Přejít na obsah


Fotka

Street View má nové mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#21 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 8:20

Me to pripada skoro strasidelny. Nase chalupa 2km na samote od posledni vesnice je tam taky. Nastesti po polnacce az k baraku se nevydali. Zato jsem si ale nasadil ty anaglyfovske bryle (nebo jak se ten dvoubarevny smejd z ABC jmenuje) a je to cele i ve 3D. Ja si uz ted na vypravy nebudu ani brat fotak! Hosi z Google to za me vyfoti lepe a vsechno a 3D!!! 8=| Co bude dal? Online street view?...
  • 0

#22 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 8:35

Moc pěkné, ale zrovna naši ulici vynechali! A hned ta nad náma je. Potvory :D
  • 0
eTrex Vista HCx, Google Nexus S

Pokud znáte problém v OSM mapách (chybí název ulice, celá ulice, jednosměrka apod.) - dejte mi vědět přes SZ, doplním, opravím...

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#23 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 8:42

Nemít rozmazané obličeje, tak jsme si s Navrapem nemohli přát lepší společné foto :D (49° 4.891' S 15° 26.240' V)
  • 0

#24 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 9:00

myjed napsal/a:
Nemít rozmazané obličeje, tak jsme si s Navrapem nemohli přát lepší společné foto :D
(49° 4.891' S 15° 26.240' V)


Nedá se to reklamovat ?
  • 0

#25 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 9:09

Já tam mám kráááásně vyfocený naše geovozidlo ;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#26 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 9:11

HaLuMa napsal/a:
"Strihnete to, at tam neni ten divny chlap!" :D.


jj, pripadne rovnou v aute - "voe, votoc to, sjedem to jeste jednou, ten chlap je divnej" :D.
  • 0

#27 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 9:23

Prijde mi docela zajimave, ze v nekterych mistech (treba Havlickuv Brod kolem nemocnice) jsou ocividne fotografie ze dvou sad - v zime a na jare / v lete. Clovek kouka, kdyz si tak "stoji" v jarni ulici, udela "krok" a je zima... Mimochodem, take mi cele StreetView prijde podstatne plynulejsi. Ma jeste nekdo podobny pocit?
  • 0

#28 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 9:58

:o:o:@ No to je zlej sen... tak já tady půl roku obcházím Prahu, abych do pláunované multiny našel indicie, které nejdou vyčíst ze streetview kvůli parkujícím autům, větvím stromů nebo rozmazanosti čehokoli ve výšce nad 3 metry, nezmapované ulice a uličky... a nejdnou je tam všechno! Celá Nerudovka, jednosměrky, budovy krásně ostré až po střechu, kde bránila ve výhledu parkující dodávka je volno... :(:(
  • 0

#29 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 10:14

Viburnus napsal/a:
:o:o:@ No to je zlej sen... tak já tady půl roku obcházím Prahu, abych do pláunované multiny našel indicie, které nejdou vyčíst ze streetview kvůli parkujícím autům, větvím stromů nebo rozmazanosti čehokoli ve výšce nad 3 metry, nezmapované ulice a uličky... a nejdnou je tam všechno! Celá Nerudovka, jednosměrky, budovy krásně ostré až po střechu, kde bránila ve výhledu parkující dodávka je volno... :(:(

A není to o té hře? Kdo si "vyluští" multinku od stolu a pak si dojde jen vyzvednout finále z toho bude mít jen ten bod. Kdo si to projde, tak prostě bude mít bod a zážitek a uťapaný nožičky.
  • 0

#30 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 10:20

Já právě věnoval celkem velkou snahu a spousty času tomu, abych ty s bodem od stolu ze své kešky co možná nejvíc odfiltroval. Zamrzí to, ale co nadělám, žejo. Chjo. Holt budu muset číst logy i od těch, co si při "procházení" namůžou zápěstí :(
  • 0

#31 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 11:40

Tak Stříbro je taky focené na 2 sady zima - jaro... mám pohled na barák z hlavní ulice v obou variantách, zrovna u naší zahrady se to láme... a když koukám na náměstí, tak to jsou fotky tak měsíc zpátky...
  • 0

#32 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 12:02

Viburnus napsal/a:
Já právě věnoval celkem velkou snahu a spousty času tomu, abych ty s bodem od stolu ze své kešky co možná nejvíc odfiltroval. Zamrzí to, ale co nadělám, žejo. Chjo. Holt budu muset číst logy i od těch, co si při "procházení" namůžou zápěstí :(


A proc ti to tak vadi? To nemas jine problemy nad kterymi stoji za to se trapit? Nenapadlo te, ze nekoho treba vic bavi si multinu vyresit doma nez chodit po ulicich? Za sebe rikam, ze multiny lovim obema zpusoby a oba maji neco do sebe, jednou me potesi ten a jindy zase druhy zpusob. Jde snad v teto hre o nejaky vyssi princip nez je zabava?
  • 0

#33 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 12:31

Právě pro ten "vyšší princip zábavy". Protože kešky tvořím jak pro jiné, tak samozřejmě i sám pro sebe. A jako je na každém, jak bude lovit (a vše co s tím souvisí), tak je i na autorovi, jaké keše chce vytvářet. Aby z toho měl radost i on. Prosím, dovol mi mít radost z mé vlastní kešky. Pokud někomu zprostředkuju procházku a on si ji odsedí v křesle, budu zklamaný. A to nechci. Proto mi to u mé keše vadí. Pokud někoho baví projíždět multiny na streetview, má k tomu možnost; mnoho autorů - jako třeba ty - to neřeší. Ať si, to je jejich věc, ale mě to nebaví a tvořit pro ně se mi nechce. GC je můj koníček, hledání a zakládání mě baví, proto mu věnuju čas. ...opravdu je potřeba se na takovýhle triviality ptát?
  • 0

#34 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 12:58

Viburnus: Opravdu je třeba takové triviality řešit? Ti co si to chtějí projít si to projdou tak jako tak, ti co nechtějí, tak je to fuk ne? Co si s nima dělat hlavu? Já spíš obdivuju, že máš takový ptákoviny k řešení. Člověk musí furt něco řešit, a zatěžovat se tímhle...a co ti co přepošlou dalšímu nebo nasdílí souřadice přímo finálky, s tím se taky budeš trápit? Tak na nějakou stage dej indicii vyraženou na kusu plechu, připevněného někde na místě. Tím gaučáky odpálíš.
  • 0
eTrex Vista HCx, Google Nexus S

Pokud znáte problém v OSM mapách (chybí název ulice, celá ulice, jednosměrka apod.) - dejte mi vědět přes SZ, doplním, opravím...

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#35 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 13:42

Juchuu!! Praha, roh Cihlářova x Liškova. Ten na tom kole jsem já :-)
Zrovna jsel jel z kešek, je vidět, že vážně google na aktualizacích zapracoval ...
https://maps.google....325.13,,0,16.92
  • 0

#36 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 13:57

malaveverka napsal/a:
Já tam mám kráááásně vyfocený naše geovozidlo ;)


Naše je tam taky, trackovací kód ale není vidět :-)
  • 0

#37 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 14:08

Smrk napsal/a:

malaveverka napsal/a:
Já tam mám kráááásně vyfocený naše geovozidlo ;)


Naše je tam taky, trackovací kód ale není vidět :-)


Já vím, všimla jsem si :)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#38 Adrai

Adrai

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 15:42

Tenhle tam asi kešky nehledal :)

http://goo.gl/dBfxd
  • 0

#39 elmarees

elmarees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 17:42

Google kára se sama vyfotila v Bruntále ;)

https://maps.google....,183.32,,0,4.42
  • 0

MTB + Oregon 450 + Nokia N8 s HandyGC


#40 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 18:23

Vyuziti k lusteni prirodnich multin neni prilis realne ... Ovsem u dalkovych po silnici nebo ve meste si to dokazu predstavit PS: nase chalupa tam v detailu nastesti neni
  • 0
Cogito ergo sun ...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama