Přejít na obsah


Fotka

Není log jako log, ale tenhle stojí za TO !!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
89 odpovědí na toto téma

#61 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2012 - 19:56

GL8DT1PY GL83EJ2B GL8BN176 GL89GDKD
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#62 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2012 - 20:45

hauskaa napsal/a:
Nerozumět já jazyk tvá kmene... :D

http://www.geocachin...af-1c7ecf10e02c



achbože - jestli ty číslice v nicku znamenají rok narození, tak potěš koště :)
i když..to už ani není vtipné :( spíš k pláči :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#63 Re:Bell

Re:Bell

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2012 - 20:52

Tak mě pobavil log na jedné earthcache v lomu. . " Hromada šutru, keška nikde :-( "
  • 0
Motto: Ještěrka je vytuněnej had

#64 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2012 - 20:57

Re:Bell napsal/a:
Tak mě pobavil log na jedné earthcache v lomu.
.
" Hromada šutru, keška nikde :-( "

To si děláš snad... Ehm, opravduu? :D Půjč to sem linkem, kde..
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#65 nvc

nvc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2012 - 21:39

U jedne earthky jsem nasel log s dodatkem: OUT:svetylka IN:zelene auto Nasledujici log obsahoval text: Jedine, co me opravdu mrzi je fakt, ze jsem nemel tolik casu na to, abych dokazal to co kacer ktery logoval tuto kes - totiz vlozit predmet do earthky. Take bych rad dokazal to, co umi jen on a bajny kacer Chuck Norris... :-)
  • 0

#66 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 10:10

Tak na rozdil od ostatnich nekomentuji log na sve kesce, ale log ktery jsem napsal sam, ale pak ho zbabele vymazal. Jel jsem z Domazlic k nam na chaloupku u Decina. Nebyl cas se poradne pripravit na cestu a tak jsem vybral kesky tesne kolem silnice a nechal si poslat PQ. Ze zacatku vse v pohode ale pak keska "Mesicni krajina" nebo tak nejak. No chodil jsem tam snad pul hodiny, koukal a nic. Zadna geopesinka proste pusto a prazdno. Pri logovani DNF jsem zjistil, ze to byla Eartka a na tech skalkach jaem mel vyfoti tu krajinu. Tak jsem log smazal ( abych nebyl za vola) a snad nekdy jindy. Holt ta domaci priprava. :)
  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#67 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 13:32

nvc napsal/a:
U jedne earthky jsem nasel log s dodatkem: OUT:svetylka IN:zelene auto
Nasledujici log obsahoval text: Jedine, co me opravdu mrzi je fakt, ze jsem nemel tolik casu na to, abych dokazal to co kacer ktery logoval tuto kes - totiz vlozit predmet do earthky. Take bych rad dokazal to, co umi jen on a bajny kacer Chuck Norris... :-)

Ja u earthky nekdy nechavam CWG, takze me ten log in/out tak divny neprijde. :D
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#68 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 16:18

Mě rozesmály tyto: Kdyz se na me za plotem vyritili 2 rotvajleri velikosti bizona, pochopil jsem, ze zde mam jen spocitat souradnice a radeji tady nic nehledat. Vzhuru do krypty, trocha adrenalinu, logovani v zavesu nad propasti. Diky za napad a kesku na stylovem miste. *** ...hezké místo, po tme lehce strašidelné (soudím dle prítelkyne, která se ocividne bála od metra Skalky až zase na Skalku :D ) "Pes,pomoc, pes!!" "Vždyt je to zajíc..." "To je jedno, stejne me chce zabít!" *** Lidi na dolni cesticce nejak netusili, proc po nich hazime kameny. My byli radi, ze se nevalime i my. Proc prave tady? *** Teda to je fakt humus. Takovej eklhaft sem snad ješte nevidel. Málem sem jí ani nenašel. Signál GPS na hovno, signál Glonass taky na hovno. Satelity Galileo sedej naštestí ješte na Zemi, ale jinak by jiste jejich signál byl taky na hovno.... ***
  • 0

#69 Re:Bell

Re:Bell

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 16:56

hauskaa napsal/a:

Re:Bell napsal/a:
Tak mě pobavil log na jedné earthcache v lomu.
.
" Hromada šutru, keška nikde :-( "

To si děláš snad... Ehm, opravduu? :D Půjč to sem linkem, kde..


Je to Žákův lom v Praze GC2CHNZ
a link:
http://www.geocachin...03-1052de2fcffd
  • 0
Motto: Ještěrka je vytuněnej had

#70 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 18:17

Re:Bell napsal/a:
Je to Žákův lom v Praze GC2CHNZ
a link:
http://www.geocachin...03-1052de2fcffd

I tihle kačeři mají volební právo? :o
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#71 Kolc

Kolc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 19:48

burg napsal/a:

Re:Bell napsal/a:
Je to Žákův lom v Praze GC2CHNZ
a link:
http://www.geocachin...03-1052de2fcffd

I tihle kačeři mají volební právo? :o


A mají i smysl pro inteligentní humor - asi jste si nevšimli data logu.
  • 0

#72 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 20:08

Kolc: No to teda nevím, to datum vypadá spíš na náhodu. Projížděl jsem namátkou asi 7 logů v průběhu času a jediné co opakují jsou tři jednovětné logy opsané dokola. Velká písmena a tečky se nekonají, typický log, který ownera otráví. Od nich bych invenci nečekal. A proč teda tu Earth nemají Found it? Tak buď tam byli a řekli si že bude fórek, ale nevím, proč by si ji nezapsali, nebo prskli log k nějaké Earthce co přišla pod ruku. Nevěřím ani jedno a inteligentní humor si představuju jinak.
  • 0
eTrex Vista HCx, Google Nexus S

Pokud znáte problém v OSM mapách (chybí název ulice, celá ulice, jednosměrka apod.) - dejte mi vědět přes SZ, doplním, opravím...

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#73 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2012 - 16:09

Re:Bell napsal/a:
Tak mě pobavil log na jedné earthcache v lomu.
.
" Hromada šutru, keška nikde :-( "



No, já tuhle u earthkeše na krásném místě u pramene řeky Moravy narazil na tohle:

http://www.geocachin...57-f74c814da63e
  • 0

#74 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2012 - 18:25

Já se prostě musím podělit se svojí radostí z logu, který mi napsali 4zazici na jedné z mých keší. Všechno, co jsem do ní investoval se mi tím vrchovatě vrátilo.
http://www.geocachin...0b-d8f1ccc69ea5
To je kontrast oproti "Dík za keš" nebo TFTC.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#75 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 13 červenec 2012 - 21:35

A mně se líbil tento http://www.geocachin...e4-ad5891fe0cba . Nakonec to dopadlo dobře :D:D
  • 0

#76 HRAZDA team

HRAZDA team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 20:07

Nás potěšil tento log. Láhev vína jsme si koupili a otevřeli sami :-)) http://coord.info/GL8NZAEB
  • 0

#77 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 21:20

Dovolím si ocitovat tohle dílo, které vzniklo jako reakce na DNF na jedné keši v Tatrách. Snad to autorovi nebude vadit, když dal na to do logu link: (na té keši jsem byl, takže ho chápu :) DNF na GC1ZJH7; autor: Zdejve Kdysi kdosi kolegům kačerům krásnou kešku kdesi kladl, kamenem kulatým kryl. Kačeři kráčeli klidně krajinou, kopce krkolomné kolkolem, klopýtali kolem krtin, klád, klacků, kořenů, kapradí, keříků kleče, kamenů, kotlinou křivolakou ke keši. Kletr klátí kešerem. Kape. Kluzké kameny kloužou. Kešer klepe kosu, kašle, kýchá. Kolena klesají, kešer kroky krátí. Kamarádi, kde kopec kolmý končí? Kráčí korytem ke kótě, kde kdysi karambol krutě končil. Kus karoserie, křáplá kapota, kanystr, katalyzátor korodují. Kaskáda kleče kryje katastrofu. Kolem koordináty kupy kamení, krátkozraký kačer kompasem kroutí, krokuje, kličkuje kamením, kouká, kouká kde keška. Keška kamenem krytá kdekterého kěšera klame. Keška kádruje kdo kešer, kdo kokot. Kolem kupy kamenů, který kámen kryje kýženou keš? Kvete koniklec. Klacíčkem kypří koberce květin Krize klíčí. Kdejaký kazisvět kešky krade. Krade koiny, krade kinderšrot, krade krabičku, kdo kdy kontroloval keš? Kontaktuje kamaráda, krátká konverzace, kamarád konejší, konzultaci končí. Kešer kňučí, kňourá, kvílí, křičí. Kritizuje keš. Kropí kapesník. Křečovitě kouše klouby. Karikatura kešera. Kolemjdoucí kroutí kebulí. Kyselý ksicht! Kdyby kouzlem kamzík kolem klusal, kopýtkem kámen kopnul, kámen kopcem kutálel, kámen klepne kupu kamení, keška kouskem kouká, kdepak kouzlo… klam klam klam. Krize. Kešer kapituluje. Klesá kotlinou, kleje, koktá: K…ňa, kdes keško kdes.
  • 0

#78 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 0:34

Tohle jsem našel dnes v Praze Hrdlořezích na jedný kešce: :)
Vložený obrázek
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#79 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 13:33

Re:Bell napsal/a:
Tak mě pobavil log na jedné earthcache v lomu.
.
" Hromada šutru, keška nikde :-( "


Mrkni na datum logu ;-)

Edit: sakra, pardon, ono se to tu už řešilo...Bývala bych smázla, kdyby to šlo...
  • 0

#80 Zdejve

Zdejve

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 13:40

[quote]gygant napsal/a:
Dovolím si ocitovat tohle dílo, které vzniklo jako reakce na DNF na jedné keši v Tatrách. Snad to autorovi nebude vadit, když dal na to do logu link:
(na té keši jsem byl, takže ho chápu :) )

Jejku, to je moje povídka do Velké literarní soutěže na Geojihu před 2 roky. No, nevadí...

... a když už to tady je, doporučuju přecist i ty další, zejména příbeh našeho kamaráda Mataluda.

http://www.geojih.cz...es.php?cat_id=5

Mimochodem toto naše DNF jsme letos napravili, ale stejný autor nám připravil další lahůdku, ktera bohužel zase skončila DNF. Naštěstí letos nebyla žádná literarní soutež vyhlášená.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama