Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.1


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
246 odpovědí na toto téma

#181 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 12:51

dr.vota: jenze ty taky nejsi beznej uzivatel. Pokud je nekde napsano, ze se po MYM zapisu nebude nic dal stahovat, tak proste cekam, ze to skonci po tom zapisu, kterej je treti a ne ze to bude tahat dalsich 500... To je jak kdyby sis po pisemnejch zkouskach udelal tabulku s vysledkama, srovnal si ty nebohy studenty podle bodu a rek, ze to udelalo prvnich 20 a zbytek ne. Jenze system by fungoval tak, ze by vzal prvni stranku, na ktery bude tech studentu 50... Taky by ses divil, jaktoze proslo o 30 lidi navic... Zkus se vzit do role cloveka, kterej je rad, kdyz mu nekdo ukaze, jak ty logy vubec stahne a nevidi do vnitrku cely aplikace... Ze TY to chapes, neznamena, ze to pochopi zbytek sveta.
  • 0

#182 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 12:54

Tak mozna jen pridat zavorku: Logy se stahuji v davkach po X.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#183 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 16:08

Vim ze budu za prudice, ale hodila by se mne v kontextovem menu moznost zkopirovat zkraceny odkaz na kes, neco jako
http://coord.info/GC...
. Proc to? Kamarad mne ted pise, ze by chtel doporucit nejakou peknou mysterku na milestone. Tak jsem si vyfiltroval svoje nalezene, projizdim seznam a hledam co by se mu mohlo libit. Najdu a ted otevru listing na webu, zkopiruju odkaz, vlozim do zpravy a zavru okno. Zda se mne to trochu slozite :) Uz jsem i premyslel to zkusit naroubovat do Combine, ale nevim jestli na to ma potrebne funkce :)
Bylo by mozne funkci do nejake dalsi verze pridat? Hlasim rovnou, ze napsat si to makro sam je nad me sily, proto se slusne ptam a prosim :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#184 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 16:10

Muzes to udelat tak, ze oznacene kese ulozis do ggt a protoze je to textovy soubor, tak vsem ID najednou predradis ono 'http://coord.info/' a pak posles vysledny soubor.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#185 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 16:56

nevim zda lze z pluginu neco vlozit do schranky, ale kdyz das na sloupci s id pravej klik a kopirovat tak mas GCkod ve schrance, a pak k tomu muzes to coord.info/ dopsat B) edit: jinak kdyby to z toho pluginu slo, tak GGC, a mit na to cudl v listingu
  • 0

#186 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 12:19

Teoreticky by to šlo... o fubkci, která by to uměla přímo nevím, ale šlo by to odrbat přes TEdit, ten má funkce na vložení do schránky...
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#187 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 15:56

https://dl.dropbox.c...ipboard-1.0.gip
  • 0

#188 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 16:02

Jeee, zrovna na to delam hejblatko rovnou do Geogetu. (ticket #420)
  • 0

#189 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 16:25

HaLuMa napsal/a:
Napsat to strucne a aby to kazdy pochopil? To je utopie! :D
Ale vazne, pokud ams nejaky dobry napad, jak ten popis konkretne vylepsit, tak sem s tim.


Zastavit analýzu stažených po mém logu ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#190 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 17:47

kolombo napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Napsat to strucne a aby to kazdy pochopil? To je utopie! :D
Ale vazne, pokud ams nejaky dobry napad, jak ten popis konkretne vylepsit, tak sem s tim.


Zastavit analýzu stažených po mém logu ....


promiň že nechápu... Ale k čemu to bude ? Pokud by to tedy HaLuMa nevyřešil maximálně pěti řádky kodu... Připadá mi to zcela k ničemu, stáhnout se to musí a jestli to analyzuje o pár mikrosekund déle to snad ničemu nevadí. Do databíze se ti uloží stejně jen nastavený počet.

A dále - po kterém logu by měla analýza skončit ? Ty můžeš mít logů u jedné keše více, typicky NM, DNF, Found, Will Attend, Attended, NA, a některé další. U počítače nebo v terénu se mi může kterýkoliv z nich hodit. Takže by třebas měl nechat ten poslední. Pak by musel testovat jestli ten poslední náhodou není NM nebo NA, protože ty se ukládají s aktuálním datem. Brrrrr, nechtěl bych to programovat.
  • 0

#191 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 21:17

HaLuMa napsal/a:
Jeee, zrovna na to delam hejblatko rovnou do Geogetu. (ticket #420)

Moc diky :) Vim ze jsem to nekam psal, ale uz jsem neudrzel kam :)
Mirkomovo reseni funguje, ale pokud to tvoje bude primo v GG, nebude to mit chybu.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#192 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 21:49

Arne1 napsal/a:

kolombo napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Napsat to strucne a aby to kazdy pochopil? To je utopie! :D
Ale vazne, pokud ams nejaky dobry napad, jak ten popis konkretne vylepsit, tak sem s tim.


Zastavit analýzu stažených po mém logu ....


promiň že nechápu... Ale k čemu to bude ? Pokud by to tedy HaLuMa nevyřešil maximálně pěti řádky kodu... Připadá mi to zcela k ničemu, stáhnout se to musí a jestli to analyzuje o pár mikrosekund déle to snad ničemu nevadí. Do databíze se ti uloží stejně jen nastavený počet.

A dále - po kterém logu by měla analýza skončit ? Ty můžeš mít logů u jedné keše více, typicky NM, DNF, Found, Will Attend, Attended, NA, a některé další. U počítače nebo v terénu se mi může kterýkoliv z nich hodit. Takže by třebas měl nechat ten poslední. Pak by musel testovat jestli ten poslední náhodou není NM nebo NA, protože ty se ukládají s aktuálním datem. Brrrrr, nechtěl bych to programovat.


1. HaLuMA se ptal jak upravit popisku zaškrtávátka, dávám tedy návrh.
2. Jaký vliv bude mít opravená popiska na ten rozbor, co jsi tu předvedl ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#193 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 0:38

kolombo napsal/a:

Arne1 napsal/a:

kolombo napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Napsat to strucne a aby to kazdy pochopil? To je utopie! :D
Ale vazne, pokud ams nejaky dobry napad, jak ten popis konkretne vylepsit, tak sem s tim.


Zastavit analýzu stažených po mém logu ....


promiň že nechápu... Ale k čemu to bude ? Pokud by to tedy HaLuMa nevyřešil maximálně pěti řádky kodu... Připadá mi to zcela k ničemu, stáhnout se to musí a jestli to analyzuje o pár mikrosekund déle to snad ničemu nevadí. Do databíze se ti uloží stejně jen nastavený počet.

A dále - po kterém logu by měla analýza skončit ? Ty můžeš mít logů u jedné keše více, typicky NM, DNF, Found, Will Attend, Attended, NA, a některé další. U počítače nebo v terénu se mi může kterýkoliv z nich hodit. Takže by třebas měl nechat ten poslední. Pak by musel testovat jestli ten poslední náhodou není NM nebo NA, protože ty se ukládají s aktuálním datem. Brrrrr, nechtěl bych to programovat.


1. HaLuMA se ptal jak upravit popisku zaškrtávátka, dávám tedy návrh.
2. Jaký vliv bude mít opravená popiska na ten rozbor, co jsi tu předvedl ?


Dáváš návrh na změnu funkce "zastavit analýzu po mém logu". HaLuMa psal že to funguje jinak - vždy rozdekoduje cely dotažený balik a můžeš pouze ovlivnit že už nebude tahat další.
A já ti tu uvádím, že měnit tu funkci je blbost - věcné argumenty ignoruješ a vedeš si svou. Nenapsals třeba, na kterém logu by se to mělo zastavit...
  • 0

#194 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 7:11

Arne1 napsal/a:

kolombo napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Ale vazne, pokud ams nejaky dobry napad, jak ten popis konkretne vylepsit, tak sem s tim.


Zastavit analýzu stažených po mém logu ....


Dáváš návrh na změnu funkce "zastavit analýzu po mém logu". HaLuMa psal že to funguje jinak - vždy rozdekoduje cely dotažený balik a můžeš pouze ovlivnit že už nebude tahat další.
A já ti tu uvádím, že měnit tu funkci je blbost - věcné argumenty ignoruješ a vedeš si svou. Nenapsals třeba, na kterém logu by se to mělo zastavit...


Vyhodil jsem veškerý přebytečný text a zvýraznil jedno slovo. Znovu si přečti na co jsem reagoval. Raději několikrát.

K tomuto tématu končím debatu.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#195 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 7:24

Nepripada mi, ze by to tvuj text nejak vyjasnoval. Naopak pridava nejasnos vyznamu slova analyza. Ne, ze by nebylo jasne, co to je, ale co to znamena pro konkretni funkci jasne neni. Navic mi pripada, ze to neni pravda, protoze se analyzuji vsechny stazene logy. Petulince (a mne rovnez) jde o to, ze neni zrejme, kolik tech stazenych (a importovanych) logu ve skutecnosti bude.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#196 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 7:25

Prosim, nebudeme to tu hrotit, je to zbytecne. Kolombo ma pravdu, slo mi ciste a jen o to, jestli nejak nevylepsit ten popisek u toho zaskrtavatka, ale aby to nebylo jeste vice matouci, nez je to dnes. Tim bych toto nedorozumeni rad uzavrel.
  • 0

#197 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 16:18

Ahojky, Zkousím si vyfiltrovat v GG kesky s nulovými souradnicemi a stále se mi to nedarí. Uz jsem se do toho tak zamotal ze nevím co mam kde zatrhnout. Prosím o radu jak nastavit filtr pro vygenerování kesek s nulovými souradnicemi. Díky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#198 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 16:25

Archi1 napsal/a:
Ahojky,
Zkousím si vyfiltrovat v GG kesky s nulovými souradnicemi a stále se mi to nedarí. Uz jsem se do toho tak zamotal ze nevím co mam kde zatrhnout. Prosím o radu jak nastavit filtr pro vygenerování kesek s nulovými souradnicemi. Díky.


Pusť nastavení filtrů a hned na první kartě zaškrtni možnost "bez souřadnic". Vpravo dole tuto možnost nalezneš.
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#199 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 17:35

vin-lin napsal/a:

Archi1 napsal/a:
Ahojky,
Zkousím si vyfiltrovat v GG kesky s nulovými souradnicemi a stále se mi to nedarí. Uz jsem se do toho tak zamotal ze nevím co mam kde zatrhnout. Prosím o radu jak nastavit filtr pro vygenerování kesek s nulovými souradnicemi. Díky.


Pusť nastavení filtrů a hned na první kartě zaškrtni možnost "bez souřadnic". Vpravo dole tuto možnost nalezneš.

Díky za radu. vyzkousel jsem na celý databázi která má 39000 kesí a zádnou kesku bez souradnic to nenaslo. Je to mozné???
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#200 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 18:26

Archi1 napsal/a:

vin-lin napsal/a:

Archi1 napsal/a:
Ahojky,
Zkousím si vyfiltrovat v GG kesky s nulovými souradnicemi a stále se mi to nedarí. Uz jsem se do toho tak zamotal ze nevím co mam kde zatrhnout. Prosím o radu jak nastavit filtr pro vygenerování kesek s nulovými souradnicemi. Díky.


Pusť nastavení filtrů a hned na první kartě zaškrtni možnost "bez souřadnic". Vpravo dole tuto možnost nalezneš.

Díky za radu. vyzkousel jsem na celý databázi která má 39000 kesí a zádnou kesku bez souradnic to nenaslo. Je to mozné???


Tož záleží na tom jestli tvá databáze obsahuje nějaké kešky bez souřadnic.
To políčko musí být zaškrtlé, pokud je vybarvené modře znamená to, že má takové body ignorovat....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama