Přejít na obsah


Fotka

JEREMY V PRAZE - VŠIML SI TOHO JEŠTĚ NĚKDO KROMĚ MĚ???


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
79 odpovědí na toto téma

#21 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 8:55

V době téhle megaakce nejspíš radši zůstanu schovaná někde v lese nebo u vody - každého z nás baví něco jiného. ;)
  • 0

#22 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 9:00

gerdik napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:
Doufám, že mu někdo řekne, že by konečně mohli vybrané peníze dát do něčeho smysluplného (posílení serverů, zlepšení služeb atd.) a ne do krmení křečků či na zisk, když zdražují...

Že my Češi vždycky nejlíp víme, co by se mělo dělat s penězma, které vydělá někdo jiný.


Koukám, že tady už nesmí nikdo říct svůj názor... Ano, přiměřený zisk klidně, ale za ty služby, co nabízí? Víš, s tím, jak léta vidím ty chyby a problémy se serverem a to, jak místo, kde se daly připomínky vznášet, tak to zrušily (už nevím, jak to nazývali). Teď už zbylo jen fórum, kde se asi moc nevyřeší...

Vždy jsem si myslel, podle ekonomických pouček (jestli si ještě dobře pamatuji ty základy ekonomie, co jsem kdysi měl), že čím více se vyrábí a prodává, tím levnější je výsledný produkt. Ovšem GS čím víc má zákazníků, tím více zdražuje svůj produkt... Alespoň pro některé ho zdražuje, když chce u nás přejít na Eura (pokud se to samozřejmě neobejde...)
  • 0

#23 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 9:32

Nepustil nám event :( GS se chovají jak *** atd... Jó, to chce alespoň baseballku ;)
  • 0

#24 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 10:03

Šmarja.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#25 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 10:07

A já bych ho zrovna vzal na procházku po Praze... Hradníkova mostová, to co by dospělí neměli slyšet, origami cache no a jako třešínku na dortu - kotoučovou... a nebo ještě líp - Dalmatiny. Proti názoru UKAMENOVAT bych se rád ohradil. Rád bych, abychom zůstali věrni tradicím národa českého... defenestrace.
  • 0

#26 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 10:09

R 206 napsal/a:
Nepustil nám event :(
GS se chovají jak ***
atd...

Jó, to chce alespoň baseballku ;)


Jo, tady koukám, že někdo o koze a někdo o voze :-)
Já mluvím o konstruktivních připomínkách k běhu serveru, ty o osobních útocích, které tu občas někdo ventiluje...
  • 0

#27 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 10:20

Roman_Jaromer


Vždy jsem si myslel, podle ekonomických pouček (jestli si ještě dobře pamatuji ty základy ekonomie, co jsem kdysi měl), že čím více se vyrábí a prodává, tím levnější je výsledný produkt.


to jsou ale spatne ekonomicke poucky :). cena produktu je takova, kde se protne nabidkova krivka s poptavkovou - respektive s ochotou za produkt zaplatit. nakladova tvorba ceny jak pises ty je v podstate utopie. obcas to muze nastat kratkodobe v pripade velke konkurence v ramci konkurencniho boje. ale vsichni se snazi maximalizovat zisk. v pripade gc neexistuje substitut, takze nabidkova krivka je monopolisticka. no proste kdyz jim jsou lidi ochotni tech 30 dat, proc by se stoupajicim poctu hracu zlevnovali :).
  • 0

#28 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 10:40

Dain & Olik napsal/a:

Roman_Jaromer


Vždy jsem si myslel, podle ekonomických pouček (jestli si ještě dobře pamatuji ty základy ekonomie, co jsem kdysi měl), že čím více se vyrábí a prodává, tím levnější je výsledný produkt.


to jsou ale spatne ekonomicke poucky :). cena produktu je takova, kde se protne nabidkova krivka s poptavkovou - respektive s ochotou za produkt zaplatit. nakladova tvorba ceny jak pises ty je v podstate utopie. obcas to muze nastat kratkodobe v pripade velke konkurence v ramci konkurencniho boje. ale vsichni se snazi maximalizovat zisk. v pripade gc neexistuje substitut, takze nabidkova krivka je monopolisticka. no proste kdyz jim jsou lidi ochotni tech 30 dat, proc by se stoupajicim poctu hracu zlevnovali :).


Já vím, že jsem "utopista", když si myslím, že by GS mohl brát ohled na to, že má tak trochu monopolní postavení díky svému rozšíření a využívá hru, kterou mu pomáhají udržovat vlastní hráči zakládáním svých kešek a bez nich by vlastně nemohl existovat, takže by si měl nás hráčů prostě více hledět...
  • 0

#29 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 10:48

...a neni to uplne jedno?
  • 0

#30 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 10:49

Je. Zato kdyby přijel Moun10Bike, to by bylo něco!
  • 0

#31 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 10:51

Však ono to určitě nebude dlouho trvat, objeví se mu nějaká user friendly konkurence využívající uschované škatulky a bude vymalováno. Sám se dost divím, že se do toho už někdo pořádně neopřel a jsou tu všude okolo jen takové podezřelé projekty odsouzené k záhubě.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#32 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 11:03

Roman_Jaromer napsal/a:
...

Já vím, že jsem "utopista", když si myslím, že by GS mohl brát ohled na to, že má tak trochu monopolní postavení ...


A proč? Co by z toho měl? :-)
  • 0

#33 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 11:18

hlavně jsem si všiml té hrubky v nadpisu " JEREMI", spíš se ale divím, že sem někdo vůbec pojede, když na nás třistašedesátistupňová celebrita s plechovkou uvalila doživotní klatbu B)
  • 0

#34 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 11:32

dr.vota napsal/a:
hlavně jsem si všiml té hrubky v nadpisu " JEREMI".


To už se mi dlouho nepovedlo... B)
  • 0

#35 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 12:32

To je zase pěkná debata, jako u nás v hospodě. Hned jsem z toho dostal chuť na jedno... Btw. myslíte, že Jeremy má rád pivo?
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#36 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 12:41

PaWcz napsal/a:
To je zase pěkná debata, jako u nás v hospodě. Hned jsem z toho dostal chuť na jedno...
Btw. myslíte, že Jeremy má rád pivo?

už vidím ten program návštěvy:
1) vyzvednout na letišti
2) zajít s ním na jedno cestou z letiště...
3) v den odletu ho dovézt na letiště, naložit do letadla a poslat domů
:DB)
  • 0

#37 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 13:01

To mi něco připomína, dovolím si parafrázovat: Já teda navrhuji, abychom ty Amíky hned z kraje ožrali a oni nám pak podepíšou, co budeme chtít!” „To si zapiš, Evíku!” (zapisuje) „Opít Amíky.” „Ožrat je musíme tak jako tak.” :D:D
  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#38 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 13:24

PaWcz napsal/a:
Btw. myslíte, že Jeremy má rád pivo?


Máš na mysli něco jako kdysi dávno? GC158MM :)
  • 0

#39 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 14:50

prazskychytrak napsal/a:
No na to že je šéfík, tak ho hledání škatulek moc nebere:D někdo by řekl "malonálezová lama":) nebo že by se mu taky nezobrazovala mapa jako pupkovi?:D


Kdyby jenom mapa, aktuálně někdo vypnul celý web GC.COM....
  • 0
Monte

#40 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 14:53

Roman_Jaromer napsal/a:

R 206 napsal/a:
Nepustil nám event :(
GS se chovají jak ***
atd...

Jó, to chce alespoň baseballku ;)


Jo, tady koukám, že někdo o koze a někdo o voze :-)
Já mluvím o konstruktivních připomínkách k běhu serveru, ty o osobních útocích, které tu občas někdo ventiluje...


Prosimtě klídek :) Jednak to bylo myšleno s humorem, jednak je to stejně všechno marný, o chybách vědí a jsou jim ukradený.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama