Přejít na obsah


Fotka

Halloween Premium Member Party


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
104 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2006 - 23:05

Ahoj,
radi bychom touto cestou upozornili na netradicni event Halloween Premium Member Party, ktery momentalne pripravujeme a aby byl zamysleny efekt, co mozna nejvetsi, zadali jsme ho na gc.com co mozna nejdrive jak to jen predem podle pravidel jde, tedy 3 mesice pred konanim a odkaz s kopii pro membery davame i sem. A ted co nas k tomu vedlo...
- vsechno je jednou poprve ;)
- opravdu si myslime, ze je to dobry napad :o)))
- uz dlouho zde nebyla tak vasniva diskuse jako pri publikovani prvni premum member kesky ;)
Tak co vy na to? Presvedci Vas konani teto merendy k zaplaceni 3 dolaru Groundspeaku a naslednemu vyzkouseni Premium membershipu ? Na vase nazory se tesi
Pitr, Romeo a Maty

A jeste ty linky:
Pro nepremium membery: link na listing

Pro premium membery: link na listing (jeste cekame na schvaleni, pouzijte zatim memberovsky link)


  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2006 - 0:59

Bezva napad. Uz se tesim na straseni "Plat nebo se ztrat!" :-) ... v hospode nam to asi ale takhle neprojde ;-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2006 - 1:09

- vsechno je jednou poprve ;)
- uz dlouho zde nebyla tak vasniva diskuse jako pri publikovani prvni premum member kesky ;)

Jak si tak matne na sebe vzpominam, tak poprve to nebylo zrovna to prave orechove :o)))
Ale vsechno jednou v ceskem geocachingu musi zacit - i eventy bez novacku. Vytvorte tedy dve skupiny kaceru: "starou gardu" a "zelenace - Travnickare". PM si budu moci v klidu popovidat a zavzpominat na stare dobre casy. Pozvete i dalsi non-PM veterany jako Samana i Solima, ale nenechte je zalogovat. Novacky nechte tapat, at nadale zakladaji nesmyslne pixly, nenavratne sbiraji coiny do soukromeho alba a zapominaji logovat travelbugy.
Bude to stejne takove jako Prvni ceska PM keska? PC-Romeo, vzdyt sam vis, ze tech non-PM jsi jich udelal daleko vic a mnohonasobne hezcich. (Btw, diky za ne.)

Za posledni dva mesice jsem vysypal 3K CZK za travelbugy a mince. Je to mensi podpora GC.com nez $3 vstupneho na event? Budete priste vyzadovat, aby vsichni prisli v originalnim kulichu z geocachingshop.eu za "pouhych" 399,-?

Pokud citim, ze bych neco mel financne podporovat, tak je to v prvne rade cokoli, co pro komunitu dela bartj. Tak, a ted jsem si nasypal do bot. Pitr, Maty, PC-Romeo ani Kucinka uz se mnou nepromluvi, dokud v mem profilu nenajdou "Premium Member". A nenajdou... :oP

  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2006 - 13:10

Hmmm. Zase event ve čtvrtek... Znáte v Praze taky jiné dny?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2006 - 9:34

Ahoj,
........ Na vase nazory se tesi
Pitr, Romeo a Maty.......

Vcera jsem jel metrem a nejak jsem premyslel o teto diskuzi a rozhodl jsem se ze zde publikuji sve myslenky, neni to tema na diskuzi ale jen myslenkovy pochod. Dkysi davno za minuleho rezimu, kdyz jsem zacal pobirat rozum jsem si zacal cim dal tim vic uvedomovat ze ziju ve spolecnosti kde plati: MUSIS/NESMIS. Nejak jsem se s tim tehda srovnal, po revoluci jsem zacal prichazet na jinny styl zivota a to: MUZES/NEMUSIS a bylo to velmi prijemne. Kdyz jsem si pred 2,5 rokem koupil GPS a objevil geocaching, tak jsem poprve pocitil ten nadherny pocit, ze se mohu zapojit do celosvetove hry bez jakehokoliv omezeni, konecne jsem se vyrovnal komukoliv na svete a naopak kdokoliv se vyrovnal mne. Okusil jsem pocit ze hry do ktere se muze zapojit bezdomovec i milionar, american, evropan i african, automobilista, cyklista i turista a nikdo nikoho neomezoval. Jsem rad, ze jsem jeste zachytil konec prvnich let teto hry, kdy slo hlavne o prirodu a turistiku. Bohuzel posledni dobou vidim jak se do teto hry zacinaji plest penize, coz je asi prirozeny vyvoj a zacina platit MAS/NEMAS. No nastesti stale plati NEMUSIS. Je mozne ze casem zacne platit MUSIS/NESMIS ale to ja se jiz teto hry nebudu zucastnovat jelikoz pro mne bude platit NEMUSIS.

Proti PM nic nemam a je mozne ze nekdy tez budu PM ale v soucasne dobe jsem ani nezjistoval co mi to prinese nebo odnese. Navic jako clovek co nevlastni platebni kartu mam problem platit tam kde se plati jen kartou (ale tam ja nelezu). Pokud se nekdy stanu PM, tak budu tim PM jen papirove ale ve skutecnosti zustanu zas BM, nejak je mi proti srsti mit nejake vyhody. Tez odemne nikdy neuvidite cache typu PM. Nerad bych nekoho znevyhodnoval, zrovna vcera jsem cetl log na sve cache: ...moje prvni bez GPS, asi mne to chytlo a koupim si GPS.... . Ten log mne primo nadchl a jsem rad, ze jsem byl prostrednik pro dalsiho geocachera. Me cache budou vzdy pro vsechny. Musim rict, ze si velmi vazim tech tisicu geocacheru, co za sve penize zakladaji cache na zajimavych mistech a jedinnou odmenou jim je zajimavy zapis v jejich logboku.

Nuz jeste bych tu mohl psat, ale uz mne to prestalo bavit. Tak preji prijemnou zabavu z teto celosvetove hry pro vsechny kteri si chteji hrat.

P.S. omlouvam se ze nezucastnim PM eventu, ale mam v dobe konani jiz jinou pro mne dulezitejsi akci, tak se tam mejte pekne.

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 10:59

Diskuse bouřlivá, je vidět že v české geokomunitě je PM neuralgickým bodem. Jen tak na okraj otázku, na kterou se asi odpovědi nedočkám. Kolik asi nových přírůstků do klubu přinese aktivita našich nadkešerů? Zatím mi připadá, že "právo první noci" na nových keších a separování (klubismus) je spíše kontraproduktivní.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 12:25

Jak se jen databaze na gc.com zotavi, aby se tam dalo prihlasit, tak bude event zverejnen. Pokud jej nekdo nechce nasledujici 3 mesice videt v seznamu nejnovejsich cachi, muze si ho dat na ignorelist (dalsi vyhoda PM :)
Klicnik - k trickum: s olive mam podobnou zkusenost, rukavy zustaly v puvodni barve a propocovane partie zesvetlely do svetlehneda. Fakt by to chtelo novou varku, tenktokrat bych zkusil cernou.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2006 - 15:12

Diky za Vase nazory v probehnuvsi diskusi. Popravde, cekali jsme vlnu nevole od ortodoxnich BM, ale nektere nazory byly trochu silne kafe i na nas, precejen nejde o nic jineho, nez kdyz treba nekdo podmini odlov sve kesky napr. vyuzitim wifi zarizeni apod. Nicmene od zacatku nam bylo jasne, ze se na tento event diky podmince mozna nedostanou uplne vsichni, stejne jako na nektere petkove kesky a pro jsme nabidli moznost jak se splnenim nijak zavratne nakladne podminky pomoci. Cenime si samozrejme i radikalnich nazoru ortodoxnich odpurcu neb se alespon neboji jit "s kuzi na trh", protoze s mnohymi z Vas jsme na toto tema diskutovali jen po mailu, ICQ, telefonem ci osobne a v diskusi tak nemame plne spektrum nazoru. Listing byl tento tyden publikovan, podivat se na nej muzete tady:

BM: link na listing

PM: link na listing

Takze nechavame na ceske geokomunite, jestli se to ujme nebo ne ;))) Kazdopadne uvitame jakekoliv dalsi nazory...
Pitr

  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2006 - 20:25

Páč na stránce Eventu to nejde, reaguju i já tady. Je to v podstatě velmi jednoduché. PM mě nezajímá a nevidím žádné výhody, které by mi přinesl (FTF nehoním, povede se to i bez PM). Nebudu holt mít informace o nových cache hned, ale až s denním zpožděním a stahovat si je budu z gc.cz upravovat v PC a do GPS nahrávat doma před cestou na cache. Pro mně je mnohem zajímavější jakkoliv podpořit náš český server, se kterým si dal Honza tolik práce... Že se proto nezůčastním ani PM eventu mne taky netrápí, nováčky jako já tam nepotkám a právě jejich názory na hledání cache mě paradoxně zajímají nejvíce - je to pro mne důležitá inspirace při případném zakládání nových, například proto aby to nedopadlo jako na GCV5FY - Vyhlídka Čerchov. Groundspeak si z GC udělal dobrý byznys i bez PM, právě proto budu podporovat hlavně aktivity, které stály, aspoň myslím, u základní idey GC - hry pro všechny BEZ rozdílu. Jsem proto taky velmi zvědav jak se bude dále vyvíjet situace okolo opencachingu, možná to mnohé napoví...
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 17:45

Ok, opravuji. Mesicni PM clenstvi za $3 lze realizovat pouze PAYPALem, kterymzto Maty, co by nas financnik jeste nedisponuje. Tak pokud by nekdo stal o zprostredkovani prave mesicniho clenstvi, tak to nejak vymyslime pripadne se poradime s otrelejsimi paypalisty, kteri se zde ozvali. Takze nase legracka zucastnit se eventu za tri dolace je stale aktualni...
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2006 - 10:36

Za posledni dva mesice jsem vysypal 3K CZK za travelbugy a mince. Je to mensi podpora GC.com nez $3 vstupneho na event? Budete priste vyzadovat, aby vsichni prisli v originalnim kulichu z geocachingshop.eu za "pouhych" 399,-?

Samozrejme jsme tento nazorovy proud ocekavali a proto jsme informaci o eventu dali prave sem. Jak sam pises, vysypes 3K za TB a ani nemrknes, nekdo jiny je vysype za neco jineho apod. Je to proste kazdeho vec, za co sve penize utraci. A nas jen proste zajimalo, kolik lidi by jedno pripravovane geo-setkani ovlivnilo a bylo tou posledni kapkou na misce vah, pro kterou by se rozhodli sve 3 dolary investovat timto smerem (nebo je to chyba v engine gc.com a subcsriber only feature by se nemela tykat event caches???). Protoze je to pak i vstupenka na event, je mysleno spise s nadsazkou, za svou investici muzes ziskat vsechny vyhody Premium Membershipu a odlov subscriber-only caches je jen jednou (a rekl bych spise tou minoritni) z nich. Navic je znamy postup, kterak member dokaze subscriber-only kesku zalogovati, takze o bodu to rozhodne nebude ;)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2006 - 14:04

Hmmm. Zase event ve čtvrtek... Znáte v Praze taky jiné dny?

este predstvrtek a postvrtek :)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2006 - 10:06

OK, diky Solime za nazor...taky si chceme hrat, ale vime, ze nic neni zadarmo, a proto chceme podporit to, co mame radi, a chceme i vyzvat ostatni k podobnemu jednani. Nikdo se NEMUSI zucastnit, jen MUZE...

BTW, prave lidi, kteri by mohli mit problem s placenim, muzou vyuzit tohoto eventu a vse si zaridit (radi pomuzeme)...pak jen PM oslavit:))) Ale znova zduraznuji - MUZOU
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 11:18

Diskuse bouřlivá, je vidět že v české geokomunitě je PM neuralgickým bodem. Jen tak na okraj otázku, na kterou se asi odpovědi nedočkám. Kolik asi nových přírůstků do klubu přinese aktivita našich nadkešerů? Zatím mi připadá, že "právo první noci" na nových keších a separování (klubismus) je spíše kontraproduktivní.

Tak zatim jsem nemel potrebu se do teto pretahovaci diskuze zapojovat, az do te doby dokud mne nekdo nezacne castovat privlastky, ktere mne osobne prijdou hanlive.
Nevim proc jsi pouzil slova nadkeser ? Muzu se zeptat v cem jsem jinej nez ty. Potkali jsme se na jedne kesi a zadnej zasadni rozdil jsem nepozoroval. PM jsem z duvodu asi spouste zde prispivajicich BM nepochopitelneho, a tim je ze vyhody PM vyuzivam. Kesuju s PDA + GPS a treba PQ jsou pro mne neocenitelnou zalezitosti, neb diky nim provozuji tvz. paperless caching. Ale nevidim zde jedinej duvod proc by mne nekdo mnel castovat privlastky jako nadkeser.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 11:43

Diskuse bouřlivá, je vidět že v české geokomunitě je PM neuralgickým bodem. Jen tak na okraj otázku, na kterou se asi odpovědi nedočkám. Kolik asi nových přírůstků do klubu přinese aktivita našich nadkešerů? Zatím mi připadá, že "právo první noci" na nových keších a separování (klubismus) je spíše kontraproduktivní.

Nechtel jsem zde vubec diskutovat, ale privlastek nadkeser se mi pranic nelibi. Za to, ze jsem Grounspeaku zaplatil 700 penez mi druhou diru do prdele neudelali, kterou bych se od ostatnich odlisoval. Proste jsem to zaplatil proto, ze mam ohromnou vyhodu ve stahovani komfortnich dat. A je pro me neocenitelne, ze si je stahnu kdekoliv na svete. Takze pokud jsem nekde venku mam moznost si danou oblast bez problemu narvat do PDA. Pro nic jineho PM nejsem a fakt na me neni na prvni, ani na posledni pohled videt, ze PM jsem.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 11:57

Diskuse bouřlivá, je vidět že v české geokomunitě je PM neuralgickým bodem. Jen tak na okraj otázku, na kterou se asi odpovědi nedočkám. Kolik asi nových přírůstků do klubu přinese aktivita našich nadkešerů? Zatím mi připadá, že "právo první noci" na nových keších a separování (klubismus) je spíše kontraproduktivní.

K tvemu prispevku. Hodnotím 0-5: a)nápad 5, b)umístení a pravidla 1, c)provedení 1, d)údržba 0 , e)génius loci 10."

  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 12:48

Jak se jen databaze na gc.com zotavi, aby se tam dalo prihlasit, tak bude event zverejnen. Pokud jej nekdo nechce nasledujici 3 mesice videt v seznamu nejnovejsich cachi, muze si ho dat na ignorelist (dalsi vyhoda PM :)
Klicnik - k trickum: s olive mam podobnou zkusenost, rukavy zustaly v puvodni barve a propocovane partie zesvetlely do svetlehneda. Fakt by to chtelo novou varku, tenktokrat bych zkusil cernou.


S tím ignore listingem si nejsem moc jistý. Cache uvedené na ignore listingu v seznamu normálně vidím (???), pouze se mi nepřenáší do PQ (tam jsem si to zvolil manuálně).
Barva trička byla možná olivová, každopádně barevná změna nastala po prvním použití a je nezvratná. Snad to jedině obatikovat. Materiál (látka) i švy jsou jinak kvalitní, pouze tato konkrétní barva je možná horší...
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2006 - 15:03

Tak jsme byli minulou nedeli vecer na prvni koordinacni schuzce primo na miste cinu a vysledkem je:
- upresneni souradnic (updatnuto v PM i nonPM listingu)
- zjisteni, ze v pritmi salonku halloweenske party krb plapolat bude ;)
- vic v tuto chvili neprozradime, ale zaslechli jsme v kuloaru "neco se urcite chysta..." :-)))

Pitr

P.S. Link na kopii listingu pro nonPM najdete primo na hlavni strance gc.cz, za kteryzto dekujeme Honzovi.

  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2006 - 19:06

Drazi geokolegove, geomaniaci, geokamaradi i vy mene postizeni ;)

Halloweenska merenda se pomalu blizi a my mame prvni spatne zpravy. Puvodni zamer s velkym geo-pm-prekvapenim se nam nepodaril s Groundspeakem dojednat. Zamysleli jsme v ramci propagace PM clenstvi zajistit na prvni listopadovy tyden pro vsechny ceske geocachery neco jako DEMO PM, tak aby se kazdy geocacher mohl pripravovaneho eventu zucastnit bez vlastniho pricineni. Groundspeak vsak o tento zpusob propagace nakonec prilis nestoji a ponechava PM jako ryze dobrovolnou pridanou hodnotu pro ty z nas, kteri si k teto alternative dokazou najit cesticku sami.
Pri zrizovani PM clenstvi zajemcum, ktere zaujala nase nabidka na zprostredkovani platby do statu vysla najevo dalsi podstatna malickost. Mesicni PM clenstvi za $3 lze realizovat pouze PAYPALem, kteryzto neakceptuje ceske kreditky, z Cech lze tedy realizovat pouze VISA platby, jejichz prostrednictvim je mozne zrizovat pouze dvanactimesicni clenstvi za baksisne $30 a tak postrada smyslu i nase legracka zucastnit se eventu za tri dolace. Podtrzeno, secteno - vychazi nam Halloween party jako ryze PM akce se vsemi pro a proti a tak jsme zvazovali otevreni eventu nejsirsi geoverejnosti. Mezitim se vsak na event zacali hlasit geokaceri a prislo nam nefer, zmenit najednou charakter akce, na kterou se prihlasili. A tak prichazime s velkou nadsazkou s kompromisnim navrhem. Kazdy prihlaseny PM si muze na event privest jednoho BM geokamarada a 2 geonovacky pod 30 nalezenych, aby tak dostali prilezitost de-facto vsichni ;) Ve svetle aviz vsech nadchazejicich podzimnich eventu nas stejne tezko muze narknout z toho, ze si novackove nemaji kde popovidat :o))) Nicmene, k dnesnimu dni si listing Halloween Premium Member Party prohledlo 87 PM geocacheru, jeden z nich dokonce 190x :))) a pokud by kazdy z nich privedl na event jeste dalsi 3 sebou, budeme mit prvni mega PM event na svete :o))) Ale vazne, event se pomalu blizi a zajima nas prave Vas nazor, protoze event nedelame pro nikoho jineho, nez prave pro Vas.

Tesime se na Vase nazory

Pitr, Maty, Romeo a Kucka

  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2006 - 11:32

Samozrejme jsme tento nazorovy proud ocekavali a proto jsme informaci o eventu dali prave sem. Jak sam pises, vysypes 3K za TB a ani nemrknes, nekdo jiny je vysype za neco jineho apod. Je to proste kazdeho vec, za co sve penize utraci. A nas jen proste zajimalo, kolik lidi by jedno pripravovane geo-setkani ovlivnilo a bylo tou posledni kapkou na misce vah, pro kterou by se rozhodli sve 3 dolary investovat timto smerem (nebo je to chyba v engine gc.com a subcsriber only feature by se nemela tykat event caches???). Protoze je to pak i vstupenka na event, je mysleno spise s nadsazkou, za svou investici muzes ziskat vsechny vyhody Premium Membershipu a odlov subscriber-only caches je jen jednou (a rekl bych spise tou minoritni) z nich. Navic je znamy postup, kterak member dokaze subscriber-only kesku zalogovati, takze o bodu to rozhodne nebude ;)

Ale Pítře, PM vůbec není o penězích. Tu srandu co to stojí ročně několikráte za měsíc prolejeme hrdlem:)) Mám přístup k PM a mohu říci, že já PM nejsem proto, že je to úplně na levačku. Pro mě to absolutně žádný přínos nemá. Klidně budu hlasovat pro, aby se ve výši poplatku za PM zpoplatnil každý založený účet. Ale v PM já žádné radikální výhody pro mě nevidím. Snad jen, že teď nemám možnost se zůčastnit eventu s lidmi, které asi pravděpodobně potkám na eventu několik dní předtím a na eventu několik dní poté. A jestli si opravdu myslíte, že ta poslední kapka na mysce vah je PM event, tak potěš pán bůh. Přeji příjemnou zábavu:))))))

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama