Přejít na obsah


Fotka

Chybí vám sníh?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 15:33

Sníh ano, ale ať nasněží a potom ať mrzne. Taková pěkná tlaková výše, mráz -15°C, jasno, silnice vymrzlé dosucha, krystalky se pěkně likotají v sluníčku :-) Ale sníh a hned obleva, mrznoucí déšť, mlhy a šedivý hnus a břečka ve městěch, to je pěkně na prd, to ať raději nesněží vůbec.
  • 0

#22 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 15:37

Vůbec ne... dnes i včera jsem si ho v okolí Božího Daru užil až až. Krásně modré nebe dnes bylo jen příjemnou třešničkou na dortu.
  • 0

#23 Shepherd96

Shepherd96

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 17:05

Ani ne .. pracuji jako řidič, takže si ho někdy užiju až až! Letos to zatím nemá chybu! Na horách ať napadne klidně dva metry, ale na silnicích raděj ne!
  • 0

#24 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 17:20

Hele, vy lenoši... Všichni kecáte o počasí a nikdo s ním nic neuděláte. ;)
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#25 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 18:07

Toniczech napsal/a:
Ne. Nechybi, Jsem jenom rad, ze nemusim kazde rano to svinstvo ze dvora odhazovat (jenom aby zase do dalsiho dne napadlo :P), o usetrenem topeni nemluve. Opravdu nechapu, ze se nekomu jeste chce za tim jezdit na hory (tam at si spanembohem nasnezi kolik chce) - mne se dela doslova fyzicky spatne uz kdyz jen ve zpravodajstvi v bedne zahlidnu nejakou snehovou vanici. Verte mi, nemit v v tehle zemi zavazky, tak pokazde na zimu emigruju jako cap! A pokud jde o kese, myslim, ze snih je obecne problematicky - ty kousky, co jsou schovane pod nejakou hromadkou ci vrstvickou prirodnin se v pade snehu spatne maskuji a po obleve hrozi ztrata. Moc problematicke obbdobi pro krabicky, takova zima... Posledni dve leta jsem pro ten bily hnus a krute mrazy byl prakticky celou zimu mimo. Letos se zatim rozumne kesovat da, spokojene si mnu ruce. Ale nepochybuju, ze pritoda nam to jeste v lednu a unoru meopomene poradne osoliit...


Aneb výrok typického kombajnéra... :):)
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.

#26 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 21:20

Ha, ha, ha. Včera jsem byl umístit jednu krabku do terénu a na silnici jsem si musel z bot vyklepávat sníh. Ale třeba to ještě ztaje. . .
  • 0

#27 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 21:48

Hyger napsal/a:

Toniczech napsal/a:
Ne. Nechybi, Jsem jenom rad, ze nemusim kazde rano to svinstvo ze dvora odhazovat (jenom aby zase do dalsiho dne napadlo :P), o usetrenem topeni nemluve. Opravdu nechapu, ze se nekomu jeste chce za tim jezdit na hory (tam at si spanembohem nasnezi kolik chce) - mne se dela doslova fyzicky spatne uz kdyz jen ve zpravodajstvi v bedne zahlidnu nejakou snehovou vanici. Verte mi, nemit v v tehle zemi zavazky, tak pokazde na zimu emigruju jako cap! A pokud jde o kese, myslim, ze snih je obecne problematicky - ty kousky, co jsou schovane pod nejakou hromadkou ci vrstvickou prirodnin se v pade snehu spatne maskuji a po obleve hrozi ztrata. Moc problematicke obbdobi pro krabicky, takova zima... Posledni dve leta jsem pro ten bily hnus a krute mrazy byl prakticky celou zimu mimo. Letos se zatim rozumne kesovat da, spokojene si mnu ruce. Ale nepochybuju, ze pritoda nam to jeste v lednu a unoru meopomene poradne osoliit...


Aneb výrok typického kombajnéra... :):)


Tak Toniczech teda rozhodne kombajner neni. Kdyz ctu, jak daleko jel vlakem a pak sel pesky na jednu kes...
Co se tyka snehu, tak me taky nechybi. Da se pekne hledat a na silnici neni bile svinstvo a naledi. Me staci kdyz napadne, 14 dni mrzne a je jaro. vic snehu nepotrebuju ;)
  • 0

#28 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 22:01

Hyger napsal/a:Aneb výrok typického kombajnéra... :):)



Proč myslíš? A podle čeho tak soudíš konkrétně v mém případě? :o Vážně ti zrovna já, co jsem i na tom nejjednodušším PT nevyvinul rychlost větší než 5-6 keší za hodinu, připadám jako kombajnér? :o:D
Nic takového, jen opravdu nemusím zimu v užším i širším významu toho slova.
  • 0

#29 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 22:51

Zimu nemusím, ale když už to teda musí bejt tak se sněhem a sluníčkem ane tu srač... co je tam teď.
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#30 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 7:17

Teď kešujeme kolem Liberce a v lesích sníh je. Naštěstí ne tolik, aby se nedaly vzít keše, co jsou na zemi :-)
  • 0

#31 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 8:58

Sníh je pěknej na pohled...jinak pro většinu lidských činností je to dost nepraktický vynález... Ne, nechybí mě.
  • 0

#32 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 10:31

Ano chybi. Uz ho pres dva mesice marne vyhlizim. Muj sen je aby v Praze pres noc napadlo pres 2m snehu. Pak bych vyrazil a zacal v tom snehu delat tunely, zel vim, ze se toho asi nikdy nedockam. Jen bych chtel upozornit, ze jsem mel na starost uklid chodniku 70m dlouheho a 2m sirokeho ­+ neco jeste na svem pozemku a nedelalo mne problem vstat v 5 rano, hodinu odhazovat snih a pak se teprve jit nasnidat a odejit do prace. Zel zakon mne od teto povinosti osvobodil a tak mohu o hodinu dyl spat.

Jinak se uz 2 mesice smutne koukam na zahalejici sneznice a rukavice asi v letosni zime ani nebudu hledat. Zimu beru jako prave sito na kacery, loni jsem vyrazil na jeden power trail a s uzasem jsem v logach zjistoval, ze jsem po 2 mesicich osamoceny hledac a mesic po mne zas nikdo.

Zima je uzasny vynalez. Zmizi koprivy, zmizi komari, zmizi bahno, voda ztvrdne tak, ze se po ni da chodit, mudlove zalezou, teplota se konecne dostane do hodnot, kdy se clovek nezapoti. No uznejte, v lete je toto nemozne.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#33 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 12:25

Šolim: O tom sním od té doby, co jsem poprvé četl tohle:
http://img.mimishop....26/a1496787.jpg
:-)
  • 0

#34 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 13:44

Toniczech napsal/a:
Ne. Nechybi, Jsem jenom rad, ze nemusim kazde rano to svinstvo ze dvora odhazovat (jenom aby zase do dalsiho dne napadlo :P), o usetrenem topeni nemluve. Opravdu nechapu, ze se nekomu jeste chce za tim jezdit na hory (tam at si spanembohem nasnezi kolik chce) - mne se dela doslova fyzicky spatne uz kdyz jen ve zpravodajstvi v bedne zahlidnu nejakou snehovou vanici. Verte mi, nemit v v tehle zemi zavazky, tak pokazde na zimu emigruju jako cap! A pokud jde o kese, myslim, ze snih je obecne problematicky - ty kousky, co jsou schovane pod nejakou hromadkou ci vrstvickou prirodnin se v pade snehu spatne maskuji a po obleve hrozi ztrata. Moc problematicke obbdobi pro krabicky, takova zima... Posledni dve leta jsem pro ten bily hnus a krute mrazy byl prakticky celou zimu mimo. Letos se zatim rozumne kesovat da, spokojene si mnu ruce. Ale nepochybuju, ze pritoda nam to jeste v lednu a unoru meopomene poradne osoliit...


Přesně napsané, někdo si neumí představit: přijdu z práce po dvanácti hodinách a dvě hodiny odhazuji záplavu sněhu, jenom proto aby se to druhý den opakovalo znovu. A totálka nastane, když po odklizení přijdeš domu a jen slyšíš ten podivný zvuk padajícího sněhu ze střechy dolu. To bych překousl lopatu.
Ne po loňsku si zasloužíme trochu klidu. Ne děkuji, já sníh nechci!!!
  • 0

#35 Dan_312.fjb

Dan_312.fjb

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 17:34

No nemusí ho být 50 cm. Mě stačí 5-10 cm a k tomu - 5-10 stupňů :)
  • 0
Přece nenaděláš kvůli pár kapičkám!

#36 Pan Pctros

Pan Pctros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 23:57

estli snich napadne odpovednost pada na tohle tema:)
  • 0
Rozhodne odeme necekejte nic rozumnyho

#37 Radkak

Radkak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 14:57

Jo! Tak zítra prý napadne! :):):D:) ale prý jen do neděle...:(
  • 0

#38 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 17:51

Když on není ani ne horách, v Jizerkách je to tak tak na běžky, a to i dost vysoko :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#39 Pan Pctros

Pan Pctros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 8:40

v brne uz pada:)
  • 0
Rozhodne odeme necekejte nic rozumnyho

#40 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 11:09

nechybi
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama