Přejít na obsah


Fotka

Na jaké "zajímavé" kešky můžete vyrazit ...


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
105 odpovědí na toto téma

#101 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 22:28

Vláček napsal/a:

cache.kvalitne.cz napsal/a:
Diky za zajimavy odkaz ..............

Nekritizuji pomalost, jenom říkám, že díky té pomalosti se čím dál víc vlamuješ do otevřených dveří, tj. děláš věci, které už tady jsou.
A české stránky věnovaná obrazcům už taky jsou - http://geokladno.cz/...ie/ceske-serie/.


Protože jsem také "geokladeňák" ;) tak o tomto odkazu vím, ale je to pouze galerie, já začínám dělat bookmark ke každému obrazci sólo. Sobíci mají bookmark pro všechny obrazce najednou a já to chci roztřídit, což tady asi nikde jinde není ...
Abych pravdu řekl, nechce se mi brouzdat internetem celé dny a zkoušet hledat, jestli to už někdo někdy zkusil udělat, proto to udělám sám a bude to vše na jedné stránce, potom to nebude muset nikdo zdlouhavě hledat, ne každý má trpělivost a čas si takové bookmarky udělat sám ;)

Teď se dolaďuje a testuje nový vzhled, až bude plně funkční, bude provedena změna vzhledu a snad se bude líbit ;)

Díky
  • 0

#102 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 13:21

Od posledniho prispevku se toho stalo mnoho,ale urcite ne k dobremu. Zjistil jsem,ze dobrovlna prace pro druhe se nevyplaci a nyni bych ji nedelal ani za penize. Bohuzel se nejen mezi kcery najde mnoho zavistivcu a neprejicich lidi,kteri bez duvodu cloveka pomlouvaji,kydaji na nej spinu,aniz by jej nekdy poznal osobne. Proto jsem opustil ruzna sdruzeni kaceru a zcela se osamostatnil,jako kdyz jsem s keskami zacinal. Z toho vyplynulo me rozhodnuti,pustit spravu stranek a venovat se radeji ve volnem case rodine,nez stracet cas praci,kterou sice par lidi oceni a dekuji jim za podporu a doporucene kesky,ale je mnoho nejen negativnich nazoru,ale nejake i vulgarni maily. Kdyz mne stranka nezaujme,tak na ni nebudu chodit a nenapadlo by me napsat jejimu autorovi,ze je debilni hovado a jine horsi vyrazy! Navic cas ukazal,ze ac jsme dva,jsem vlastne sam odkazan na 90% prace s projektem,bookmarky muze doplnovat pouze jeden clovek,coz je skoda a byl by lepsi seznam s pristupem pro vice lidi,kteri budou mit sva pristupova prava a pomuzou s doplnenim kesi,ale zase by nesel udelat GPX nebo se pletu? Zase pri vice lidech se tezko uhlida kvalita pridanych kesi. Premytal jsem jestli projekt zkouset dal udrzet,ale nema cenu prodluzovat nevyhnutelne. Vetsine dekuji za pochopeni ;-)
  • 0

#103 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 13:21

Jestli muzu poprosit,uzavrit vlakno,nerad bych tu cetl nejake vulgarity,jako na mailu :-(
  • 0

#104 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 14:44

Jo to znám, někteří zdejší geokolegové jsou docela sprostí, stačí ale jen ty emaily smazat a neodpovídat. B)
  • 0

#105 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 15:06

1) Vlákno můžeš uzavřít sám, vzhledem k tomu, že jsi ho založil ;-) 2) To by mě teda zajímalo, kdo by psal vulgarity, kvůli podobnému projektu. Neříkám, že me osobne nepřišel zbytečný, ale jistá snaha to byla a to se počítá. Jenom si nedokážu představit, proč by to někoho štvalo až k vulgaritám :D
  • 0
Užívej života...

#106 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2012 - 19:39

Diky za pripomenuti,ze vlakno mohu zamknout sam ;-) nejak jsem v tom rozpolozeni na tuto moznost zapomel. Bohuzel nejaka vulgarita prisla a dokonce vyhruzky,ale sam tomu take nerozumim,proc tohle nekomu muze vadit :-( Ze zacatku jsem takove maily mazal a ani necetl,ale neumim lidskou blbost ignorovat,ale nereagoval jsem,abych je dal nepodporoval,nepomohlo to ... Nejvetsi duvod je nakonec nedostatek casu,jen u nas se sesla skoro dvoumesicni nemoc manzelky po druhem porodu a pote dalsi zdravotni komplikace u starsi dcery a ja cele leto skoro kazdy den cca 15 hodin mimo domov,kvuli praci. Ostatnim diky za podporu a az se rano vratim z prace,vlakno uzamknu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama