Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Mazani logu versus pravidla


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 22:02

Já hlavně nechápu, proč vůbec někdo reší (ne)mazání logů na cestovatelích. Takové smazání discovered logu nemá totiž vůbec žádný vliv na nic, jenom zmizí z výpisu. Co se týká počítání cestovatelů ve statistikách, tak ty se počítají i když se ten log smaže. Takže za sebe nechápu potřebu takový zbytečný log mazat, a na druhou stranu ani nechápu z druhé strany, proč by někomu mělo vadit, že mu takový log byl smazán. Na věci (bodech ;) ) to nic nemění.
  • 0
MaFa

#22 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 22:29

Taky už jsem viděl coin, kde bylo napsáno, že se nemá nosit na eventy, ale má být ve fyzické krabičce. Že se budou logy z eventů mazat. No tak jsem ho prostě pošoupnul do jiné krabičky.
  • 0

#23 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 23:44

MaFa napsal/a:
Takové smazání discovered logu nemá totiž vůbec žádný vliv na nic, jenom zmizí z výpisu. Co se týká počítání cestovatelů ve statistikách, tak ty se počítají i když se ten log smaže.


Počkej, tím jsi si jistý? Já jsem to nijak nestudoval a nezkoumal, ale jsem si na 90% jistý, že když nám tuhle nějaký Amík discovered log smazal, tak se nám počet trackables snížil.
  • 0

#24 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2012 - 5:04

Taky si myslim, ze ze statistik zmizi. Kdybych byl zlomyslny, tak bych to vyzkousel na discover logu co mam od dostika... :D
  • 0

#25 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2012 - 6:50

Blexa napsal/a:
Taky si myslim, ze ze statistik zmizi. Kdybych byl zlomyslny, tak bych to vyzkousel na discover logu co mam od dostika... :D


Jdi do toho, taky mě zajímá jestli po smazání zmizí ze statistik. :-)
  • 0

#26 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2012 - 7:38

Tak jestli ma nekdo potrebu to vyzkouset, tak mohu poskytnout pres SZ nejaky kod k mym mrtvym cestovatelum. Pokud by smazani logu smazalo cestovatele ze statistik, tak by to byla nova vlastnost. Driv se to urcite nemazalo.
  • 0
MaFa

#27 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2012 - 8:05

Tak jsem si dal tu praci a otestoval to. Potvrdilo se co jsem psal - ze statistik to zmizi. Edit: Myslim, ze se to tu uz resilo tak 1-2 roky zpatky a uz to tak bylo, ale s moji pameti je to vselijake, tak jsem si nebyl jist.
  • 0

#28 mili14

mili14

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 13:13

zdravim muze mi owner smazat log protoze jsem do logu napsal ze kes je zahrabana v zemi a podle nej to je nepovolena napoveda?
  • 0

#29 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 13:23

Podle mne ano. Měl bys ten zápis alespoň encryptovat. Zaloguj se znovu a už nepopisuj uložení keše.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#30 mili14

mili14

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 13:35

ikdyz je nad logy napsano"**Varování! Logy nebo odkazy mohou obsahovat spoilery!"
  • 0

#31 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 15:26

Osobně v případě logu obsahujícího spoiler postupuje následovně: zašifruji + napíšu oněm kačerům maila s tím, ať upraví log tak, aby neobsahoval spoiler (vysvětlím v čem spatřuji onen spoiler), když do nějaké rozumné doby (cca týden - dva) nezareagují, log smažu a napíšu jim maila, ať si log obnoví, ale bez spoileru. Jediný problém je asi v tom, že každý považuje za spoiler něco jiného.
  • 0

#32 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 21:04

Smogeo napsal/a:

Citecka napsal/a:
Podle mne ano. Měl bys ten zápis alespoň encryptovat. Zaloguj se znovu a už nepopisuj uložení keše.

Proč znova? Nejdřív log obnovit, potom upravit. Když to nebude ochoten a schopen obnovit owner (jakože samozřejmě nebude) tak potom žádat reviewra. Aspoň se doví o skutečnostech které mu třebas předtím nebyly a neměly být známy. ;)

Owner nemůže obnovit, protože na to nemá práva a ani ten smazaný log už nevidí.
Je nesprávné s tímhle obtěžovat reviewery, mají i tak dost důležitější práce.
  • 0

#33 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 22:03

Zajímavé téma. Docela by mě zajímalo, jak bych se zachoval kdyby mi nějaký owner bez varování smázl log. Určitě vědomě v logu nespoiluju, ale rád se rozepisuju, takže mi třeba může někdy něco "ujet". Pokud by mě požádal o úpravu logu, nebyl bych proti. Avšak kdyby mi log smazal bez upozornění, asi by mě tím fest vytočil. Bych si naplánoval výlet za jeho keší a udělal bych mu z ní čtyři menší ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama