Přejít na obsah


Fotka

Jak odbanovat účet na geocaching.com ???


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
112 odpovědí na toto téma

#1 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 6:16

Zabanovali mě díky zdejšímu bonzaj klubu :P dne 27.7.2012 na týden účet na geocaching.com ;), týden už je pryč, ale automaticky mě neodbanovali. :@ Jak to mám odbanovat? :( Máte s tím někdo zkušenosti? Napsal jsem jim zatím email na adresu contact@groundspeak.com

Hello Groundspeak Support, one week has passed, please unlock my account.

shaman3

Myslíte, že to bude stačit? :o Jak dlouho trvá, než na ten email zareagují? :|

Zatím má stále status ;) Locked Member:
http://www.geocachin....aspx?u=shaman3
  • 0

#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 7:04

To banování opravdu nemají dělané automaticky, někdo na to musí nejdřív vzpomenout. Pokud nevzpomene, e-mail je určitě dobrá cesta, akorát že obvykle reagují tak do tří pracovních dnů.
  • 0

#3 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 7:11

A za co te vlastne zabanovali? Rekl ti to GS?
  • 0

#4 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 7:18

dostik7 napsal/a:
A za co te vlastne zabanovali? Rekl ti to GS?

Je to psaný v mailu tady.
  • 0

#5 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 7:20

Jo napsali mi to emailem, zabanovali mě díky teplému bonzu jednoho zdejšího člena bonzaj klubu (viz odkaz v předchozím příspěvku), kterej nabonzoval asi to, že jsem se sháněl po PQ GPX PM keší i když jsem jen BM. Ale to už neřeším.
http://www.geocachin...thread_id=23246

Hello Shaman3,

We have had a report that you solicited for information about PMO caches, and we provided with a pocket query for this information. This is not in keeping with our Terms of Site Use, which you agreed to when you created the account. From our terms of Use, "(4m) [You agree not to] publish, on any Groundspeak owned web property, the solutions, hints, spoilers, or any hidden coordinates for any geocache without consent from the cache owner." Whoever helped you did this, and soliciting this information is also violation.

You are suspended from Geocaching.com for one week. This suspension applies to your personally. You are not to access the site or related sites (such as our forums) during this time, or the suspension will be extended.

Sincerely,
Sandy
Community Relations Manager


  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 8:09

A oni te zabanovali nekde ve sklepe tak, ze te dali pod zamek? GPX sis tady vysomroval, tak si muzes na kole nebo ve Felde objizdet kese fyzicky (v realnem svete). Nebo co ti brani?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#7 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 8:11

No potřeboval bych přes geojarry udatovat svoji geoget databázi. ;) A také zalogovat ty nové nálezy. B)
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 8:13

Jo tak pres Geojarry aktualizovat databazi jo? :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 8:14

Ne že bude zase někdo bonzovat. ;)
  • 0

#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 8:42

shaman3 napsal/a:
...zabanovali mě díky teplému bonzu jednoho zdejšího člena bonzaj klubu (viz odkaz v předchozím příspěvku), kterej nabonzoval asi to, že jsem se sháněl po PQ GPX PM keší i když jsem jen BM...

Nelži. Ten ban je za to, že jsi ty GPX dále šířil!
A masivní používání GJ je cesta, jak si zablokovat účet navždy...tak jen směle do toho.
  • 0

#11 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 9:01

no fajn. Ja uz pak ty tvoje temata ignoroval, tak jsem tohle rozuzleni ani necetl. Zajimave. Alespon nemusi pokracovat nesmyslna debata o tom co je a neni dovoleno. Priste az se tady budeme zse o necem do krve hadat, zeptame se GS hned a budeme vedet.... treba ude vice LMs. Ale koukam, ze ses z toho stejne moc nepoucil... No ale k tematu: Mail na GS je asi jediny zpusob jak na to. Me to ale trvalo i tyden, nez mi nejaka borkyne odpovedela... takze trpelivost.
  • 0

#12 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 9:15

Nojono, tak co se dá dělat, budu muset ještě čekat. :(
  • 0

#13 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 9:23

jsou geocaching.cz related sites? Jestli jo, tak se z banu dlouho nevyhrabe :D
  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#14 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 9:47

To vyjádření groundspeaku je hodně zajímavé, tudíž by správně měli dostat ban všichni ti, kdo zveřejnili někde na netu finálky mysterek, multin, vykvákali přesné umístění keší, získávali finálky z gcfinalky.cz apod. No aspoň od geocachingu odpadnou tihle nepoctivci (i kdyby jen jejich část, tak díky bohu za tyto dary). Bohužel český národ je národ švejků a nepoctivců, někde v USA asi takové neetické jednání napadne málokoho...
  • 0

#15 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 9:57

jee, tohle mi pripomnelo historku meho kolegy: ... jeho kolega v praci sluzebne v Americe - potreboval si z hotelu zavolat a neco vyridt v Evrope. Zavolal si, dovolal se, ale cislo bylo spatne, takze hovor se sice uskutecnil, ale k nicemu to nebylo. Jeho amerciky kolega pak zavolal na recepci, rekl, ze hovor se nezdaril, at nic volajicimu neuctuji. Ten cesky kolega hned na to - to je super! To takhle muzete volat casto zadarmo, ze jo? Ten american se na nej nechapave dival a rikal: no ale proc bych to delal, kdyz jsem se dovolal a dostal sluzbu, kterou jsem ocekaval ? No a to je ten rozdil v mentalite vychcanku a slusnych lidi. Jo a nerikam, ze i jinde nejsou vychcanci - jsou, jenom ale v mensi koncecntraci a tak se tim nechlubi tak jako tady.
  • 0

#16 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 10:10

Hoďte mě někdo do obrazu: Co umí Geojarry? ;)
  • 0

#17 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 10:15

dostik7 napsal/a:
jee, tohle mi pripomnelo historku meho kolegy:
... jeho kolega v praci sluzebne v Americe - potreboval si z hotelu zavolat a neco vyridt v Evrope. Zavolal si, dovolal se, ale cislo bylo spatne, takze hovor se sice uskutecnil, ale k nicemu to nebylo. Jeho amerciky kolega pak zavolal na recepci, rekl, ze hovor se nezdaril, at nic volajicimu neuctuji.
Ten cesky kolega hned na to - to je super! To takhle muzete volat casto zadarmo, ze jo? Ten american se na nej nechapave dival a rikal: no ale proc bych to delal, kdyz jsem se dovolal a dostal sluzbu, kterou jsem ocekaval ? No a to je ten rozdil v mentalite vychcanku a slusnych lidi.

Jo a nerikam, ze i jinde nejsou vychcanci - jsou, jenom ale v mensi koncecntraci a tak se tim nechlubi tak jako tady.

Jo, to je presne ten rozdil v pristupu. Tady kdyz nepodvadis, tak se te jeste podvodnici snazi presvedcit, ze jsi vul ty, nikoli ti fixlujici .....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#18 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 10:18

Uz to tady zacina zase horet:-p
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#19 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 10:18

Shaman: zamci to tady, odpoved jsi dostal.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#20 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 10:22

Třeba ještě někdo poradí lepší fintu, jak na ně. ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama