Přejít na obsah


Fotka

nový Garmin 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#161 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 19:08

Sympatický hw pro locus... ;)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#162 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 22:18

No prosím... Není to tak dávno, kdy jsem si říkal, proč když máme chytré telefony, nejsou i chytré navigace. A už je to tady :-)
  • 0

#163 rumcajs_tr

rumcajs_tr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 22:02

tady je prvni video: Neumim nemecky, ale zda se, ze se tam na nekolika zaberech mihnuly mapy garminu - na androidu! bude zajimave, jestli v budoucnu pujdou i do jinych android telefonu jinak HW vypada hezky, akorat mam obavy ze dvou veci, se kterymi maji android telefony venku potize: vydrz na baterii a citelnost displeje ma slunci... no uvidime
  • 0

#164 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 23:15

O výdrži Garmin uvádí toto: up to 16 hours (lithium-ion); up to 22 hours (AA batteries)

Jinak kompletní specifikace jsou už tady ;)
  • 0

#165 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 6:19

Oni se snad zblaznili. I tady je omezeni na pocet WP a tras dane SW a nikoli dostupnou pameti. K cemu je dobry UV senzor?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#166 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 6:22

Buď ten chlapík na videu je hrozně malinký a má malé ruce, nebo bude Monterra zase obří GPS, něco jako Montana. Ale jinak vypadá docela dobře.
  • 0

#167 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 7:00

skoda ze to nema i gsm modul. Takovej smartphone na tuzkovky to je neco co chci uz davno :)
  • 0

#168 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 7:31

gord napsal/a:
K cemu je dobry UV senzor?


Aby ti GPSka rikala, kdy se mas namazat kremem na opalovani?
  • 0

#169 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 7:47

Novom napsal/a:
Buď ten chlapík na videu je hrozně malinký a má malé ruce, nebo bude Monterra zase obří GPS, něco jako Montana. Ale jinak vypadá docela dobře.


Mas recht, je to jak Montana:

Monterra - 7.48 x 14.96 x 3.63 cm
Montana - 7.48 x 14.42 x 3.64 cm

Oregon 450 - 5.8 x 11.4 x 3.5 cm
Oregon 600 - 6.1 x 11.4 x 3.3 cm
  • 0

#170 rumcajs_tr

rumcajs_tr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 8:54

Monterra se mi začíná moc líbit... spojuje výhody Garmin HW (IPX7, Transreflexní displej, napájení tužkovkama,...) a výhody Android. Jen doufám, že možnost podpory Android dotáhnou do konce. Třeba by se mi líbilo (když to má wifi), aby šlo připojit přímo ke geocaching.com a stáhnout keše pro nějakou oblast. API geocaching to podporuje, sice jen pro Premium, ale i tak super funkce. Jen se obávám, aby se Garmin nesnažit protlačovat jen svůj opencaching a u tohohle zařízení (které má bluetooth, wifi, android,...) jsme nemuseli zase kešky tahat přes GPX soubory a drát k PC. Ale výhoda Androidu by mohla být právě v tom, že kdokoliv cizí by tuhle aplikaci s použitím API geocachingu mohl doprogramovat, byla by to v podstatě obdoba Geocaching4Locus Addon ale pro Gramin... No uvidíme, bude asi potřeba počkat na nějaké testy a recenze, fakt je že použití Androidu tomu dává obrovský potenciál do budoucna.
  • 0

#171 rumcajs_tr

rumcajs_tr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 9:12

Zde další informace, bohužel pro mě zase německy :-(
http://www.pocketnav...ra-wurf-bruder/
  • 0

#172 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 17:10

Vypada lakave, urcite se objevi nejake recenze, myslim, ze to je slusny skok dopredu.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#173 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 18:07

To se mi líbí. jen škoda, že to je furt jen navigace.:@
  • 0

#174 GARMIN OC Letňany

GARMIN OC Letňany

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2013 - 11:10

Už máme v ČR předprodejní vzorek.. Až bude víc času tak určitě něco hodíme na facebook
Vložený obrázek
  • 0
Značková prodejna GARMIN

facebook

#175 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2013 - 17:14

GARMIN OC Letňany napsal/a:
Už máme v ČR předprodejní vzorek.. Až bude víc času tak určitě něco hodíme na facebook


mám pár otázak, jestli by to šlo otestovat
- předpokládám že to bude fungovat na novém systému souborů s GGZ
- tím že tam bude Android, bude možné nastavit aby si bral adresu keší (GPX nebo GGZ) z předem nastaveného adresáře? mám na mysli možnost předdefinovat cestu na dropbox nebo podobnou službu takže možnost sychnronizovat přímo přes wifi .. namísto klasicky přes kabel :)
- můžeš přiložit pár fotek z přístroje? nebo fotí stejně mizerně jako Montana/oregon? :)

dík :)

případně nějaký předváděcí minievent pro kačerstvo? :))) .. kdy vlastně má přijít oficiálně na trh? dík
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#176 rumcajs_tr

rumcajs_tr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2013 - 5:53

z těch videorecenzí na webu to vypadá, že SW je zatím těžce nedotažený... občas havaruje aplikace, nefunguje foťák, nefunguje kompas, ... takže ono dělat si nějaký názor na základě předváděcího kusu bych se bál... to je dobré tak na obhlédnutí HW... ten SW se do podzimu může ještě hodně změnit. jinak doufám, že práce s kešema bude něco víc než práce se souborama, ať už přes drát nebo bezdrátem... představoval bych si napojení na pocket query groundspeaku přímo přes api, případně možnost stáhnout si keše určité oblasti přímo z prostředí mapy tak jak to umí třeba doplněk pro locus... doufám, že Garmin v tomhle využije potenciál androidu.
  • 0

#177 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2013 - 6:41

Vzhhledem ke spolupraci Garminu a Groundspeaku si myslim, ze na nejake API muzes zapomenout. Vzdyt i ten nedavny novy GGZ format dat neni oficicialne podporovany pro geocaching,com!
  • 0

#178 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2013 - 8:23

haluma - k čemu spolupráce? můžou přeci využít stávající APIčka ne? ale není mně jasné jak moc populární je openchaching, respektive GC mně přijde popurárnější a drtivá většina zákazníků jej používá, tak mně nějak uniká důvod proč se od nej Garmin odklání .. ještě že dtb prográmky jako GSAK (a předpokládám že i geoget) dodávají vše potřebné pro GGZ a jiné serepetičky B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#179 rumcajs_tr

rumcajs_tr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2013 - 11:26

Podle me by tady mohl pomoct prave Android - asi by nebyl velky problem doprogramovat program, ktery si olizne polohu z mapy, zavola API groundspeaku a obdrzene kesky hodi do gpx a zobrazi v garmin mape... Tohle je asi jeden z hlavnich duvodu, proc se mi Monterra libi - otevrenost androidu. Jen je otazka kolik lidi si to poridi, aby se nekomu vyplatilo s tim programovat... Mozna ale prekvapi primo Garmin. A kdyz bude nejhur, Locus nainstalovany na Monterra to jisti :-)
  • 0

#180 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2013 - 19:21

Orxion napsal/a:
haluma - k čemu spolupráce? můžou přeci využít stávající APIčka ne?


Spoluprace minimalne v tom, ze by Groundspeak musel dat Garminu apliakcni klice a veskere jejich apliakce by groundspeak schvaloval. Coz pri soucasnem stavu vzajemnych vztahu vidim jako trochu problematicke.

Na druhou stranu, abych si na Androidu zobrazil kesky kolem sebe, na to je uz dneska apliakci spousta, k tomu zadnou navigacni aplikaci od Garminu nepotrebuji.

A treti poznatek - aby garmini apliakce zpristupnila mapy treti apliakci... kdyby garmin chtel, tak uz to mohl davno udelat. Minimalne treba na platformne windows... jenze oni nechteji! Proc by chteli na Androidu?

Tolik k tomu, proc mi ty nadsene predstavy pripadaji naivni.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama