Přejít na obsah


Fotka

Geo cíle pro rok 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
56 odpovědí na toto téma

#1 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 10 December 2011 - 23:43

Konec roku se nezadržitelně blíží a tak nastává čas pro blilancování předešlého a plánování nadcházejícího. Zkusme se navzájem inspirovat...

(1) Co považujete za svůj "nej" geopočin roku 2011

(2) Co byste chtěli v geocachingu docílit v roce 2012 (tedy spíše plán než předsevzetí)
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 0:41

Náš geopočin roku 2011 je zcela jistě pokoření mety #1000 krabiček. Budou to letošní Skořápky a už se na ně moc těšíme. Vzhledem k tomu, že nám to trvalo 65 měsíců, nelze v příštím roce očekávat nějaký zásadní zvrat a tak se chceme zaměřit na publikace nových keší.... ... v naší série Židovská Praha to bude lehký odklon již k obecnému tématu a rád bych publikoval rozpracovanou série židovské svátky a židovská kuchyně ;) a pár špeků, jako naše první wherigo apod.
  • 0

#3 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 0:50

1) Konecne usporadani vlastniho eventu, i kdyz jeste neprobehnul tak pevne verim ze vse vyjde :) 2) Opet bych rad dosahl alespon mety 1000 kesi za rok + bych rad dokoncil 365 (366) dni loveni v kuse, s cimz jsem zacal letos v kvetnu.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#4 Seb.Loeb

Seb.Loeb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 7:39

1. Že jsem s geocachingem začal. 2. Založit keš na Měsíci ... proč si dávat skromné cíle? :D
  • 0

#5 altair18

altair18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 8:12

1. přivezeny body z Afganistánu 2. posbírat valašské T5ky
  • 0

#6 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 8:39

Tak my doufáme, že do nového roku vstoupíme s krásným číslem 2012 :-D nebo alespoň stihneme ty 2000. největším počinem je naše série Letadlo. Do dalšího roku - chceme přidat bodík ze země, kterou zatím nemáme, lehce pročistit Brno od mysterek a uvidíme, co ještě přijde :-)
  • 0

#7 HanzsCZ

HanzsCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)
  • LocationChlumec, Ústecký kraj

Publikováno 11 December 2011 - 9:09

Za rok 2011 jsem rád, ale mohl být delší. :) Na druhou stranu letos stihly vyjít dvě úžasnosti, které doporučuji: GC2JAJ2 a GC35B88. V roce 2012 slibuji, že rozšířím počet krabiček okolo Ústí a možná bych mohl přidat něco i k sobikovským židovským keším. ;)
  • 0
Není Ústí jako Ústí. Ale to naše Ústí je nejlepší...

#8 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 9:50

1. Jsem moc rad, ze jsem na konci listopadu dosahl mety 1000 ... 2. Odmaturovat, dostat se na vysokou, projít si v Brně více multin a navštívit vlakem Ašský výběžek - Nejzápadnější bod ČR; a taky bych rád vyplnil 3 zbývající kraje K-HK-Plz ...
  • 0
Cogito ergo sun ...

#9 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 11:59

Cíle? a) Power (unlimited) B) Might :D Ale dobrá, hlavně to hledání pěkných keší ve zdraví všichni přežít:-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#10 Janek K.

Janek K.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 12:03

1)začal jsem s geocachingem 2)dát alespoň 50 keší
  • 0

#11 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 13:47

Tak se taky přidám :-) Za svůj nej geopočin 2011 považuji jednoznačně zdolání pilíře. V roce 2012 bych rád zdolal pár dalších pěkných T5 keší a některé třeba i v teple a za světla :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#12 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 14:17

Take se vyjadrim k tematu. 1) Co se mi letos podarilo? Konecne jsem se 'dokopal' k tomu, naucit se s GeoGetem. Uzasny piece of SW! 2) Plany pro georok '12? No je jich vice - lepsi ulozeni vlastni kese, PM, vlastni CWG, pokorit tisicovku odlovenych kesi, Oregon 450 (fotak v navigaci nepotrebuji..) - tak se uvidi. Nejdulezitejsi stejne je prezit ten rok v pohode a ve zdravi. Takze HAPPY CACHING 4 everyone :)
  • 0

#13 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 14:56

K tematu: 1)Podarilo se (skoro): - Prvni kes odlovena 24/09/2011. - Spnil jsem si oregona :-) - Rad bych se dostal do konce roku k 200 odlovenym kesim. - Nesedim uz skoro vubec u PC. :-) - Zacal jsem zas chodit do skoly (nevim jak dlouho to vydrzi, ale silene to zdrzuje od loveni). 2)V planu na 2012: - Zalozit peknou kesku. :-) - Dostat se do konce roku 2012 k 1 500 nalezum :) - Snazit se pokracovat ve skole - Mit co nejvice dnu za sebou na lovu (mohl by nekdo poradit jak na to :) )
  • 0
GARMIN Oregon 450 + Topo Czech 2011 PRO + GeoGet

#14 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 16:13

2)V planu na 2012:
- Zalozit peknou kesku. :-)
- Dostat se do konce roku 2012 k 1 500 nalezum :)
- Snazit se pokracovat ve skole
- Mit co nejvice dnu za sebou na lovu (mohl by nekdo poradit jak na to :) )

To je jedboduche.
1. Musis si stanovit cil, ktery je splnitelny, ale motivacni. Musi byt meritelny a musis mit stanoveno, do kdy ho splnis. Tj. napr.:
- do 31. 12. 2012 zalozim krabicku, kteta behem 2 mesicu od publikace bude mit alespon 5 preferencnich hlasu
-do konve roku 2012 budu mit 1.500 nalezu
- v roce 2012 budu mit alespon 90% navstevnost ve skole a priprave do skoly venuji alespon 2 hodiny denne.
- kazdy den cestou ze skoly najdu x krabicek o vikendu y a o prazdninach z nalezu.
Dulezite je cile si napsat. Stanovit si strategii, jak toho dosahnout a k tomu si vymyslet aktivity (Napr. O prazdninach dam PT, behem ktereho najdu 100 krabicek.). Jeste pred zacatkem roku se rozhodni, jestli to dokazes. Pokud si reknes, ze uvidis, jak topujde a podle toho to dokoncis nebo ne, tak to nedas.

Pozn. Je to nejdelsi text co jsem psal na telefonu, tak mi nenadavete za chyby.
  • 0

#15 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 17:20

noe1 napsal/a:

trefcz napsal/a:
- Mit co nejvice dnu za sebou na lovu (mohl by nekdo poradit jak na to :) )


šetřit si kešky v okolí HC (chce to dispiclínu - jednu denně a dost)
neonemocnět
dokázat si poručit, že se mi chce ven, i když se mi vůbec nechce
najít si někoho, kdo tě bude hecovat ...

:-)


Problem je, ze kdyz jdu nekam od HC tak pro brat jednu kdyz muzu dve :-) nebo 3 :-) atd....
  • 0
GARMIN Oregon 450 + Topo Czech 2011 PRO + GeoGet

#16 Roman-tik

Roman-tik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 17:44

Když jsem začínal 31.12.2010 nálezem prvních 4 keší, tak jsem si řekl - na ty kolegy s několika tisíci nálezy se nebudu snažit dotahovat, ale zkusím lovit v roce 2011 alespoň jednu denně. Což se v pohodě dařilo do úrazu začátkem května, kdy jsem měl cca 440 krabek. Následovalo období léčení a pak lovu o berlích s podporou geovozu (což pro mne - pěšího a cykloturistu nebylo moc potěšující). Přes tuhle nepříjemnost to vypadá, že letos ta tisícovka padne (a pokud ne, tak je to úplně jedno :-)) Ale za největší počin končícího roku považuji to, že jsme s mojí geomilou Werkou našli naprosto skvělý doplněk k naší chuti objevovat venku nová krásná místa, jinak pro nás utajená. Pro rok příští snad už uzraje čas pro vlastní krabku a chceme navštívit hodně krásných míst - a možná i dál, než současných 100 km od domova :-) K tomu co psal trefcz - já měl v různých městech, včetně domova, nalezeno víc krabek, než zalogováno (nejčastěji u nádraží nebo u hlavních silnic). No, a pokud bych nějaký den nic neměl odloveno nebo neměl na to díky práci čas, tak by stačilo jen cestou ze služebky vyběhnout z auta, busu, vlaku, zalogovat a šup domů. Toto jsem ale použil jen jednou - když lilo a opravdu bylo hnusně (takže asi 15 kešek je stále nedoloveno) a nyní je mi to úplně jedno, kdy co zaloguji. Statistika by neměla být víc, než fajn pocit z nového pěkného místa a popř. nálezu krabky. Přeji všem, ať se vám daří tak, jak si to přejete sami :-)
  • 0
Roman-tik = za keš dík :-)

#17 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 20:09

1) opět jsem si pocestoval (Kanada a Izrael) i když oproti 2010 jsem se díky miminku držel hodně zkrátka - nejnižší krabka na planetě (na souši - 420 mpm) 2) toho je víc tak od nejjednoduššího :) - konečně dolovit poslední zbývající kraj ČR - navštívit další minimálně 3 nové země k 21 současným - vydrápat se a ulovit krabku nad 4000m (4500?? :) - překonat 10000 km od HC
  • 0

#18 Vašek

Vašek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 20:20

1) Tak jak napsal kolega víš že jsem s geocachingem začal za což sem rád dostávám se tak víc na krásný místa :) 2) Rozšířit sbírku keší :D a dostat se dál za ČR ;)
  • 0

#19 aka23

aka23

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2011 - 22:48

1)pridani par peknych zemi, odloveni nekterych krasnych krabicek, zdolani 50 dni v rade, nesezeni tolik doma u pocitace :) 2) napsat diplomku o GC, aby to nebyl blabol, odlovit vsechny ty vylustene kese, nez zas budou archivovane zajet znovu na vsechna ta krasna mista, kde jsme byli driv, nez jsme s gc zacali :)
  • 0

#20 vandrovecz

vandrovecz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 3:36

1) GC1MRX0 2) odlovit bud zatim nepublikovany superbonus k teto prima serii GC343W1 nebo konecne presvedcit kamosa vyrazit na Sipku
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama