Přejít na obsah


Fotka

Jak odbanovat účet na geocaching.com ???


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
112 odpovědí na toto téma

#21 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 10:23

nebo se to tu rozjede kosmickou rychlosti.... zamysli se nad tim - za ban si muzes sam, tak se ho taky sam zbav a nenech tu rozjet takovejdle flejm... EDIT: lepsi fintu??? jsi normalni? obchazis a porusujes tu pravidla a jeste bys chtel neco extra?
  • 0

#22 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 11:14

Klídek, maximálně mě zabanujou nafurt, ale svět se kvůli tomu nezboří. ;)
  • 0

#23 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 11:22

Docela sobecky postoj, nemyslis?
  • 0

#24 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 11:22

dostik7 napsal/a:
jee, tohle mi pripomnelo historku meho kolegy:
... jeho kolega v praci sluzebne v Americe - potreboval si z hotelu zavolat a neco vyridt v Evrope. Zavolal si, dovolal se, ale cislo bylo spatne, takze hovor se sice uskutecnil, ale k nicemu to nebylo. Jeho amerciky kolega pak zavolal na recepci, rekl, ze hovor se nezdaril, at nic volajicimu neuctuji.
Ten cesky kolega hned na to - to je super! To takhle muzete volat casto zadarmo, ze jo? Ten american se na nej nechapave dival a rikal: no ale proc bych to delal, kdyz jsem se dovolal a dostal sluzbu, kterou jsem ocekaval ? No a to je ten rozdil v mentalite vychcanku a slusnych lidi.

Jo a nerikam, ze i jinde nejsou vychcanci - jsou, jenom ale v mensi koncecntraci a tak se tim nechlubi tak jako tady.


Jenže s tím v česku neuspěješ - když nepochopíš (aspoň tak nějak zběžně) mentalitu hovad, tak tě očůrají při nejbližší příležitosti. Neboli - je třeba znát svého nepřítele ale nechovat se jako on :)

A jinak být vychánek se krátkodobě a v malém měřítku vyplatí (u dobrých i ve velkým), ale jak se říká - na každou svini se vaří voda. Nicméně ne každý to vidí.
  • 0
Jakub

#25 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 11:23

shaman3 napsal/a:
Klídek, maximálně mě zabanujou nafurt, ale svět se kvůli tomu nezboří. ;).


zatim to vypada, ze se hroutis jen kvuli tomu, ze te neodbanovali hned na minutu a nemuzes zalogovat :). o vikendu bych ani nejakou reakci od nich necekal. natoz kdyz standardne to trva, nez se vyzvejknou :).
  • 0

#26 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 11:29

Vubec nechapu, o co se tu teda vlastne snazis.. Nejdriv ti vadi, ze te zabanujou, protoze te nekdo napraskal za porusovani pravidel. Ptak se ti nelibi, te hned neodbanujou a cekas od nas nejakou zazracnou radu, jak to udelat hned.. A pak tu pises, ze se svet nezbori, kdyz te zabanujou uplne? Mel by sis to srovnat v hlave clovece... Takle to vypada, ze nevis, co chces a delas akorat humbuk, aby si tu vsichni vsimli, jakej jsi chudacek, kdyz te zabanovali za porusovani pravidel :D Mas jedinou moznost - pockat, az te odbanujou. A jelikoz je za prvy vikend a za druhy jim to VZDYCKY nejakej ten den trva, tak nemas proste na vybranou. Tudiz neocekavej zadny zazracny rady ani okamzitej unban. A fakt o tady zamkni, protoze lepsi radu uz nedostanes (teda krom toho, ze neni dobry porusovat pravidla tak, ze se k tomu jeste verejne priznas - tim se vlastne napraskas sam) a akorat tu rozpoutas zbytecnej flejm...
  • 0

#27 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 11:32

No jo, tak to já nevěděl, že o víkendu nepracují. Já jsem zvyklý dělat pořád. :) Každopádně díky všem za rady, pokud by měl ještě někdo jinou radu, tak ji uvítám, komunikovat anglicky moc neumím, tak doufám, že ten jeden email bude stačit a že mi to google překladač přeložil správně. :(
  • 0

#28 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 12:31

Založ si novej účet blbečku.
  • 0

#29 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 13:26

Možná bys jim měl napsat, jak jsou oni špatní, jak nepodporuješ tu komerci ale 2$ za PQ bys dal. A že by teda o tom víkendu taky mohli pracovat, když si za to nechávají platit. Nebývá to v našich vodách zvykem, ale docela mě překvapilo, jak se ti všechno sakra rychle vrátilo.
  • 0

#30 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 13:44

geostorm napsal/a:
Založ si novej účet blbečku.

To nemusí - stačí oživit ten starej - "osobne". Ale to by ho mohli lapnout pochopové doktora Chocholouška, protože jako schizofrenik se v jiném příspěvku baví sám se sebou B)
A všichni víme, že politováníhodné omyly se stávají častěji než jednou za 10 let ;)
  • 0

#31 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 16:48

Založím si tedy účet "shaman4", nevíte, jak do toho účtu co nejrychleji naimportovat těch 350 nálezů co mám jako "shaman3"? Nechtěl bych ty kešky objíždět znova, souřadnice některých multin a mysterek už dávno neznám, já si to nepoznamenávám.
  • 0

#32 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:03

No proste napises 350x : hotovo Do nahodnejch 350 kesek:-D
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#33 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:06

To ne, já to chci napsal jen do těch kešek, co jsem odlovil. Aby se mi nezobrazovali jako neodlovené.
  • 0

#34 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:10

Tak je holt budes muset znova objet, mas smulu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#35 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:23

Nebudu, a vytvořím si na těch 350 nalezených keší rovnou Field Notes, aby se mi to rychleji logovalo. :P
  • 0

#36 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:24

V tom pripade ti to kazdy z owneru vymaze, protoze v LB nejsi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#37 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:28

jee, tohle mi pripomnelo historku meho kolegy:
... jeho kolega v praci sluzebne v Americe - potreboval si z hotelu zavolat a neco vyridt v Evrope. Zavolal si, dovolal se, ale cislo bylo spatne, takze hovor se sice uskutecnil, ale k nicemu to nebylo. Jeho amerciky kolega pak zavolal na recepci, rekl, ze hovor se nezdaril, at nic volajicimu neuctuji.
Ten cesky kolega hned na to - to je super! To takhle muzete volat casto zadarmo, ze jo? Ten american se na nej nechapave dival a rikal: no ale proc bych to delal, kdyz jsem se dovolal a dostal sluzbu, kterou jsem ocekaval ? No a to je ten rozdil v mentalite vychcanku a slusnych lidi.

Tak tahle historka koluje uz peknou radku let, nicmene realita je trosku odlisna. Procpak asi v USA na benzinkach nejdriv platite a pak teprve tankujete? Jsou proste o par let napred a problem tankovani bez placeni uz maj vyresenej, vsak to u nas taky benzinky brzo zavedou. Nakonec kdyby amici nechteli volat zadarmo, tak by skype asi neexistoval.

No jo, tak to já nevěděl, že o víkendu nepracují.

A proc by pro tebe pracovali o vikendu, kdyz ty jim vlastne vubec neplatis?
  • 0
MaFa

#38 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:28

No uvidíme, těžko budou kvůli mě všichni obcházet logbooky. A kdo na to náhodou přijde, tomu to vysvětlím, že to je kvůli banu, že ve skutečnosti tam zalogován jsem pod nickem shaman3. Koneckonců názvy účtů na geocaching.com jdou změnit a logy v papírových logboocích se tím také nezmění.
  • 0

#39 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:40

No myslím, že bys je, ale asi i celou místní komunitu, docela dobře odboural tím, že by sis zaplatil Premium member. To by bylo totiž nejgeniálnější řešení a byl by na rok pokoj. Ale na to ty asi nemáš to co dělá chlapa chlapem.
  • 0

#40 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:42

Peněženku?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama