Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Hledá se Osvejda!!!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1103 odpovědí na toto téma

#121 trofej510

trofej510

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:00

Nebudu zdržovat, hodně štěstí při hledání.
  • 0

#122 irlapet

irlapet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:12

tak v kesi GC3MGX4 - Kaplicka na rovinach taky nebyl.:(
  • 0

#123 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:17

Ok, ok. Jen me to napadlo. Uz mlcim.
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#124 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:18

Kopec pod Bílou skalou prolezen cca v polovině napříč, zadne stopy jsme ale nenašli :-(
  • 0

#125 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:27

Letňany a Kbely jsem prošel (alespoň to, kde znám finálky). Nikde nic. Napadla mě ještě GC3E61R, tam jsem se už nedostal, ale tu už má Osvejda zalogovánu.
  • 0

#126 tomarctus

tomarctus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:30

Napadá mě že má dost odlovů na to aby něco založil. pokud vždy chodil s někým a ted šel sám, je možné, že něco chtěl založit a něco se při tom stalo. Zavolejte revírníkoví, jestli si u něj nezabukoval nějaké místo, vy co ho znáte vzpomente, jestli někdy neprohodil větu tady je to super proč tu není keš atd. Člověk se s první keší většinou páře ab piple a hlavně to tají.
  • 0
Tomarctus

#127 Svejdovi

Svejdovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:33

Novou keš nezaložil určitě, byl bych první, který by s ním šel nejprve projít případnou lokalitu. O jednom nápadu v minulosti mluvil, ale jak píšu věděl bych to dostatečně dopředu než by se chystal něco zrealizovat.
  • 0

#128 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:35

DarkJober napsal/a:
Jestli se Vám do tohoto mohu vložit. Nejjednodušší způsob, jak se dostat k datům je využití LIVE CD s Linuxem (nejjednoduší varianta), kdy vložíte CD do mechaniky, při zapínání PC mačkáte F8, vyberete nabootovat z CD, proklikáte se spuštěním a máte přístup k disku. Bohužel laikovi asi bude k ničemu přístup k disku....

To je nesmysl. Přístup k souborům není totéž jako přímo s tím pracovat. A ty nástroje o kterých jsem tady psal že zresetujou heslo právě takové linuxové jádro používají.
  • 0

#129 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:35

Nedá se zjistit, jestli si vyhledával nějaké dopravní spojení? Co třeba zkusit kontaktovat IDOS, jestli nemají záznam hledání podle IP adresy?
  • 0

#130 PePeKacka

PePeKacka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:43

Jacka_dominikanka napsal/a:
Nedá se zjistit, jestli si vyhledával nějaké dopravní spojení? Co třeba zkusit kontaktovat IDOS, jestli nemají záznam hledání podle IP adresy?


Trochu se obávám, že toto je možné zatím pouze ve filmu ...

Počasí se rapidně zhoršilo, doufejme, že je u někoho v pořádku ...
  • 0

#131 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:46

No hlavne je divny, ze je mimo mobil (co presne dela? Je zapnutej a vyzvani nebo vypnuto?) a nedosel ani do prace. Ja teda nevim, ale kdyz by se mi neco naskytlo, kvuli cemu bych nemohl do prace, tak i presto, ze bych mel vybitej mobil, tak bych minimalne tam zavolal, aby vedeli, co a jak. Je to proste cely divny. Mimochodem, co nejaky ustavy? Co treba Bohnice? Zkouseli jste volat?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#132 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:49

Ty moderní mobily když spadnou na zem tak už nevolají.
  • 0

#133 Sablunka

Sablunka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 17:53

Arne1 napsal/a:
Ty moderní mobily když spadnou na zem tak už nevolají.

S tím naprosto souhlasím. Stalo se mi to, že mi spadl a přestal fungovat. Takže se člověk nedovolám když to nejvíc potřebuje:-(
  • 0

#134 Svejdovi

Svejdovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 18:00

Telefon byl vypnut standardním (běžným) způsobem, tzn. byl vypnut, nebo došla baterka. To už jsme zjistili přes T-mobile. Díky
  • 0

#135 Mudlokacka

Mudlokacka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 18:11

Měli jsme cestu kolem, tak jsme zašli na Bílou skálu a v logbooku opravdu není, ani jsme cestou neviděli nic podezřelého. Přejeme hodně štěstí při hledání, snad se brzy a v pořádku najde.
  • 0

#136 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 18:53

Učiněny pokusy o získání jeho přístupových hesel. Snad to vyjde. Pokud bych měl žádost od policie a nebo od rodinných příslušníků, velice to pomůže. Jinak na jeho profilu jsem nic nenašel. Petr
  • 0

Skupec Reviewer


#137 kuratHKo

kuratHKo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 19:05

Přeci nemůže být tak těžký dostat se někomu do compu i kdyby to bylo poskládaný kdoví z čeho a všemožně zaheslovaný...dneska už do toho vrtá každý dítě ze základky. Zkusit to ať už za pomoci nějakýho IT známého kterých je všude plno (Praha obzvlášť) nebo zkusit za asistence policie navštívit nějakou prodejnu nebo opravnu nebo s.o.s. servis kde by se do pc nabourali a zjistili něco bližšího o jeho plánech... Nebo přímo policie nemá nějaký svoje IT "experty"? Nebo se jim zmizení zdá málo lukrativní a aby vyvinuli víc aktivity tak ho prohlásit za bankovního zloděje nebo nebezpečnýho únosce?! Osobně bych asi fakt zkusila sehnat nějakýho IT a pozvat domů, čím dřív tím líp. Doufám že se brzo najde živý a zdravý!!!
  • 0

#138 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 19:10

Skupec Reviewer: takze GS by na zadost PCR uvolnila hesla? kuratHKo: tak ja nevim, ja mam heslovanej bios a sifrovanej disk. Verim, ze za nekolik stovek let by se ti to urcite podarilo prolomit :-D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#139 kuratHKo

kuratHKo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 19:17

S474N: chápu že chce mít člověk soukromí nebo pojistku před dětma, ale v některých případech to může být ve finále i na škodu...jinak pokud není rodina v pc nějak extra zběhlá (což usuzuju z jejich příspěvků), třeba to nemá zaheslovaný jak mozek Pentagonu a za pokus by to stálo :|
  • 0

#140 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 19:17

Taky se trochu divím, že na ten počítač nevyslala policie vlastního experta. Nebo jim to je ještě moc brzo na to, aby se opravdu zaangažovali?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama