Přejít na obsah


Fotka

nový Garmin 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#101 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2013 - 18:40

A čemu se divíte?
1) Wigo už není ve vícero modelech
2) GS na podporu wiga sere (bez pípání). Osobně myslím, že kdyby to nemělo silnou podporu od hráčů (např URWIGO), tak ho utli dávno jako čelenky.
3) No a že G a GS nejsou zrovna kámoši víme a opět si myslím, že by G klidně smáznul i podporu celého GC (proto ho nikdy nedoladil, patřičná nářkovlákna si vyhledáte sami). Jediné co mu v tom brání, jsou statisíce (miliony?) hráčů, kteří mu za navigace platí.

No a pokud jde o mě. Nevadí, beru to jako očištění kódu od balastu :D
  • 0

#102 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2013 - 18:45

Wherigo Player

Wherigo Player for Pocket PC
Version: 2.0.5129.5191
Last Update: 5/29/2008
Wherigo Builder (Alpha)

Wherigo Builder for Windows
Version: 2.0.5129.5086
Last Update: 5/29/2008


;) Ani se jim nedivim.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#103 Hynous

Hynous

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 19:40

Zvědavost mi nedala a napsal jsem dotaz na Garmin ohledně Wig a došla pro mne špatná odpověď :( (unfortunately this feature has now been discontinued and is not available on the Oregon 600. I apologise if this has caused any inconvenience )
  • 0

#104 elmarees

elmarees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 19:44



Srovnání s O450...akorát v hatmatilštině :D
  • 0

MTB + Oregon 450 + Nokia N8 s HandyGC


#105 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 20:12

S tím wherigem, neexistuje už, když není feedback tak na foru, nějaké vlákno kde by lidi nějak hromadně tlačili na GS aby s tím něco dělal? Není na čase takové případně založit? Já anglicky moc neumím a na forum se ani přihlásit nemůžu protože nepodporuje diakritiku, což bych jim tak ynejraději hodil na hlavu kdyby bylo jak.
  • 0

#106 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 20:23

KaMo_cz napsal/a:
A čemu se divíte?
1) Wigo už není ve vícero modelech
2) GS na podporu wiga sere (bez pípání). Osobně myslím, že kdyby to nemělo silnou podporu od hráčů (např URWIGO), tak ho utli dávno jako čelenky.
3) No a že G a GS nejsou zrovna kámoši víme a opět si myslím, že by G klidně smáznul i podporu celého GC (proto ho nikdy nedoladil, patřičná nářkovlákna si vyhledáte sami). Jediné co mu v tom brání, jsou statisíce (miliony?) hráčů, kteří mu za navigace platí.

No a pokud jde o mě. Nevadí, beru to jako očištění kódu od balastu :D


Taky pravda, ale současně důvod proč si to nekoupím. 450-ka mi bude sloužit až do rozpadnutí a pak se uvidí.
  • 0

#107 iq18

iq18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2013 - 22:29

Na apríla ho chtěli začít prodávat. A pořád v nabídce není. Jsem si chtěl udělat radost :-(.
  • 0

#108 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2013 - 5:30

http://gpstracklog.c...terra-virb.html

http://www.amazon.co...d/dp/B00BLZDK82
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#109 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2013 - 12:49

https://buy.garmin.c...=113520&ra=true
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#110 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2013 - 14:52

Monterra:

Technical Details

Brand Name: Garmin
Model: 010-01065-00
Display Size: 4
Battery Average Life: 16 Hours

Product Description

Garmin is excited to introduce the new all-in-one adventure device, the Monterra. Now featuring our first Wi-Fi enabled handheld GPS built for the outdoors and powered by the popular Android operating system, the possibilities for the Monterra are endless. Users can access the full suite of apps available from the Google Play store through an available Wi-Fi connection. Additionally, app developers are free to create new outdoor-centric apps -giving the outdoor enthusiast access to their favorite apps on a rugged and waterproof, go-anywhere handheld device. The Monterra features a large 4-Inch sunlight-readable touchscreen display, 3 axis compass with accelerometer, gyro and barometric altimeter, plus a built-in 8MP autofocus camera allowing users to take geotagged photos and capture full 1080p HD video. It comes preloaded with a worldwide basemap, and includes 8 GB of internal memory in addition to a microSD card slot for optional mapping and extra data storage. Additionally, users can also create their own adventure and share their tracks, pictures, and videos with friends, family or fellow explorers using Garmin Adventures

Aby to nebyl podobný, ne moc povedený, pokus o "chytrou" GPS jako kdysi v podobě těch dvou nebo tří ASUSů s Win Mobile...
  • 0

#111 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2013 - 21:02

Už se objevily manuály k Oregonu 600.

Český stručný návod k obsluze a anglický kompletní manuál

EDIT: Přidali tam už i český kompletní manuál.

A dále jsou k dispozici i návody pro Oregon 650...
  • 0

#112 tatonkata

tatonkata

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 14:42

Tak na víkendovém Sport Expo na pražském výstavišti byl na stánku Garminu k vidění nový Oregon 650. V ruce vypadá trochu macatěji než starší Oregony, ale při porovnání je asi trochu užší. Co se ale displeje týká, tak to je pohádka. Jemný, citlivý, přesný, dobře čitelný. Jas byl sice nastaven na max, ale i při snížení úrovně jasu (ovládání stejné jako dřívější Oregony), byl displey perfketně a jasně čitelný. V prezentovaném přístroji byla samozřejmě už i čeština a česká topo 2012. Co jsem zkoušel zvětšovat a zmenšovat mapu, tak je to opravdu docela fofr. Jak při překreslování při posunu tak při zoomu. Jako abych nechválil, locus mi na smartfonu překresluje pořád o něco rychleji, ale to je taky dané mapou a hw telefonu. 8Mpix foťák fotí taky slušně, práce s galerií je taky konečně dost rychlá. Přídavný blesk lze podobně jako u mobilů použít jako svítilnu. Má to tam i nějaké ty SOS blikací módy a podobně, ale to jsem nezkoušel. Světla to dávalo docela dost, ale to chce zkusit někde ve tmě a ne na stánku. WIG tam opravdu není, ale to holt nic nenaděláme. Celkově opravdu dobrý pocit. Týpci rozdávali i nějaké kartičky na 10% slevu, tak uvidíme, na kolik se konečné ceny bude lišit od těch oznámených. Každopádně tolik mé první dojmy. Více třeba v této UK "recenzi"
  • 0

#113 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 16:26

Minulý týden jsem se v GPScentru poptával, jak to vypadá s prodejem, slečna to zatloukla, ale teď koukám, že na eshopu ji už mají ve verzi 600 PRO i s cenou - 9.990 vč.DPH . Jen tam není vidět dostupnost ....
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#114 mnik

mnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 16:42

procitam prvni dojmy a tohle by me neskutecne stvalo: On the 450 when following a route I usually use the map screen with two fields at the top showing "height" and "trip distance". Unfortunately with the 600 it is four fields or one both of which take up a large portion of the screen. If the screen isn't locked it is just a single touch to remove these fields however this is not an option if the screen is locked. I got around this problem by assigning the hardware buttons to "map" and "trip computer" which works with the screen locked.
  • 0

#115 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 18:31

Nějak tu angličtinu asi nechápu, ale na 450 si mohu nastavit nic, dvě pole, nebo 4, nebo palubní desku. A to ještě v kombinaci když se naviguje a když se nenaviguje. Používám 2 pole bez navigace (hodiny a přesnost), při navigaci 4 pole (ještě vzdálenost a šipku). Když mi pole vadí, stačí popotáhnout mapu a zmizí. Tohle na 600 nejde?
  • 0

#116 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 18:56

Ne, on si stěžuje na to, že ta pole zabírají podstatnou část displeje.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#117 elmarees

elmarees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 19:01

plavcik: klasika...o 2litry dražší než v zahraničí B)
  • 0

MTB + Oregon 450 + Nokia N8 s HandyGC


#118 mnik

mnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 19:02

jo presne - kdyz na o600 nastavis 4 pole tak to zabere horni cca petinu displeje , kdyz si nastavis 2 pole tak to taky zakryje stejnou plochu (jen jsou ty dve pole vetsi) to o450 nedela zbytecene to zabira mapu
  • 0

#119 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 19:13

elmarees napsal/a:
plavcik: klasika...o 2litry dražší než v zahraničí B)

No to bych bral, ale není to mapama? (na Amazonu je za 399USD bez map, ale v CR jsem ho nasel na jediném serveru včetně TOPO Czech PRO.....)
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#120 GARMIN OC Letňany

GARMIN OC Letňany

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 19:15

https://www.facebook...47673573&type=1

Jinak oregony 600 jsou již skladem, 650 řada dorazí snad za týden
  • 0
Značková prodejna GARMIN

facebook




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama