Přejít na obsah


Fotka

Halloween Premium Member Party


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
104 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2006 - 18:51

Bud prosim tak laskav a posli honzovi na ucet, pokud ti rekne jeho cislo 750,- korun ceskych ktere jsi s horkou hlavou a (dle meho nazoru) detinsky a neuvazene prohlasil ze predas mne na eventu geoblaznoviny. Ja, jakmile nebudu financne v minusu samozrejme honzovi take nejak prispeju. Nejradeji treba zminenou koupi tricka (coin bych si pravdepodobne nekoupil), ale pokud to tak nepujde tak i jen tak, bez jakekoliv vyhody. Ale to asi kazdy rozumne uvazujici geocacher. Neboli, stejne tak jako jsem podporil a podporim groundspeak, protoze mi to usnadnil tim, ze neco nabidl a rekl jak a kam zaplatit, klidne podporim i gc.

Těch 750,- jsem nabídl uváženě a s hlavou absolutně chladnou a nebuď tak domýšlivý. Nenabídl jsem je tobě, ale Pitrovi. Jestli Pitr se jich zřekne, tak je předám a velmi rád Honzovi. Buď na nějakém blížícím se eventu, nebo mu je pošlu na účet. Né že mi teď na mail přijde 86 čísel účtů a všechny budou zaručeně Honzovi:))))

  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 14:15

A muzes mi rict, prosim te, kdo komu co vnucuje ? Ano, udelame si PM kesku, udelame si PM event ... ale nikomu nic nevnucujem, nebo jo ? Kdo nechce prijit - nemusi, kdo nechce byt PM - nemusi...

Je mi lito, ze jsme te "vyprovokovali"...takze nam odpust, mily Uzo, a neprovokuj naznakama nejakech provizi. Diky.

Nadgeocacher Maty
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 14:18

Nedivim se, ze Consul použil slova...

Právě jsem chtěl reagovat na hromobití, když se objevil Uza a z 90% svými slovy vystihl co si myslím. Co ještě dodat: Vy PM, kteří nechodíte na trh se svým členstvím, mi nevadíte - vás bych si nikdy nedovolil nazvat nadkešery (skoro mě mrzí, že se ozvala Lysá n.L.). Takže ať se rozčilují jen ti na které to sedí.
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 14:26

Nedivim se, ze Consul použil slova nadkačer:
Je určitě každého věc, jak chce geocaching provozovat.
Někomu stačí BM, někdo využije PM, protože mu to usnadní život nebo proto, že neumí tolik s počítačema, aby z GC ty informace dostal i bez PM.
Někdo začíná a každé místo je nové, všude jsou nové a nové poklady a někdo má holt vysbíráno a čeká na každé "pípnutí" (většinou ve sprše ;-), aby si vyléčil absťák rychlým FTF, nebo tam potkal kolegu.
Určitě po několika letech hraní je dobré si hraní zpestřit něčím, co nabízí PM členství.

Ale proč s tím Premium členstvím tady pořád tak provokujete? Proč ho nám, memberům, tolik vnucujete? Máte z toho provize?
Udělejte si PM cache, udělejte si PM event, ale prosím pěkně nevnucujte, tím určitě GC nepodpoříte.
Však oni pánové z GC vědí, k čemu potřebují obyčejné membery, tak je nechte žít a hrát svým stylem.

Zvlastni filosofie. Ten, ktery umi s pocitacema a data si vezme zadarmo, ma tedy vyhody PM, je cisty jak lilium narozdil od prasiveho psa PM. Nech toho, pokud jsi cetl a pochopil o cem jsem psal vyse.
  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2006 - 21:04

PayPal a MasterCard od spořitelny mi taky funguje.

OK, ja tohle beru na sebe, jakozto "financnik" skupiny PITR-PCROmeo-Maty-Kucka....proste s kartou DinersClub, Visou od sporky a Mastercard od KB to nejsem schopen zaridit...snad mi nedaj padaka:)
  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 11:19

PayPal a MasterCard od spořitelny mi taky funguje.


Ja si taky zaplatil PayPalem zkusmo PM na mesic kartou VIsa Electron Cesky sporitelny k Student+ uctu. Bez problemu vyrizeno do 5 minut. Ale pozor! Standartne je u elektronickych karet CS limit pro zabezpecene internetove platby nastaven na 0 Kc. Je tedy nutne si ho nechat navysit (u CS nasobky 5000 Kc).
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2006 - 0:57

Kazdopadne nas to tu v hospode v Jindrichovom Hradci nadchlo, urobime Halloween party pre vsetkych bez ohladu na clenstvo ci neclenstvo a v tom istom termine. Pitr, Maty, PC Romeo a kto bude chciet tam, ostatni otvoreni ludia na inej akcii, take vseludove hlasovanie. Ani som netusil, aku geocaching prinasa alternativnu zabavu. Diky za to :)

No nas to prave taky nadchlo - prave ta nova alternativa :))), ale stale si nejsme jisti, ze se nejedna jen o nejakou chybu v engine gc.com a ze je vubec mozne PM eventy poradat. V pravidlech o tom primo nic neni, treba od ted bude ;) Nicmene ani po zbeznem proletnuti fora na gc.com jsme nic na toto tema nenasli. Takze nez se nam reviewer formalne vyjadri, ocekavame dalsi nazory na poradani PM eventu...
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2006 - 0:39

většinou se do těchto diskusí nezapojuji, sice mě to připomíná něco negativního, selektivního..., ale nebudu to nějak moc rozebírat... pro mě není problém dát tolik nebo tolik za PM a souhlasím s tím že je to každého věc, když si něco kupuji tak si to kupuji proto, že od toho něco samozřejmě očekávám nebo proto abych na něco co pokládám za prospěšné alespoň přispěl a nějak pomohl. Je mě blízký názor dandry, čejdy i šamana..., na druhou stranu nevidím proč nerespektovat, že se chce v rámci eventu setkat jen určitá skupinka této eokomunity... já bych k tomu neremcal, jen bych se asi takové akce neúčastnil.
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2006 - 10:00

... urobime Halloween party pre vsetkych bez ohladu na clenstvo ci neclenstvo a v tom istom termine.

Šamane a spol., díky za ráznou reakci. Pokud budu mít čas, zúčastním se, kdyby to mělo být v Antarktidě. A rád přispěji více než třemi dolary na případné náklady s tím spojené.
  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2006 - 12:18

chacha.
zacina to byt huste.
takze agresivna kampan, ze ked ste zaplatili, tak musia vsetci.
mam opacny navrh, zlozime sa vam, vratime vam peniaze, vy si nechate zrusit PM.
vyjde nas to vsetkych lacnejsie. a mozno vas pozveme aj do hospody, nie ako vy nas.

(viem ze vase motivy a tento thread je 75% provokacia, preto tiez odpovedam provokativne,
urcite su dobre argumenty, preco si PM kupit, ale rovnako su aj dobre argumenty, preco o tom ostatnych prestat presviedcat)
  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2006 - 13:12

...Stačí se podívat, kolik PM v čechách je a jakým tempem přibívají...

To by me samotneho zajimalo - jaky je pomer ceske geokomunity PM versus BM. Kdes na takovou statistiku narazil? Ja mel za to, ze je to videt jen v kazdem jednotlivem konkretnim profilu geocachera na gc.com... Druha cesta jak to zjistit je pak zalozeni PM cache nebo PM event cache :))) a tam je feature "Read the audit log", kde se zaznamenava, kdo z PM si listing zobrazil. Tim by se hodne hrube dal takovy sezam aktivnich PM v Cechach utvorit... (ciste pro informaci u te tradicni PM je to asi 75 geocacheru)
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2006 - 23:18

Těch 750,- jsem nabídl uváženě a s hlavou absolutně chladnou a nebuď tak domýšlivý. Nenabídl jsem je tobě, ale Pitrovi. Jestli Pitr se jich zřekne, tak je předám a velmi rád Honzovi. Buď na nějakém blížícím se eventu, nebo mu je pošlu na účet. Né že mi teď na mail přijde 86 čísel účtů a všechny budou zaručeně Honzovi:))))

Diskuse o myslence poradani PM eventu a nazorech geocacheru na toto problematiku se nam trosku "zvrhla", byt docela sympatickym smerem - k podpore zajisteni technickeho zazemi "nasi" komunity, k podpore tohoto serveru. A to je dobre. Minimalne proto, ze si uvedomujeme svou ucast a ochotu k "solidarite". Osobne se na manipulaci a spravu "verejnych" prispevku takove sbirky necitim, je to IMHO velmi osemetna a nevdecna vec, od technickeho zajisteni prijmu prostredku, pres evidenci az po danovou problematiku pripadnych daru, presahla-li by zakonnou mez. Abychom pak v dobre vire Honzovi jeste nepridelali dalsi starost ;) Takova vec by si zaslouzila profesionalni pristup nekoho z oboru, ale to uz je trochu OT a zalezitost by si zaslouzila vlastni vlakno...
Co se vyse uvedene nabidky tyka, neni mi uplne jasne proc je prave ve vysi 30 USD, kdyz jsme se bavili o symbolicke "podpore Groundspeaku" ve vysi 3 USD, jez by zajistila mimo jine "pomyslnou" vstupenku na planovany event. Jakozto jeden z organizatoru Halloween Party muzu kompetentne prohlasit, ze uhrady spojene s eventem a jeho prekvapenimi jdou plne za nami a vystacime s vlastnimi prostredky, stejne jako v minulosti, kdy jsme pro ostatni neco pripravovali. Cejdovy nabidky se samozrejme zrikam ve prospech Honzy a provozu tohoto serveru a sam jsem ochoten prispet stejnou nebo jakoukoliv jinou castkou, na ktere se spolecne dohodneme ve prospech provozu tohoto serveru jako nejeden z Vas, jemuz Honzovy sluzby nepripadaji automaticke. Predpokladam, ze je kazdemu jasne, ze poradani naseho eventu nema s Groundspeakem zadnou primou financni vazbu a jedna-li se vubec o nejakou podporu, pak spise o jakousi formu moralni a nikoho k nicemu nenutime, pouze nabizime. Melmanovo "Plat nebo se ztrat" je v tomto pripade s nadsazkou a humorem docela vystizne a o zabavu nam prece v ramci geocachingu jde predevsim, tak se na to zkusme podivat trochu s nadhledem... Vzdyt z mnoha zdejsich diskuzi uz vsichni vime, ze ke geocachingu pristupuje kazdy z nas individualne, kazdemu prinasi neco jineho a ne kazda keska ci event vyhovuje uplne vsem ;)
  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 8:27

Já bych byl pro další sadu těch nádherných geotriček s ještěrkou. Loni jsem si koupil dvě a dodnes lituju, že jen dvě :-)

Já mám různých reklamních bavlněných triček dostatek, i když GEO mám taky jen 2 ks a tak bych uvítal i jiný typ předmětů.
Jsou ještě jiné možnosti, než trička?

Jediná trička, co mě napadají jsou "funkční trička", co je nosíme na kolo a podobně, takových není nikdy dost ...

  • 0

#54 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 14:23

Právě jsem chtěl reagovat na hromobití, když se objevil Uza a z 90% svými slovy vystihl co si myslím. Co ještě dodat: Vy PM, kteří nechodíte na trh se svým členstvím, mi nevadíte - vás bych si nikdy nedovolil nazvat nadkešery (skoro mě mrzí, že se ozvala Lysá n.L.). Takže ať se rozčilují jen ti na které to sedí.

...a co mam delat, kdyz se nerozciluju a je mi uplne jedno, ze ti vadim ???
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 17:10

Vy PM, kteří nechodíte na trh se svým členstvím, mi nevadíte - vás bych si nikdy nedovolil nazvat nadkešery (skoro mě mrzí, že se ozvala Lysá n.L.). Takže ať se rozčilují jen ti na které to sedí.

Zatim to vypada, ze se tu rozcilujes jen ty :-) Mohl bys nam prosim sdelit, kteri "nadkaceri" ti vadi a proc ?
  • 0

#56 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 17:51

...Ten, ktery umi s pocitacema a data si vezme zadarmo, ma tedy vyhody PM...

Je zajimavy jak si kazdej vytrhne z kontextu neco a tim se zacne diskuse zvrhavat.
Me je uplne putna jak se kdo legalne dostane k datum, jesteli pouzije nejake Pocket Query, na ktere tu vsichni stejne jenom nadavate, nebo umi zadat data to ruznych mapovych systemu (ktere ma legalne koupene) nebo do tech ktere jsou legalne zdarma na internetu (google earth, mapy.cz), pripravi si listingy skrysotlacem, udela si z toho PDFko, ktere si nahraje do palmu nebo telefonu a planuje si a cestuje takto. Kdo to neumi/nema cas/chut se to ucit, ten si muze zaplatit.
A pochybyju ze by GC neumeli pocitat a prodelavali na sve sluzbe. Pokud je to tak jak to je, tak proste nekteri lide tu stovku za mesic utrati jinak, nez za vyhody, ktere jim nabizi (nevnucuje!) GC.
Tot vse co jsem k tomu chtel (zatim) rict.
  • 0

#57 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2006 - 21:20

OK, ja tohle beru na sebe, jakozto "financnik" skupiny PITR-PCROmeo-Maty-Kucka....proste s kartou DinersClub, Visou od sporky a Mastercard od KB to nejsem schopen zaridit...snad mi nedaj padaka:)

Jen na doplneni, platil jsem pomoci karty Visa od sporky

  • 0

#58 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 10:33

OK, ja tohle beru na sebe, jakozto "financnik" skupiny PITR-PCROmeo-Maty-Kucka....proste s kartou DinersClub, Visou od sporky a Mastercard od KB to nejsem schopen zaridit...snad mi nedaj padaka:)

Mám virtuální MasterCard od KB a přes PayPal platím běžně. Nechci tě nasrat, ale vypadá to, že jsi fakt láma :-))
  • 0

#59 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 12:32

Standartne je u elektronickych karet CS limit pro zabezpecene internetove platby nastaven na 0 Kc. Je tedy nutne si ho nechat navysit (u CS nasobky 5000 Kc).

Omlouvam se za OT, abych potvrdil minarjovu informaci: Ceska sporitelna vydava debetni i kreditni karty s limitem pro internetove transakce nastavenym na 0,- Kc. Je to ten nejjednodussi zpusob, jak zabezpecit kartu proti zneuziti. Pokud neplatite kartou na internetu casto, doporucuji si tento limit jednorazove zvysit, zaplatit treba PM a nasledne zase snizit na 0,- Kc. Predejdete tak spouste problemu a mrzutosti.

Pro ty, kdo plati na internetu kartou casto, je pohodlnejsi (i kdyz drazsi variantou) mit druhou kartu s nizsim limitem nez na karte hlavni a vyuzivat ji jen na drobne internetove platby. Tuto kartu si navazete na ucet, odkud vam banka bude zasilat SMS po kazdem pohybu.

  • 0

#60 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2006 - 12:34

No nas to prave taky nadchlo - prave ta nova alternativa :))), ale stale si nejsme jisti, ze se nejedna jen o nejakou chybu v engine gc.com a ze je vubec mozne PM eventy poradat. V pravidlech o tom primo nic neni, treba od ted bude ;) Nicmene ani po zbeznem proletnuti fora na gc.com jsme nic na toto tema nenasli. Takze nez se nam reviewer formalne vyjadri, ocekavame dalsi nazory na poradani PM eventu...

Vyjadreni viz reviewer note - MO eventy nejsou brany jako poruseni guideline "Event caches are gatherings that are open to all geocachers" (zdroj: vyjadreni Groundspeaku v reviewerskem foru), v utery 2.8. lze publikovat.
Pokud to byl jen pokus, jestli takove zadani projde, tak je otazka zodpovezena a muzes listing stahnout, at nestrasi 3 mesice ve vypisu nejnovejsich cachi.
Prvni MO event v Nashville, TN (nevim o zadnych dalsich)
diskuse ve foru
...
> It was done just to see what would happen
And to everyone's great surprise, what happened was that people came, ate, drank, talked, then left. Seriously, what was the big mystery about "what would happen"?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama