Přejít na obsah


Fotka

Dotazník Geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 31 březen 2012 - 14:50

Dotazníky si beru, ale málokdy vyplňuji. Většinou jsou opravdu "tupé" a někdo si nedá ani tu práci, aby se zamyslel nad tím, co mu z toho vlastně vyjde. Tenhle jsem vyplnil, máš ho tam.... Docela rád bych pak viděl tu BC.
  • 0

#22 MioTao

MioTao

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2012 - 15:36

Upřímně řečeno, dotazníků dostávám k vyplnění mnoho a všechny vždy ráda vyplním. Sama jsem dělala bakalářku a běhala po okolních památkách s náročným dotazníkem a "lovila" turisty, aby si na mě udělali minimálně 20 minut čas a vyplnili mi dotazník! A oni si ten čas udělali a já jsem jim za to moc vděčná, že na své dovolené mi věnovali svůj volný čas (a bakalářka dopadla dobře;)) Takže mi vůbec nedělá problém vyplnit jakýkoliv dotazník, zvláště tyto, které jsou v "internetové podobě" a jsou vyplněny za pár minutek :) A Ajo, rozumím ti, že sis vybrala takovéhle téma, které tě baví. Jestli jsem dobře pochopila, studuješ nějakou sportovní školu. Můj brácha jí studuje taky a ty témata jsou občas mírně řečeno nudná a děsná! :P Přeji ti hooodně štěstíčka u státnice! B)
  • 0

#23 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 20:20

Já jsem si stáhnul veřejně přístupná data z několika takových průzkumů, mám to i s pěknými grafy a připraveno k práci. Stačí hledat.. Jeden z nich - http://geocaching-a-...y-c.vyplnto.cz/
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama