Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.8


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
279 odpovědí na toto téma

#61 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 21:04

Keška načítám jen přes PQ, jak se k tomu dostaly poznámky (Změnit bod, záložka poznámky) a přidaný bod (koukám, že se to jmenuje přidat WP) netuším, asi z nějaké databáze. Jen vím, že se tam teď nic z toho nenačte
  • 0

#62 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 21:06

Pockej, kam se to nenacte? Do GG? Nebo se to jen nezobrazi? Ono taky zalezi, jak mas nastavenej filtr. A Přidat WP s tim nema nic spolecnyho.
  • 0

#63 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 21:07

Aha, takze ne PQ z webu, ale PQ vyexportovane od nekoho jineho z Geogetu. :) Neni PQ jako PQ. Neudelal ten nekdo pri exportu chybu a nezvolil jiny format PQ, ktery tyto pridane geogeti veci neobsahuje? (tedy neni to Geoget GPX)
  • 0

#64 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 21:13

PQ si generuju sama (na GC) a v nastavení jsem nic neměnila.
  • 0

#65 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 21:25

Tak po třetím restartu PC už to funguje.
  • 0

#66 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 21:58

Ty dostanes po restartu do databaze informace importem ze souboru, kde ty informace nejsou? =O
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#67 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 22:51

Po poslední aktualizaci geogetu (dnes večer) se mi při stažení posledních nálezů přes GeoJarry sice stáhly ty nově nalezené keše, ale tak, že se mi nenastavily jako nalezené. To jsem musela pak doplnit stažením logů přes Geocaching Live. Je to, prosím, zamýšlená vlastnost nové verze, díra v této verzi geogetu nebo je závada na mém přijímači :D, případně v tom, jak se furt vrtají v GC.com? Díky!
  • 0

#68 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 6:38

Jacka: a proc to tahas pres GJ? Trochu zbytecny, kdyz ta muzes mit nekolikrat rychlejc pres menu Databaze ;)A stejne tak to muze bejt problem GJ (treba se neco zmenilo na strankach) EDIT: ted jsem to zkousela pres GJ a funguje to jak ma. dotahlo s emi komplet vsechno - listing, logy, i je oznacena jako nalezena. takze spis nejaka animalie u tebe. ale priste doporucuju nedelat to takle tezkopadne pres GJ a pouzit zabudovanou funkci (ktera je navic plne legalni) ;)
  • 0

#69 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 7:33

Jacka_dominikanka napsal/a:
Po poslední aktualizaci geogetu (dnes večer) se mi při stažení posledních nálezů přes GeoJarry sice stáhly ty nově nalezené keše, ale tak, že se mi nenastavily jako nalezené. To jsem musela pak doplnit stažením logů přes Geocaching Live. Je to, prosím, zamýšlená vlastnost nové verze, díra v této verzi geogetu nebo je závada na mém přijímači :D, případně v tom, jak se furt vrtají v GC.com? Díky!


Nebude to tim, ze se vcera vecer na webu v jistou chvili neukazovaly vubec zadne logy? ;) Co web neukaze, nemuze Geojarry zjistit!
  • 0

#70 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 8:26

petulinka1, Jacka: Jacka stahuje jen nove nalezy (alespon to jsem pochopil z dotazu), a to z menu Databaze bohuzel nejde. Pres gc.live se nadaji zjistit nove nalezy.

Nicmene ja to delam tak, ze si pred GJ zjistim nove nalezene kese, ulozim je do ggt a pak stahnu pres gc.live kese v ggt. (Na toto ma davku v Combine, na jedno kliknuti mysi.) To je rozhodne rychlejsi nez je tahat pres GJ, zejmena pokud maji hodne logu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#71 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 8:49

Ještě je varianta natahat si nově nalezené keše do okna GG už při logování a pak jen naimportovat logy. Ale pokud keše nemám ani v databézi, je asi nejlepší stáhnout nálezy ve volbě databáze.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#72 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 9:02

Kolombo, pomoci ImportGGT je mozne tahat kese, ktere nejsou jeste v databazi. A Combine to umi taky. Takze proc tahat vsechny nalezene kese, kdyz mohu stahnout jen par nove nalezenych.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#73 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 9:05

kolombo napsal/a:
Ještě je varianta natahat si nově nalezené keše do okna GG už při logování a pak jen naimportovat logy.
Ale pokud keše nemám ani v databézi, je asi nejlepší stáhnout nálezy ve volbě databáze.

Já si v téhle databázi držím jen nalezené keše a doplňuju jen nové nálezy. Pokud občas potřebuju mít v GG i nenalezené (např jedu někam, kde nebudu mít net, tak si stáhnu okolí, neb v navigaci vidím jen body, nikoliv listing, hint, D/T...), založím si na to novou databázi ad hoc a pak ji celou smažu. GG totiž používám zatím (ale já se to časem naučím i víc :D) hlavně na statistiky a nechci ty dřív nalezené keše aktualizovat, páč owneři si svévolně mění velikost a D/T keší a tak mi dělají binec v tabulkách :D! Jde přece hlavně o ty body, že jo :D!
  • 0

#74 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 9:19

Tak, tak. Tedy stahni kese s novymi nalezy do ggt souboru a spust ImportGGT pro tento soubor. To je presne to, co potrebujes a je to asi nejrychlejsi prave timto postupem.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#75 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 13:40

Jacka_dominikanka napsal/a:

kolombo napsal/a:
Ještě je varianta natahat si nově nalezené keše do okna GG už při logování a pak jen naimportovat logy.
Ale pokud keše nemám ani v databézi, je asi nejlepší stáhnout nálezy ve volbě databáze.

Já si v téhle databázi držím jen nalezené keše a doplňuju jen nové nálezy. Pokud občas potřebuju mít v GG i nenalezené (např jedu někam, kde nebudu mít net, tak si stáhnu okolí, neb v navigaci vidím jen body, nikoliv listing, hint, D/T...), založím si na to novou databázi ad hoc a pak ji celou smažu. GG totiž používám zatím (ale já se to časem naučím i víc :D) hlavně na statistiky a nechci ty dřív nalezené keše aktualizovat, páč owneři si svévolně mění velikost a D/T keší a tak mi dělají binec v tabulkách :D! Jde přece hlavně o ty body, že jo :D!


Tohle se tu už probíralo jednou a existuje na to řešení, které Ti nalezené keše kopíruje do databáze nalezených keší a tam je aktualizovat nemusíš. A v hlavní databázi pak můžeš mít i nenalezené a hlavně, řešení mysterek, finální souřadnice a další věci, které teď máš kde ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#76 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 18:00

Mám problém s Live... Při stahování listingů hlásí, že jsem Basic, ale nejsem. Dřív to nedělalo :(
  • 0

#77 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 18:52

A mas aktualizovano na verzi 715? Tam uz by to melo bejt ok.
  • 0

#78 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 19:13

Ty mas vypnutou kontrolu aktualizaci?
  • 0

#79 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 19:44

Ahojky, Potreboval bych poradit. Dostal jsem soubor kesek s koncovkou .csv na zítrejsi geovýpravu a potreboval ji prevést na gpx a dát do garminu. Jde to nejak? Díky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#80 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 19:48

Pluginem CsvUniImport
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka