Přejít na obsah


Fotka

Geo cíle pro rok 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
56 odpovědí na toto téma

#41 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 6:31

Konečně tady někdo rozklíčoval, že plnění nejrůznějších statistik je pro osobní pocit, prostě jeden z dalších cílů. Kdyby šlo jen o to najít, tak je na netu snad ani neloguju.
  • 0

#42 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 9:52

Náš geocíl pro rok 2012 je stejný jako každoročně - udělat si pár desítek pěkných výletů a při nich najít 100 keší :)
  • 0

#43 geo-kacenky

geo-kacenky

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2011 - 10:08

Našim největším geo-úspěchem letošního roku byla realizace cache: http://coord.info/GC307HV
Skvěle jsme si výrobu cache užily a zatím to vypadá, že si cache užívaji i kešeři (což je pro nás dost velkým zadostiučiněním)

A geo-předsevzeti? Jelikož se neženeme za body, tak by nás nejvíce potěšila nějaká opravdu krásna cache. Bez kanálů, šplhání, potápění, prostě čistá prácička.:)
+ realizace další cache
  • 0

#44 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2011 - 10:39

Třetí rok v geocechu kačerském se celkem vydařil. Našel jsem rekordních 200 kešek, vypustil první TB a začal s waymarkingem.

Příští rok by jsem se rád dostal na 400 nalezených kešek (50 ks/rok - není to málo?). Tak dobře, chci se přiblížit k magickému číslu 1000. Je to sice malý krok pro lidstvo, ale velký skok pro Nemo02.:D
A hlavně, ať moje malá ekonomická krize nezhatí moje plány poznat ktrásné kouty Česka i světa.

PF 2012 :)
  • 0

#45 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 14 prosinec 2011 - 10:42

Geocíl na další rok mám pročištění Prahy a hlavně Vltavy od T4+, dosbírání a hlavně doluštění několika sérií a hlavně vydat se na místa, kde jsem ještě nebyl B)
  • 0

#46 Eskaver

Eskaver

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2011 - 14:21

Geopočin: Eskaver centre vymyslela keš, našla místo a odjela na půl roku do Itálie do školy s tím, že to mám já, Eskaver maxima, doladit... I bylo zpracováno, otestováno, uloženo, za dva dny to vzala voda, vložen nouzový logbook, za dva dny vložena nová pevněji ukotvená krabička - GC30EZM kdo tam byl, tak ví, jak trpí kolena. Dnes v noci se Eskaver centre na pár dní vrací, tak si zajde aspoň na údržbu, ať ví, co to bylo. Geocíl: Lepší než život GC20F49
  • 0

#47 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2011 - 14:27

Rok 2012 je zatím s velkým otazníkem. Rád bych překonal pětikilo. Doufám, že Brunoos zopakuje GC2N486, klidně i v pozměněné podobě. A taky bych rád pokračoval v geočundrování B). Mám vymyělených pár tras, tak snad aspoň nějaká vyjde.
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#48 bohusz

bohusz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2011 - 14:49

1. No, to je snad na ostatních, aby hodnotili, ne? 2. Uspořádat event "Geoget a GSAK Tutorial", vyčistit (konečně) Brno, vyplnit kalendář (poslední možnost, že).
  • 0
-- Bohusz, Oregon 300 / eTrex Vista HCx

#49 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 15:28

koyamas family napsal/a:
2) Hlavně se GC bavit a poznávat nová místa...
(a jedna statistická - vybarvit ve Finds for Each Day of the Year 29.února, protože čekat na to další 4 roky se mi nechce :D)

A bude za to zřejmě nějaký souvenir? Viz citát ze zprávy GS: Last February 29, way back in 2008, 36,696 distinct accounts logged an "Attended" or "Found it" on a cache. Given the growth of the geocaching community since then, we think we can double that number this year. But 73,392 distinct accounts logging a cache is a lofty goal; it's the second highest number of accounts to log a cache in a single day. The current record, 78,313, was set on 10/10/10. Considering that 10/10/10 was a Sunday and February 29 will be a Wednesday, it is going to require a huge push to reach our goal.

So, talk to your fellow geocachers, your friends, and your co-workers about going geocaching (and logging their find) on February 29. In order to count toward the goal, people only have to log a single cache.

Everyone who logs a "Found it" or "Attended" this February 29 will receive the Leap Day Souvenir on their profile. As an added bonus, Premium Members who love to look at their "finds by date" statistics most likely see a blank square on the calendar on February 29. This is your chance to fill in the square -the 366th day of geocaching!

  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#50 vlackova

vlackova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 18:10

1) určitě odlov první T5 :), ehm nesplnila jsem si přání založit první krabku (povedlo se až v lednu 2012) 2) potkat správného cvoka či "cvočku" (sakryš, existuje tohle slovo pro ženskou? ;), co se na kešink budou dívat aspoň trochu stejně jako já :
  • 0

#51 Adhil

Adhil

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 19:30

1) Dohnat domácí lov keší zanedbaný vlivem zahraničního studia v cachersky nepříliš zaplněné zemi. 2) 500 a dál! Rozumným způsobem a lá pěkná místa a ne kombajn :) 3) Konečně taky něco založit, protože nápady by byly 4) Nadále si geocaching maximálně užívat :)
  • 0

#52 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2012 - 0:11

Tož to je dobré zamyšlení. Tak přispěji také svou troškou do mlýna. :-) 1) Tak to bylo rozhodně založení mé první kešky na mém velmi oblíbeném místečku. To pravé rozjetí mé kačerské kariéry. Uvědomění si, že člověk se může i po padnutí na dno znovu odrazit (a v tom mě hodně GC pomohl). :-) No a to na co jsem nejvíc hrdá je vymyšlení si bláznivé nejenkeškovací výpravy na kole z Bratislavy do Prahy a její realizace a úspěšné splnění. :-D 2) Plánů by bylo opravdu hodně, především se dál radovat z kešinku a splnit si naplánovanou nejenkeškovací výpravu na kole z Amsterdamu do Prahy. :-D (Tak kdyby se našel podobný blázen, který by to rád taky absolvoval, ať se klidně ozve! :-D )
  • 0

#53 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2012 - 0:43

Takže lovecké cíle moc nemám, naopak zakládací: 1) Založit konečně Wherigo a Earth-cache. 2) Udělat pokračování cache GC316DW Magikon | Strašidelný les... nemyslím tím rozšířit, ale naopak založit cache podobného tématu a vytvořit tak sérii. 3) Udržet současné cache v chodu.
  • 0

#54 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 03 únor 2012 - 7:48

Jediný cíl pro letošek je žít Krno B)
  • 0

#55 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2012 - 8:33

Přestat zakládat - což už jsem porušil alespoň zprostředkovaně :) . Dalších pár FTF v Alpě. Ale to hlavní: zabránit posunu, kdy se z koníčka stává povinnost a začít se zase spokojeně krabičkama bavit :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#56 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2012 - 14:07

ja bych uvital, kdyby si nekteri mohli dat mimo zakladacich cilu i ty lovecke. a to, ze na T5 kesi si nebudou rikat o jeji podani nahodnym cizim horolezcum (jez vseobecne nemaji nejake cizi pixly na skalach moc v lasce a odstranuji je) a ownerovi tim pak zpusobuji pakarnu, neb ona pixla za par mesicu uz dvakrat byla vyhozena pryc. tomto lehkym predsevzetim pak pomohou ownerovi ke stejnemu cili jako je jejich vlastni - tj udrzeni svych kesi v chodu ;). predem dekuji :).
  • 0

#57 klukcz

klukcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2012 - 19:15

1) začal jsem - jak už tady psal leckdo. a taky jsem k tomu zlanařil další tři lovce.se začátkem v září to neberu jako tak špatné :-) 2) vyrážet stále dál.okolí domu v pěší vzdálenosti je hotové tak letos to bude v dojezdu kola
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama