Přejít na obsah


Fotka

JEREMY V PRAZE - VŠIML SI TOHO JEŠTĚ NĚKDO KROMĚ MĚ???


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
79 odpovědí na toto téma

#41 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 14:54

jeden by řekl, že by bylo vhodné mít server, sloužící k hlídání stavu produkčních serverů, fyzicky umístěný někde úplně jinde a za jiným připojením...a ejhle, groundspeak vždycky vymyslí lepší řešení: "Jejda! Prohlížeči Google Chrome se nepodařilo připojit k serveru status.geocaching.com"
  • 0

#42 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 14:55

Upravuji trochu téma: KDYBYSTE BYLI PRŮVODCE JEREMYHO VY? KAM BYSTE HO VZALI? Původně jsem chtěl napsat, kam byste ho poslali, ale... věřím, že byste se tu vyjímečně shodli na jedné lokaci, kam byste ho poslali úplně všichni.
  • 0

#43 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 14:59

Alke04 napsal/a:
Upravuji trochu téma:
KDYBYSTE BYLI PRŮVODCE JEREMYHO VY? KAM BYSTE HO VZALI?

Původně jsem chtěl napsat, kam byste ho poslali, ale... věřím, že byste se tu vyjímečně shodli na jedné lokaci, kam byste ho poslali úplně všichni.

do nějakého datového centra, aby viděl, jak se dělají servery pro milion uživatelů
  • 0

#44 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 15:12

Tak já mám "jejda" na celý geocaching.com...asi polili server chlastem za naše prachy
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#45 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 15:12

dr.vota napsal/a:

Alke04 napsal/a:
Upravuji trochu téma:
KDYBYSTE BYLI PRŮVODCE JEREMYHO VY? KAM BYSTE HO VZALI?

Původně jsem chtěl napsat, kam byste ho poslali, ale... věřím, že byste se tu vyjímečně shodli na jedné lokaci, kam byste ho poslali úplně všichni.

do nějakého datového centra, aby viděl, jak se dělají servery pro milion uživatelů


DR.VOTA +1
  • 0

#46 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 15:44

Alke04 napsal/a:

dr.vota napsal/a:

Alke04 napsal/a:
Upravuji trochu téma:
KDYBYSTE BYLI PRŮVODCE JEREMYHO VY? KAM BYSTE HO VZALI?

Původně jsem chtěl napsat, kam byste ho poslali, ale... věřím, že byste se tu vyjímečně shodli na jedné lokaci, kam byste ho poslali úplně všichni.

do nějakého datového centra, aby viděl, jak se dělají servery pro milion uživatelů


DR.VOTA +1


Dobrej nápad... Ještě sehnat pár IT-ků, kteří to američanům udělají za menší cenu daleko lépe a můžete to přestěhovat rovnou celé k nám ;-)
  • 0

#47 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 16:45

Jak kdyby tušili, kolik lidí je tu propírá a chtěli nám překazit přípravu na víkend - taky jsem se divila, že se všude dostanu, jen na gc.com nějak ne a ne. Nenaučil on se Jeremy přece jen česky? Nebo že by někdo z předků....už by mě to ani nějak nepřekvapilo.:D Třeba už zjistil, že s námi by se nenudil - jen by řadu z nás asi do smrti nepochopil.:P;)
  • 0

#48 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 19:31

Roman_Jaromer napsal/a:

Alke04 napsal/a:

dr.vota napsal/a:

Alke04 napsal/a:
Upravuji trochu téma:
KDYBYSTE BYLI PRŮVODCE JEREMYHO VY? KAM BYSTE HO VZALI?

Původně jsem chtěl napsat, kam byste ho poslali, ale... věřím, že byste se tu vyjímečně shodli na jedné lokaci, kam byste ho poslali úplně všichni.

do nějakého datového centra, aby viděl, jak se dělají servery pro milion uživatelů


DR.VOTA +1


Dobrej nápad... Ještě sehnat pár IT-ků, kteří to američanům udělají za menší cenu daleko lépe a můžete to přestěhovat rovnou celé k nám ;-)


Nebo ho vzít na registr vozidel, At se něco příručí :)
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#49 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 19:41

Ja bych ho neposilal nikam, jakozto BM drzim hubu a krok a musim byt rad, ze mi ten komercni geocaching funguje tak jak funguje a zadarmo. Pokud bych byl az takovy nadcenec, ze bych platil za PM a nebyl bych s placenymi sluzbami spokojen, tak bych to proste standardne reklamoval, odstoupil bych od smlouvy, zadal bych vraceni zaplacene castky, popr. poskytnuti slevy.
  • 0

#50 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 20:21

Jsem docela zděšen z toho co se píše v tomto vlákně... To, že přijede Jeremy do Prahy je absolutní událost a zkuste se dopátrat, na kolika akcích v Evropě byl! Každý tady hraje hru (i když mnohdy po svém), kterou vymyslel a teď tohle plivání a špína?! Nechápu. BM tady řeší jak vykrádat PM keše a logovat si je. To se to hraje zadara na úkor těch blbců co to platí. Hromada PM řeší, že těch 30 doláčů je hrůza, ale pak se chlubí drahou navigací, T5 výbavou za tisíce. Lidičky, proč to vlastně hrajete?
  • 0

#51 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 20:29

S tím nesouhlasím. Geocaching přeci vymyslel ten, kdo založil první kešku (Dave Ulmer?) .
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#52 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 20:31

Nekra napsal/a:
S tím nesouhlasím. Geocaching přeci vymyslel ten, kdo založil první kešku (Dave Ulmer?) .

Dobrá, máš pravdu.. Je otázka kdo tomu dal jméno, kdo tomu dal nějaký systém... Ale pravdu díš.
  • 0

#53 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 20:53

sobikovi napsal/a:
Hromada PM řeší, že těch 30 doláčů je hrůza


Napřed bych si přečetl tohle a pak teprve politiku GS (respektive práve Jeremyho) obhajoval...

A to je jen kapka v moři...

http://forums.ground...dpost&p=5237399
  • 0
Užívej života...

#54 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 21:03

sobikovi napsal/a:
Lidičky, proč to vlastně hrajete?


Když tak pročítám tohle vlákno (a vlastně i mnohá jiná), ptám se těch věčných remcalů taky :(
  • 0

#55 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 21:06

sambar439 napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Lidičky, proč to vlastně hrajete?


Když tak pročítám tohle vlákno (a vlastně i mnohá jiná), ptám se těch věčných remcalů taky :(


K tomuto vláknu - bavíme se o formě, ne obsahu. A to s přihlédnutím k monopoulu Groundspeaku ;-)

Tedy
1) to že se v jiných vláknech nadává na obsah je věc jiná a měla by se řešit jinde..
2) Řeší se Groundspeak, ne geocaching...
  • 0
Užívej života...

#56 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 21:09

puczmeloun napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Hromada PM řeší, že těch 30 doláčů je hrůza


Napřed bych si přečetl tohle a pak teprve politiku GS (respektive práve Jeremyho) obhajoval...

A to je jen kapka v moři...

http://forums.ground...dpost&p=5237399

Víš, že mi to je jedno? Můj názor na vykrádače PM je od počátku stejný. 30 doláčů je dneska fakt nicota. Buď beru GC vážně a tak o tom neuvažuji nebo to beru jako okrajovku, tak to neřeším (a nebleju tady) nebo jsem vyčůránek a toho bych fakt s radostí kopnul do trdele. Nic není dokonalé a to že někdy GC neběží jak bych si představoval? A co seznam.cz, volny.cz apod. Vždy frčí na 101%? Je to jen hra, nic víc, nic míň.

Neobchajuji Jeremyho nebo Tonnyho. Jen se mi nelíbí, že má do Prahy pro nás kačery přijet opravdu osobnost a tady se zvrací na všechnno kolem GS. Je to prostě smutné...
  • 0

#57 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 21:14

Lidičky, je mi to fakt jedno. Těším se, že možná potkám Jeremyho... a na další co ještě přijde... Je mi jen líto zoufalců, co musí hned zvracet na všechno.
  • 0

#58 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 21:21

No já neobhajoval PM vykrádače, sám PM jsem. Já se snažil poukázat na to, že GS se rozhodně nechová vůči svým platícím (ano přiznávám, že to není horentní suma, ale jde o princip) zákazníkům "hezky". Teď nemluvím o rušení a závádění některých věcí bez domluvy s komunitou, nedodělávkách, pomalém serveru, nereakcích na konstruktivní kritiku (přiznávám, že té tady moc není, ale bavím se o oficiálním anglickojazyčném fóru) atd. I tam je mnohokrát možno přečíst si "Jeremy, řekl NO, tak prostě nic měnit nebudeme, i kdyby jsme to pak měly po půl roce rušit" - viz. challenge. Ano seznam, či google takto taky někdy funguje a člověk si hold taky někdy postěžuje- Bez kritiky by jsme se nikam nedostali, že... To na co odkazuji já, je jednostranná změna 30 USD na 30 EUR POUZE* pro občany EU bez jakékoli komunikace se zákazníky a tem, kdyz se to (logicky) nelíbilo tak GS prohlásil pár věcí (pouze na foru, nikde jinde) a ještě se do toho zapletl tak, že se zjistilo (tedy já nejsem právník tak tomu sám nerozumím - tedy toto berte s rezervou a názor si ve výše zmíněném foru udělejte sami), že GS pravděpodobně porušil zákon a dále ho porušuje. Navíc na úkor nás, občanů EU. Hmmm... *O zvýšení na 25 liber pro občany VB už se ani více zminovat nebudu EDIT: ano i když po nakouknutí na poslední příspěvky výše asi chápu na co sobiku reaguješ...
  • 0
Užívej života...

#59 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 21:42

puczmeloun napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Hromada PM řeší, že těch 30 doláčů je hrůza


Napřed bych si přečetl tohle a pak teprve politiku GS (respektive práve Jeremyho) obhajoval...

A to je jen kapka v moři...

http://forums.ground...dpost&p=5237399

chucpe!
  • 0

#60 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 22:05

sobikovi napsal/a:
Neobchajuji Jeremyho nebo Tonnyho. Jen se mi nelíbí, že má do Prahy pro nás kačery přijet opravdu osobnost a tady se zvrací na všechnno kolem GS. Je to prostě smutné...

Jakapak osobnost? Vzdyt je to jen nejaky majitel nebo spolumajitel firmy Groundspeak. :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama