Přejít na obsah


Fotka

Street View má nové mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 18:22

Podívejte se na Street View. Nové mapy (Praha Vinohrady červenec 2011) a mapy z tříkolky v parku atd. (Riegrovy sady). Od kolegy potvrzeno, že některé snímky z Prahy jsou cca 2 měsíce staré.

http://www.zive.cz/c...16/default.aspx
  • 0

#2 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 18:37

Tak můžu potvrdit, našel jsem se na fotce z loňského léta, když jsem jel za jejich autem. A u baráku jsou vidět značky kvůli čištění ulice a ty jsou prokazatelně z letošního dubna nebo května.
  • 0

#3 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 18:43

Jeste by bylo vhodne nepragocentricky dodat, ze je pokryta slusne temer cela CR. To se ted budou resit multiny B) (Sakra proc mi tady nikdy nefungujou smajlici?!)
  • 0

#4 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 18:44

Taly jsem koukal ale jsou tam vetšinou jen hlavní silnice... teda aspon Rakovník má jen hlavní silnice, okolní ulice tam vubec nedali
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 18:51

No boze, tak tam neni kdejaka silnicka... ja si myslim, ze je to porad obrovsky pokrok proti tomu, co tam bylo pred tim, a ze jsme se s pokrytim streetview zaradili na spicku.
  • 0

#6 elmarees

elmarees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 19:03

No...chválím Google! Severní Morava je celkem hustě B) A dokonce vyjeli až na Ovčárnu :o
  • 0

MTB + Oregon 450 + Nokia N8 s HandyGC


#7 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 19:30

Tak to je fakt hustý!! Dobrá práce. Třeba v Hrádku u Nechanic se prošli i parčíkem.
  • 0

#8 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 19:50

Kdo nande v Brně na Staré ulici močícího chlopa, má bod. :-) Když musíš, tak musíš. :-)
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#9 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 20:55

Je to super, nasel jsem tatikovo auto dvakrat!!! :P Na kazdem obrazku je pri dolnim okraji napsano v kterem mesici a roce byl snimek porizen!
  • 0

#10 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 20:59

hauskaa napsal/a:
Kdo nande v Brně na Staré ulici močícího chlopa, má bod. :-) Když musíš, tak musíš. :-)


Tak to má štěstí, že je tak zašitej, na horním konci zrovna procházejí dva policisté ;)


Já si své auto také našel a kolegovi kačerovi nezamázl automat SPZku a jde dokonce přečíst trackkod pod ještěrkou.
  • 0
www.povetrnik.cz

#11 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 22:02

Chtěl jsem dát do multiny indicii z ulice, kde Streervieweři neprojeli. A vida! Už projeli!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#12 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 22:20

Trhac napsal/a:
Chtěl jsem dát do multiny indicii z ulice, kde Streervieweři neprojeli. A vida! Už projeli!

Ty woe, to mě pos... Dnes jsem poslal k publikaci 2 multiny (obě ~30km) na Králičáku a i tam mě dokázali nějaké stage pokrýt :o
Takže další už bude maximálně kanálovka :(
  • 0

#13 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 22:31

Tak to je masakr, myslela jsem že takový zapadákov kde bydlíme na mapách ani nebude. A je. Přímo před dveřma hlídkují dvě kočky a kolem baráku neskutečný binec. To zítra ukážu chlapům a budou uklízet až se z nich bude kouřit. Naši více opálení spoluobčané mají teda ušetřeno hodně práce. Tak to museli všechno objíždět na kolech a pozorovat co kde ostatní mají a jim by se to mohlo hodit a teď pěkně z křesla od počítače okouknou situaci a pojedou najisto
  • 0

#14 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 2:04

wow!
toto: streetview
a toto: Youtube
je stejne... :)

a tady jeste jedna "na pamatku" (herdek, to auto vypada jako kdyz se po vyprani srazi... :) )

HURA!!!
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#15 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 7:18

Pekne - obrazek z googlu a fotku uz jsem videl, ale obrazek a video jeste ne :-) A z Fabie udelali Citigo a dokonce petidverove, taky pekny :D Autak Googlu jsem u nas potkal nekolikrat, ale ani jednou na tom miste nejsem, asi jen projizdeli :D . Pracujou ale docela rychle, nasel jsem tam obrazky stare cca 3 tydny.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#16 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 7:26

hauskaa napsal/a:
Kdo nande v Brně na Staré ulici močícího chlopa, má bod. :-) Když musíš, tak musíš. :-)


No jo, je tam, potvora! Jak někdy může selhat pocit, že jsem celkem bezpečně zašitý, co? :)
  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#17 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 7:50

Na minulém Streetview jsem byl na fotce před školou. Přestože jsem auto viděl i podruhé, teď tam nejsem :(
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#18 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 8:05

Vymítač napsal/a:
Na minulém Streetview jsem byl na fotce před školou. Přestože jsem auto viděl i podruhé, teď tam nejsem :(


ja jsem si brousil zuby, ze budu dokonce dvakrat :D, ale nakonec jsem pekne vylezl jen na kladne u lega. v horomericke v praze musel ten "smetak" pak jeste jet jednou opacnym smerem a to uz jsem tam samo nebyl - a zrovna v tech mistech se jako na potvoru strihaji zabery snimane z jednoho a druheho smeru :).
  • 0

#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 8:14

"Strihnete to, at tam neni ten divny chlap!" :D
  • 0

#20 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 8:15

Tak to je moc prima, že se to někam pohlo. Byl jsem zvědavý jaké snímky se na streetview nakonec objeví a jestli stáhli ty již doposud nasnímané, jak na to koukám, některé oblasti museli projet celé znovu, a to už u nás v Brně měli ulice natočené před cca třemi lety, akorát je nesměli publikovat. Nebýt českých úřadů na ochranu "osobnosti", mohla být navíc za ten čas a promrhané prostředky nasnímaná i ta "Horní dolní".
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama