Přejít na obsah


Fotka

Offline fotohinty


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 06 červenec 2013 - 15:35

Když vytvořím přes GG offline listingy, tak se uloží listingy, fotky atd do složek, ale zase k tomu není seznam keší s hypertext.odkazy přímo do složek s fotkami. Zkusím MOZIGO, to jsem zatím odsouval do pozadí... :(
  • 0

#22 radims

radims

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2013 - 16:09

V databázi Locusu označíš keše ke kterým chceš nahrát obrázky a pak použiješ GC Offlinizer. Můžeš si vybrat jestli jen spoilery nebo všechny z listingu.
  • 0

#23 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 566 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2013 - 16:51

Pokial s mozigo nemáš skúsenosť mohlo by Ti pomôcť toto videjko ...
http://www.mozilive....ortPreLocus.htm

  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#24 GEkOn-cz-

GEkOn-cz-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2013 - 19:05

radims napsal/a:
V databázi Locusu označíš keše ke kterým chceš nahrát obrázky a pak použiješ GC Offlinizer. Můžeš si vybrat jestli jen spoilery nebo všechny z listingu.

jj, taky pouzivam stejny postup. Vyzkousel jsem opravdu uz hodne api. Na tvorbu offline listingu, ale nejsem proste dostatecne schopny je "rozchodit" :-)))
GCofflinizer+wifi=max. spokojenost...
  • 0

#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2013 - 19:37

homole napsal/a:
Když vytvořím přes GG offline listingy, tak se uloží listingy, fotky atd do složek, ale zase k tomu není seznam keší s hypertext.odkazy přímo do složek s fotkami.


1. Seznam kesi s odkazy na listingy tam je, a soucasti kazdeho listingu jsou vsehcny ty obrazky. Seznamy tam mas dokonce tri - podle jmen kesi, podle jejich GC kodu, i podle autoru kesi.

2. Jednodussi je vzit soubor s databazi kesek i soubor s databazi obrazku, a bez jakehokoliv exportu je predhodit programu a:drake, ktery v tu chvli slouzi jako offline ctecka geogetich dat, a pokud je potreba dokaze si online potrebna data aktualizovat pripadne chybejici dotahnout.
  • 0

#26 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 06 červenec 2013 - 20:11

HaLuMa napsal/a:

homole napsal/a:
Když vytvořím přes GG offline listingy, tak se uloží listingy, fotky atd do složek, ale zase k tomu není seznam keší s hypertext.odkazy přímo do složek s fotkami.


1. Seznam kesi s odkazy na listingy tam je, a soucasti kazdeho listingu jsou vsehcny ty obrazky. Seznamy tam mas dokonce tri - podle jmen kesi, podle jejich GC kodu, i podle autoru kesi.

2. Jednodussi je vzit soubor s databazi kesek i soubor s databazi obrazku, a bez jakehokoliv exportu je predhodit programu a:drake, ktery v tu chvli slouzi jako offline ctecka geogetich dat, a pokud je potreba dokaze si online potrebna data aktualizovat pripadne chybejici dotahnout.


Aaa...tak to musím mrknout, to vypadá slibně. No jo, člověk se stále učí. Ale zas je dobré, že se má kde zeptat.

Díky všem :-)
  • 0

#27 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2013 - 20:16

homole napsal/a:
Když vytvořím přes GG offline listingy, tak se uloží listingy, fotky atd do složek, ale zase k tomu není seznam keší s hypertext.odkazy přímo do složek s fotkami. Zkusím MOZIGO, to jsem zatím odsouval do pozadí... :(

kdysi jsem resil neco podobneho, jen jsem to potreboval do pdf pro pouziti offline
http://www.geocachin...629#post_329629
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka