Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Hledá se Osvejda!!!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1103 odpovědí na toto téma

#61 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:22

Ten terén na keši je sice 3, ale okolí vypadá dost humózně, tam by se dal očekávat pád dolů... Doufejme, že ne. Uf, držím palce.
  • 0

#62 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:29

Slanecek: předpokládám, že nikdo, kdo má rozum v hlavě, by nelezl sám v dešti na Epsilon. Když už tak by možná někdo byl schopnej v tom počasí zkoušet Portál, to je patrně o dost jednodušší a blíž od vchodu. Koukala jsem, že ten taky ještě neměl.
  • 0

#63 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:33

Slanecek napsal/a:
nechcete si dneska nekdo jit odlovit par kanalovek, co by to mohly byt v okoli? pokud si dobre vzpominam, v kanalech parkrat sam lovil a tenkrat nam nikomu nerikal. domlouvali jsme se na epsilon, ale nechce se mi verit, ze by ani nerekl ani nepockal, chteli jsme tam s homorem taky.


ad epsilon - ale nezachytil by ho tim padem GL ale v Dejvicich? nebo se to aktualizuje jednou za cas?
urban legends I uz ma.
mrknete nebo upozornete policii na tu bilou skalu. tam je neprehledny dlouhy pas krovi, nahore sraz ze skaly .... s cizi pomoci se tam muze stat lecos.
  • 0

#64 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:37

Na Bile skale je "vyhlidkovy" ohniste bezďáků a dole mezi kolejemi a skálou mívali docela velkej kemp. Ze silnice to není vidět, jsou tam hlukový zábrany. Ale to jsou všechno spekulace, doufam, že se Osvejda brzy najde nekde v teple a pohodě!
  • 0

#65 homor

homor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:38

Akorát stojíim u ty kese Bila skala a v logbooku zapsany neni :/
  • 0

#66 tocra

tocra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:44

Ahoj, pokud buedete potrebovat pomoct s patranim u te bile skaly, tak mi dejte vedet na mobil 723781633. Jsem ze Kbel.
  • 0

#67 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:46

Čtu logy u Bílé skály, a je tam něco o blízké nemocnici. Jelikož mobilní signál zaměřuje průměrně tak na 50 metrů, nebylo by možné, že by byl v nemocnici?
  • 0

#68 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:46

tak mam info, ze Groundspeak pry jiz o tom vi a resi to, daji vedet (je tam pul sedme rano) update - za chvilku bude mit Osvejduv bracha seznam poslednich cache, na ktere se koukal + ip adresu posledniho loginu, snad to pomuze.
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#69 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:47

vzkaz od Jelci, radka61 a vopoce: jdou propatravat okoli mist, kde byl osvejduv tlf naposledy aktivni, coz je kolem Kobyliskeho namesti a ul. v holesovickach. Pokud nekdo vite o jakykoliv kanalovce nebo jiny mysterce, ktera by tam koncila, dejte jim pls vedet. nebo sem. nebo mne a ja jim to jako prave jmenovana sekretarka vyridim. Dik moc.
  • 0

#70 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:47

Ten Epsilon se mi taky nezda, tam snad nechodej sami ani nejvetsi solisti. A kdy presne ho nekdo videl naposled? Jestli az vcera odpoledne, tak to prselo. Bydlim od ty bily skaly kus na sever a u nas prselo prakticky celej den, jen s malejma prestavkama. Prestoze jsem hodne chtel jit ven, tak jsem se na to vykaslal, pac to nemelo smysl. Navic k veceru po celodennim desti tim spis nemelo smysl lezt na bilou skalu. Zejmena pokud by na to nebyl oblecenej. Neznam ho tolik abych byl schopnej odhadnout jestli by za takovejch podminek sam sel zrovna sem, ale moc se mi to nezda. V kazdym pripade i kdyz bila skala je T3, urcite je kde tam po desti ukloznout a sletet, kdyz uz by tam sel. Ze neni v logbooku je v podstate asi dobre, i kdyz to vlastne nic neznamena
  • 0

#71 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:51

Slanecek napsal/a:
vzkaz od Jelci, radka61 a vopoce: jdou propatravat okoli mist, kde byl osvejduv tlf naposledy aktivni, coz je kolem Kobyliskeho namesti a ul. v holesovickach. Pokud nekdo vite o jakykoliv kanalovce nebo jiny mysterce, ktera by tam koncila, dejte jim pls vedet. nebo sem. nebo mne a ja jim to jako prave jmenovana sekretarka vyridim. Dik moc.


urban legends 1 a 3, ale ty uz ma zalogovane davno.
  • 0

#72 Geolens Reviewer

Geolens Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:52

Potrebujem kontakt na brachu, telefon, mail ... ozvi sa mi na bilak@bilak.sk .. mam info z Groundspeaku
  • 0
Igi.

#73 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:53

Bila skala je zradna (byl jsem tam na predchozi kesi). Pokud clovek nejde od nemocnice, ale za sipkou, tak je tam hezkych par srazu dolu. Snad se mu n ic nestalo a je to jenom zatim nevysvetlena zmena chovani.
  • 0

#74 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:55

Tiskar94 napsal/a:
Čtu logy u Bílé skály, a je tam něco o blízké nemocnici. Jelikož mobilní signál zaměřuje průměrně tak na 50 metrů, nebylo by možné, že by byl v nemocnici?


To se mi moc nezda. Preci jen na Bulovku je to nekolik set metru i do toho nejblizsiho konce arealu, na chirurgii jeste dal.V Prraze je ta lokalizace founu pri ty hustote site pomerne presna a je spis lepsi nez tech 50m. Samozrejme ze na Bulovce teoreticky bejt muze, zrovna tak jako kdekoliv jinde, ale ze by ta posledni lokalizace mohla odpovidat nemocnici neni moc pravdepodobny.
  • 0

#75 Svejdovi

Svejdovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:56

osvejda@gmail.com +420 739 665 371 Díky
  • 0

#76 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:57

Hlavne pokud by byl na bulovce (napr si neco udelal a skoncil v nemocnici), tak je to prvni misto kam policajti koukaji (neznami lide v nemocnicich)
  • 0

#77 Svejdovi

Svejdovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:57

Nemocnici jsme hned prověřovali, samozřejmě nic. Díky
  • 0

#78 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 15:00

věřím, že se Osvejda objeví, ale přesto: Urgujte především Policii, ať vám dohledají poslední souřadnice pohybu jeho telefonu. Jste rodinní příslušníci a máte poměrně podstatný důvod, aby vám to sdělili. Klidně jim řekněte, že po něm lidi pátrají, tak ať někde neztrácejí energii zbytečně, když by mohli hledat na nějakém smysluplnějším místě. Samozřejmě se mu mohl telefon vypnout brzy a mohl dojít úplně jinam, ale každý bod je dobrý... Policie hledá spoustu lidí a bývá v tomhle trochu laxní, tak je třeba je kapku popohnat.
  • 0

#79 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 15:01

Ještě je jedna finálka okolo skály (https://maps.google....&num=1&t=h&z=16), pod skalou je to vcelku frekventované, ale pokud tam někdo pojedete, tak zkuste i toto místo (na skálu raději nelezte, mohlo by to ještě klouzat). Sám se tam pokusím vyrazit za cca 30min
  • 0

#80 tocra

tocra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 15:04

dawwid hele, ja tam taky vyrazim, nedokazu to tady jen tak cist a nic nedelat. Muzeme se nekde sejit?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama