Přejít na obsah


Fotka

Jak odbanovat účet na geocaching.com ???


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
112 odpovědí na toto téma

#101 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 8:10

ssva napsal/a:
Shaman, ty budeš moct za chvíli vést kurz "Jak efektivně a rychle docílit zabanování svého účtu"...

No já jsem jen tomu bonzákovi předvedl, že si stejně moc nepomohl, na mě nějakej ban neplatí. B)
  • 0

#102 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 8:30

cufik_team napsal/a:
Asi se řídí heslem - musím mít všechno i za cenu obětí. Nevím k čemu mi to bude. Hlavně, že to mám.....

jj...znám jednoho typka, kterej má postahovaný a odemčený snad všechny Garminovic mapy co existujou, ale nikdy nevytáhl paty z CR. Ale co kdyby, že?
No a shamanuv akční rádius je asi tak max 25km, takže taky asi takový "sběratel" souřadnic...B)
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#103 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 8:43

shaman3 napsal/a:

No já jsem jen tomu bonzákovi předvedl, že si stejně moc nepomohl, na mě nějakej ban neplatí. B)


no jo, uplnej che guevara. a uz te psychiatr dostal z toho 3denniho stavu zhrouceni, kdyz te neodbanovali hned v prvni minute? :P.
  • 0

#104 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 9:43

Teda to je neuveritelny co dokaze nekdo udelat z uplne normalni situace ze Sandy prijde do prace vyridit maily po vikendu az v pondeli rano. Takovyhle zakazniky bych chtel mit, zejmena kdyz nic neplatej.
  • 0

#105 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 10:28

ssva napsal/a:
jj...znám jednoho typka, kterej má postahovaný a odemčený snad všechny Garminovic mapy co existujou, ale nikdy nevytáhl paty z CR. Ale co kdyby, že?
No a shamanuv akční rádius je asi tak max 25km, takže taky asi takový "sběratel" souřadnic...B)


Takovejch je, ja jim zase rikam "zalohovaci internetu". Stahuje milion filmu, serialu atd, ale v zivote se na to stejne nepodiva. Ale hlavne, ze ma doma 100 TB dat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#106 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 12:51

shaman3 napsal/a:
...na mě nějakej ban neplatí. B)

Normálnímu člověku většinou stačí verbální domluva, na více nepřizpůsobivé bany no a pak je sorta individuí na které pomáhá jen "fyzická" pacifikace...to je asi tvůj případ.
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#107 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 13:02

Na me neplati vubec nic. B)
  • 0

#108 kosmohill

kosmohill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 13:09

Platilo by na něj NEKRMIT. Jako na každého trolla... Ono by ho to přestalo bavit.
  • 0

#109 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 17:06

kromě týdenního banu umí GS taky měsíční, tříměsíční...a doživotní, jen tak na okraj
  • 0

#110 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 18:23

shaman3 napsal/a:
Na me neplati vubec nic. B)


Tak tohle mě po 2 hodinách čtení těch tvých zasviněných témat dostalo úplně nejvíc :D Skvěle jsi se předvedl.

Osobně si myslím, že pokud X-desítek lidí tvrdí něco a jeden (neberu toho elexperta ci jak se to pako jmenuje), jim oponuje, tak je něco špatně. Měl by ses nad tím vším zamyslet, sklopit ocas a uznat, že jsi udělal některý věci špatně (ta kauza s přeposíláním PM PQ) nebo ne úplně košér (děkování v lozích, atd.).

GL in life...

P.S.: nejvyšším stupněm banu je BAN ip, pokud máš sdílenou ip, uškodíš i jiným lidem na sajtu (a jinak si nemyslím, že by bylo veřejných ip dostatek pro tvoje řádění, takže dřív nebo pozdějc dojedeš)
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#111 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 18:42

Udělal jsem už takové opatření, že mi ten ban nebude vadit. B) Takže všichni členové Bonzaj klubu, můžete klidně začít bonzovat. :D
  • 0

#112 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 19:17

No jo s tím se nedá nic dělat.Bohužel i tací jsou mezi námi.Prosím administrátora o zámek.
  • 0

#113 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 19:19

GUID má tvůj účet pořád stejné, ať se přejmenuješ jak chceš...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama