Přejít na obsah


Fotka

Geo cíle pro rok 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
56 odpovědí na toto téma

#21 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 6:10

1. a) Uspořádal jsem event "Vavrdův memoriál". b) Dosáhl jsem 500 nálezů (no nesmějte se :)) c) Geokalendář 2012 (prý je více Geo než ten loňský, což byl cíl) 2. a) Uspořádat event "Vavrdův memoriál" b) Dosáhnout 700 nálezů c) Vydat Geokalendář 2013, který nebude horší než ten 2012 d) Uspořádat ještě nějaký bláznivý event
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#22 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 7:08

1) - ulovení keše s pořadovým číslem tisíc - ulovení pětkové keše - nalezení party šílených kačerů - vybarvení všech krajů 2) - vytvoření pěkné noční keše - nepolámat se
  • 0

#23 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 9:13

1) sice jsem u gc druhym rokem, ale porad jsem se povazoval za novacka. Od pripojeni se k ucasti na eventech si uz prijdu "dospelejsi" :D 2) a// jelikoz je mym cilem v roce 2011 na 31.12. odlovit mou 500. kes, tak pranim do noveho roku je odlovir 1.12. svou 501. kesuli :) b// dokoncit kesule, ktere mam rozpracovane a vypustit je do sveta v Brne, Valasskem mezirici a mozna i v Chomutove c// do konce roku 2012 odlovit alespon tu 1000. kes. Zase treba na silvestra. pripadne vic :)
  • 0

#24 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 10:26

(1) - konečně jsem se vypravil do ašského výběžku a vybarvil si tak poslední zbývající kraj, - odlovil jsem uspokojivé množství keší cestou na kole, ale těch najetých kilometrů mohlo být více - přestaly mě "trápit" blízké mysterky a T5 a v rámci duševního i fyzického zdraví hojně využívám ignore list. (2) - opět více keší dát na kole (a celkem odlovených keší může být klidně i míň, než v 2011), - dokopat se k založení jistých waymarků a celkově se na waymarking více soustředit, - "vybarvit" konečně Francii (přes kterou jsem dokonce letos kousek projel, ale bez keše) - po letech se opět podívat do Asie a "vybarvit" tam dvě země.
  • 0

#25 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 11:59

1) Pokoření 1000 nálezu. 2) Maturita, VŠ, a snad i nějaké ty kešky. EDIT: A ještě chci doplnit pár políček do 365 (366) tabulky. (Jsem moc velký realista na to abych věřil, že ji celou dodělám).
  • 0

Garmin Etrex H + Samsung Galaxy Pocket
Osobní stránky
Rozšíření do prohlížeče Google Chrome a Opera Seek a Cache.


#26 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 12:14

Proboha, vy to všichni berete jako nějaké závody... kdo víš nebo hloub, kdo dál, kdo má barevnější tabulku, kdo má čistější mapu. Já to taky beru sportovně, ale asi trochu jinak. Příští rok se pokusím nezblbout tak úplně jako vy ;) a rozhodnout se, jestli ty krabičky co mám nachystané k publikaci vůbec stojí za to pouštět ven.
  • 0
www.povetrnik.cz

#27 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 13:40

jeste jsem zapomnel jednu dulezitou vec, kterou si davam jako kazdorocni predsevzeti :D 2) zhubnout :D :D :D
  • 0

#28 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 13:52

weselka napsal/a:
Proboha, vy to všichni berete jako nějaké závody... kdo víš nebo hloub, kdo dál, kdo má barevnější tabulku, kdo má čistější mapu. Já to taky beru sportovně, ale asi trochu jinak.

Příští rok se pokusím nezblbout tak úplně jako vy ;) a rozhodnout se, jestli ty krabičky co mám nachystané k publikaci vůbec stojí za to pouštět ven.


Ale Petře, tak neber tu opozici tak vážně. Však za těmi čísly jsou schované úplně stejné motivátory, jen "všeobecně pochopitelné" pro ostatní zde. Když se člověk chce vydrápat nad 4500mnm, tak to přece neznamená že se účastní nějakých závodů o většího šulína. Je to jenom kvantifikace toho, že má rád hory a jaké má plány do dalšího roku :) Tak je to u všeho. Tož tak...
  • 0

#29 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1867 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 13:54

1) Potkal jsem Magdu. 2) Potkat Magdu. :D
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#30 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1158 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 14:00

1, no asi jak uz nekolik prede mnou, dosazeni 1000. hranice, jinak urcite serie Pedal; Tarotova serie v Praze; Mega Swiss event;lov v Kaprunu; i pres veskere komplikace a obtize dokonceni par vlastnich cachi, Kl. geopivo; 2. potkat a/ci poznat co nejmene blbcu
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#31 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 14:06

1) Třístovka mě vcelku potěšila, stejně tak dvě T5 ;) A taky to, že jsem poznala pár fajn lidí. 2) Přidat něco dalšího v zahraničí, ale hlavně si udělat pořádek v osobním životě.
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#32 Ondra95

Ondra95

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 18:40

Můj geocíl je, že odlovím minumálně 100 cache:-)
  • 0

#33 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 21:56

Přátelé, jak čtu všechny ty odvážné plány na překonání počtu X či objetí všech těch Y: Nehoníme se za těmi statistikami až příliš? Nestýská se našim starým známým krabičkám? Jak se jim vůbec vede? Takže moje rozvaha bude z trochu jiného soudku:

(1) Určitě to, že jsem se konečně pustil do organizování archivu. Výstup je zatím publikovatelný jen pro 15 okresů, ale když se najdou dobrovolnívi, co si to pro "svůj" okres budou chtít vzít na starost, budeme moci přidat.

(2a) Potřebujeme zorganizovat projekt na záchranu ohrožených keší.

Realitou každé komunity, tj. i té kačerské, je určitá míra obměny a odpadávání členstva. To s sebou přináší zanedbávané krabičky. Pro budoucnost GC je tedy potřeba nejen zakládat o sto šest, ale taky dbát o zachování toho lepšího, co se nám tu za ta léta nashromáždilo, any se z toho mohli těšit kačeři i za kolik dalších let. Tzn. zvýšit obecně zájem o stav navštěvovaných krabiček a zájem i o osud těch už kdysi navštívených, co za něco stály. Nespokojit se s atributem Needs Maintenance, ale kontrolovat aktivitu příslušných ownerů, rovnou pomáhat s údržbou, u zdánlivě odpadlých autorů poptávat či dohazovat adopci, upozorňovat na ohrožené keše.

Na geowiki bychom měli zřídit něco jako registr ("Červenou knihu"), kam by se vyvěšovaly veřejnou pozornost vyžadující keše, nabídky adopce atp. Mělo by to oproti poznámkám u listingu výhodu všeobecné editovatelnosti a aktualizovatelnosti.

Dále pro tento účel potřebujeme vhodný motivační systém. Lidi jsou nepochybně pod vidinou bodů či medailí mnohem ochotnější k aktivitě. Čelenka s úkolem údržby? Odznáček do profilu za určitý počet vykonaných dobrých skutků? Něco takového je tu třeba.

(2 B) A v osobní rovině budu rád, pokud se mi podaří nevyhynout ani v nadcházejících dvanácti měsících a na konci toho roku budu viset méně logů, než teď (cca 160+) Nálezy, to už je jenom bonus... :D
  • 0

#34 HanzsCZ

HanzsCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)
  • LocationChlumec, Ústecký kraj

Publikováno 12 December 2011 - 22:06

Toniczech napsal/a:
(2a) Potřebujeme zorganizovat projekt na záchranu ohrožených keší.

+1
To je zajímavá idea. I krabičky by měly mít právo žít déle, než je doba, kdy owner přestane lovit. Trvale udržitelný geocaching...
  • 0
Není Ústí jako Ústí. Ale to naše Ústí je nejlepší...

#35 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 22:11

1) Každý měsíc aspoň 20 kešek. Zatím (kromě prosince) splněno. A aniž bych se cíleně snažil, tak mám letos všechny kraje kromě Vysočiny a všechny sousední státy kromě Rakouska. 2) Nedávat si pitomá předsevzetí a lovit to, na co mám zrovna chuť a kdy mám na to chuť.
  • 0

#36 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 22:22

Ja zas nevim co je spatneho na tom venovat svou pozornost statistikam a X nalezum :) Podle me to k te zabave proste patri, stejne tak jako je vyzva vylustit mysterku, vyzva nalezt ukrytou krabicku, tak stejna vyzva muze byt pokorit T5 nebo 1000. kesku :) Just fun. 1) Letos jsme byli aktivnejsi takze padla 500. keska (pro ty co jsem popichoval v prvnim odstavci to znamena, ze jsme stravili venku skoro kazdy vikend a navstivili mnoho hezkych mist :) A taky jsem konecne zkusil vodu v Labi na vlastni kuzi :) 2) Opet travit lovem co nejvice casu, tim padem by mela padnout 1000. a snad pridame zas nejake ty vzdalenejsi od HC a pridame nejakou dalsi zemicku do STATISTIK :) Jo a co nejvice kesek z geopuzzle :) Taky je naplanovano par krabicek na zalozeni.
  • 0

#37 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1136 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 22:47

1) Těžké říct co bylo největším počinem, jestli zdolání Rasoviny (GC19XBP) nebo dokončení Wennyho šílenosti jménem Meridiani (GC20DVV). Nádherných cachí bylo více. 2) Protože už mám revír dost vylovený, chci zavítat za cachemi do dosud neprobádaných končin (Brdy, dobytí Milešovky...), odlovit něco náročného s čím bych si mohl honit triko (GC1DXQR, GCZ39R), navázat spolupráci s někým kdo má vybavení na ***** cache abych z mapy neodlovených cachí konečně odmazal GC1JPG3 a GC1PCV0 ... a hlavně při geocachingu objevit spoustu pěkných míst.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#38 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 23:21

3 uspechy konciciho roku (chronologicky ne vyznamem) - zalogovani zbesile kese GC20F49, usporadani plaveckeho eventu GC2KRB3 a posunuti nejsevernejsi kese na GC5C15 vse spolecne s HancaTi. Nadchazejicimu roku nechavam volny prubeh, vsak on jiste prijemne prekvapi.
  • 0

#39 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 23:42

hexteam napsal/a:
Ja zas nevim co je spatneho na tom venovat svou pozornost statistikam a X nalezum :) Podle me to k te zabave proste patri, stejne tak jako je vyzva vylustit mysterku, vyzva nalezt ukrytou krabicku, tak stejna vyzva muze byt pokorit T5 nebo 1000. kesku :) Just fun.



Však jo. Abych nebyl mylně pochopen. Sám se z čísel, tabulek a vybarvených map taky těším a nijak jsem nechtěl tvrdit, že "nahánět statistiky" je něco nesprávného. Moje úvodní poznámka si pouze kladla za cíl poukázat, že téměř všechny cíle, co tu zazněly, nemyslely na nic jiného, než na něco z tohohle soudku, což už jako obraz "společenského klimatu" pochybné je.

Neztotožňuju se s názory, které tu občas hlásají, že GC "už je horší, než býval" atp. Podle mého je to pořád jeden a ten samý GC a není o nic výrazně horší ani lepší, je jen trochu jiný a stejně jako měl své specifické slabosti v dětské fázi, má zase jiné v dospělém věku. Máme problém, že nekontrolovaně ztrácíme značný počet dobrých keší, a musíme se s ním popasovat, tak to prostě je.

HanzsCZ to několika slovy krásně vystihl. "Čísla" každého z nás mají ve skutečnosti význam jenom pro nás samé a jenom do té doby, dokud geocachingem žijeme. Ale krabičky mají mají od svého stvoření svůj život, který zůstává neoddělitelně vpletený do celého toho geosvěta.
  • 0

#40 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2011 - 1:09

2) Hlavně se GC bavit a poznávat nová místa... (a jedna statistická - vybarvit ve Finds for Each Day of the Year 29.února, protože čekat na to další 4 roky se mi nechce :D)
  • 0
Vložený obrázek




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama