Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

FTF před publikací ceche


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
404 odpovědí na toto téma

#221 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 18:58

Zagloba napsal/a:

No a co? Ať si lidi do bookmarků napíšou třeba celou Zeměkouli, moje hraní cizí bookmarky nijak neomezuje. Nedávno jsem byl na lovu FTF wheriga, které bylo dřív publikované na webu wiga. V logbooku bylo zalogované FTF, pak čára a popublikační FTF hned dvou kačerů, kteří loví ve dvojici. A že by to někomu trhalo žíly...

Jo ať si do bookmarku píšou co chtěj, ale ať si pak do statistiky nepíšou #1673 FTF. Pak toto srovnání ztrácí smysl. FTF má vždy jen ten první, kdo držel krabičku v ruce. Takže všechny BP, AP atd. jsou nesmysl.
PS: Já FTF nelovím, tak je mi to celkem fuk, ale jen mi přijde divné.


Nemá cenu se s někým poměřovat, o tom tahle hra není.
  • 0

#222 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 19:08

Zagloba napsal/a:
Jo ať si do bookmarku píšou co chtěj, ale ať si pak do statistiky nepíšou #1673 FTF. Pak toto srovnání ztrácí smysl. FTF má vždy jen ten první, kdo držel krabičku v ruce. Takže všechny BP, AP atd. jsou nesmysl.


Pochopitelně, první může být jen jeden. Ale aby ti co jsou druzí, i když první po publikaci, moc neprskali, tak se to dělí na BP a AP. ;)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#223 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 20:00

semik75 napsal/a:

Zagloba napsal/a:
Jo ať si do bookmarku píšou co chtěj, ale ať si pak do statistiky nepíšou #1673 FTF. Pak toto srovnání ztrácí smysl. FTF má vždy jen ten první, kdo držel krabičku v ruce. Takže všechny BP, AP atd. jsou nesmysl.


Pochopitelně, první může být jen jeden. Ale aby ti co jsou druzí, i když první po publikaci, moc neprskali, tak se to dělí na BP a AP. ;)


A veris tomu ze na kazdy prase se vari voda? Zejmena na ty co jeste chrochtaj? Od ty doby co Rath chodi v teplakach, tak ja docela jo. V Hostivici Bozi mlejny uz zafungovaly, tak treba pomelou i neco v blizkym okoli ;)
  • 0

#224 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 20:07

Modrak napsal/a:
A veris tomu ze na kazdy prase se vari voda? Zejmena na ty co jeste chrochtaj? Od ty doby co Rath chodi v teplakach, tak ja docela jo. V Hostivici Bozi mlejny uz zafungovaly, tak treba pomelou i neco v blizkym okoli ;)


GC3KGNV

Kolego zkus tu svoji zast pretavit v neco co ma potencial alespon nekoho pobavit ci potesit. :D
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#225 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 22:51

Modrak napsal/a:
Muzete sem hodit nejaky linky na kese v JC ci jinde mimo okoli Prahy kde se to delo? Ty v Praze a okoli jsou jasny, ale rad bych si udelal obrazek i o tom zbytku. Dik.

Slaný - GC3XXQJ
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#226 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 0:14

Modrak napsal/a:V Hostivici Bozi mlejny uz zafungovaly, tak treba pomelou i neco v blizkym okoli ;)

V Praze u Modráků, za ty blbý kecy? :-)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#227 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 1:18

semik75 napsal/a:
Pochopitelně, první může být jen jeden. Ale aby ti co jsou druzí, i když první po publikaci, moc neprskali, tak se to dělí na BP a AP. ;)


Ani nevím PROČ mi to připomělo tenhle film...
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#228 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 9:01

Trhac napsal/a:

Modrak napsal/a:
Muzete sem hodit nejaky linky na kese v JC ci jinde mimo okoli Prahy kde se to delo? Ty v Praze a okoli jsou jasny, ale rad bych si udelal obrazek i o tom zbytku. Dik.

Slaný - GC3XXQJ

Bakov nad Jizerou - GC4155T - to je ale už úplně jinej level :D
  • 0
Vložený obrázek

#229 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 9:27

Modrák: GC40HWE , GC4077J S tím rozdílem, že zde dotyčný neráčil přiznat, že se jedná o "metodu", takže kdo na to narazí poprvé, domnívá se, že měl prostě štěstí a keš našel před publikací náhodně. Taky si nepíše nějaký BPFTF, ale nárokuje si normální FTF.
  • 0

#230 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 9:52

Smrk napsal/a:

Zagloba napsal/a:

No a co? Ať si lidi do bookmarků napíšou třeba celou Zeměkouli, moje hraní cizí bookmarky nijak neomezuje. Nedávno jsem byl na lovu FTF wheriga, které bylo dřív publikované na webu wiga. V logbooku bylo zalogované FTF, pak čára a popublikační FTF hned dvou kačerů, kteří loví ve dvojici. A že by to někomu trhalo žíly...

Jo ať si do bookmarku píšou co chtěj, ale ať si pak do statistiky nepíšou #1673 FTF. Pak toto srovnání ztrácí smysl. FTF má vždy jen ten první, kdo držel krabičku v ruce. Takže všechny BP, AP atd. jsou nesmysl.
PS: Já FTF nelovím, tak je mi to celkem fuk, ale jen mi přijde divné.


Nemá cenu se s někým poměřovat, o tom tahle hra není.

A proc se dělají tak promakane statistiky? Proc i GS zobrazuje u každého počet nálezů? Tato hra je i o pomerovani. Ale je třeba srovnávat srovnatelne. Pokud si budou BP lovci počítat zvlášť BP a zvlášť AP, bude to v pořádku. Opět podotýkám, ze ja xTF nehraji, jen mi to přijde nefér.
  • 0

#231 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 10:03

Nečet jsem tohle zběsilé vlákno celé, tak se možná opakuju, ale říkám si - těch x kačerů, kteří FTF hrají a platí PM hlavně kvůli notifikaci, maj docela peška. A GS si nechá platit za něco, co je takovým kačerům prd platné. A pokud to GS ví, neříká se tomu podvod? Ledaže by ten PM poplatek byl teď tak levný, že notifikace o nových keších je navíc :-)
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#232 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 10:55

wabicek napsal/a:

Zagloba napsal/a:
A proc se dělají tak promakane statistiky? Proc i GS zobrazuje u každého počet nálezů? Tato hra je i o pomerovani. Ale je třeba srovnávat srovnatelne. Pokud si budou BP lovci počítat zvlášť BP a zvlášť AP, bude to v pořádku. Opět podotýkám, ze ja xTF nehraji, jen mi to přijde nefér.


Pokud v tom nekdo hleda i to pomerovani, tak je to ciste jeho vec (a ze se techto onanistu nad vlastnima statistikama najde vic nez kesi u zakladnich skol). Pro me je to zabava, odreagovani a predevsim jsem diky GC poznal hodne skvelejch lidi. A z toho posledniho mam stale asi nejvetsi radost.
Co nemusim jsou kecalove, kteri neustale brblaji a vnucuji ostatnim svoje (casto pochybna) pravidla. A nejhorsi ze se v dnesni dobe i organizuji a hlasaji svoji svatou a jedinou pravdu.


Já mám statistiky pro svůj vlastní přehled a pro vzpomínání, kde všude jsem byl, co jsem našel a kde jsem potkal wabíčka :-)
  • 0

#233 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 14:16

wabicek napsal/a:
Co nemusim jsou kecalove, kteri neustale brblaji a vnucuji ostatnim svoje (casto pochybna) pravidla. A nejhorsi ze se v dnesni dobe i organizuji a hlasaji svoji svatou a jedinou pravdu.


Tak ja se nikde neorganizuju a pravidla vnucuju ostatnim ne svoje vlastni, ale ty, k jejichz respektovani se sami zavazali kdyz si zrizovali ucet u GS. Viz bod 5 Terms of use agreement http://www.geocachin...termsofuse.aspx.

BTW i kdyby to nebylo napsany ve smlouve, tak existujou nejaky pravidla ktery slusny lidi respektujou i kdyz nikde napsany nejsou. Napriklad u clovece nezlob se taky nemas v pravidlech ze by bylo zakazany pouzivat kostku na ktery vzdy padne sestka. Presto slusny lidi takovou kostku nepouzivaj. Ze nekomu nevadi hrat proti lidem co pouzivaj falesnou kostku je celkem jeho vec. Me tohle vadi, a to i za situace kdy se nehraje o penize a kdy mi dotycni reknou, ze si klidne i kdyz jsem druhej muzu myslet ze jsem vyhral.

Ja normalne v zivote hraju jen se slusnejma lidma. Blby je, ze tady si nemuzu vybrat a jit hrat k jinymu stolu. Ten stul mame vsichni jen jeden. A jakej si ho udelame, takovej ho budeme mit. Zalezi to jen na nas. Na kazdem z nas. Komu to vadi jako me, at se neboji a da jim to najevo. Jinak se taky muze stat, ze od stolu odejdou postupne ti slusnejsi a zustanou vam tam jen ti s cinklou kostkou.
  • 0

#234 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 14:49

Když to tady čtu, tak mám dojem, že pro některé hráče je to hra proti jiným hráčům. Podle mě je geocaching hra, kterou člověk hraje sám se sebou a pro sebe.
  • 0

#235 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 14:58

Smrk napsal/a:
Když to tady čtu, tak mám dojem, že pro některé hráče je to hra proti jiným hráčům. Podle mě je geocaching hra, kterou člověk hraje sám se sebou a pro sebe.


Tak ja si rikam nezavola, nenapise, spolecnost nehleda a ono je to tim, ze si hraje sam se sebou. Smrku, Smrku...
  • 0

#236 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 15:06

Mně se zdá, že hádky o to, kdo komu rozkopal bábovečku nebo urval FTF pro svoji stranu řeky, jsou legrační. Ale tato díra v systému GC by mohla mít docela zajímavý efekt pro plánování polohy nových keší. Mohl by mi třeba nějaký šikula oznámit, zda moje keš, s níž se z důvodu vlastní lenosti párám už přes rok, vůbec projde? Zda není v kolizi s nějakou novinkou, která pak vylítne o týden dřív a teď tam taky už leží?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#237 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 15:13

Taxi dej na místo skrytý final waypoint do toho rozdělaného listingu a budeš ho mít jisté. Maximálně se tě retrívr zeptá, jestli to myslíš vážně a doděláš to. Já jsem takhle místo obsadil jednomu, kdo měl rozděláno a místo si neblokoval.
  • 0

#238 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 16:09

plavcik napsal/a:
Nečet jsem tohle zběsilé vlákno celé, tak se možná opakuju, ale říkám si - těch x kačerů, kteří FTF hrají a platí PM hlavně kvůli notifikaci, maj docela peška. A GS si nechá platit za něco, co je takovým kačerům prd platné. A pokud to GS ví, neříká se tomu podvod? Ledaže by ten PM poplatek byl teď tak levný, že notifikace o nových keších je navíc :-)

PM není jen o notikacích ;-)
  • 0

#239 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 16:12

mpik napsal/a:
Taxi dej na místo skrytý final waypoint do toho rozdělaného listingu a budeš ho mít jisté. Maximálně se tě retrívr zeptá, jestli to myslíš vážně a doděláš to. Já jsem takhle místo obsadil jednomu, kdo měl rozděláno a místo si neblokoval.

Nevím, ale dokud nepošleš listing ke schválení, tak reviewer FW nebo souřadnice keše nevidí? Takže nějaké "blokování" můžeš udělat snad jen když se osobně zeptáš.
  • 0

#240 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 17:08

Nevidí, ale jakmile je listing založen, tak tvoje body, i když neschválené, mu dělají kolizi. A když pošleš revírníkovi kód své neschválené keše, tak ho může i přečíst. Je to i metoda, kterou nějaký revírník doporučoval, když chceš ověřit, jestli je místo volné. Nasázej do listingu stage multicache nebo final waypointy a pošli mu kód toho listingu, jednoduše zjistí, kde bys byl v kolizi. Proto také není dobré mít listing rozdělaný moc dlouho. Pokud chceš na něm postupně pracovat a zatím nevíš kam dávat stage a finálku, dělej ho bez waypointů, nebo je hoď někam kde nebudou překážet, třeba do oceánu (změnou E na W).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama