Přejít na obsah


Fotka

16.9.'06 - 2. International Austrian Geocaching Day


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2006 - 17:30

Jé, to je fajn. Uvažoval jsem, že bych tam jel, ale nechce se mi závodit, raději se budu kochat než se stresovat :o) Taky mi moc nevyhovuje ten danej začátek a striktní konec. A taky ze spaní v Rakousku nejsem moc odvázanej.
Takže pokud se nejde někdo z Brna, komu by se nechtělo závodit ani přespávat a přesto by si rád zalovil, tak se ozvěte, zkusíme to nějak vymyslet.

Uff, tak teď jsem se konečně pořádně podíval, kde to je... myslel jsem, že je to za moravskejma hranicema. Takhle to je z Brna už dost daleko a cca 4 hodiny cesty. Takže to asi nic. Škoda :o/. Kdyby se ale něco takovýho pořádalo u nás.... no to bych si dal říct :o)
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2006 - 2:11

Doslo ke zmene jmena teamu. Bylo nas sice pet, ale na vyjimku nam povolili jeste jednoho kouska ;) Navic nejsme vsichni z Prahy. Do souteze jsem proto prihlasil zvlastni jednotku "Die Hexenschussbrigade" ve slozeni: Dorcadion, Milancer, Doktor, Dain, Cejda, Dandra. Je nas hodne, a proto musime akceptovat handicap ve forme kraceni dosazenych bodu na 75%. Tuhle soutez sice dle meho tipu vyhrajou dva mistni kaceri vybaveni nejen znalosti prostredi, ale i autem a bicykly, ale zadarmo jim to rozhodne nedame :o)))
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2006 - 14:37

ale zadarmo jim to rozhodne nedame :o)))


tak snad dorcadion vyhraje aspon tu fotosoutez :)
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2006 - 17:01

tak snad dorcadion vyhraje aspon tu fotosoutez :)

To myslíš tu, o nejkrásnější geocacherku soutěže? :-)) No šanci má, ale asi si bude muset oholit nohy :-))

  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2006 - 8:59

Ovšem to nebyl jediný výhul, co jsme tam předvedli :-)). Lovili jsme kešky a FTF rakušanům pod rukama, za zády a pod. Dokonce jsme se s jednou stačili na místě vyfotit a znovu ukrýt, aniž by ostatní zjistili, kde jsme ji našli :-)). Pár jsme jich odlovili, kdy ostatní na místě již několik minut hledali, my přišli, do 2 min. odlovili, vyfotili, zalogovali, předali dalším a upalovali k vozidlu. Když se člověk při návratu k vozidlu ohlédl, tak oni tam stáli, v ruce drželi kešku, kterou dostali od nás a s otevřenými ústy tupě zírali, jak mizíme :-)) No myslím, že mnohým se o nás i zdálo :-))))

  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 13:31

To myslíš tu, o nejkrásnější geocacherku soutěže? :-)) No šanci má, ale asi si bude muset oholit nohy :-))

nene, myslim tu o nejlepsi momentku, az si zase mirne /od pasu ke kotnikum :))/ roztrhnes kalhotky :)))
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2006 - 9:13

x
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2006 - 9:42

tak ta kes, kterou mysli cejda vypadala nejak takhle: 15minut do konce, zastavime pred desnym krpalem (pouziva se na krosove behy pro nejvetsi machry) cas neuprosny, takze 6 magoru se vyriti z auta a BEZI tim krpalem 150 metru nahoru. tam naval 15ti kaceru, kteri uz desitky minut nemuzou najit. doktor se sirfemIII (nase vyhra) prohlasi: kes je 4 metry prede mnou. vrhnem se tam s dandrou a kes proste na duhy chmatnuti dan nasel. zalogujeme, predame ostatnim a zase si to sbor sibnutych cechu riti nekam dolu lesem, zanechavajici za sebou jen mistni s otevrenou pusou, cela akce i s vybehem a sbehem netrvala dyl jak 4 minuty, hledani 4 vteriny. :)))
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 17:24

Kluci, držím palce, pořádně to těm rakušákům ukažte
  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2006 - 12:57

tak ta kes, kterou mysli cejda vypadala nejak takhle: 15minut do konce, zastavime pred desnym krpalem (pouziva se na krosove behy pro nejvetsi machry) cas neuprosny, takze 6 magoru se vyriti z auta a BEZI tim krpalem 150 metru nahoru. tam naval 15ti kaceru, kteri uz desitky minut nemuzou najit. doktor se sirfemIII (nase vyhra) prohlasi: kes je 4 metry prede mnou. vrhnem se tam s dandrou a kes proste na duhy chmatnuti dan nasel. zalogujeme, predame ostatnim a zase si to sbor sibnutych cechu riti nekam dolu lesem, zanechavajici za sebou jen mistni s otevrenou pusou, cela akce i s vybehem a sbehem netrvala dyl jak 4 minuty, hledani 4 vteriny. :)))



Dáin mne předešel v popisu této legácky, smáli jsme se tomu ještě hodně dlouho... Celý víkend byl vysloveně geovymazlený, tak dobře jsem se při geocachingu již dlouho nebavil. Co mne zarazilo, byla vysoká úroveň všech keší a čistota v místech kde jsme hledali... Vzpomenu-li si na humus v okolí mnoha českých (i vlastních) keší, je mi smutno... Ostatně, největším šokem a jediným negativním zážitkem víkendu pro nás byl po dvou dnech návrat od Česka. Za hranicemi jsme hned věděli kde že jsme doma, v Kocourkově plném orientálních tržic u silnice, bordelů se šlápotami, casin, billboradů u silnic, 2 metry vysokých kopřiv fšude, šedivých fasád a rozpadajích se JZD :(
  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2006 - 17:32

Dáin mne předešel v popisu této legácky, smáli jsme se tomu ještě hodně dlouho... Celý víkend byl vysloveně geovymazlený, tak dobře jsem se při geocachingu již dlouho nebavil. Co mne zarazilo, byla vysoká úroveň všech keší a čistota v místech kde jsme hledali... Vzpomenu-li si na humus v okolí mnoha českých (i vlastních) keší, je mi smutno... Ostatně, největším šokem a jediným negativním zážitkem víkendu pro nás byl po dvou dnech návrat od Česka. Za hranicemi jsme hned věděli kde že jsme doma, v Kocourkově plném orientálních tržic u silnice, bordelů se šlápotami, casin, billboradů u silnic, 2 metry vysokých kopřiv fšude, šedivých fasád a rozpadajích se JZD :(

No jo - jihočeská vesnice :-) tu miluju!
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2006 - 21:26

Mila "Die Hexenschuss Brigade", to se tak dobre cte, ted uz to cteme potreti. Drzeli jsme vschny palce a gratulujeme k vysledku.
  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2006 - 22:50

Tak tahle akce sa Vam opravdu vydarila :-)) Zive si to dovedu predstavit. Gratuluju k uspechu !
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama