Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Hledá se Osvejda!!!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1103 odpovědí na toto téma

#101 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:05

Vinorske sudoku je moje a mam ho pred barakem. Jdu se tam podivat, jestli tu byl.
  • 0

#102 homor

homor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:10

V Kazucachi není, teď jsem tam byl taky. A to vinorsky sudoku, tam byl taky s náma.
  • 0

#103 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:12

Jestli chcete do toho PC, zkuste se o něm trochu rozepsat. Ať můžou i mimopražský ajťáci něco zkusit.. Se slušnou pravděpodobností to zvládneme na dálku. Takže jestli máte chviličku a chcete se tam dostat, tak by se hodilo pád odpovědí: 1. Je to teda notebook? 2. alespoň značka a základní typ notebooku? budou to na něm někde psát... 3. operační systém 4. Máte k dispozici nějaké jiné PC do kterého máte přístup?
  • 0

#104 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:13

Soucasti bootovacich utilit Hirens boot CD je i utilita na reset hesla ve windows. Jednou jsem to pouzil a fungovalo to. Heslo to nastavilo na prazdne. http://www.hiren.info/pages/bootcd
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#105 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:15

potvrzuji: na vinorskem sudoku je zalogovany 3.6. se slaneckem, vopoce a (to nemuzu poradne rozlustit) srilzienka
  • 0

#106 DarkJober

DarkJober

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:17

Držím palce, ať je vše v pořádku!
  • 0

#107 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:29

Skleba napsal/a:
Soucasti bootovacich utilit Hirens boot CD je i utilita na reset hesla ve windows. Jednou jsem to pouzil a fungovalo to. Heslo to nastavilo na prazdne.


Myslím, že hacknout to PC by měl někdo, kdo je z IT a ne na dálku řízený laik.

Ale nevím, co od toho čekáte, zajímavější by byl seznam posledních hovorů z mobilu a konverzace z kecálků. Jenže, pokud je někdo IT a nemá předvyplněná hesla, tak je většina věcí nedostupná :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#108 irlapet

irlapet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:29

Tak za půl až 3/4 hodiny se pojedu kouknout na GC3MGX4 - Kaplička na Rovinách mezi Slaným a Kladnem - je mezi uvedenými keškami a mám jí kousek.Dřív se tam ale nedostanu.
  • 0

#109 PePeKacka

PePeKacka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:29

Soustředíte se tu zatím hlavně na jednu věc, jestli se mu nestalo něco při hledáni některé kešky. Ale co další možnosti, jel někam autem, MHD a co kontaktovat co nejvíce jeho přátel, třeba ho někdo viděl někde jinde, ztratil mobil nebo se mu vybila baterka zrovna u té Bílé skály a pak došel klidně o kilometr jinam ... Držím samozřejmě palce, snad bude vše v pořádku, jen zkuste rozšířit okruh pátrání také mimo kešky ... Pokud by stopa vedla směrem Kladno - Slaný, rád pomohu některou keš nebo lokalitu prozkoumat, ale díky zítřejší práci - maximálně do 22 hodin ...
  • 0

#110 PePeKacka

PePeKacka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:31

irlapet: včera jsem tam byl a ne sám, ale myslím si ,že jeho log jsem tam neviděl, dnes už tam také někdo byl ... pokud by tam byl jeho log, jako poslední z jeho nálezů, můžeme prozkoumat pár blízkých keší ... některé mohou být zrádné při dešti ...
  • 0

#111 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:31

kolombo napsal/a:

Myslím, že hacknout to PC by měl někdo, kdo je z IT a ne na dálku řízený laik.


Kolombo, však ajťáci s trochu štěstí nepotřebují řídit neajťáky, když máme ten internet ;-).
Nevim, třeba historii prohlížeče?...
  • 0

#112 DarkJober

DarkJober

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:34

Jestli se Vám do tohoto mohu vložit. Nejjednodušší způsob, jak se dostat k datům je využití LIVE CD s Linuxem (nejjednoduší varianta), kdy vložíte CD do mechaniky, při zapínání PC mačkáte F8, vyberete nabootovat z CD, proklikáte se spuštěním a máte přístup k disku. Bohužel laikovi asi bude k ničemu přístup k disku....
  • 0

#113 irlapet

irlapet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:37

PePeKacka napsal/a:
irlapet: včera jsem tam byl a ne sám, ale myslím si ,že jeho log jsem tam neviděl, dnes už tam také někdo byl ... pokud by tam byl jeho log, jako poslední z jeho nálezů, můžeme prozkoumat pár blízkých keší ... některé mohou být zrádné při dešti ...

Jedu stejnak okolo tak se tam stavím.Jelikož neměl vybavení asi můžeme vyloučit kladenských T5, bez vybavení jsou neodlovitelné.Aspoň pro mě. Jesli tě napadá nějaká dej vědět, budu v terénu,tak se můžu zajet taky někam podívat.Nedá mi to jen sedět doma.
  • 0

#114 Svejdovi

Svejdovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:37

Co já vím, tak mu nedávno odešlo jeho hlavní PC (nevím co přesně) a má to doma různě pospojované (jeden PC, druhý PC, notebook). Mámě se to propletené monstrum nepovedlo ani zapnout. Díky
  • 0

#115 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:40

Svejdovi napsal/a:
Co já vím, tak mu nedávno odešlo jeho hlavní PC (nevím co přesně) a má to doma různě pospojované (jeden PC, druhý PC, notebook).
Mámě se to propletené monstrum nepovedlo ani zapnout.

Díky


Sakryš.. no tak to pokud nemáte přístup na Skype a slušnou webkameru, na dálku jsem asi nahranej, škoda že nejste z Brna..

Ale nějakej šikovnej pražák by se mohl zvednout od kompu, vzít kompík, sata kabel a vyrazit ;-)
Hodně štěstí!
  • 0

#116 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:43

DarkJober napsal/a:
A nechceš se k nim tedy stavit a zkusit to ty?
  • 0

#117 afrina

afrina

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:43

Takhle se mi taky ztratil kamarad, bohuzel to tehdy nedopadlo moc dobre:(. Ale docela se osvedcilo zjistovani, jestli nekde nevybiral z karty, popr.jestli u sebe mel nejak vic penez (neco by jist musel, ze jo).
  • 0

#118 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:52

K tomu PC: Zkus tam hodit instalacni CD Linuxu a jak muzes pouzivat ten system bez instalace, dostanes se do toho disku celkem bez problemu. Alespon takhle jsem to jednou delal.
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#119 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:55

Opicakuz napsal/a:
K tomu PC: Zkus tam hodit instalacni CD Linuxu......


Ježiši proboha! Lidi četli jste to? Oni ten PC nedokázali ani zapnout!!
Když začnete o Linuxu, fakt jim asi pomůžete :@.
  • 0

#120 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:56

hele, tech utilit je spousta, hirensboot_cd, ultimatebootcd, easypeasy, winutil, ale VZDYCKY je potreba vedet CO S TIM MAS DELAT!... :( laikovi to vetsinou moc nerekne... :( doufam, ze bude nekde "jen" sedet v rosti, s pohnozdenou koncetinou!... m.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama