Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.1


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
246 odpovědí na toto téma

#201 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 18:30

Tak to zkus. Ručně přepiš u nějaké keše souřadnice na nulové. Jestli ti ji to najde. A pak si ji aktualizuj, aby se načetly zpátky.
  • 0

#202 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2012 - 16:30

vsechno nejlepsi HaLuMovi! :o)
  • 0

#203 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2012 - 16:53

mikrom napsal/a:
vsechno nejlepsi HaLuMovi! :o)

njn, já už na ty narozky nekoukám... Tak vše nej a moc neoslavuj, ať máme co nejdřív další verzi :D Nebo že by vyšla u příležitosti narozenin mistra? B)
  • 0

#204 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2012 - 17:04

Diky vsem! Moc se neopiju, abych videl. B) Nicmene nova verze ceka od konce srpna :@ na schvaleni Groundspeakem...
  • 0

#205 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2012 - 19:20

HaLuMa: uff, to je uz jak na AppStore. Co na tom schvaluji?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#206 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 7:23

Schvaluji veskere pouziti Geocaching Live.
  • 0

#207 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 7:53

Mam problem s exportem kesi do GPX. V GG si klasicky vyberu podle parametru kese, co me zajimaji. Vygeneruju seznam a ten pak vyexportuju ( "pro nove pristroje garmin") do navigace. Ted se mi stalo, ze kes, ktera byla ve vygenerovanem seznamu, se mi neexportovala do navigace. Vim o jedne, pac jsem ji chtel zrovna ulovit, ale muze jich byt samozrejme vic. Export jsem zkousel nekolikrat, ted i v nove verzi 2.7.1. Ta jedna, kterou sleduju tam porad neni. Nevite, cim to muze byt? Dik
  • 0

#208 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 8:17

A kdyz teda vis, ktera keska to byla, zkusil jsi vyexpoirtovat prave a jen tu jednu chybejici kesku? Pak si muzes snadno overit, jestli se ti opravdu k GPS neukaze. A kdyz ne, pak je neco v tom vyexportovanem souboru spatne, staci ho nekam nahrat, abychom se na nej mohli podivat. bez toho ti nikdo nemuze poradit nic konkretniho.
  • 0

#209 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 8:17

Jak už tady bylo několikrát, zkus si ten GPX soubor ukázat v prohlížeči. Klidně tak, že ho přetáhneš do otevřeného okna FF,Chromu,IEXP. POkud je v pořádku, zobrazí strukturu XML. Pokud ne, napíše, kde je chyba. Pravděpodobně tam chybu máš a načte se ti jen začátek, před ní. Pak je ta správná detektvka, najít, která to je. Až ji najdeš, smažeš ji trvale z GG a naimportuješ znovu. Není to jistá příčina tvého problému, ale pravděpodobná. Občas se něco importovalo špatně, nebo tam měl chybu autor.
  • 0

#210 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 8:22

A ktera kes konkretne takto zlobila?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#211 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 8:55

Kdyz ji vyexportuju samostatne, tak ji v navigaci najdu. Jde o Ricmanskou sportovni cache, ale to zrejme nehraje roli. Minuly tyden se mi to stalo s jinou kesi. To jsem myslel, ze jsem zamaslil vyber, ale evidentne to byl ten stejny pripad. V prohlizeci soubor otevrit normalne jde, nehlasi zadnou chybu. EDIT: tak IE chybu nehlasil, chrom zahlasil " error on line 12933 at column 41: Input is not proper UTF-8, indicate encoding ! Bytes: 0x14 0x14 0x14 0x14 "
  • 0

#212 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 9:03

HaLuMa napsal/a:
Schvaluji veskere pouziti Geocaching Live.



Takže Groundspeaku se nelíbí současné používání Geocaching Live nebo se jedná o rozšíření?
  • 0

#213 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 9:08

nopek napsal/a:
EDIT: tak IE chybu nehlasil, chrom zahlasil
" error on line 12933 at column 41: Input is not proper UTF-8, indicate encoding !
Bytes: 0x14 0x14 0x14 0x14 "


Zrovna jsem ti chtel napsat, ze ti to dela log u kesky GC3FTK9.

Tuhle kesku smaz, pak zaloz novy bod s timhle GC kodem, a pak to pomoci Aktualizovat kesky... stahnji pres Geocaching Live. Pak by to melo byt uz v poradku.
  • 0

#214 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 9:09

Keres napsal/a:
Takže Groundspeaku se nelíbí současné používání Geocaching Live nebo se jedná o rozšíření?


Veskere soucasne pouzivane Geocaching Live funkce timto schvalovanim uz nekolikrat prosly. Ale nikdy to netrvalo takhle dlouho. V tomto pripade se jedna o rozsireni podporovanych funkci.
  • 0

#215 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 9:23

Pokud jsou známé příčiny, v tomto případě chybné kódování, nestálo by za to udělat plugin - validátor? Nevidím do toho tak, abych ho napsal, ani nevím, jestli by to šlo.
  • 0

#216 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 10:07

Priciny jsou ruzne. V tomto pripade divny obsah dat, ktery tam nema co delat a fakt nevim, jak se tam ocitl. problem nejakeho validacniho skriptu je v tom, ze vyrabeci problemu jsou ve sve podstate velmi vynalezavi.
  • 0

#217 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 10:21

Problem vyresen mockrat dekuju Halumo ;) Jen me ted trochu desi, ze se to muze stavat realtivne casto a neexistuje proti tomu ucinna obrana. Jeste me prosim prozrad,jak jednoduse zjistit, ktera kes to dela, at si s tim priste poradim sam. Diky ;)
  • 0

#218 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 10:24

nevim, jak relativne casto se to komu muze stat, me se treba nikdy nic takoveho nestalo. A ve sve podstate sis poradil sam. Dokazal jsi preci najit problem, stacilo si ten radek v tom souboru najit a podivat se, uvnitr jakeho zaznamu kesky se ta divna data nachazeji.
  • 0

#219 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 10:28

No, on vlastně validátorem je prohlížeč. Stačilo by ho nějak donutit, aby to místo kde je chyba nejen napsal, ale i ukázal. Ale možná to jde, jen já to nevím. Nebo, neexistuje nějaký XML validátor? Ke stažení, nebo online? V Combine dávce hotový GPX prohnat přes něj, než se nahraje do GPS? Těžko hledat všechny možné chyby v databázi, ale snadno se dá najít, že je chyba ve výsledku exportu.
  • 0

#220 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 10:33

validator na GPX mam, ale je to dost macek na to, abych ho zabudovaval do skriptu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama