Přejít na obsah


Fotka

MANUAL K TBs A GCs


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2006 - 11:21

A což tento návod zredukovat na třebas oboustrannou A5 a přiložit k TB nebo GC. Osobně to hodlám udělat. Až se zadaří, dám k dispozici. Už jsem také viděl u některých TB zalaminovanou visačku s upozorněním, že se nejedná o běžný obchodovatelný předmět, případně ješte s cílem putování.
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2006 - 11:35

A což tento návod zredukovat na třebas oboustrannou A5 a přiložit k TB nebo GC. Osobně to hodlám udělat. Až se zadaří, dám k dispozici. Už jsem také viděl u některých TB zalaminovanou visačku s upozorněním, že se nejedná o běžný obchodovatelný předmět, případně ješte s cílem putování.

Jak jsem psal jiz drive - ani cedule u geocoinu neni resenim, ztraci se i tak... Na druhou stranu cim vice informaci, tim lepe a proto jsem primo do svych kesi umistil krome pravidel i zalaminovanou karticku s informaci o tom co to GC a TB jsou a ze je s nimy treba zachazet jinak nez s beznym predmetem na vymenu. Karticku samozrejme mohu poskytnout, akorat data nemam ted u sebe...
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2006 - 12:42

No, informaci neni nikdy dost, vsichni nadavame, ale udelat cokoliv pro malou osvetu neni ochotny udelat temer nikdo....:(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama