Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
803 odpovědí na toto téma

#521 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 23:30

Mam takovy dotaz ke Geotrophy. Pred pul rokem jsem odlovil nejstarsi kes v Nemecku, ktera je ovsem diky jeji archivaci dnes jina. Neslo by udelat priznak pro Geotrophy i pro archivovane kese nebo se schvalne vztahuje jen na kese aktivni? Diky za odpoved...
  • 0

#522 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 22:29

zdravím .. všiml jsem si že mám v geotrophy tuhle keš GC1EH99 jako nalezenou, ale ani ve stats a ani na GC serveru ji nemám .. v čem to bude? a ano, jsem si jistý že jsem tam nebyl :) dík B) EDIT : oprava .. geopuzzle - evropské hory
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#523 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2013 - 7:57

Mel bych tu reklamaci na nejsevernejsi norskou kes. V GeoTrophy je uvedena GCJNWJ Nothing but stones, pritom kes GC13V3F Knivskjelodden je severneji a stale je v Norsku. Vim, ze Nordkapp je na ostrove, takze za nejsevernejsi pevninsky bod se bere prave misto, kde je kes Nothing but stones, ale pokud je toto duvod zarazeni teto kese, tak je spatne nejjiznejsi finska kes, ktera je take na ostrove (a nejen ta, takovych ostrovnich extremu je vic). Prosim o info jak se vec ma, diky.
  • 0

#524 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2013 - 15:03

Gelda: ano v pulginu GSAK uz toto je zohledneno - do pluginu geoGetu napisu prosbu o zacleneni Orxion: stahni si aktualni verzi - v te jedne byla tato chyba marram: mrknu na to - obecne je to trochu dilema ale vetsinou by nemel byt problem aby tam byla ostrovni kes
  • 0

#525 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2013 - 21:40

Hlásím chybku u litevské nejzápadnější - GC3XEM9 byla publikována až 9.10.2012, takže starší GCX6NA byla tou nejzápadnější až do tohoto data, ne jen do 14.8., jak je nyní uvedeno. Jinak za tuhle úpravu velké díky. Jsem zvědavý a těším se, jak se s tím popere geogetí plugin, právě tu GCX6NA mám ulovenou ;) A taky tu archivovanou babičku v Německu.
  • 0

#526 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2013 - 13:51

Ahoj, pro puzzle Zvíkov by se hodila keš Hrad Zvíkov GC3NT5W. Je tam teprve od května, tak asi uniká.
  • 0

#527 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2013 - 20:53

Hlaseni pro fanousky piva a puzzle - priprava pivovarskeho puzzle se chyli ke konci. V tuto chvili mi chybi prakticky jedinna fotka resp. souhlas s jejim uzitim - jenze kdy ten bude je ve hvezdach. Takze pro urychleni.. Neni tu nekdo od Moravskych (nebo spise Slezkych) KOZLOVIC, kdo by byl ochoten vyfotit tamni pivovar ????
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#528 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2013 - 10:09

Proberu archiv; byl jsem tam degustovat pivo a hledat příslušnou multikeš nedávno, ale bojím se, že pokud vůbec něco najdu, tak jen nekvalitní mobil fotku... Ale podívám se. A zkusím ti dnes důstojně cvaknou i pivovar v Koutě na Šumavě (viz náš nedávný e-mail).
  • 0

#529 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 9:03

Tak podklady pro pivovarnicke puzzle dokompletovany a odeslany Hexteamu (teda doufam ze ten nekam nezmizel :)) Timto dekuji vsem kacerum (autorum fotek) za souhlas s jejich uzitim pro tento bohuliby zamer. Reagovali vischni kladne. Nekteri dokonce tak kladne, ze vyrazili porizovat nove a lepsi fotky prislusnych pivovaru :D Ti co nereagovali vesmes moc nejsou ani na GC coz u nekterych kesi muze mit fatalni nasledky. K te predchozi vete - asi u dvou kesi aktualne hrozi archiv -- u jedne vic u druhe min. Obou by byla skoda navic, kdyz jsou, co se piva, tyce u velmi zajimavych pivovaru. Urcite by to byla skoda. Navic Puzzle(i) urcite prospeje, kdyz kese u malych pivovaru budou pribyvat -- at uz tam kde byly (Havl. Brod, C. Krumlov, Hanušovice) nebo proste uplne nove tam kde to pujde (Most, Rychnov, Zamberk, Dobruska, Loucna, Olomouc, OStrava, Prostejov, Mikulov.........omlouvam se vsem na ktere sem zapomnel). Zmenit policko neni problem a kese se tak hezky "rozprostrou" po mape. Jinak vzhledem k tomu, ze Hexteam dela Puzzlovy Boookmarky, tak mozna ten svuj Bookmark pretvorim na Aktivni minipivovary a dam tam pro inspiraci i ty archivovane kese.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#530 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 13:09

Dobesch napsal/a:...Zmenit policko neni problem....

No, od okamžiku publikace daných puzzlí už to moc dobrý nápad asi není. Nevím, jestli k takovým změnám u GP docházelo či dochází, ale asi spíš je to lepší řešit obnovou keše, adopcí, archivací a novou keší, přijde mi.
  • 0

#531 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 13:51

Rozhodne bych byl pro tebou navrhovana reseni, ale to chce cinnost kaceru. Pokud proste k nicemu takovemu nedojde, byla by skoda mit v Puzzle dlouhodobe nelovitelne policko.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#532 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2013 - 11:50

Ohledně odznáčků v gotrophies (nejzápadnější, nejstarší atd.) : Když vygeneruju tyhle "kolečka" do statistiky, seřadí se do sloupečku (v řádku po jedné). Podle mého by bylo hezčí, kdyby se řadily do řádku, řekněme po šesti. Dá se to někde nastavit, nebo je nutný zásah výrobce? Pokud za bé, byl by to problém? ..prosím, prosím..
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#533 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2013 - 18:34

měla bych dotaz ke kešce BRDO GCPQER mám ji nalezenou, ale pak šla do archivu a místo ní je nová - tu nemám, a na mapě i do PQ mi pořád skáče BRDO jako nenalezné :( :( U ostatních, pokud jsem si dobře všimla, i když jsou tam alternativní nebo archivované, tak mi to nedělá .......... jen to Brdo, jen to Brdo :) Nešlo by to nějak "nastavit" , aby se ta archivovaná ukazovala jako nalezená? Asi se na tu novou jen tak brzy nedostanu, a neprávem mi to tam straší :( Díky
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#534 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2013 - 19:11

pokud máš PQ udělané z HEXova bookmarku tak s tím nic nenaděláš edit: leda si udělat bookmark vlastní a vyfiltrovat nálezy/vyplněné puzzlíky. Díky geogetu to může být otázka jen pár kliknutí
  • 0

#535 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2013 - 19:29

a nebo pockat az sem Hex koukne a on tam tu kesd prida jako alternativu. Ale ted je nejakej v ilegalite :)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#536 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2013 - 19:36

když už jsem sem po delší době vlezl - dovolím si pozvat všechny lovce puzzlíku na mou novou keš GC3AKQP
  • 0

#537 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2013 - 12:14

Fredy176 napsal/a:
když už jsem sem po delší době vlezl - dovolím si pozvat všechny lovce puzzlíku na mou novou keš GC3AKQP


škoda že je PM, i my ostatní máme puzzliky rádi ;)
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#538 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2013 - 14:41

Fredy176 napsal/a:
když už jsem sem po delší době vlezl - dovolím si pozvat všechny lovce puzzlíku na mou novou keš GC3AKQP


Hmm, a proč ji máš utajenou ?
  • 0

#539 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2013 - 14:45

Arne1 napsal/a:

Fredy176 napsal/a:
když už jsem sem po delší době vlezl - dovolím si pozvat všechny lovce puzzlíku na mou novou keš GC3AKQP


Hmm, a proč ji máš utajenou ?


Zařídil si hospodu na hlavní silnici poblíž Písku. Ale chodili mu tam lidi...
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#540 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2013 - 15:16

Asi tak nejak :DZrovna u tyhle kese mi neprijde nutny, aby byla PM :DZrejme neni na takovy navaly zarizena :P
  • 0




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama