Přejít na obsah


Fotka

Konec prohlizeni listingu pres Operu Mini?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#21 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2013 - 19:12

Ve svojí symbianové Nokii E52 mám troje Opery. Operu mini javovou , Operu mini pro symbian a Operu Mobile pro symbian. Listingy načítá POUZE Opera Mobile a to jen v případě, má-li ve svém nastavení vyplou funkci OPERA TURBO.Bohužel Opera Mobile načítá stránky v plné palbě i s reklamama, takkže pěkně chroupe data. Kdo musí hlídát FUP, tak to asi bude velký problém. Jinak jsem si vzpoměl na jiný prohlížeč a to "UC Browser". Tak jsem si jej zkusmo nainstaloval do Nokie.Ten je mimo jiné přímo pro symbian a také další platformy java, Android atd. V Nokii ten UC Browser komprimuje stejně stránky jako Opera mini, takže to načítá méně dat. A ejhle, paráda, LISTINGY KEŠÍ TO V POHODĚ OTVÍRÁ. Stejně jako Opera mini umí UC Browser načítat stránky buď v jediném sloupci pod sebou a nebo tak, jak jsou vidět v PC. Nyní budu mluvít jen o UC Browser pro platformu Symbian. Prohlížeč dokáže nejen udělat otisk obrazovky, ale taktéž je schopen sejmout přes foťák v mobilu QR Code (taková čtečka kódů), což je pro kačera občas jistě potřebná funkce.
  • 0
bobasso

#22 kiki and keisy

kiki and keisy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2013 - 20:11

Děkuji za upezornění,bych na to snad nepřišla,ale teda štve mě to :( lebo lovim bez GPS pouze s mobilem :(
  • 0
Jdem lovit? Tak Určitě :D

#23 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 11:34

Pro majitele "hloupých" telefonů s Javou: našel jsem a právě testuji
UCBrowser

Zobrazuje podobně jako Opera Mini a listingy vidím normálně.
  • 0

#24 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 12:42

taxoft napsal/a:
Pro majitele "hloupých" telefonů s Javou: našel jsem a právě testuji
UCBrowser

Zobrazuje podobně jako Opera Mini a listingy vidím normálně.


a pro hloupé majitele hloupých telefonů? ;)
když mi šla Opera mini, pojedeme i toto, když nevím, zda tam mám Javu? :D
  • 0

#25 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 13:05

Opera mini běhá v Javě, takže ji tam určitě máš ;)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#26 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 13:29

PaWcz napsal/a:
Opera mini běhá v Javě, takže ji tam určitě máš ;)


Děkuji :)
jen ten odkaz na ten UCBrowser nefunguje :(
  • 0

#27 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 13:36

Gresaci napsal/a:

PaWcz napsal/a:
Opera mini běhá v Javě, takže ji tam určitě máš ;)


Děkuji :)
jen ten odkaz na ten UCBrowser nefunguje :(


Funguje určitě ve velkém prohlížeči, aby se na to zájemce mohl podívat. V mobilu se musíš proklikat ze základní stránky www.ucweb.com
  • 0

#28 myskyn

myskyn

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 19:26

Čau zrovna Operu Mini takhle hnusně zaříznout nemusely:(na kešky to byla jediná aplikace na kterou byl spoleh;)sice jsem si nahrál UCBrowser ale je to hnus velebnosti:(
  • 0

#29 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 20:31

taxoft napsal/a:

Gresaci napsal/a:

PaWcz napsal/a:
Opera mini běhá v Javě, takže ji tam určitě máš ;)


Děkuji :)
jen ten odkaz na ten UCBrowser nefunguje :(


Funguje určitě ve velkém prohlížeči, aby se na to zájemce mohl podívat. V mobilu se musíš proklikat ze základní stránky www.ucweb.com


on je problém u mě jinde
asi to máme v práci bloklé
doma jsem to otevřela, ale zase nemám kabel k mobilu
takže to zkusím až zítra
  • 0

#30 aproach1

aproach1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 22:06

myskyn napsal/a:
Čau zrovna Operu Mini takhle hnusně zaříznout nemusely:(na kešky to byla jediná aplikace na kterou byl spoleh;)sice jsem si nahrál UCBrowser ale je to hnus velebnosti:(

Tak, tak. Teď jsem to taky nainstaloval a je to fakt brutálně zrůdné.:(
Nevim, jak dlouho to bude trvat, než se přes toto třeba zaloguju. Achjo :@
  • 0

#31 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2013 - 6:50

Vzhledove je celkem v pohode (alespon ve win mobile), ovladani taky pochopitelne, ale proti opere je pomalejsi a ma neprijemny neergonomicky scrollovani. V opere jen stouchnu a ono to jede samo, tady se to pokazdy zastavi a musim furt smudlat po displeji kdyz chci dojet nekam dal...
  • 0

#32 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2013 - 12:26

http://forums.ground...dpost&p=5262324

Zjednoduše řečeno GS na tom maká... Tak uvidíme...
  • 0
Užívej života...

#33 krecek kuba

krecek kuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2013 - 13:45

No na android mám radu doma na wifi nalezte na stránku a dejte uložit ke čtení ofline a s obyčejnýmy telefony nevím sice mám taky ale jen na volání. Pokud nemáte wifi tak nevím a to uložení tastováno v defalutním prohlížeči android4.0 a že načítá verzi pro počítače vám díky wifi vadit nemusí.:-) Jinak operu nevyužívám z mnoha duůvodů soukromí prostředí ale to je věc názoru.
  • 0

#34 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 8:33

Přeposílám dnešní odpověď na moji prosbu o znovupovolení Opery Mini: Hello Jiri, Thank you for writing in. Our proxy block is there to protect the geocaching community from malicious users. We are currently working on a workaround for Opera Mini users. In the meantime, you will need to use your mobile phone's native browser to access Geocaching.com. If you are using Opera Mobile, you should be able to add an exclusion to turn off "turbo" for http://www.geocaching.com/ which will allow you to use this browser on your device. We appreciate your patience with this! Best, Sara
  • 0

#35 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 9:30

Taky jsem to řešil a odpověděli, ale já o opeře a oni o toře. :-)

já napsal:Problem with Opera Mini. Your security update which blocked Opera Mini browser is too strict. It's not user-friendly solution.



Manažer komunity napsal:Hello there!

Thank you for the information. We are happy to help you look into this further. If you could please answer a few questions, it will greatly help.

Are you using tor to browse the site? If yes, please do not use tor and you will have access to the site immediately.

Are you using a public webproxy to connect to the site? If yes, please stop and connect directly to the site. If you do not know if you are using a public webproxy, please let us know and we will be happy to send you steps on how to investigate.

Are you operating your own Tor exit node? If yes, please refrain from doing so. Your access to the site should be reinstated within 24 hours. If you know you are running a Tor relay that is not an exit node please reply with your current IP address.

Are you running a public proxy server? If yes, please stop running a public proxy and the site should be updated within 24 hours.

If you are certain you are not using a proxy or Tor, or you were and have now stopped, then you may have already fixed the problem and the site should be working. If the site is not working and you have taken these steps, please let us know your IP address and we can check to see why you are still getting blocked. If you need help looking up your IP address, please let us know.

I look forward to hearing back from you. Thank you for your patience!


Paige Edmiston

Community Manager




  • 0
.

#36 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 9:42

Koukám, že COPY PASTE v Seattlu frčí :)

Včera večer jsem si s Paigem vyměnil pár zpráv a od textu, co dostal PooHda, jsme se přes nereálný požadavek o výčet všech IP, které dělají potíže, nakonec dobrali ke stručnější obdobě toho, co poslala Sandy Taxoftovi :)

Každopádně už o problému ví víc lidí z GS, nejen Moun10bike
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#37 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 11:57

Tak včera jsem se v terénu snad půlhodiny připojovala a stahovala různžý kraviny, než jsem se dostala do logů. Bylo to k vzteku a s Operou mini to bylo raz dva. Nevíte, zda je něco nového?
  • 0

#38 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 12:34

Nic nového nebude, Opera Mini prostě blokuje i reklamy a hlavně to komerčnímu Groundspeaku vadí. Votomtoprostěje.
  • 0

#39 Inri

Inri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 13:35

PM reklamy nema.
  • 1

#40 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 13:39

no tomu nerozumím copak v listingu jsou reklamy? na ostatní se dostanu, ale do listingu s logy ne :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama