Přejít na obsah


Fotka

Za kešulemi do Francie - nabídka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
221 odpovědí na toto téma

#1 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2012 - 16:30

Ahoj, nabízím možnost výletu za kešulemi a památkami do Provence a k Azurovému pobřeží nebo power traily podél pobřeží Středozemního moře a Atlantiku. K PT možnost kola sebou. Ucelené info v mailu. Moje adresa [mail]yasmin.hayatt@seznam.cz[/mail] :) Hurá na výlet :)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#2 Zazulienka

Zazulienka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2012 - 18:30

:) pokud to vyjde, tak to bude LegenDary! :):)
  • 0

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 9:30

raději bych trochu víc informací zde
  • 0

#4 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 17:56

V prvním případě jde o "poznávací" cestu do Avignonu, Nimes, Marseille a Monaca. Kešky, památky, sluníčko, moře....... Ve druhém případě s kolem za power traily u Narbonne a Saint-Jean-de-Luz. Jde o září 2012, doprava busem, ubytko v hotelu se snídaní. Ck byla oslovena pouze jako poskytovatel dopravy a ubytování. Zbytek již v její režii není. Itinerář cesty samotné je můj nápad a na vás je rozhodnutí. Cena již od 3.690,- / os
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#5 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 20:20

To vypadá dobře! Na jak dlouho by to bylo? V ceně je asi jen doprava nebo ještě něco dalšího? Je nějaká alternativa pro opěšalé geoturisty?
  • 0

#6 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 20:51

Tak pěšky se dá taky :-) Já třeba kolista nejsem, čili se nádherně projdu. PT u Narbonne je svým okolím pastva pro oči. :)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#7 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 11:39

Malá technická pro rýpaly, že jde o komerci a kdo ví, zda jsem kačerkou ..... Ano, účet na gc.com mám od června 2006, keše lovím a proč přicházím s touto nabídkou? Protože s plným autobusem mudlů v zádech se vážně lovit nedá. Kdo zná legislativu ČR ví, že aktivně podnikat v cestovním ruchu může jen cestovní kancelář s licencí. Jelikož já licenci nemám, i když bych mohla (jsem majitelkou mezinárodního průvodcovského certifikátu), přizvala jsem ke spolupráci právě ck, aby nám zajistila dopravu a ubytování. Když nic jiného, má množstevní a smluvní ceny, na které bych já opět hned tak nedosáhla. Tímto však zainteresovanost ck končí. Termíny pro tyto taškařice jsou záměrně zvoleny na měsíc září z toho důvodu, že již skončila vrcholná turistická sezóna a ceny za služby se posouvají do nižší cenové kategorie a také již není tak úmorné vedro, které nedělá dobře mnoha lidem. ;)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 11:54

Zni to docela lakave (bych se taky konecne mohl kouknout na ten slavnej zapad) ;) ale na me moc dlouho dopredu. Ale pisu si do kalendare .... Kdyztak si pockam na "last minute".
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#9 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 12:32

Ano, času ke konečnému se vyjádření je zatím dosti. ;););) Já to tu uvedla s předstihem proto, že je potřeba přemluvit prasátko, či jinou kasičku, aby vydala potřebné bakšišné :-)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#10 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 12:44

Jedná se zatím jen o zjisteni zajmu nebo uz je neco konkretneji vymysleno a domluveno?
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#11 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 12:56

Jedná se o hotovou nabídku. Mám dopravu, ubytko, program ...... Stačí jen říct, jedu a zapsat se. Platba proběhne, až bude naplněná kapacita, tj. 40 lidí. :)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#12 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 13:21

kdyz uz je tedy vse domluveno a zminujes ten program :)), jak to vychazi casove na miste? prijezdy, odjezdy? kde se bydli? kolik kol se da sebou vest? proste konkretni info pro eventuelni ucastniky zajezdu :)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#13 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 13:33

Tak pokud jde o PT zájezd, tak jukni do mapy na město Narbonne. Od moře k němu vede pt La Robine a tomu by byl věnován den, společně s městem Beziers, kde by se spalo. Druhý den by se jelo do městečka Saint-Jean-de-Luz a tam je těch pt několik a každý ať si vybere, co je mu sympatičtější. Lov podél pobřeží, nebo směrem do středozemí. V tomto místě by jsme se zdrželi cca 30 hodin, opět s ubytováním. Doprava je zajištěna busem s přípojným vozíkem na kola a ubytování v hotelu s dvou a tří lůžkovými pokoji s vlastním sociálním a wifinou + snídaní.
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#14 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 13:42

aha, moje chyba, moc se omlouvam, ted vidim ze kola jsou jen k PT takze me se netykaji
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#15 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 13:52

Tak ono to k tomu poznávacímu dost dobře nejde. Poznávačka se jede přes Avignon, Nimes, Marseille a Monaco. Tam fakt kolo nedoporučuji. Tam je to leda na koloběžku. (tím nemyslím ten malý hliníkový klump) A i tu bych si hodně rozmyslela ;)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#16 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 16:06

YasminHayatt napsal/a:
Tak ono to k tomu poznávacímu dost dobře nejde. Poznávačka se jede přes Avignon, Nimes, Marseille a Monaco. Tam fakt kolo nedoporučuji. Tam je to leda na koloběžku. (tím nemyslím ten malý hliníkový klump) A i tu bych si hodně rozmyslela ;)

Ahoj, nějaké datum by bylo? Od kdy do kdy? Díky ... já jdu zatím juknout do kasičky:)
  • 0

#17 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 16:23

Termín je září, vždy od středy do neděle. Poznávací Avignon, Nimes, Marseille, Monaco v termínech: 29.8. - 2.9. / 12.9. - 16.9. / 26.9. - 30.9. Power traily 5.9. - 9.9. / 19.9. - 23.9. / 3.10 - 7.10. Pokud se podaří naplnit všechny termíny, pojedou se všechny. :)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#18 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 16:38

YasminHayatt napsal/a:
Termín je září, vždy od středy do neděle.
Poznávací Avignon, Nimes, Marseille, Monaco v termínech: 29.8. - 2.9. / 12.9. - 16.9. / 26.9. - 30.9.

Power traily 5.9. - 9.9. / 19.9. - 23.9. / 3.10 - 7.10.

Pokud se podaří naplnit všechny termíny, pojedou se všechny. :)

Díky, zkusím to doma nadnést ... a budu doufat;)
  • 0

#19 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 16:54

Držím palce ;)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#20 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 21:17

Koukám, že se tu diskuse rozjela:) Vzhledem k tomu, že o akci jsem dostala info od Yasminky už před nějakým čáskem, tak hlásím, že beru památky. Power traily v takovéto míře nemusím. Za to mi ty body nestojí:) raději se pokochám a něco uvidím a k tomu bonusově pár bodíků stačí;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama