Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1468 odpovědí na toto téma

#1321 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2015 - 19:23

Trošku pro odlechčení situace, která nastala po zveřejnění keší na portálu mapy.cz

 

Líbila by se mi tato přibližná informace o tom, kde je keš uložena pro ty, co nejsou registrovaný na geocaching.com. Také se Vám zobrazuje tato keš ve Francii? Kdepak je chyba?

 

 

Francie.jpg


  • 3

#1322 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2015 - 20:12

Možná to není chyba, ale to znepředění, po kterém jsme volali, to beru, to by šlo :-).
  • 2
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1323 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2015 - 20:13

Ehm.. znepřesnění jsem myslela.
  • 1
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1324 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2015 - 20:07

Mám přímo přes ulici pod oknem kolegovu keš. Dneska koukam, že já maj otevřenou a něco s ní dělají dva prckové, odhadem tak 7 a 9 let. Tak jsem dávala pozor, co bude, a plánovala případně houknout z okna, kdyby se děly nějaké nepravosti. Když keš zavřeli, ten menší přešel zpátky na chodník, a tomu druhému keš upadla a skutálela se ze stráně několik metrů dolů do křoví. Už jsem se chystala zasáhnout, když ten druhý zavolal na menšího "Míšo, počkej", slezl ze stráně do křoví, našel keš, vzorně ji uložil na místo a zamaskoval, a pak teprv utíkal za kamarádem. Zřejmě měli dobrou geovýchovu :D. Jen jsem zvědavá na jejich log.


  • 3

#1325 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2015 - 12:07

Včera jsme si jeli do Německa pro náš geocoin. Chtěli jsme ho vyzvednout už minulou sobotu cestou z dovolené, ale když jsme jeli kolem, byla už tma a keš je v lese. Dnes jsme si pro něj zajeli.
Coin nacestoval 46497.9km. Chtěl se dostat na Cap Canaveral, to se mu nepovedlo, ale byl blízko - v Miami. Taky byl v Illinois, Salt Lake City, v Los Angeles, na Azorech, v Portugalsku... a teď je zase doma. :-)


  • 3

#1326 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2015 - 14:36

Také jsme se před týdnem chystali vyzvednout náš TB http://coord.info/TB44P6V
co splnil misi výletu do Afriky, když se toulal nedaleko od nás v Německu. Naštěstí jsme to nestihli a papoušek už poletuje po USA a má nalítáno pěkných 65 tis. Km :-))

Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 27 září 2015 - 14:38

  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#1327 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2015 - 19:18

Včera jsme si jeli do Německa pro náš geocoin. Chtěli jsme ho vyzvednout už minulou sobotu cestou z dovolené, ale když jsme jeli kolem, byla už tma a keš je v lese. Dnes jsme si pro něj zajeli.
Coin nacestoval 46497.9km. Chtěl se dostat na Cap Canaveral, to se mu nepovedlo, ale byl blízko - v Miami. Taky byl v Illinois, Salt Lake City, v Los Angeles, na Azorech, v Portugalsku... a teď je zase doma. :-)

To je parádní cesta. Co s ním doma budete dělat?


  • 0

#1328 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2015 - 19:30

To je parádní cesta. Co s ním doma budete dělat?

Onanovat :wub:


  • -2

Garmin Oregon 450 + iPhone 4S + GSAK 8


#1329 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2015 - 20:18

To je parádní cesta. Co s ním doma budete dělat?

 

Půjde k ostatním, co se vrátily. Do šanonu. A budeme se kochat. Vypustili jsme jich dost a velmi mnoho jich bylo ukradeno, takže od jisté doby se snažím téměř všechny přeživší stáhnout.


  • 0

#1330 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2015 - 22:40

Minulý týden byli u sestřenice na návštěvě její dcera s manželem z Kanady. Jsou sice mudlové, ale svěřil jsem jim dva cestovatele, kteří se už dost dlouho mleli v Čechách k umístění do keše za mořem. Dnes přišel mail i s fotkami, našli vytipovanou keš a cestovatele vložili. Tak snad poběží zase někam dál, jeden by rád na OH do Ria.


  • 0

#1331 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2015 - 12:37

Po tak dlouhé době jsem už nevěřil, že se zase objeví...
http://coord.info/TB2MTVM


  • 0

#1332 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 14:42

"Tak tahle keška mi malinko svou polohou pila krev, odlov byl na pohodu, díky"

 

Tak na podobny log jsem cekal cely svuj geokacersky zivot a dockal jsem se. Cisi z neho, ze je psan od srdce a pritom staci jen jedna veta. Hned jsem z neho pochopil, ze dotycny miji cache 2x denne ve vzdalenosti cca 10m aniz by mel sanci ji odlovit a pritom ji muze lovit vozickar a nakonec mu odlov udelal radost.

 

Hned je svet veselejsi :rolleyes: .


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#1333 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2015 - 22:23

Povedlo se mi splnit svou privátní geovýzvu - odlovit všech 14 krajů během jednoho kalendářního roku. Dnes jsem to završil výletem do Maloskalska v Libereckém kraji. SIce jsem cestováním strávil víc času než samotným výletem, ale stálo to za to. Podle statistik jsem letos kačerem č. 49, kterému se to povedlo.

Není na to náhodou nějaká challenge?


  • 0

#1334 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2015 - 6:43

To bys musel v každým tom kraji odlovit 5 různejch druhů keší (mimo eventy) :D


  • -1

#1335 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2015 - 8:19

Tak jsem byl předevčírem zkontrolovat svou srdeční keš, která mě stála dost práce a shánění...

Nejdříve mi přišel email i s fotkou, že zbyla jen stříška... Pak DNF log, že našli jen stříšku... Tak jsem se loučil se srdečním provedením a říkal si, že na památku tam frknu kdyžtak nějakou alespoň budku, když už tam je ta pěkná vyhlídka...

Jenže to mám trochu daleko. A tak disable, Jenže další měsíc jsem se pořádně nehnul z domu kvůli rekonstrukci domu a mezitím co nečtu po 14-ti dnech v lozích - keš nalezena... Prý moc pěkná... Tak jsem ji opět pustil. Ale přece jen mi to bylo divné. Ta fotka pouhé stříšky byla důkaz dost jasný, že tam keš není... Takže jsem tam časem stejně plánoval kontrolní výjezd. I když už jsem tolik nespěchal.

 

Po příjezdu na místo opravdu velké překvapení - keš na místě, dokonce nalakovaná, vyspravená!

Mnohokráte děkuji dobrodinci, který se o mou keš postaral lépe než já!

Tomu říkám důvod k radosti! :-).

Přitom to byla keš, u které by mě nejvíce mrzelo, když by se ztratila!

 

Ještě jednou díky moc!

DOBŘÍ LIDÉ NEVYMŘELI!


  • 10

#1336 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2015 - 8:45

Ze by to byl Geofantom :)
  • 1

#1337 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2015 - 9:29

Leda takový, který nestojí o publicitu. Do logbooku se nezapsal a úřadovat začal ještě před zdejší "aférou". Keš zmizela možná už před měsícem a půl až 2 měsíci, podle delšího období bez nálezů...

Každopádně tomu fantomovi moc děkuji.

 

I když je možné, že to byl někdo z místních i mimo kačerů. Keš je dobře vidět a je tu spousta zápisů i od lidí mimo.

Dokonce i od "Pirátů" s textem "vybrali jsme vaše poklady". Ovšem až po obnovení :-).


  • 0

#1338 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2015 - 21:11

Vlákno Geodepresivní koutek III má průměrně 3,18 příspěvku za den.

Vlákno Georadostný koutek má průměrně 1,05 příspěvku za den.

Tahle hra nám evidentně přináší více negativních pocitů než pozitivních...

 

Inu, jdu se pokusit trochu srovnat skóre.

 

Dneska jsem odeslal k publikaci svůj další event a pokud dodělám listing, pošlu možná k publikaci ještě jeden. Též jsem opravil tři své disablované kešky a konečně dologoval i pár keší z posledních dvou týdnů. :)


  • 4

#1339 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2015 - 22:16

Dneska jsem odeslal k publikaci svůj další event a pokud dodělám listing, pošlu možná k publikaci ještě jeden. Též jsem opravil tři své disablované kešky a konečně dologoval i pár keší z posledních dvou týdnů. :)

 

My se dnes byli projít lesem po jedné vcelku nové sérii a bylo to super. Navíc tím, že bylo krásně, se to ještě vylepšilo. Sice jsme poslední keše logovali už za tmy, ale i tak fajn den.


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#1340 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2015 - 23:19

My se dnes byli projít lesem po jedné vcelku nové sérii a bylo to super. Navíc tím, že bylo krásně, se to ještě vylepšilo. Sice jsme poslední keše logovali už za tmy, ale i tak fajn den.

Já si dnes akorát prošel jednu svou připravovanou kešku, která je už druhým měsícem kompletně připravena v terénu, ale pořád se nějak nemám k listignu. Krabka i jednotlivé stage jsou pořád v dobrém stavu, takže se možná jednou dočkají i té publikace. :)

 

Mimochodem, pane Tříska, odeslal jsem ke schválení event v Praze, tak doufám, že dorazíš. :)


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama