Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Geodeprese


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
25 odpovědí na toto téma

#21 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 11:20

[quote]weselka napsal/a:
[quote]shaman3 napsal/a:
[quote]Vláček napsal/a:
O souřadnice se dá napsat i ownerce, ...[/quote]
Ptát se na něco ownera je ta největší potupa. To raději ty finalkyCZ. B)[/quote]
největší potupa
je šlápnout o h*vna
a pak v něm tančit
a na fóru jančit
  • 0

#22 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 11:22

Mě spíš vadí, že u takové kešky není kontrola souřadnic. Takže já bych stejně ownerovi musel napsat, jestli to mám vyluštěno správně. A tak to dělám u většiny mysterek pokud jedu někam dál. A hlavně když vychází finále dál od otazníku. Ale je pravda, že mi moc ownerů neodepisuje. Nebo odepíšou až je pozdě. Napíšu vždy 4 - 7 dnů před cestou a stačí mi to večer před odjezdem. Bo nemám net v mobilu.
  • 0

#23 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 12:39

davidb11 napsal/a:
Mě spíš vadí, že u takové kešky není kontrola souřadnic.
Takže já bych stejně ownerovi musel napsat, jestli to mám vyluštěno správně.
A tak to dělám u většiny mysterek pokud jedu někam dál. A hlavně když vychází finále dál od otazníku.
Ale je pravda, že mi moc ownerů neodepisuje.
Nebo odepíšou až je pozdě.
Napíšu vždy 4 - 7 dnů před cestou a stačí mi to večer před odjezdem.
Bo nemám net v mobilu.


Pokud mi někdo napíše, odpovídám na email hned, nebo pomocí alespoň krátké zprávy z mobilu, pokud nejsem u pc, aby ten, kdo se ptá, veděl, že na něj nekašlu. Proto si nemyslím, že je nutné, aby u takové keše, jako je Geodeprese, bylo ověřovadlo, navíc souřadnice byly uveřejněny v rámci Otvírání pokladů. Problém z mého pohledu je spíš v tom, že za posledních 24hodin jsem odepsala třem lidem, kteří chtěli poradit a ani jeden z nich se neobtěžoval ani s prostým díky, abych věděla, že moje odpověď dorazila tam, kam měla. DOJS, který rozpoutal tuhle debatu, mi psal 17.11 a odpovídala jsem mu skoro okamžitě, jen se dotazoval na jinou mysterku.

Chtěla bych požádat moderátora, jestli by nešlo tuhle neplodnou debatu zavřít. Pokud má někdo potřebu probírat souřadnice mysterek, mohl by si probírat souřadnice svých mysterek.
  • 0

#24 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 13:05

To nebylo rozhodně na tebe, jen takové obecné postěžování. Já vím, že se nedá většinou odepsat hned, stačí i druhý den. Ale ta šifra by mě zajímala, napíšu ti před gc.com.
  • 0

#25 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 13:09

davidb11 napsal/a:
To nebylo rozhodně na tebe, jen takové obecné postěžování.
Já vím, že se nedá většinou odepsat hned, stačí i druhý den.

Ale ta šifra by mě zajímala, napíšu ti před gc.com.


V pohodě, já jsem to nebrala osobně. Jen jsem chtěla uvést důvod, proč není ověřovadlo u Geodeprese.
Taky mám zkušenost, že někomu napíšeš, a ono nic. Napíšeš znovu a zas nic. No tak si souřadnice neověřím a jdu jinam:D.
  • 0

#26 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 13:20

Zámek na přání ownerky

AJFA

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama