Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Lov keše po změně pozice


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 10:22

kolombo napsal/a:

mlog napsal/a:
Tak se musím přiznat, že ve dvou případech jsem podobnou věc udělal. Jednalo se o 2 finálky série Narnie u nás na Kladensku, které byly dost výrazně přemístěny a byl myslím i trochu předělán listing a luštění.
Autorka po úpravě výslovně do listingu napsala, že vzhledem k výrazně jinému umístění a novému luštění mohou předchozí nálezci zalogovat podruhé.
Zdaleka jsem nebyl sám, kdo tuto nabídku využil...


A k čemu je Ti to dobré, kromě toho, že to pak dělá hokej v nálezech a statistikách ?

Třeba k tomu, že jsem mohl jít s klukem na procházku zas někam jinam, kde jsem ještě nebyl.
Všechny mravokárce upozorňuju, že bez výslovného (dokonce červeně psaného) povolení autorky bych to nikdy neudělal. Navíc to bylo v roce 2009, tedy se dá říct, že jsem na to koukal trochu jinak než teď.
Co se týče hokeje, žádného jsem si nevšiml.
  • 0

#22 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 10:57

mlog napsal/a:

kolombo napsal/a:
A k čemu je Ti to dobré, kromě toho, že to pak dělá hokej v nálezech a statistikách ?

Třeba k tomu, že jsem mohl jít s klukem na procházku zas někam jinam, kde jsem ještě nebyl....


no on kolombo spis mysli, k cemu je dobre to muset znovu zalogovat. aspon takhle ja vnimam ten jeho dotaz. no co si budem nalhavat, ten bod geocachingem proste hybe :). ja ti to nekolikere logovani neberu, jen zduvodnovat to moznosti prochazky je usmevne. lepsi je si to bodovani proste priznat :D.
  • 0

#23 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 11:00

mlog napsal/a:

kolombo napsal/a:
A k čemu je Ti to dobré, kromě toho, že to pak dělá hokej v nálezech a statistikách ?

Třeba k tomu, že jsem mohl jít s klukem na procházku zas někam jinam, kde jsem ještě nebyl.
.....


A to by, bez dalšího bodu, nešlo ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#24 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 11:07

mlog napsal/a:
Třeba k tomu, že jsem mohl jít s klukem na procházku zas někam jinam, kde jsem ještě nebyl.

To musel být hrozný život před geocachingem. Sedět doma a čekat až ho někdo vymyslí, pak čekat, až někdo založí kešku, a pak teprve konečně moci vyrazit někam, kde za to bude bod.
  • 0

#25 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 11:11

Tak vidím, že mravokárci už mají své žně. Tak jen do mě, honem do rukou kameny a hoďte si...
  • 0

#26 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 11:29

Vláček napsal/a:

mlog napsal/a:
Třeba k tomu, že jsem mohl jít s klukem na procházku zas někam jinam, kde jsem ještě nebyl.

To musel být hrozný život před geocachingem. Sedět doma a čekat až ho někdo vymyslí, pak čekat, až někdo založí kešku, a pak teprve konečně moci vyrazit někam, kde za to bude bod.

A to tu někdo psal? Nebo jsi takový skvělý analytik, že jsi to poznal třeba z mého profilu? Tak to ti blahopřeju ke skvělé práci...
Troufám si říct, že mám nacestováno po ČR docela dost, kupodivu nejvíc z doby před geocachingem, tak nevím proč tyhle jedovaté poznámky bez jakékoliv znalosti věci. Zřejmě jen abys zareagoval, že? Ono je ta touha reagovat za každou cenu vidět z počtu příspěvků.
  • 0

#27 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 11:31

Pánové, nechcete nechat toho vzájemného napadání? Jak malé děti.

AJFA

  • 0

#28 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2013 - 21:00

Jako bys je neznal. :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama