Přejít na obsah


Fotka

Atributy u keší... matoucí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 16:56

Nemo02 napsal/a:
... a ještě když použije silné magnety, tak je jak přilepená.

:D:D:D
  • 0

#22 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 16:59

Není to o štěstí, ale o tom, že jsem si začal filtrovat keše v GG a bohužel často vypadne zajímavá kombinace jako keš pro děti, dostupná kočárkem, potápěčská výbava nutná... apd. s terénem 2.5. Pro pročtení listingu to vypadalo např. na zajímavou keš pro děti, normálně v lese, ale díky atributu potápěč vypadla z filtru a PQ. A to je škoda... Hlavní důvod dloubání se v atributech jsou keše pro vozíčkáře. Ideální kombinace je vozíčkář a plavání apd. s terénem 4... A když si tedy vezmu, že třeba kačer vozíčkář si začne filtrovat keše podle atributu a narazí na tyto nehoráznosti, je to smutná. Jako owner bych měl být co nejpřesnější a taky se o to na našich keších snažím...
  • 0

#23 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 17:51

Mně by u kešek, které jsou pro mě vysoko ( ještě horší je keš vrátit, některá jde stáhnout, ale návrat....) stačil atribut. Pak bych je rovnou buď vynechala nebo se u nich zastavila v doprovodu nějakého čahouna.:D Toho sebou obvykle nemívám. Takhle buď zbytečně ztrácím čas nebo se v lepším případě od známých dozvím, kam se sama ani nemám vypravovat. Takže je mi jasné, jak je asi při přípravě vozíčkářům a chápu snahu o nápravu v přiřazených atributech.
  • 0

#24 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 20:00

Ano, tak pro tohle hlasuji všema deseti!!!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama