Přejít na obsah


Fotka

A vyber si nejakou poradnou aneb


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#41 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2012 - 22:32

máš-li kamarády co tě od toho odradíB), že to není třeba, tak nevyplatí. Budeš-li ji chtít prodat, tak s lifetime bude prodejnější;) ale ještě uvaž zda nedat do výběru tu montanu, většina proti byla z těch co ji nemaj.
  • 0

#42 Chlapina

Chlapina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 13:54

Lifetime se skutečně vyplatí. Když se podíváš jaký je rozdíl oproti ceně bez lifetime a s lifetime, tak to není tak velké jako pozdější dokupování aktualizací. Nehledě na to, že s lifetime máš i přístup k Atlas a Cyklo mapám, které už se mi taky dostkrát hodily.
  • 0

#43 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 13:59

Bobr_ napsal/a:
ale ještě uvaž zda nedat do výběru tu montanu, většina proti byla z těch co ji nemaj.


A kdo by byl tak blbej, aby byl proti Montane, ale i pres to by si ji koupil? :o
  • 0

#44 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 14:02

Chlapina napsal/a:
Lifetime se skutečně vyplatí. Když se podíváš jaký je rozdíl oproti ceně bez lifetime a s lifetime, tak to není tak velké jako pozdější dokupování aktualizací.

Nehledě na to, že s lifetime máš i přístup k Atlas a Cyklo mapám, které už se mi taky dostkrát hodily.


Myslim, ze je to trochu jinak...

Kdyz si koupis PRO mapu, dostanes k tomu zdarma i Cyklomapu a AtlasCZ. Nicmene lifetime se tyka stale jen te puvodni PRO mapy.

Nebo ty znas nekoho s lifetime, kdo by v ramci toho lifetime dostal ted ten novy Atlas?
  • 0

#45 Chlapina

Chlapina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 14:35

HaLuMa napsal/a:

Chlapina napsal/a:
Lifetime se skutečně vyplatí. Když se podíváš jaký je rozdíl oproti ceně bez lifetime a s lifetime, tak to není tak velké jako pozdější dokupování aktualizací.

Nehledě na to, že s lifetime máš i přístup k Atlas a Cyklo mapám, které už se mi taky dostkrát hodily.


Myslim, ze je to trochu jinak...

Kdyz si koupis PRO mapu, dostanes k tomu zdarma i Cyklomapu a AtlasCZ. Nicmene lifetime se tyka stale jen te puvodni PRO mapy.

Nebo ty znas nekoho s lifetime, kdo by v ramci toho lifetime dostal ted ten novy Atlas?

Já ti nevím, mám normální lifetime a info o novém Atlasu mi přišlo na mail, tak jsem si ho hned bez problémů stáhnul.
  • 0

#46 Chlapina

Chlapina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 14:36

HaLuMa napsal/a:

Bobr_ napsal/a:
ale ještě uvaž zda nedat do výběru tu montanu, většina proti byla z těch co ji nemaj.


A kdo by byl tak blbej, aby byl proti Montane, ale i pres to by si ji koupil? :o

On to myslel tak, že rejpají do Montany, přitom s ní nemají zkušenosti
  • 0

#47 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:38

No, nemaji, protoze si ji z z nejakych duvodu nekoupili. Montana ma sva pro i proti. U jednech prevazi pro, tak si ji koupi. U jinych prevazi proti, tak si ji nekoupi. Ale znevazovat argumenty tech, kteri si ji z nejakeho duvodu nekoupili, tim, ze tomu nerozumi, mi prijde divne.
  • 0

#48 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 21:04

Chlapina napsal/a:
Já ti nevím, mám normální lifetime a info o novém Atlasu mi přišlo na mail, tak jsem si ho hned bez problémů stáhnul.


Vidis, a ja ne. Takze bud:

- nemas lifetime na Topo czech PRO (o kterem tu byla rec)
- mas lifetime na Atlas czech
- mas sice Topo czech PRO, ale koupenou po 1.2.2012, kde je upgrade na novejsi Atlas zdarma.
- Garmin.cz ma neco blbe, ze mi ten novy Atlas nenabizi

ostatne, me ten mail prisel taky. Ale nenasel jsem v nem ani slovo o tom, ze by se bezplatny upgrade mel tyka Lifetime Topo PRO.
  • 0

#49 Chlapina

Chlapina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 21:36

HaLuMa napsal/a:

Chlapina napsal/a:
Já ti nevím, mám normální lifetime a info o novém Atlasu mi přišlo na mail, tak jsem si ho hned bez problémů stáhnul.


Vidis, a ja ne. Takze bud:

- nemas lifetime na Topo czech PRO (o kterem tu byla rec)
- mas lifetime na Atlas czech
- mas sice Topo czech PRO, ale koupenou po 1.2.2012, kde je upgrade na novejsi Atlas zdarma.
- Garmin.cz ma neco blbe, ze mi ten novy Atlas nenabizi

ostatne, me ten mail prisel taky. Ale nenasel jsem v nem ani slovo o tom, ze by se bezplatny upgrade mel tyka Lifetime Topo PRO.

Mám lifetime Topo Pro, nevím kde se tedy stal problém.
  • 0

#50 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2012 - 5:11

HaLuMa napsal/a:
No, nemaji, protoze si ji z z nejakych duvodu nekoupili. Montana ma sva pro i proti. U jednech prevazi pro, tak si ji koupi. U jinych prevazi proti, tak si ji nekoupi. Ale znevazovat argumenty tech, kteri si ji z nejakeho duvodu nekoupili, tim, ze tomu nerozumi, mi prijde divne.



Chtěl jsem to vysvětlit, ale to by se zas někdo další třeba urazil.

Ne, myslel jsem to jinak. Rozhodně neznevažuju (nebo nechci) něčí argumenty
  • 0

#51 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2012 - 6:47

Chlapina napsal/a:
Mám lifetime Topo Pro, nevím kde se tedy stal problém.


Koupeny/registrovany po 1.2.2012?
  • 0

#52 Chlapina

Chlapina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2012 - 19:03

HaLuMa napsal/a:

Chlapina napsal/a:
Mám lifetime Topo Pro, nevím kde se tedy stal problém.


Koupeny/registrovany po 1.2.2012?

Je to možné
  • 0

#53 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 8:09

Tak jsem se na to zeptal primo u Garmina, a je to presne tak jak jsem rikal! Lifetime se vztahuje na tu hlavni mapu, nikoliv na ty bonusove mapy, co k tomu prihazuji.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama