Přejít na obsah


Fotka

Za kešulemi do Francie - nabídka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
221 odpovědí na toto téma

#41 Pogrzna CZ

Pogrzna CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 13:43

Jak to tu pročítám, tak mně to také moc láká, hlavně ten prodloužený termín 12.9. - 16.9. Prosím tedy o doplňující info. Děkuji
  • 0

#42 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 9:35

Tak to budeme mít i s trackovatelnými tričky navíc. :-) Přišla mi pěkná nabídka a kdo bude mít zájem, bude si jej moci objednat. Ještě tomu vymyslíme fazonu a pak šup s tím mezi vás ;)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#43 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 9:44

Chystate se nekdo na ten PT s koly ? J to zvazuji ale tech par dnu mi pripada malo. Mozna by bylo lepsi vzit auto a zajet tam solo.
  • 0

#44 JmX23

JmX23

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 16:16

YasminHayatt napsal/a:
V prvním případě jde o "poznávací" cestu do Avignonu, Nimes, Marseille a Monaca. Kešky, památky, sluníčko, moře.......
Itinerář cesty samotné je můj nápad...

Zítra vyrážíme na úplně stejný poznávací zájezd, normálně s cestovkou. Trasa shodná, až na to Monaco, ještě je tam navíc Carcassonne a pár dalších historicky zajímavých míst.
Takže myslím, že tvůj nápad není až tak originální :)
Máme to na 9 dní, takže po návratu můžu poreferovat, jestli bude zájem. Jsem dost zvědav na francouzské krabičky. Jak jsem si dělal domácí přípravu, tak se mi bohužel potvrdilo, že většina jich je pouze francouzsky (překvapivě), ovšem najdou se i s anglickým překladem, takže se i člověk co není žabožrout může něco dozvědět.
Vive la France!
  • 0

#45 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 16:30

Já ale nikde neřekla, že jde o můj nápad, ale že itinerář cesty samotné, tzn. náplň, je moje. Pokud jedeš s klasickým mudlozájezdem, sám poznáš, kolik toho najdeš. Já toho moc nenašla. To je důvod, proč tohle kapánek poupravit nejen časově, ale i místně. Čili ti přeji šťastnou cestu a bohatý lov a až se vrátíš, poděl se s námi o zážitky a postřehy. Jo a my vyjma toho Monaca navíc dáme i něco v Itálii a Švýcarsku. Tak ti pak také poreferujeme, aby to bylo spravedlivé. :)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#46 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 18:21

Na GeoKladno jsme po domluve s Yasmin.Hayatt vlozili kompletni nabidku expedic viz. http://geokladno.cz/...ice-do-francie/
  • 0
mikisi.png

#47 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2012 - 15:50

Na četné otázky o účasti mudlopřátel a mudlopříbuzných odpovídám, že ano, že nikomu a ničemu se meze nekladou. ;););)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#48 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 10:36

Spolu s Werim máme návrh na zastávku ve Vaduzu... je to proveditelné?
  • 0

#49 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 12:40

Teoreticky by to proveditelné být mohlo, ale předem upozorňuji na to, že z Monaca se bude dojíždět mezi 20.00 a 21.00, čili Vaduz by byl až v noci......
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#50 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 12:57

YasminHayatt napsal/a:
Teoreticky by to proveditelné být mohlo, ale předem upozorňuji na to, že z Monaca se bude dojíždět mezi 20.00 a 21.00, čili Vaduz by byl až v noci......


Noční Vaduz by určitě nevadil, přece jen asi výše zmíněným jde o to si odskočit na nejbližší kešku cestou domů a vybarvit si stát, když už bude cesta kolem B):D
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#51 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 13:01

weri napsal/a:

YasminHayatt napsal/a:
Teoreticky by to proveditelné být mohlo, ale předem upozorňuji na to, že z Monaca se bude dojíždět mezi 20.00 a 21.00, čili Vaduz by byl až v noci......


Noční Vaduz by určitě nevadil, přece jen asi výše zmíněným jde o to si odskočit na nejbližší kešku cestou domů a vybarvit si stát, když už bude cesta kolem B):D

JJ noční zastávka u kešky a šup jede se dál :-)
  • 0

#52 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 13:03

I vy jedni filutové :-D
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#53 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 13:06

To YasminHayatt: je nějaká možnost půjčení kol na místě?


krtci_hledaci napsal/a:
Chystate se nekdo na ten PT s koly ? J to zvazuji ale tech par dnu mi pripada malo. Mozna by bylo lepsi vzit auto a zajet tam solo.

...jaká by byla představa? Co se délky (táké mi čtyři dny nepřipadají dostačující) a ceny týče?
  • 0

#54 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 13:15

Hojší napsal/a:
To YasminHayatt: je nějaká možnost půjčení kol na místě?


krtci_hledaci napsal/a:
Chystate se nekdo na ten PT s koly ? J to zvazuji ale tech par dnu mi pripada malo. Mozna by bylo lepsi vzit auto a zajet tam solo.

...jaká by byla představa? Co se délky (táké mi čtyři dny nepřipadají dostačující) a ceny týče?


Ahoj, to víš, na světě není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Někdo by rád týden, jinému stačí i ty 4 dny. Já to brala tak, že vzhledem k tomu, že lidi plánují dovolenou s předstihem a toto je docela na poslední chvíli, pojala jsem to tak, jak to je. Jistě, že by se dalo jet i na týden, ale to bych to musela vyhlásit už někdy v únoru, aby si lidi tu dovolenou vyšetřili.
Jak je to se zapůjčením kol na místě, to vážně nevím. Já si povezu kolo z domova.
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#55 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 16:41

mirotiro napsal/a:

weri napsal/a:

YasminHayatt napsal/a:
Teoreticky by to proveditelné být mohlo, ale předem upozorňuji na to, že z Monaca se bude dojíždět mezi 20.00 a 21.00, čili Vaduz by byl až v noci......


Noční Vaduz by určitě nevadil, přece jen asi výše zmíněným jde o to si odskočit na nejbližší kešku cestou domů a vybarvit si stát, když už bude cesta kolem B):D

JJ noční zastávka u kešky a šup jede se dál :-)


To je ovšem výborný nápad:-))
Stejně to bude sranda když autobus zastaví u krabky, vyběhne 40lidí a začnou logovat. To bude owner zírat:-)) Nebývá obvyklé že se k jedné krabici pořádá geozájezd :-)))
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#56 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 17:11

irillee napsal/a:

mirotiro napsal/a:

weri napsal/a:

YasminHayatt napsal/a:
Teoreticky by to proveditelné být mohlo, ale předem upozorňuji na to, že z Monaca se bude dojíždět mezi 20.00 a 21.00, čili Vaduz by byl až v noci......


Noční Vaduz by určitě nevadil, přece jen asi výše zmíněným jde o to si odskočit na nejbližší kešku cestou domů a vybarvit si stát, když už bude cesta kolem B):D

JJ noční zastávka u kešky a šup jede se dál :-)


To je ovšem výborný nápad:-))
Stejně to bude sranda když autobus zastaví u krabky, vyběhne 40lidí a začnou logovat. To bude owner zírat:-)) Nebývá obvyklé že se k jedné krabici pořádá geozájezd :-)))


Pokud se zájezd opravdu uskuteční, tak bych doporučoval na "benzinkové a odpočivadlové" kešky vyrobit společnou samolepku či razítko. Přece jen předávání logbooku mezi 40 kačery by "čůrací" pauzu mohlo trochu prodloužit :D
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#57 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 17:16

:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#58 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 19:09

weri napsal/a:
Noční Vaduz by určitě nevadil, přece jen asi výše zmíněným jde o to si odskočit na nejbližší kešku cestou domů a vybarvit si stát, když už bude cesta kolem B):D


Noční Vadůz je krásný a na keškování parádní. Dali jsme tam asi 3 krabky cestou do Švýcarska a stálo to za to. Každopádně se tam ale chceme ještě vrátit i za dne a na delší čas.

Kurňa to ale účastníkům naskákají země :)Škoda, že pro mně je jediné zajímavé to Monaco.
  • 0

#59 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 20:46

Mezi námi kačery, já se taky nejvíc tetelím do Monaca ;)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#60 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 22:09

osobně, po tom, co jsem se teďka vrátil z Itálie a Vatikánu zájezdem případně vybarvím Francii, Monako a Lichtenštejnsko... ale ono jsou i nižší celky na vybarvování jak celé státy, takže nějakej ten kanton ve Śvýcarsku či jiná spolková země v Německu nejsou k zahození B) A v neposlední řaadě i ty památky a ne jen kešky... jinak hromadná samolepka či tak něco by fakt neuškodila ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama