Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1468 odpovědí na toto téma

#1301 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2015 - 9:36

Včera jsem při krátkém výletu do Písku našel 3 krabičky. Všem třem jsem dal FP. To mě potěšilo. To se u mě v centru města nevídá.

Dvě z nich si ho zaslouzily provedením, jedna konceptem.

Díky, Písku, za hezkou zkušenost.
  • 4


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#1302 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2015 - 9:49

A teď zpátky do dílny.
  • 0


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#1303 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2015 - 12:19

Ona spousta těch přání je dvojznačných. Už vidím, jak si cizinec stáhne anglickou verzi listingu a bude tam mít "Sorry, listing is in Czech only". Jako třeba když si přepnu jazyk ve wikipedii a z textu na stránku mám text na jeden řádek. Nebo logování jen s vyplněným kontaktem na sebe - kontaktní mail lze změnit a občas je to i nutnost, pokud přestane fungovat, nebo pokud zanikne, např. při změně poskytovatele nebo zaměstnání. Html entity jsou hrůza, hlavně v navigacích, které umí UTF, ale entity zobrazí textově. Mám ale takový pocit, že tohle bylo obráceně, přeuložením starého listingu se to uvedlo do pořádku, nevím. Ale rekonstrukci stránek waymarkingu bych opravdu uvítal, i když waymarking hraju jen okrajově a skoro vždy v souvislosti s GC - tj. geodetický bod si vyfotím, pokud na kopec jdu kvůli keši. A suvenýry bych uvítal, kdyby je byla možnost třídit a řadit - tj. nesmyslné vynechat nebo alespoň odstrčit dozadu. Asi by to šlo ve statistikách z Geogetu, prozatím ručně, ale nechce se mi ty dlouhé kusy kódu kopírovat.


  • 0

#1304 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 13:46

S radostí a hrdostí v prstech oznamuji, že se mi včera podařilo odlovit svou DVOUSTOU MULTINU:) - a překročit 15% podíl multin ve své statistice odlovených...

Jako tzv. "multinový honibod", jak jsem byl jednou nazván jistou geokolegyní, se samozřejmě tetelím štěstím, vy ostatní můžete tiše sdílet mou žlutou georadost... Děkuji.


  • 8

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#1305 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 14:47

S radostí a hrdostí v prstech oznamuji, že se mi včera podařilo odlovit svou DVOUSTOU MULTINU:) - a překročit 15% podíl multin ve své statistice odlovených...
Jako tzv. "multinový honibod", jak jsem byl jednou nazván jistou geokolegyní, se samozřejmě tetelím štěstím, vy ostatní můžete tiše sdílet mou žlutou georadost... Děkuji.


Ne, oranžovou georadost. Ale gratuluji!
  • 1


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#1306 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 14:52

S radostí a hrdostí v prstech oznamuji, že se mi včera podařilo odlovit svou DVOUSTOU MULTINU:) - a překročit 15% podíl multin ve své statistice odlovených...
Jako tzv. "multinový honibod", jak jsem byl jednou nazván jistou geokolegyní, se samozřejmě tetelím štěstím, vy ostatní můžete tiše sdílet mou žlutou georadost... Děkuji.


A pořád čekám ten tvůj letni nájezd na moje keše na Voznicku. Teď je komplet všechno funkční, tak neztrácejí čas! :D
  • 0


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#1307 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 18:56

S radostí a hrdostí v prstech oznamuji, že se mi včera podařilo odlovit svou DVOUSTOU MULTINU:) - a překročit 15% podíl multin ve své statistice odlovených...

Jako tzv. "multinový honibod", jak jsem byl jednou nazván jistou geokolegyní, se samozřejmě tetelím štěstím, vy ostatní můžete tiše sdílet mou žlutou georadost... Děkuji.

Svého času tvořily tradičky jenom 60% nálezů, od té doby ale tradiček přibylo (ale pořád ještě cca 18% mystery, cca 16% multi).


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1308 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 19:21

Onybazmek: Dorazim:) Situaci zkomplikovala ta vedra, vzdyt jsem uz přes dva mesice nebyl ani na Rovisti u Vltavy (mam tam serii a chatičku)- nekam cestovat autobusy dal nez do práce je peklo... Pochopitelne jsem na tento "najezd" nezapomnel! Budu se tesit...


  • 2

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#1309 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 19:34

Onybazmek: Dorazim:) Situaci zkomplikovala ta vedra, vzdyt jsem uz přes dva mesice nebyl ani na Rovisti u Vltavy (mam tam serii a chatičku)- nekam cestovat autobusy dal nez do práce je peklo... Pochopitelne jsem na tento "najezd" nezapomnel! Budu se tesit...

Tak teď se má ochladit, tak doraž. :)

EDIT: a když si pockas do cca konce září nebo začátku října pribyde další "oranžová" a tentokrát to bude fakt lahudka pro fajnsmekry! (V případě že vše půjde po másle)

Tento příspěvek byl upraven od Onybazmek: 15 srpen 2015 - 19:37

  • 0


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#1310 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 19:47

Včera jsem při krátkém výletu do Písku našel 3 krabičky. Všem třem jsem dal FP. To mě potěšilo. To se u mě v centru města nevídá.

Dvě z nich si ho zaslouzily provedením, jedna konceptem.

Díky, Písku, za hezkou zkušenost.

Můžu se zeptat na ownery? Ať nemusím procházet tvůj profil a nálezy. Předpokládala bych něco od Pekáčků, dubexe nebo Yanena, i když šikovných a příjemných lidí je tu dost. :)

 

Sama mám dnes radost z třetího eventu z řady PPxx - tak trochu jsem koncept spískala a snažila se být v pozadí, ale vypadli nám owneři, takže jsem neplánovaně hned pořádala třetí z řady. Sešli se moc fajn kačeři, užili jsme si příjemné odpoledne a docela mě dostala Katka z týmu Mar-si-ci, která mi při příchodu předala dort - luxusní sovu! :wub:  Opravdu neskutečný, až si ho hned majitelé penzionu vložili na své stránky. :D  Dort jsme v závěru samozřejmě kolektivně a za bojových podmínek spořádali - jak byl krásný, tak byl i výborný. Stejně tak potěšily modré mufiny od Zvěřince, které jsme přidávali jako bonus při předávání cen. Z logbooku se nám tak zřejmě stane minikuchařka, protože zájem o recept byl ze všech stran. :)

Navíc to vypadá, že jsme někoho lehce nalomili k pořádání dalšího barevného eventu - uvidíme, jestli překvapí černé Kladno nebo maskáčový Tříska popřípadě bílá nebo black and white Jacka. Stejně tak by barevný event slušel Klatovům a phrkt nebo Hradišti s dvěma šikovnými kačery ;) . Prostě jsem baba šťouravá a když jsem se do barevného eventu pustila já coby pravá blondýna, tak prý ho zvládne naprosto každý - pravil můj pan geoučitel, který na mě po celou dobu zodpovědně dohlížel. 

Jak vidíte, důvodů k radosti je dost - především potěšilo, že přijeli i hodně vzdálení známí. :wub:


  • 5

#1311 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 20:03

Odolen, snehul@k a jirik24.

Yanena mám už od minulého roku, mám celou jeho sérii hory, doly. Jen bonus mi unikl.
  • 0


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#1312 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 20:26

Svého času tvořily tradičky jenom 60% nálezů, od té doby ale tradiček přibylo (ale pořád ještě cca 18% mystery, cca 16% multi).



Já mám tradiček 63%, mysterek 25% a multi 10%. Doufám, že smysluplných a pěkných multi bude přibývat. To jsou kešky, které mé v současnosti nejvic baví.
  • 2
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1313 soskrotch

soskrotch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 21:01

Dneska jsem celý den nic nedělal a jenom se válel. Asi v 19:00 jsem se rozhodl že se projdu. Asi před rokem jsem začal s keškama a nějak jsem na ně zapomněl. A jak jsem si tak hrál s mobilem, tak jsem objevil aplikaci a už jsem keškoval. Zvládnul jsem 3 keše. Nejkrásnější byla Dr. Who. Jsem ještě pořád batole co se kešek týká, ale dnes mi udělala procházka super náladu.


  • 4

#1314 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2015 - 7:28

Onybazmek: Vidim to na zari. Mam v první pulce tyden v komunite (vycvik) a pak si beru tri dny volna na regeneraci psychiky - urcite chci na to Roviste a poslední den bych se mohl zastavit ve voznických hvozdech!


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#1315 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2015 - 7:47

Onybazmek: Vidim to na zari. Mam v první pulce tyden v komunite (vycvik) a pak si beru tri dny volna na regeneraci psychiky - urcite chci na to Roviste a poslední den bych se mohl zastavit ve voznických hvozdech!


Tak to ta multinka ještě asi nebude venku, ale betatest by asi potřebovala! Pokud teda budeš mít čas a chuť
  • 0


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#1316 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2015 - 9:42

Hmm, nezní to blbě... Než odjedu do té komunity (7.9.)tak bychom se měli napevno domluvit, abys na mě nespoléhal zbytečně... když tak přes soukr.zprávy!


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#1317 J.K.M.

J.K.M.

    Geocaching Premium Memeber

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2015 - 18:51

Kolegove, dovolim se s Vami podelit o radost v podobe http://coord.info/TB3217M :-)

Beberte to, prosim jako spam.
  • 0

Nabízím zprostředkování PM - nejlevnější v ČR (viz Inzerce)

 

--------------

 

logo_rgb_c_1.pngA member of ČAGeologo_rgb_c_1.png 

 


#1318 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2015 - 19:13

Tak ten toho moc nenacestuje, do málokteré keše se vejde.


  • 0

#1319 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2015 - 19:55

Kolegove, dovolim se s Vami podelit o radost v podobe http://coord.info/TB3217M :-)

Beberte to, prosim jako spam.

 

Což o to, hospůdka nalezena během necelé minuty, ale tímhle směrem vážně nemám cestu... :D


  • 0

#1320 J.K.M.

J.K.M.

    Geocaching Premium Memeber

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2015 - 11:28

Smrk: To doufam, ze nebude cestovat :)

KulisekW: Nikdy nerikej nikdy ;)
  • 0

Nabízím zprostředkování PM - nejlevnější v ČR (viz Inzerce)

 

--------------

 

logo_rgb_c_1.pngA member of ČAGeologo_rgb_c_1.png 

 





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama