Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.8


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
279 odpovědí na toto téma

#81 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2013 - 7:55

petulinka1 napsal/a:
A mas aktualizovano na verzi 715? Tam uz by to melo bejt ok.

jj, mám a stejně to otravuje :(

Tak problém asi odhalen. Nebyl jsem přihlášen :) Ale proč GG nepožádal o přihlášení?
  • 0

#82 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2013 - 10:20

S tím počítáním je to nějak špatně. Pořád mi live api píše, že zbývá 6000 a přitom

SearchForGeocaches [118] Cache download limit has been exceeded.


  • 0

#83 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 22 červen 2013 - 12:28

Bokužel nemám čas pročítat těch 5 stránek, ale mě se to zase zaseklo, těsně před koncem, při vytváření offline dat. Psalo to 99% a něco jako Pořet obrázků 55768/55786 a dál se už nic nedělo (bylo to okolí Prahy o poloměru 20km) P.S. teď budu asi do konce července mimo
  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#84 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2013 - 12:32

Kreten8 napsal/a:
Bokužel nemám čas pročítat těch 5 stránek, ale mě se to zase zaseklo, těsně před koncem, při vytváření offline dat.
Psalo to 99% a něco jako Pořet obrázků 55768/55786 a dál se už nic nedělo (bylo to okolí Prahy o poloměru 20km)

P.S. teď budu asi do konce července mimo

Zkus to pustit ještě jednou, už víc lidem to podruhé/potřetí proběhlo korektně až do konce...
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#85 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2013 - 20:52

dr.vota napsal/a:
S tím počítáním je to nějak špatně. Pořád mi live api píše, že zbývá 6000 a přitom


Toho jsme si plne vedom. Vsiml jse si toho pri vyrabeni rychleho opravneho buildu 715, a nechtel jsem ho tim zdrzovat.
  • 0

#86 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 20:02

Teda, moc pěkná aktualizace. Že se děly takové změny jsem si všimla až teď, když jsem generovala mapu kešek. Super věcička ten seznem. Tohle vědět, tak se nemusím dělat s přípravou na dovolenou (i když GG to za mě nepřeloží :D :D) Jen se hloupě zeptám. Popisky keší jsou možné jen jako seznam bodů a jako GC kódy? Nejde nějak nastavit, abych v mapě viděla přímo jméno keše? Díky.
  • 0

#87 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 20:16

Jmena kesi jsou moc velka. Zkousel jsem to a stalo to za prd. Proto ty mnohem kratsi odkazy do tabulky pod mapou.
  • 0

#88 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 20:24

lukabike.com napsal/a:
Parada, nema to chybu. Vlastne jednu malou jsem vystrachal, ale nevim jestli za to muze primo GG. Kdyz si necham mapu vytisknout do pdf, tak hlavicka tabulky je jeste na strance s mapou a zbytek tabulky uz je na strance dalsi. Vic odkaz https://dl.dropboxus...249/geomapa.pdf. Dalo by se to upravit? :)


Teda asi jsem uplně blbej, ale jak se k té mapě vytiskne seznam keší a třeba hinty, jak píše HaLuMa? Když použiju "Zobrazit mapu kešek", dostanu jen mapu, ale možnost tisku mi tam chybí. Nebo mluvíte o jiné mapě než téhle?:
Vložený obrázek
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#89 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 20:32

Mluvime o tehle mape!

Muj postup:

1. V Tools -> Resize si zvolim rozmer mapy pro tisk na sirku nebo na vysku.

2. Pomoci tlacitka s ikonkou komixove bubliny (jak je hned nad tim cervenym Refresh) si zapnu generovani popisku.

3. Najedu mapou nad oblast, kterou chci vytisknout, a zmacknu to cervene Refresh.

4. Na mape se mi nove vygeneruji body, a u kazdeho bude cislo (nebo ten GC kod). A pod mapou bude tabulka. Tam si nacvakam, jake slpupce chci, a seradim si tu tabulku podle jakych chci sloupcu.

5. V prohlizeci dam Tisk. Pro tisk se vsechna ta hejblatka na mape automaticky schovaji.
  • 0

#90 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 20:36

H: Diky za ku snavodu na ararat :D
  • 0

#91 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 20:42

Nemas zac. :P
  • 0

#92 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 20:45

petulinka1 napsal/a:
H: Diky za ku snavodu na ararat :D

A já mám aspoň čisté svědomí, že jsem hledal a nenašel :-)
HaLuMo díky
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#93 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 20:53

Az se konecne zase dokopeme k nejakemu tomu skoleni, tak bych tam rad prave takoveto veci ukazal. Prave takovehle (pro mne) samozrejmosti, ktere jinym mozna unikly.
  • 0

#94 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 21:00

Prave jsem prisla na to, ze mi v cachemape nefungujou podklady z mtb.cz. Jejich stranky ale jedou v pohode :)
  • 0

#95 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 21:03

Vidis, kdyby sis vyjednala ten pristup na ten vyvojarsky web, tak jsi mi to tam mohla rovnou zalozit jako ticket. :D
  • 0

#96 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 21:27

V té tabulce pod mapou nefunguje korektně třídění dle # - vznikne např. 0, 1, 10, 11, 12, ..., 2, 20, 21, ...
  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#97 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 21:30

H: no dobre no, mozna me to casem premluvi :D
  • 0

#98 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2013 - 6:17

Ja s tou mapou pouzivam trochu jiny postup na pocatku. Naopak zmensim mapu na minimum (treba CR), pak dam Refresh a pak si zvetsim na potrebnou velikost a posunem vyberu oblast.

Delam to tak proto, ze tim zobrazim vsechny body, ktere jsem do mapy exportoval. Pri posunu po mape pak mam jistotu, ze vidim opravdu vse.

Refresh totiz zobrazi jen ty body, ktere se prave v tu chvili vejdou do zobrazene mapy a pokud mapou soupnete, bod, ktery byl do mapy poslan, ale nevejde se na puvodne zobrazenou cast, v ni zobrazen neni. Musite pouzit znovu Refresh. To je, myslim, dost podstatna informace, ktera tu jeste nezaznela.

(Mluvili jsme s Halumou o moznosti automaticky nastavit meritko mapy tak, aby se tam vesly vsechny body, ktere tam byly poslany. V tom pripade bych pochopitelne mapu na pocatku nezmensoval, protoze bych mel jistotu, ze po jejim spusteni a Refreshi se zobrazi vsechny body. Ale tento algoritmus zatim mapa neobsahuje!)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#99 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2013 - 7:46

Presne toho vyuzivam, abych v tom seznamu nemel kdejakou blbost. Tedy nejdrive si zobrazim vetsi oblast normalne. Pak nastavitm rozmer mapy na tisk a nasteluji si ji tak, abych videl vse co chci vytisknout. A az pak zapinam popisky a generuji seznam presne toho, co chci.
  • 0

#100 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2013 - 8:17

Ono je to na kazdym, jak si to udela, konecnej postup je ale stejnej (jen teda ty hratky s velikosti jsem nikdy nedelala, protoze jsem o nich moc nevedela, nebo je spis ignorovala :DProto se mi tak yblbe tiskla ta tabulka :D) Na araratu uz o mape neco pribylo, dneska doplnim zbytek. Je to navod pro uplny BFU, tak snad to vsichni zvladnou :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama