak to byl mazec, ale snad se i podari se dostat na ty na ktere se chci podivat...e-shop je fajn napad a uz frci, ale chtel jsem se zeptat, zda je (asi je) a na kdy je nastaven nejake termin do kdy je treba objednat trika, CWG, GC ad?? a za dalsi - v pripade, ze by se nam nezadarilo se na Me dostat ( i kdyz to abysme dorazili bude hodne prioritni, ale clovek nikdy nevi co bude) bude moznost (na nase naklady) dostat objednane "zbozi" postou?? diky, uz se tesime btw. a prave prochazim e-shop a objednavky listku - bylo by mozne doplnit kolonku pocet listku?? jelikoz pod nick patrime dva a oba mame o jisty event zajem, tak bysme chteli objednat dva listky najednou...protoze bysme rozhodne nechteli aby se nam podarilo koupit jen jeden listek...dik edit: i kdyz me napada, jestli se ta kolonka "pocet" neobjevi az kdyz bude aktivovana moznost "koupit"
  • 0

#83 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 15:15

Prodej vstupenek na placené eventy bude zahájen 15. 5. 2012 a nebude nijak ošetřen podle pořadí přihlášených.


Tak to bude dost masakr... Předpovídám serveru že vydrží tak 5 minut než spadne.
  • 0

#84 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 15:18

Chasseur23 napsal/a:
Ale např. u GC3AT9E MM12 - Jizda historickou tramvaji, nebude problém přidat jízdu, nebo dvě, pokud bude o tento event zvýšený zájem.

dekuji, jednalo se mi konkretne o tu tramvaj
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#85 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 15:44

ja05 napsal/a:
ahoj, co se tyce eventu tak to byl mazec, ale snad se i podari se dostat na ty na ktere se chci podivat...e-shop je fajn napad a uz frci, ale chtel jsem se zeptat, zda je (asi je) a na kdy je nastaven nejake termin do kdy je treba objednat trika, CWG, GC ad?? a za dalsi - v pripade, ze by se nam nezadarilo se na Me dostat ( i kdyz to abysme dorazili bude hodne prioritni, ale clovek nikdy nevi co bude) bude moznost (na nase naklady) dostat objednane "zbozi" postou?? diky, uz se tesime


Doplníme: trika - poslední objednávky 31.7. - bude možnost zaslat předem poštou - dodací doba max. 1 měsíc (neděláme trika na sklad, ale jen objednané, s výrobcem jsme domluveni, že nám objednaná trika zašle 1x měsíčně)

CWG - uzávěrka rovněž 31.7. - nebude možné zaslat předem - postrádá to logiku

GC - uzávěrka 30.6. - nebude rovněž možné zaslat předem

btw. a prave prochazim e-shop a objednavky listku - bylo by mozne doplnit kolonku pocet listku?? jelikoz pod nick patrime dva a oba mame o jisty event zajem, tak bysme chteli objednat dva listky najednou...protoze bysme rozhodne nechteli aby se nam podarilo koupit jen jeden listek...dik

edit: i kdyz me napada, jestli se ta kolonka "pocet" neobjevi az kdyz bude aktivovana moznost "koupit"


Ano - bude možnost koupit si třeba 10 lístků na jeden klik. Ale až od 15.5. Co se týče tramvaje momentálně je owner v DPMO a domlouvá další termín. jakmile to budeme mít jisté, přidáme jízdu. Proto je důležité být zalogován WA, abysme měli představu, jaký je o konkrétní event zájem.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#86 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 16:01

Zlaty rezervacni system co byl na mega v praze ;-). Tohle bude jen o tom kdo ma rychlejsi net...
  • 0

#87 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 16:09

Hamerinski napsal/a:
Zlaty rezervacni system co byl na mega v praze ;-). Tohle bude jen o tom kdo ma rychlejsi net...


Radi si nechame poradit jak to zlepsit, ale i v Praze to bylo o tom, kdo byl rychlejsi. Tomu se snad zadnym zpusobem nevyhneme, i proto se eventy prekryvaji a neni tak mozne absolvovat uplne vse.
  • 0

#88 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 16:46

radvoj napsal/a:
Ano - bude možnost koupit si třeba 10 lístků na jeden klik. ....


no to neni taky zrovna idealni, takze je mozne ze jeden clovek skoupi cely event?? asi jo...nestalo by za to, aby se na jedno objednani dalo objednat max. 5 listku (treba) bylo nutne dokoncit objednavku a pak pokud bude chtit dotycny vice listku tak by musel procesem objednavky projit znova...protoze uz vidim jak se kaceri z jednoho mesta domluvi a bude se objednavat po 20 a vice kusech...a bude tak pro jednotlivce temer nemozne uspet

nicmene mam jeste jeden odbornejsi dotaz k eventu Touch the sky...jaky bude zpusob jisteni? budou jistit instruktori, nebo kaceri sebe navzajem?? jde mi o to, ze bysme se zucastnili radi k pritelkyni, kde vzajemne jisteni je neralne (vyzkouseno)...a zase mi neni uplne po chuti se nechat jistit od nekoho koho jsem v zivote nevidel a ktery neponese zadnou zodpovednost (predpokladam, ze insktruktor je zdatny jistic a navic jaksi lanove centrum ruci za jeho kvalitu)...diky
  • 0

#89 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 16:56

ja05 napsal/a:nicmene mam jeste jeden odbornejsi dotaz k eventu Touch the sky...jaky bude zpusob jisteni? budou jistit instruktori, nebo kaceri sebe navzajem?? jde mi o to, ze bysme se zucastnili radi k pritelkyni, kde vzajemne jisteni je neralne (vyzkouseno)...a zase mi neni uplne po chuti se nechat jistit od nekoho koho jsem v zivote nevidel a ktery neponese zadnou zodpovednost (predpokladam, ze insktruktor je zdatny jistic a navic jaksi lanove centrum ruci za jeho kvalitu)...diky


Tento dotaz posli rovnou ownerum eventu Touch the sky, jsou v kontaktu s Lanacem a budou schopni fundovane odpovedet, diky.
  • 0

#90 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 17:00

Hamerinski napsal/a:
Zlaty rezervacni system co byl na mega v praze ;-). Tohle bude jen o tom kdo ma rychlejsi net...

no nevím, měl jsem dostatečně předem zarezervované a přesto na mě nevyšlo, v tištěných seznamech jsem nebyl, na Inetu byl. Rada, že mám počkat 10 minut před začátkem eventu, kdyby se něco uvolnilo ... . Každý systém má mouchy, teď jen jak je minimalizovat :).
  • 0

#91 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 17:05

marram napsal/a:

ja05 napsal/a:nicmene mam jeste jeden odbornejsi dotaz k eventu Touch the sky...jaky bude zpusob jisteni? budou jistit instruktori, nebo kaceri sebe navzajem?? jde mi o to, ze bysme se zucastnili radi k pritelkyni, kde vzajemne jisteni je neralne (vyzkouseno)...a zase mi neni uplne po chuti se nechat jistit od nekoho koho jsem v zivote nevidel a ktery neponese zadnou zodpovednost (predpokladam, ze insktruktor je zdatny jistic a navic jaksi lanove centrum ruci za jeho kvalitu)...diky


Tento dotaz posli rovnou ownerum eventu Touch the sky, jsou v kontaktu s Lanacem a budou schopni fundovane odpovedet, diky.

Na eventu Touch the Sky ktery probihal v ramci prazskeho ME probihalo lezeni v trojici. Jeden lezl, druhy jistil a treti delal "pojistku" pri jisteni. Instruktori pred kazdym zacatkem lezeni kontrolovali pripojeni na lano, zamek karabiny lezce i jistice.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#92 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 17:09

lukabike.com napsal/a:

marram napsal/a:

ja05 napsal/a:nicmene mam jeste jeden odbornejsi dotaz k eventu Touch the sky...jaky bude zpusob jisteni? budou jistit instruktori, nebo kaceri sebe navzajem?? jde mi o to, ze bysme se zucastnili radi k pritelkyni, kde vzajemne jisteni je neralne (vyzkouseno)...a zase mi neni uplne po chuti se nechat jistit od nekoho koho jsem v zivote nevidel a ktery neponese zadnou zodpovednost (predpokladam, ze insktruktor je zdatny jistic a navic jaksi lanove centrum ruci za jeho kvalitu)...diky


Tento dotaz posli rovnou ownerum eventu Touch the sky, jsou v kontaktu s Lanacem a budou schopni fundovane odpovedet, diky.

Na eventu Touch the Sky ktery probihal v ramci prazskeho ME probihalo lezeni v trojici. Jeden lezl, druhy jistil a treti delal "pojistku" pri jisteni. Instruktori pred kazdym zacatkem lezeni kontrolovali pripojeni na lano, zamek karabiny lezce i jistice.


V Olomouci je to jiz treti rocnik, takze verim ze je to osefovane. ;)
  • 0

#93 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 19:28

tricka v eshopu, budou panska i damska nebo jednotny strih (urcite chapete ze tohle neni z me hlavy :D ) budou nekde k videni jak vypadaji? a lze na 2 tricka mit jeden trackovatelny kod? a je v tom pripade za kazde priplatek 50? predem dik za odpovedi
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#94 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 19:57

Tricko je strihu Unisex, preci jen to neni to hlavni co jsme kvuli ME resili, takze jsme zvolili cestu "mensiho odporu". U rozmeru je vsak dobre vychazet hlavne s mir v centimetrech nez-li jen podle velikosti M, L, ... Variantu vice trik s jednim trakovacim kodem jsme neresili, ale proveditelne to jiste je. Cena pak ale jiste nebude nizsi o 50,- ale zhruba 30,- (cena TN je 1,5 USD). Mas-li o takovouto variantu vazny zajem, tak napis na eshop@megamoravia.cz a lidi co maji obchod na starosti to s tebou doladi.
  • 0

#95 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 20:07

marram napsal/a:
Tricko je strihu Unisex, preci jen to neni to hlavni co jsme kvuli ME resili, takze jsme zvolili cestu "mensiho odporu". U rozmeru je vsak dobre vychazet hlavne s mir v centimetrech nez-li jen podle velikosti M, L, ...

Variantu vice trik s jednim trakovacim kodem jsme neresili, ale proveditelne to jiste je. Cena pak ale jiste nebude nizsi o 50,- ale zhruba 30,- (cena TN je 1,5 USD). Mas-li o takovouto variantu vazny zajem, tak napis na eshop@megamoravia.cz a lidi co maji obchod na starosti to s tebou doladi.

vzhledem k tomu ze neni damsky strih tak mi odpada starost s trakovatelnymi cisly
dik za odpoved, treba se tahle info bude hodit i nekomu jinemu
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#96 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 21:37

Zkusime zajistit nejakou fotku krasne kacerky v tom unisex triku, verim ze to nebude vypadat vubec zle. ;-)
  • 0

#97 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 21:11

Aprilovemu zertiku s publikaci eventu do tvaru sipky je odzvoneno, zde si muzete prohlednout konecne rozlozeni subeventu:

bookmark mapa
  • 0

#98 hrib_team

hrib_team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 20:56

marram napsal/a:
Zkusime zajistit nejakou fotku krasne kacerky v tom unisex triku, verim ze to nebude vypadat vubec zle. ;-)

... třeba GeoŽenu ... podle její odpovědi 90-60-90 by to šlo ... a je na té fotce vůbec potřeba to triko?
  • 0

#99 GEOOL

GEOOL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2012 - 19:10

A máme tu další číslo The Mega Moravia Times:

THE MEGA MORAVIA TIMES - č.8

Vložený obrázekVložený obrázek
Vložený obrázekVložený obrázek
  • 0

#100 GEOOL

GEOOL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2012 - 19:11

Po kruté zimě tu máme konečně květen. A jak už to bývá, s jarními vlahými větry a prvním intenzivnějším sluncem ve tváři se pomaličku probouzejí z letargie i organizátoři MegaMoravia 2012. Znovu oprašují originální nápady z podzimku a v návalu aktivity naznali, že teď je ten pravý čas začít bombardovat regionální partičky a party, gangy, shluky, družstva a hejna, ať vypíší castingy a začnou zbrojit a draftovat ty nejproslulejší ze svého okolí. Lamače šifer, železa, skal i dívčích srdcí. Je totiž nejvyšší čas svolat své klany a v souladu s lehce nastíněnými pravidly (které naleznete zde: http://www.megamorav...z/node/20#rules ) se zaprezentovat u organizátorů ME na teamquest@megamoravia.cz. Budeme se těšit na vaše ostřílené borce a věříme, že v hojném počtu!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama