Přejít na obsah


Fotka

Není log jako log, ale tenhle stojí za TO !!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
89 odpovědí na toto téma

#21 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 12:12

Arandur9424 napsal/a:
Také přispěji svojí troškou do mlýna - log mého kamaráda na jedné mé keši:
TTF 17:27 #374
Že tady Arandur cosi chystá, jsem tušil, nicméne dnes jsem byl trestuhodne nepripraven - baterie do GPS témer prázdné... Navíc z práce jsem se nemohl utrhnout drív než v 16:00. Doma jsem kolem 16:15 váhal, jestli má ješte smysl vyrazit, nakonec jsem se na keš vydal, protože kupodivu ji ješte nikdo nemel zalogovanou. Ted už chápu, proc :)
Autem jsem to vzal do Vrbna, tam presedlal na kolo, vyrazil k vode, vrátil se a zkusil druhý pokus, tentokrát už jsem most trefil. Lávku pres Vltavu jsem našel snadno. Na druhém brehu všechny mapy slibovaly spoustu cest, na kole to rychle ubíhalo... Až k první odbocce. Tam se cesta krapet zhoršila a ukázalo se, že rovinka zapadaná listím vypadá na první pohled naprosto stejne jako hluboké koleje zapadané listím, jen se v tech kolejích o poznání hur jede. Nevadí, dál to jiste bude lepší... Nebylo. Cesta zvolna prešla v uježdené pole a uježdené pole prešlo v zorané pole. Po nem se nejede dobre. Jít pešky je dokonce o neco rychlejší a daleko méne únavné. Na druhé strane vetrolamu naštestí byl kousek nezoraný, takže až k lesíku jsem jel tudy. Podél lesíka oranište, pak jsem si zrejme vybral špatnou odbocku a postupne dorazil do buše. Srdnate jsem se na kole probíjel vpred, i když me znervóznovalo, že nejen že nevidím na zem pod koly, ale casto nevidím v tráve ani to prední kolo. Nekteré plevele byly vyšší než já a dovolovaly si. Tuknout za jízdy do displeje na navigaci, to byla dobrá zkouška obratnosti. Kupodivu jsem objevil nejakou pešinku mírící vhodným smerem, skoncila ale brzy. Zrovna když jsem se s navigací dohadoval o tom, zda tady ta cesta tedy vede nebo ne, zaútocila mi na prilbu nejaká obzvlášte výbojná vetev, tak jsem hádek zanechal. Zdá se, že cesty na navigaci už dávno nemají s realitou mnoho spolecného. Víceméne souhlasilo jen jakési jezírko, kolem kterého jsem pak musel hopkat koprivama dál. Ze stromu odlétlo nekolik velikých ptáku. Nevím sice, co to bylo, ale neprekvapili by me supi ci krkavci.
Navigace si cestu taky moc neužívala, kilometr pred keší suše oznámila Slabé baterie, tak jsem ji radeji vypnul. Alespon nezustane záznam o tom, jak jsem se tu motal cik cak. Opouštejí mne síly... Opustil me prední blatník... Ty chlápky, co kreslí mapy a krásné rovné cesty na nich, vezmu príšte na lov s sebou. Posledních asi 300 m jsem se plazil závratnou rychlostí 7-10 km/hod. už podél Labe, tam je alespon jakás takás pešinka. Keš na míste objevena záhy, hezké zajištení. Jestli v ní byla hrací kostka jsem ani nemel sílu zjištovat, rozhodne se pro ni ale nebudu vracet :) Cesta zpet už byla krapet lepší, podél Labe, prubežne zastavovat a vymotávat trávu z prehazovacky a kladek, pak nejakým roštím po prasecí stezce kolmo od Labe, potkat cestu a zpet do Vrbna.
Jako romantickou procházku se slecnou tuto keš rozhodne nedoporucuju, kdo má macetu, zde ji využije. Terénu bych klidne pridal hvezdicku, alespon v tuhle rocní dobu. Díky za nevšední zážitky, revma urcite nedostanu :)

Tak takovouhle romantickou procházkou bych taky nepohrdl. hihihihihi
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#22 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 27 duben 2012 - 15:19

Děkuji Skywalkerovi za tento velmi hezký a místu a keši věnovaný log:
GC3E7FE


*788.* prokleté zlato

Joo to nám nedávno povídal po flašce pálenky starý Bill z Valley of the dead frogs, prej že ten neboštík Ou Homole nekde poblíž svýho klainu na divokým Luhacovickým zálesím ukryl vohromnej poklad. A když nám to místní šerif Ví Jagger dnes odpoledne potvrdil, tak to nešlo jinak.

Butche "lalose" Cassidyho jsem nemusel dvakrát pobízet, sebral svou drošku a práskl do koní. Šak jsem na nej už se svým dogem cekal.

Homole nás nezklamal . Fakt tam ta mapa byla. Posilneni porádným hltem whisky Lukasceny jsme vyrazily na tu dlouhou štreku (a to vam povidam - nic pro slabé prdelky).

Houštiny, mexikánci, trní... nic nás nezastavilo a presne podle instrukcí jsme našli to místo. A stálo to za to. Von toho nahamounil.... no sami uvidíte. Nekterí cacheboyové by se klidne vo to zalto porvali. Nedivím se, ze po nem šlo tolik chlápku - šilhavej Joe Ulicik ho málem dostal u Františka, chlupaty Pepek s jednorukym Ergohem zasejc u té vilky . Ale hlavni poklad pripadl nám.
Partak zbalil nejaky listiny a ja zas bankovky. A taky neco málo dovnitr, jako podekování. Víme co se sluší a patrí.

Parádní akce. Opravdu.

Sundance Sky Kid

A vlastně všechny logy jsou super, když to není jen to TFTC.B)B)
  • 0

#23 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 15:24

homole napsal/a:
Děkuji Skywalkerovi za tento velmi hezký a místu a keši věnovaný log:
GC3E7FE


*788.* prokleté zlato

Joo to nám nedávno povídal po flašce pálenky starý Bill z Valley of the dead frogs, prej že ten neboštík Ou Homole nekde poblíž svýho klainu na divokým Luhacovickým zálesím ukryl vohromnej poklad. A když nám to místní šerif Ví Jagger dnes odpoledne potvrdil, tak to nešlo jinak.

Butche "lalose" Cassidyho jsem nemusel dvakrát pobízet, sebral svou drošku a práskl do koní. Šak jsem na nej už se svým dogem cekal.

Homole nás nezklamal . Fakt tam ta mapa byla. Posilneni porádným hltem whisky Lukasceny jsme vyrazily na tu dlouhou štreku (a to vam povidam - nic pro slabé prdelky).

Houštiny, mexikánci, trní... nic nás nezastavilo a presne podle instrukcí jsme našli to místo. A stálo to za to. Von toho nahamounil.... no sami uvidíte. Nekterí cacheboyové by se klidne vo to zalto porvali. Nedivím se, ze po nem šlo tolik chlápku - šilhavej Joe Ulicik ho málem dostal u Františka, chlupaty Pepek s jednorukym Ergohem zasejc u té vilky . Ale hlavni poklad pripadl nám.
Partak zbalil nejaky listiny a ja zas bankovky. A taky neco málo dovnitr, jako podekování. Víme co se sluší a patrí.

Parádní akce. Opravdu.

Sundance Sky Kid

A vlastně všechny logy jsou super, když to není jen to TFTC.B)B)

Pěkné, mohl by psát scénáře k westernům. Jojojo mohl, stály by za TO! Taky souhlasím, když je pěkný log tak je hned lépe na cacherském světě.
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#24 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 27 duben 2012 - 15:32

Někdy je fakt, že se nic během odlovu nestane. Přijedeš autem a rychlovka u silnice. Tak to je pak těškéééé:P
  • 0

#25 Dlazdic

Dlazdic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 19:06

Přikládám také jeden velice kuriózní log z mojí kešky Baťova dálnice: ludkovické mosty GC1FH78 PolBulva team 01/Mar/2011 V sobotu jsem byl na teto kesce s mojim geospoluzakem (policajtem) a dnes mi od nej dosel tento mail... Zdar. Díky tobe jsem mohl v práci zamachrovat a vyrešit velký federální prípad. Ten den co ti policajti dali pokutu, tak se u nás na oddelení ráno rešilo oznámení od nekolika obcanu obce Ludkovice a také se od starosty obce. Všimli si totiž, že se u jejich hrbitova schází ruzná individua, nekterá z nich vybavena dalekohledem. Chtejí po nás, jako po policii, aby jsme rázne zakrocili, protože jsou presvedceni, že si tam ty individua predávají ruzné zprávy, prodávají si mezi sebou drogy a také, že si obhlíží domy, kde by mohli loupit, aby meli na "FET". Abych použil tvá slova ze školy "já se bavím", tak ver že jsem se bavil. Ono totiž šlo o kešku, co jsme tam minule hledali my. Poldy jsem chvíli nechal pripravovat taktiku, a když jsem se dostatecne pobavil, protože už zacali premýšlet, že na to nestacíme a že by jsme do toho mohli zamontovat i kriminální policii, tak jsem jim rekl vo co doopravdy go. No mel jsi vydet ty vykulené oci, prý si z nich nemám delat picu a tak. No když si na to vzpomenu tak se porád smeju. Za tohle máš u me aspon dve piva. mej se jak chceš a ješte jednou dík Mega mna pobavil :-D ale davejte si pozor pri odlovu na mudlobabky :-D
  • 0

#26 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 19:37

:D:D:D pobavilo..připomnělo mi to kešku na kterou nějakej mudlodědek zavolal pyrotechniky :D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#27 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2012 - 8:58

prazskychytrak napsal/a:
:D:D:D pobavilo..připomnělo mi to kešku na kterou nějakej mudlodědek zavolal pyrotechniky :D


Tak prosím, prosím, honem, honem sem snímm ať se bavíme - díky, díky PlaZem
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#28 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2012 - 13:19

pyrotechnikovo STF:
http://www.geocachin...20&rowstart=686
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#29 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2012 - 17:16

PlaZam napsal...

. Že ovce můžou být rozmazlené, to můžu potvrdit;). Ale tenhle log mě fakt dostal do kolen:D:D:D
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#30 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2012 - 21:28

Vytahuji a snad se někdo přidá............
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#31 volfcata

volfcata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2012 - 12:25

Log k prvomájovému eventu od nováčka... http://www.geocachin...21-e222d64e09c3
  • 0

#32 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2012 - 12:35

volfcata napsal/a:
Log k prvomájovému eventu od nováčka... http://www.geocachin...21-e222d64e09c3

Je mi ho až líto :-) Napsali jste mu jak se věci mají?
  • 0

#33 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2012 - 12:40

volfcata napsal/a:
Log k prvomájovému eventu od nováčka... http://www.geocachin...21-e222d64e09c3

A vysvětlil mu to už alespoň někdo, co je to event? :-)
To by bylo záslužnější než kafrat o tom na fóru ;-)
  • 0

#34 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2012 - 12:51

volfcata napsal/a:
Log k prvomájovému eventu od nováčka... http://www.geocachin...21-e222d64e09c3


Jen jestli Vy jste nabyly schovaní za šeříkem.. hihihi
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#35 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2012 - 17:54

No nedalo mi to a tak pripojuji svoje logy z cache GCRYMZ. Pokud ten text nepochopite, tak se tam vydejte v lednu pri -17°C a pak pochopite. Dodnes jsem na sve uvahy nedostal jasnou odpoved a tak stale ziju v nejistote. Write note 15/01/2006 Tak mi to nedalo, jak jsem videl to literalni dilo, tak jsem ho nekolikrat precetl a rozhodl, ze vyrazim jak to pujde. V tydnu jsem se nekolikrat pristihl jak tupe ziram na obrazovku na "Pruvodce po nicem". Ta nejistota, ktera je psana v textu mi nedala spat a to jak obrazne, tak i fakticky. V sobotu vecer padlo rozhodnuti a do jedne v noci jsem oko nezamhouril ac jsem se o to snazil sebevic. Rano jsem rychle dosel na vlak a teprve az ve chvili co se vlak mekce rozjel, jsem nabyl jistotu, ze to rozhodnuti je nezvratne a tesil se na nejistotu ktera mne ceka na miste kde mne vlak vyplivne s jedinnou jistotou v kapse a to byl zpatecni listek na vlak. V Usti jsem vystoupil z rychliku, zabouchl dvere a tu jsem si uvedomil, ze jsem na nastupisti sam a ze tu neni zadna nadrazni budova. Tak jsem chvili pockal a moje tuseni se vyplnilo. Ja jedinny vystoupil z vlaku na druhou stranu (no to pekne zacina). Vypravci si mne prohledl od hlavy k pate a jeho myslenky jsem primo cetl, tak jsem radsi zmizel z nadrazi. Tak konecne u startu cache, kontrolni vypocet sedl, tak vypocet a hura do akce. No co bud vypravet, pekne jsem se prochazel a cache jsem nedokoncil a proc? Nabizim jednu z moznosti: a) pekne jsem se sekl ve vypoctu B) po desatem prechodu namesti od sidlise k sidlisti jsem skoncil v jednom z nabizenem obcerstvovacim zarizeni a byl jsem rad, za jsem se trefil na vlak. c) pri presnem zamerovani na zamrzlem rybniku podemnou rupl led a ja skoncil po pas v mrazive vode a byl jsem rad, ze jsem se zachranil d) souradnice mne vedly pres devatero hor a devatero udoli do horoucich pekel a chybu ve vypoctu jsem nenasel. e) krajina se ztratila pod horou snehu a zadne nabizene indicie jsem nevidel. f) byla husta mlha a nic nebylo videt. g) ac tu mela byt tyrkysova zirafa, tak ja videl jen fialove kravy s napisem "Milka" i) kdyz jsem byl v zahradnim bazenku, tak mne kousl pes. No v kazdem pripade uz vim o co jde a nevzdavam to, jen nabiram sily a cekam na lepsi pocasi. Cestou zpet jsem ve vlaku pekne vymrzl a konecne se vyspal a ruzove slony jsem nevidel ("beee"). Write note 21/01/2006 Tak dnes jsem vystoupil z rychliku uz na spravne strane a po drobne oprave v zadani jsem dnes zacinal na spravnem miste a hned taky skoncil v hromade snehu. Ten byl dnes doopravdy pekne hnusny, pekne nacucany a rozmokly. Cesta byla dnes boj se snehem a pekne to zpomalovalo postup. Postupne jsem se prokousaval pruvodcem a nekdy pozde odpoledne jsem pri pocitani prohlasil, ze bud je chyba v zadani, nebo se autor zblaznil a s poslednimi zbytky sil jsem se sel probojovat k zeleznici, kde jsem hodlal tise umrit. Cestou jsem jeste pomohl jednomu motoristovi zpet na cestu (no snad nezapadl). Tak snad nekdy priste bude pokracovani, ale pro dnesek jsem to vzdal. Found it 26/01/2006 14:30 Toz sesitek byl cisty, kdyz jsem prisel a mel otisk meho razitka, kdyz jsem odesel. Tahle cache mne prinutila k uvaze o mojem Ja. Pekne pohodlne jsem sedel u cache, svitilo slunicko, byla pekna zima, byl klid a je uvazoval, zapisoval do logboku a rozhlizel se po okoli. Jsem normalni, proboha jsem ja vubec normalni !!!!!!!!!!!!!! Pred nalezenim teto cache jsem mel pochyby, zda tuto cache najdu, jelikoz ta nejistota zadani byla prilis velika a moje pochyby o spravnosti postupu kolisaly od nuly do maxima a naopak. Presto mne to neodradilo od dalsiho postupu, ba prave neopak, ta nejistota mne hnala skrze rozbredly a pote i umrzly stale dal. Vlastni nalezeni cache se posleze ukazalo jednodussi, nez jsem cekal . No jedna nejistota byla odstranena ale hned se vynorily dalsi, proc jsem na tuto cache vyrazil jen Ja, proc nikdo nebyl alespon na zacatku, v cem se lisim od ostatnich, to jsem uz tak zavisly, boji se ostatni te nejistoty, odrazuje ostatni ta zima, odrazuje ostatni dopravni vzdalenost.... No misto toho abych zazil prijemny pocit uspokojeni z nalezu, tak mne sevrela nejistota a hlavu mne zaplnily pochyby a ja ani nevim jak a kudy se dostal domu, jelikoz jsem nebyl schopen myslet na neco jinneho. Kdyz sedim ve vlaku nebo jdu po chodniku, tak se od ostatnich neodlisuji, ale ty vnitrni myslenky mne odlisujou (ale ty nejsou navenek patrne) a na co mysli ti lide okolo mne a asi jsou postizeni podobne, jako Ja, jen jinak. Uf asi u mne nastal nejaky prelom. No a jak to teda bylo dnes: rano jsem sedl na rychlik a vystoupil na uz na spravne strane vlaku (jak jinak ze!) a pokracoval v rozdelane ceste. Cestou jsem si koupil zahradnickou lopatku na snih. Prodavac mi rikal "To nebude na zahradnu?" a ja odvetil "To mate pravdu, to neni na zahradku, ale bude". V baglu jsem mel pripravene lano. Snih od minule umrzl a ja se klouzal po zmrzlych plotnach, tak nevim zda je lepsi rozbredly ci umrzly snih. No v kazdem pripade se da sebou prastit stejne dobre na obou typech snehu ( ale mne se to nepovedlo ). No cesta necesta jsem pokracovala dal a dal a ja se blizil k cili. Cache jsem nasel na predpokladanem miste kde mi GPS ukazala 0,00m a zacal jsem premyslet (viz vyse). Behem hledani jsem najel rychlikem pred 800km a usel pres...., no to si necham radsi pro sebe. Ale nabizim jednu, nebo vice nebo zadnou variantu: a) obesel jsem dokola nekolikrat cele Usti pres vsechny kopce, reky a skaly B) presel jsem tolikrat pres namesti v Usti, ze si to budu pamatovat do konce zivota c) byl jsem hnan 80km do horoucich pekel, az jsem si usoupal nozicky d) prosel jsem se po okoli docela prijemnou prochazkou, jen ten snih byl moc hluboky, rozbredly, zamrzly a klouzavy e) zcela neskutecne jsem se pletl a neustele se vracel na predchazejici zastavky abych napravil chyby f) vse bylo zcela jinak Musim udelit Nanutandovi velkou pochvalu, za velice pekne pripravenou cache (krome toho zacatku, vsak vis o cem je rec). Uz jsem premyslel o podobne cache, ale nevedel jsem jak ji udat a toto provedeni se mi libi. Vlozil jsem: pistalku Vyndal jsem: tuzemak P.S. mam u tebe to pivo a snimek, a rad si na oboji pockam treba i nekolik let.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#36 Chocenaci

Chocenaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2012 - 19:39

no není to nádhera? :P
  • 0
Garmin eTrex30

#37 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2012 - 19:59

+Solim - kdo z místních nemá tuto legendu, jako by nekešoval :)
  • 0

#38 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2012 - 21:53

volfcata napsal/a:
Log k prvomájovému eventu od nováčka... http://www.geocachin...21-e222d64e09c3


Tak tohle mě fakt rozsekalo. Že jsou lidi pitomci, to vím, ale že takoví, to mě vždycky překvapí. A teď jsem objevil v eventech napravo tento log:

http://www.geocachin...d9-9a727eff8724

:D
  • 0

#39 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2012 - 23:42

Měl bych tady 3 po sobě jdoucí WN na jednej moji T5
1) to bych ještě pochopil, ona to je vcelku drajvka u I/11 a když jede jeden kolem, tak koukne co to tu je
2) za dva dny přišlo toto
3) a ve stejný den ještě tento
  • 0

#40 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2012 - 9:00

tommyknocker74 napsal/a:
Premysovsky parez
Nalezeno pri ranní projíždce na kole. Odlov byl ztížen snad 15 minutovým soubojem s nejakým bažantem, kterého jsem potkal cca 100m od cílových souradnic a i když se z porátku jevil jako velmi prítulný a na rozdíl od srnky pri mém príchodu neutekl, zacal mne po chvíli zurive napadat a snažil se mne klovnout. Ve snaze zabránit zranení, jsem v první chvíli použil jako štít kolo a snažil jsem se vycouvat pryc, což bylo marné. Vydal jsem se proto na útek, nasedl na kolo a dojel k souradnicím kešky v domení, že jsem jej setrásl. V tom náhle vidím, že se ten operenec za mnou rítí jako rozurený býk. Nerad se vzdávám pred cílem, proto jsem popadl nejbližší delší klacek, kterým jsem útocníka udržoval v uctivé vzdálenosti a druhou rukou lovil keš ze skrýše. Nakonec jsem musel opet prchnout na kole a zastavil jsem až mimo les :-)
Musím konstatovat, že mi zatím žádná keš nedala tak zabrat a pokud se tam ten pták bude zdržovat nadále zvedl bych hvezdicky za obtížnost. Prikládám ješte fotku vetrelce, kterou jsem porídil ješte za domení, že se jedná o mírumilovné zvíre.

Díky za bojovou keš :-)


dávejte k tomu rovnou linky na ty logy pls, když už to kopírujete .. toho opeřence bych si rád prohlédl i bez toho abych to musel googlit a dohledávat B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama