Přejít na obsah


Fotka

MEGA MORAVIA 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
177 odpovědí na toto téma

#101 GEOOL

GEOOL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 7:31

Další číslo Timesů je na světě, tentokrát hlavně o megaeventovém geocoinu:

THE MEGA MORAVIA TIMES - č.9

Vložený obrázekVložený obrázek
Vložený obrázekVložený obrázek

PDFka s Timesy jsou uložena na našem olomouckém webu a tam je také můžete všechny zpětně dohledat, včetně stručného obsahu.

Seznam Timesů najdete na této adrese:
www.geool.cz - Stažení: Mega Moravia 2012
  • 0

#102 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 20:49

Na webu jsme doplnili informace k doprave, vcetne parkovani, ktere bude asi zajimat vetsinu z ucastniku.

Parkování

Vložený obrázek
  • 0

#103 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 19:57

Zeptám se, někde jsem zahlédl (už to je nějakou chvilku) casový rozvrh eventu, a nekde byla poznámka že v neděli se bude konat úklid. Je uklid i pro veřejnost, tj návstevniky eventu, nebo si to chcete uklidit sami :) ? K tomu navazujici dotaz, nikde nevidim zadne CITO, takze bez bodiku(potesi ale opravdu neni podminkou)? A lze se nekde prihlasit na pomoc s uklidem? Třeba špatně koukam, v tom pripade se omlouvam pokud tato informace nekde je.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#104 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 20:09

Lanc napsal/a:
Zeptám se, někde jsem zahlédl (už to je nějakou chvilku) casový rozvrh eventu, a nekde byla poznámka že v neděli se bude konat úklid. Je uklid i pro veřejnost, tj návstevniky eventu, nebo si to chcete uklidit sami :) ? K tomu navazujici dotaz, nikde nevidim zadne CITO, takze bez bodiku(potesi ale opravdu neni podminkou)? A lze se nekde prihlasit na pomoc s uklidem? Třeba špatně koukam, v tom pripade se omlouvam pokud tato informace nekde je.


Ahoj,
CITO bude, připravuje se k publikaci. Tak ještě chvíli vydrž;)
Díky
  • 0

#105 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 20:17

Určitě vydržím, dík.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#106 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 13:58

Češi jsou prý zbabělci bez smyslu pro humor (tvrdí moraváci), nikdo se nepřihlásil do http://www.megamorav.../20?language=cs
Přiznejte se, kdo z vás si toho vůbec všiml?

  • 0

#107 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 14:29

dr.vota napsal/a:
Češi jsou prý zbabělci bez smyslu pro humor (tvrdí moraváci), nikdo se nepřihlásil do http://www.megamorav.../20?language=cs
Přiznejte se, kdo z vás si toho vůbec všiml?


No nevím, jak se pozná, kolik se jich přihlásilo,
ale tak nezoufejte, vyhrajeme MY !!!
Tisková mluvčí: Hanka ;)
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina

#108 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 17:30

dr.vota napsal/a:
Češi jsou prý zbabělci bez smyslu pro humor (tvrdí moraváci), nikdo se nepřihlásil do http://www.megamorav.../20?language=cs
Přiznejte se, kdo z vás si toho vůbec všiml?


To je skarede vytrzeno z kontextu, samozrejme to zaznelo u piva ve spolecnosti Dragona, coz samo o sobe mnohe naznacuje. :) Ale je fakt, ze zatim se neprihlasil nikdo kdo by hajil ceskou cast republiky. ;)

A vymluvy, ze o tom malo vite si vyridte hlavne sami se sebou, za celou dobu priprav jsme odpovidali asi na 5 otazek z nichz na 4 se odpovedi objevily v prubehu priprav tak nejak samy od sebe a na patou odpovime v dalsim cisle Timesu (autorovi dotazu jsme samozrejme odepsali obratem).
  • 0

#109 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:35

No ptal jsem se 4 kaceru z ustecka (zadni zacatecnici) a tam se poradne ani nedostala informace o eventu :-) uz jen proto ze olomouc je daleko. o team questu nevi uz vubec. bohuzel na morave se o eventu rozkriklo hned, ale tam to chvili trva navic to spousta lidi neresi, protoze je to jak jsem psal, daleko :-) o tom co si mysli moravaci o cechackach, bych sem radsi vubec netahal... nechci videt ten flame :D a vubec bych neresil, jestli se nekdo z cech prihlasil nebo ne. ten kdo byl kontaktovan asi nemel zajem, dalsi o tom nevedeli, nebo mysleli, ze team uz je vybran... kdo vi... kazdopadne jsem zvedavej na to jak to bude probihat a doufam, ze to bude opravdu zabava (a hlavne, ze to nebude nekdo hrotit) ;)
  • 0

#110 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 20:22

dr.vota napsal/a:
Češi jsou prý zbabělci bez smyslu pro humor (tvrdí moraváci), nikdo se nepřihlásil do http://www.megamorav.../20?language=cs
Přiznejte se, kdo z vás si toho vůbec všiml?

Přiznám, že už jsem přemýšlela o tom, jakým způsobem se asi budou vybírat reprezentanti jednotlivých krajů, a jestli to člověk může vůbec nějak ovlivnit :D. Co třeba demokratické volby? :D:D:D
  • 0

#111 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 21:16

Jacka_dominikanka napsal/a:
Přiznám, že už jsem přemýšlela o tom, jakým způsobem se asi budou vybírat reprezentanti jednotlivých krajů, a jestli to člověk může vůbec nějak ovlivnit :D. Co třeba demokratické volby? :D:D:D

Tak to je samozřejmě na jednotlivých krajích a regionech.


Dostal jsem otázku týkající se utajení soutěžních disciplín.
Ano, disciplíny jsou záměrně utajovány a informace o těchto soutěžích neví nikdo kromě sedmi organizátorů. To proto, aby se na ně týmy nemohly připravit. Ale není to přece poprvé, když nebudete vědět, do čeho jdete, ne? Hromada z vás jezdí na FTF a tam přece taky nevíte co vás čeká a jak dopadnete.
Každopádně věříme, že to bude dobrá zábava jak pro týmy, tak pro diváky a krev by při tom téct neměla;) Snad.
Za to pivo asi ano;)
  • 0

#112 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 22:10

Chasseur23 napsal/a:
Dostal jsem otázku týkající se utajení soutěžních disciplín.
Ano, disciplíny jsou záměrně utajovány a informace o těchto soutěžích neví nikdo kromě sedmi organizátorů. To proto, aby se na ně týmy nemohly připravit. Ale není to přece poprvé, když nebudete vědět, do čeho jdete, ne? Hromada z vás jezdí na FTF a tam přece taky nevíte co vás čeká a jak dopadnet ...


No, víme označení D/T a že na konci bude to FTF, ne?
ale co bude tady? :o
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina

#113 sigma 1

sigma 1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 7:47

HaRaKa napsal/a:


No, víme označení D/T a že na konci bude to FTF, ne?
ale co bude tady? :o



Obtížnost se dá těžko určit klasickou kešerskou stupnicí, protože nepůjde ani tak o překonání úkolů jako takových, ale o to, být v nich lepší, rychlejší, kreativnější a zábavnější než soupeři. Ale pro kalibraci se dá říct, že D nebude vyšší než 3,5
Terén bude dvojka a to jen proto, že na jeviště amfiteátru vedou schody. Šphat vás aspoň podle našich dosavadních plánů nikam nutit nebudeme.

No a co za to, když to nemůže být FTF ?
Přece sladký pocit slávy vítězného týmu a samozřejmě hezké ceny!!!
Jo a ještě pak třeba můžete jako vítězný tým zaplatit následnou afterpárty....:D:D:D

Další dotazy a náměty vítány!
  • 0
Cache or die!

#114 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 8:03

Jo, není Kamil Emanuel Gott, takže nejsou ani Pražáci :-P ... Apropo, Morava versus svět, znám jednoho čecháčka, co se tajně přikrádá na Moravu ve večerních hodinách vlakem, aby zpět odvážel v krosně 30 kg moravského "ementálu", který pak za pověstného hrdelního "zpěvu" konzumuje půl Čech :D
  • 0

#115 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 9:07

pekne smerovani... odvazil bych se tvrdit ze cechy nejsou jen prazaci a i deleni na prazaci, brnaci, cesi, moravaci, bily, cerny, modry, oranzovy a fialovy se zelenou teckou na prdeli by asi melo patrit nekam jinam nez do GC... Ale k te povedomosti mezi Cechy - hafo lidi na GC.CZ nechodi a nebo chodi malokdy a jen nakouknout, takze nejaky banner na strane nebo tema v osmym radku odshora je moc neoslovi... nemluve uz o tom, ze patrne nutne partnerstvi vsech techto projektu ( at uz je jakoli potreba ) ze strany mest, kraju atd malinko zavani propagaci sebe sama a komercnosti ( treba si od toho slibuji vetsi prijem z turistickeho ruchu, propagaci atd). Takze je klidne mozne, ze rada kaceru z Cech o akci proste a jednoduse nevi a u rady to treba neni jejich salek kavy ;), takze bych za tim nehledal extra neco jineho
  • 0

brundi
 


#116 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 9:44

marram napsal/a:

dr.vota napsal/a:
Češi jsou prý zbabělci bez smyslu pro humor (tvrdí moraváci), nikdo se nepřihlásil do http://www.megamorav.../20?language=cs
Přiznejte se, kdo z vás si toho vůbec všiml?


To je skarede vytrzeno z kontextu, samozrejme to zaznelo u piva ve spolecnosti Dragona, coz samo o sobe mnohe naznacuje. :) Ale je fakt, ze zatim se neprihlasil nikdo kdo by hajil ceskou cast republiky. ;)

A vymluvy, ze o tom malo vite si vyridte hlavne sami se sebou....

Tak to prrrrr :D
Že o tom mimo okolí Olomouce nikdo neví, je chyba organizátorů, ne potenciálních hostů. Málo viditelně jste to propagovali. Jak se potom má někdo ptát, když neví na co.
Konstruktivní návrh: co takhle tam zveřejnit seznam přihlášených týmů? To by mohlo taky zvednout zájem.
(a samozřejmě to měl být záměrně provokativní příspěvek, aby se to trochu rozproudilo ;))
  • 0

#117 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 10:07

Hele, já se na MegaOL téměř jistě ukážu, neb mám v té době dovču a budu se zřejmě vyskytovat poblíž. Jsem připravena okamžitě podpořit pražský nebo středočeský tým hlasitým fanděním a voláním hurrrrrrrrááááááá, otíráním potu a přinášením chlazených nápojů. (na nic víc bych jim asi moc platná nebyla) Ale zatím není nijak domyšlenej způsob, jak takovej tým vůbec vybrat. Co někde udělat seznam těch, kdo jsou ochotni jednotlivý kraje reprezentovat, a z nich to potom nějak rozumně sestavit? Případně by je tam (po jejich souhlasu) mohli nominovat i jiní krajané Podle mě je spousta jednotlivců, kteří by se tý srandy rádi zúčastnili, ale není moc domyšlenej způsob, jak se mají mezi sebou domluvit a zorganizovat.
  • 0

#118 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 10:53

dr.vota: opakuji, ze nikomu informace nefiltrujeme, maximalne tem malo lidem co se motaji primo kolem nas, ale z nich je vetsina i v organizacnim tymu. Samozrejme je nasi snahou dat o ME maximalne vedet, ale spousta kaceru se do komunity nijak aktivne nezapojuje, takze je k nim tezky pristup. Jestli je nekdo, kdo navstevuje gc.cz a o ME nevi, tak bych to samozrejme rad zmenil, ale fakt netusim jak. ;) Zverejneni prihlasenych tymu probereme. A co se tyce vyberu clenu tymu, tak do toho se michat opravdu nechceme, defacto je toto kvalifikace do souteze. Proste je prvni disciplinou schopnost dat dohromady tym, odhodlany tym. :) Samozrejme mame plan i na variantu, ze tech tymu bude hodne, ale zatim muze v klidu odpocivat na dne supliku s napady.
  • 0

#119 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 11:22

Možná je problém v tom, že kačer žije okamžikem, ... TEĎ to píplo a TEĎ se jede. Co bude 1. září? ... to TEĎ nikoho nezajímá. ;) H.
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina

#120 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 11:31

Pravda, chodím pravidelně okounět na gc.cz, ale nemám pocit, že by propagace byla nevýrazná. Přijde mi, že grafika ME zaujme, navíc reklama na geocoin taky udělá své (i když je blikací, což mě většinou spíš odrazuje). Mám zkušenost, že týmy propagace obecně mívají velmi těžký úkol, protože musí oslovit velmi nesourodé skupiny potenciálních zájemců. A to má ještě MegaMoravia výhodu v tom, že díky 4 jejím směrům se tam najde to své téměř každý. A abych nebyl úplně offtopic, tak dodám, že já už si vybral jiná lákadla mimo TeamQuest (kdo by odolal historické tramvaji v tak pěkném městě jakou je Olomouc?).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama